Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
39
Like
1.650
Πόντοι
3.990
Μολις το είδα κι εγω στο fb και απο τα προγράμματα που διάβασα...φούντωσα!!!Εχει body to body ,nuru κλπ...οι τιμές βέβαια τσουζουν ολα στα 100+...και δεν βλέπω πουθενά τις λαδοκόρες!!!!Οποιος εχει εμπειρία ας βοηθήσει...!!!!!
Πρέπει να είναι μούφα η φάση βέβαια , έτσι μοιάζει αλλά εάν έχει πάει κάποιος ας μιλήσει
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.049
Κριτικές
2
Like
8.706
Πόντοι
2.456
Διαβάζοντας ολα τα σχόλια συναγωνιστών για το sweet escape καταλαβαινω ότι υπαρχει μια γραμμή που λέει, ξεκινάμε με μασαζ 30 λεπτών μετα σεξ οσο παει....μπανάκι, φιλάκι και γεια σας. Και βέβαια ολα παίζονται στο στοματικο, αν τα καταφέρεις/ αντέξεις.....πηδάς..... Το διμπαλο μαλλον εκτος προγράμματος......δεν ζητάνε χρήματα αλλα δεν προλαβαίνεις!
Εγω που ζητησα να ξεκινήσω με σεξ, πήγε καροτσάκι το μασαζ (30λεπτα) και τελειώνοντας το μασαζ ετοιμαζόταν να με κάνει μπανιο και μόλις που πρόλαβα ένα γρηγορο επειδή υπηρχε χρόνος επειδή το πρώτο ηταν γρηγορο...
Εχει καποιος διαφορετική αποψη ή θα πρέπει να έχουμε υπ όψιν ότι σε αυτο το μαγαζι το προγραμμα είναι ένα και καλο....με καλο μασαζ, αλλα ένα πήδημα...
Να ζητάς να ξεκινήσεις με σεξ, μετά να σε μασαζαρουν για να ξανά αδειάσεις χαλαρός..
αντί αυτου να σε λαδωνουν μισή ώρα..
δεν μπορώ να το καταλάβω..
Τύπε ανέβασε το κ στην σελίδα του καταστήματος να δούμε τι θα γράψουν οι ιέρειες του λαδωματος..
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
497
Like
880
Πόντοι
81
Η Λίζα είχε παντού και πάντα σλαβές και όχι λατινες, και ήταν πολύ καλές και ας μην ήταν οι προβεβλενες από τους συναγωνιστές.
αλλά τώρα δυστυχώς μεγαλώσανε.
Και κάποιες τωρινες είναι μη μου άπτου
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Να ζητάς να ξεκινήσεις με σεξ, μετά να σε μασαζαρουν για να ξανά αδειάσεις χαλαρός..
αντί αυτου να σε λαδωνουν μισή ώρα..
δεν μπορώ να το καταλάβω..
Τύπε ανέβασε το κ στην σελίδα του καταστήματος να δούμε τι θα γράψουν οι ιέρειες του λαδωματος..
Και όταν ξεκινάς με σεξ, ας πούμε 15 λεπτα αν είσαι φορτωμένος + μπανιο + 30 λεπτα μασαζ....τέλος. Ακόμη και η τελευταία κριτικη με Ελίζα που είναι και καινούργια αυτο λέει.....
Το προγραμμα τρέχει σε συγκεκριμένους ρυθμούς....δεν χαλαρώνει η γκομενα να παίξει ούτε διεκδικεί το χυσιμο της. Ότι προσφέρει είναι καλο, αλλα ....όπως το προσφέρει και σε όποιον αρέσει το στυλ!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.049
Κριτικές
2
Like
8.706
Πόντοι
2.456
Και όταν ξεκινάς με σεξ, ας πούμε 15 λεπτα αν είσαι φορτωμένος + μπανιο + 30 λεπτα μασαζ....τέλος. Ακόμη και η τελευταία κριτικη με Ελίζα που είναι και καινούργια αυτο λέει.....
Το προγραμμα τρέχει σε συγκεκριμένους ρυθμούς....δεν χαλαρώνει η γκομενα να παίξει ούτε διεκδικεί το χυσιμο της. Ότι προσφέρει είναι καλο, αλλα ....όπως το προσφέρει και σε όποιον αρέσει το στυλ!
Οπως τα λες δεν παιζει 2ο μπαλάκι..
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
427
Πόντοι
21
Μεγάλη νεκρα στα μασατζιδικα πλέον. Η Ζανα φαίνεται να το έχει παρατήσει, συγγρου 40-42 καμια εξέλιξη τα αλλα είναι τριτοτεταρτα… Η τα μιλφονια δουλεύουν εσκορτακια πλέον η χάθηκε κ αυτό το επάγγελμα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.621
Like
8.273
Πόντοι
1.056
Ψοφησε μαλλον το επαγγελμα... Και φταίνει αυτές... Όταν ρίχνεις τις υπηρεσίες και ανεβάζεις τις τιμές αυτά παθαίνεις. Μια του κλέφτη δυο του κλέφτη λέει η παροιμια
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Μεγάλη νεκρα στα μασατζιδικα πλέον. Η Ζανα φαίνεται να το έχει παρατήσει, συγγρου 40-42 καμια εξέλιξη τα αλλα είναι τριτοτεταρτα… Η τα μιλφονια δουλεύουν εσκορτακια πλέον η χάθηκε κ αυτό το επάγγελμα.
Θέλεις να γίνεις πιο συγκεκριμένος στο «η Ζανα το εχει παρατήσει» γιατί ειμουνα εκεί την Παρασκευή, είχε 9 κοπέλες και η ίδια ηταν στις επαλξεις....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Εγω τα βλεπω να δουλευουν καργα, ακομα και μαγαζια με χοντρες και ασχημες
Στο νημα του Εθναρχου Μακαριου ανέφερε συναγωνιστής ότι ηταν ο ένας πάνω στον άλλο.....και μάλιστα ελεύθερη ηταν η Ρούλα!! Σεβασμός στα γούστα......
 

Christos098

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
427
Πόντοι
21
Θέλεις να γίνεις πιο συγκεκριμένος στο «η Ζανα το εχει παρατήσει» γιατί ειμουνα εκεί την Παρασκευή, είχε 9 κοπέλες και η ίδια ηταν στις επαλξεις....
Καμία ανανέωση, δε συγκρίνονται οι επιλογές με το παρελθόν (Ελένη Ρανια Νικολ) συν τα χρόνια στο κεφάλι
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Καμία ανανέωση, δε συγκρίνονται οι επιλογές με το παρελθόν (Ελένη Ρανια Νικολ) συν τα χρόνια στο κεφάλι
Κατά καιρούς το προσπαθεί αλλα δεν είναι ευκολο για μια νέα να επιζήσει σε μαγαζι με σταθερή πελατεία που οι περισσότεροι πηγαίνουν στοχευμένα εκτος αν είναι θεογκομενα που τετοιες σήμερα σπανίζουν. Αλλα και το μαγαζι δεν εχει λόγο να κόβει φλέβες όταν είναι φουλ πολυ συχνά.....
Εμένα πήγε αλλου το μυαλό μου όταν είπες το εχει παρατήσει, γιατί προσεχει τα πάντα και όπως ίσως είδατε όταν διασταυρώσει το περιεχόμενο αρνητικής κριτικής ......παίρνει μέτρα.....
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.017
Πόντοι
3.446

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
820
Πόντοι
86
Μολις το είδα κι εγω στο fb και απο τα προγράμματα που διάβασα...φούντωσα!!!Εχει body to body ,nuru κλπ...οι τιμές βέβαια τσουζουν ολα στα 100+...και δεν βλέπω πουθενά τις λαδοκόρες!!!!Οποιος εχει εμπειρία ας βοηθήσει...!!!!!
βαλε και ξενοδοχείο...160
και είναι απολύτως άγνωστο το τι θα πάρεις στο τέλος.
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
0
Μολις το είδα κι εγω στο fb και απο τα προγράμματα που διάβασα...φούντωσα!!!Εχει body to body ,nuru κλπ...οι τιμές βέβαια τσουζουν ολα στα 100+...και δεν βλέπω πουθενά τις λαδοκόρες!!!!Οποιος εχει εμπειρία ας βοηθήσει...!!!!!
Ανοίγοντας τη σελίδα επικοινωνίας, βλέπω το πάνω email τους είναι osmosemassage, υποθέτω λοιπόν πως δεν πρόκειται για απλή σύμπτωση και κάποια σχέση με το Osmose θα υπάρχει.
Τώρα πως κάποια λαγωνικά βλέπουν κατευθείαν μούφα, προκαλεί και απορίες....
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
5
Like
367
Πόντοι
26

gash573

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα, Δαναη απο Σουλιου εχει δοκιμασει καποιος? Εντυπωσεις;
 

tribal

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
39
Like
1.650
Πόντοι
3.990

Butser7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2022
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
229
Πόντοι
280
Παιδιά καλησπέρα.
Στην Αμφιθέας στο Παλαιό Φάληρο δίπλα απ' το βενζινάδικο της ΕΤΕΚΑ υπάρχει μασατζιδικο όπου εκτός των άλλων έχει και δύο προγράμματα body to body και τζακουζι.
Μια ώρα κόστος 109 ευρώ.
Έχω κάνει body to body με Τζένη Ρουμάνα γύρω στα 40 καλή , δε κάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό και πηδάς.
Έχω κάνει τζακουζι με ratou Ινδονησια μελαχρινό αδύνατο δεν είμαι σίγουρος για την ηλικία της καθότι ασσιατισα, σου κάνει μασαζ μέσα στη μπανιέρα και μετά σεξ .
Χώρος καθαρός, υποδοχή όμορφη.
Προσοχή είναι και κανονικό μασατζιδικο.
Είναι η πρώτη φορά που επισκέφτηκα το χώρο και γενικά μασατζιδικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom