Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
414
Like
546
Πόντοι
81
καλησπερα μπηκα μετα απο λιγο καιρο ....να το γραψω εδω μπορω παιδες ;
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
414
Like
546
Πόντοι
81
Με ενδιαφέρει φίλος αλλά είσαι πολύ νέος και δεν μπορώ να σε στείλω μήνυμα
ναι ειμαι νεος εδω....στο κουρμπετι υπολογισε εποχη ΡΑΔΙΟ 1 ....Νεα Εγνατια......οταν δουλευε εκει η ΕΒΙΤΑ ! Μιλαμε ισως για 2010 ? δεν μπορω να θυμηθω
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

gorgious87

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Καλησπέρες,

Θα είμαι Θεσσαλονίκη την επόμενη εβδομάδα για 2-3 μέρες και άρχισα να σκανάρω εδώ για κανένα σωστό μασαζοτεμαχιο η μαγαζί (καλαμάκι και αν προχωράνε why not) αλλά πέρα από ένα Golden που είδα να γράφετε εδώ και εκεί δεν βρήκα πολλά!

Οποιοδήποτε tip/ συμβουλή είναι καλοδεχούμενη. Thanks!
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Σήμερα πρώτη φορά πήγα στην Εβίτα, άλλη φωτογραφία άλλη κοπέλα, 27 χρόνων έλεγε 38 μου βγήκε, εργάτρια στο σεξ και τσιμπούκι ι Έρικα και έχει ένα καλό Ουκρανακι καμμία 35 χρονών, καλό μωρό. Έδωσα 100 αλλά νιώθω ότι πλήρωσα λίγο παραπάνω. Οι γνώμες σας για την Εβίτα?
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
192
Like
120
Πόντοι
1
Σήμερα πρώτη φορά πήγα στην Εβίτα, άλλη φωτογραφία άλλη κοπέλα, 27 χρόνων έλεγε 38 μου βγήκε, εργάτρια στο σεξ και τσιμπούκι ι Έρικα και έχει ένα καλό Ουκρανακι καμμία 35 χρονών, καλό μωρό. Έδωσα 100 αλλά νιώθω ότι πλήρωσα λίγο παραπάνω. Οι γνώμες σας για την Εβίτα?
Ναι όντως πολύ καλή η Έρρικα!Το αγόρασες με 100€ λίγο τσιμπιμενη η τιμή max 80....Αν θέλεις κάνε μια περιγραφή για το ουκρανακι
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Ναι όντως πολύ καλή η Έρρικα!Το αγόρασες με 100€ λίγο τσιμπιμενη η τιμή max 80....Αν θέλεις κάνε μια περιγραφή για το ουκρανακι
Φίλος πάω τώρα για το Ουκρανακι, με 80 θα πατήσω. Θα ενημερώσω.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Φίλος πάω τώρα για το Ουκρανακι, με 80 θα πατήσω. Θα ενημερώσω.
Λοιπόν, πήγα το απόγευμα και ζητησα την Ξένια ( το Ουκρανακι). Όμορφη φάτσα βυζί 2μιση μελαχρινή 1,67 περίπου κωλο όχι δυνατό. Πάλι 100 μου είπε αλλά από την επόμενη φορά που θα με θεωρήσει πελάτη τακτικό θα πάμε σε καλύτερη τιμουλα. Τελικά το μωρό είναι 10+ χρονακια παραπάνω από τα 35 που είχα πει. Λίγο πεσμένο βυζί, ψιλοακωλο αλλά πολύ γέλιο, μιλάει λίγα αγγλικά και λίγα γερμανικά και βγάλαμε λίγο συννενόηση. Πίπα όχι κάτι τρελό αλλά έχει γούστο που φτύνει συνέχεια τον Περικλή , ευχάριστη, δεν λέει όχι , αλλά δεν κάνει και τα αεροπλανικα της Ερίκας. Κωλο δεν ζήτησα και το μουνι της πολύ καθαρο και δεν μύριζε τίποτα, ούτε είχε περίεργη γεύση.θα την ξαναπάρω κάποια στιγμή επειδή είχε γέλιο και μου αρέσε σαν φάτσα
 

HostonDick

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Για Dames παιδιά υπάρχει καμια ολοκληρωμένη φρεσκια ενημέρωση;;
 

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
110
Like
111
Πόντοι
1
Έχω ακούσει για ένα στα ανατολικά, αλλά δεν έχω πάει. Το κακό είναι ότι τα περισσότερα είναι στα δυτικά τη πόλη και γενικά αυτά ( τα δυτικά) δεν φημίζονται για την ασφαλειά τους
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
247
Like
506
Πόντοι
81
Αλεξία δούλευε πολύ παλιά εκεί κ έβαζε κ αγγελίες, τώρα είναι τσατσά εξ αποστάσεως κ μένει Ρουμανία. Υπάρχει άλλη στον χώρο όμως που δε λέει κ πολλα
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom