Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.068
Κριτικές
1
Like
324
Πόντοι
36
Εγώ πως θα ανοίξω πόρτα στη μαριαννα? :grin:
 

xatzikos86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Ειναι ευκολο παρακαλω μια βοηθεια για Αγαπη και Ζετα? Ευχαριστω εκ των προτερων..
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
48
Like
3.005
Πόντοι
5.271
Καλησπέρα σ όλους!!υπαρχει περίπτωση να μου στρειλει κάποιος κάποιο τηλ από αυτά που αναφέρατε!!σε περίπτωση που κάποιος κολάει η δεν με εμπιστευεταιι μπορώ να δώσω το τηλ μου κ να βρεθούμε κ να πιούμε κ ποτό κ να ανταλλάξουμε πληροφορίες η εμπειρίες
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Ζέτα και Αγάπη πήγαινα, αλλά έχω χάσει το κινητό μου και δεν έχω το τηλέφωνο της τσατσάς της Ρένας. Αν μπορεί κάποιος να μου το στείλει σε π.μ. θα ήμουν υπόχρεος
 
Εγγρ.
1 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Ρε παιδιά στην Αθήνα έχω πάει σε αρκετά μασαζ που γαμας κανονικά με το αζημιωτο βέβαια αλλά καμία σχέση με μπουρδέλο
Εδώ δεν παίζει πουθενά τέτοια φάση?
 

johny20

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2021
Μηνύματα
9
Like
13
Πόντοι
0
Ρε παιδιά στην Αθήνα έχω πάει σε αρκετά μασαζ που γαμας κανονικά με το αζημιωτο βέβαια αλλά καμία σχέση με μπουρδέλο
Εδώ δεν παίζει πουθενά τέτοια φάση?
Απο οτι εχω διαβασει απο συναγωνιστες, το studio body free παρεχει full προγραμμα δεν εχω προσωπικη εμπειρια ομως .
 
Εγγρ.
1 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε μου θα το τσεκαρω την άλλη βδομάδα γιατί θα κατέβω Λάρισα αύριο για σαββατοκύριακο κθ έχω σκοπό να επισκεφτώ το golden spa της Βανας στη Λάρισα μου έχουν πει φίλοι μου για μια καινούργια Βίκυ που δουλεύει εκεί και σύμφωνα με τα λεγόμενα τους είναι κορυφή
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε μου θα το τσεκαρω την άλλη βδομάδα γιατί θα κατέβω Λάρισα αύριο για σαββατοκύριακο κθ έχω σκοπό να επισκεφτώ το golden spa της Βανας στη Λάρισα μου έχουν πει φίλοι μου για μια καινούργια Βίκυ που δουλεύει εκεί και σύμφωνα με τα λεγόμενα τους είναι κορυφή
Φίλε μου , είναι πολύ καλή αλλά μόνο φραπέ παίζει τίποτα άλλο και με οποία πρόταση
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Το άλλο Σ/Κ θα ανέβω Θεσσαλονίκη, δεν έχω εμπειρία από την πόλη σε τέτοια θέματα. Αν ξέρει να προτείνει κανένας συνάδελφος για μασάζ και ολόκληρο πακέτο η τλχστον πιπα (όχι μόνο φραπέ φάση)
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
312
Κριτικές
4
Like
791
Πόντοι
361
Το άλλο Σ/Κ θα ανέβω Θεσσαλονίκη, δεν έχω εμπειρία από την πόλη σε τέτοια θέματα. Αν ξέρει να προτείνει κανένας συνάδελφος για μασάζ και ολόκληρο πακέτο η τλχστον πιπα (όχι μόνο φραπέ φάση)
Demes και body free
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Περασα την Τριτη το μεσημερι απο το Κρισταλ Σπα.Ηταν παρουσες εκεινη την ωρα 4 κοπελες:Ναταλι,Ιριδα ,Ολιβια και Αντριανα.Περασα με την Αντριανα.Το μασαζ της πολυ καλο θεραπευτικο παρα χαλαροτικο.Η εκτονωση καλη και αυτη.Επιτρεπει να πιανεις παντου,χωρις οχι και μη.Αυτο που με χαλασε λιγο η μικρη διαρκεια του ολου του πρωγραματος που ειχε συνολικη διαρκεια 30 με 35 λεπτα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.873
Κριτικές
5
Like
11.734
Πόντοι
3.786
Περασα την Τριτη το μεσημερι απο το Κρισταλ Σπα.Ηταν παρουσες εκεινη την ωρα 4 κοπελες:Ναταλι,Ιριδα ,Ολιβια και Αντριανα.Περασα με την Αντριανα.Το μασαζ της πολυ καλο θεραπευτικο παρα χαλαροτικο.Η εκτονωση καλη και αυτη.Επιτρεπει να πιανεις παντου,χωρις οχι και μη.Αυτο που με χαλασε λιγο η μικρη διαρκεια του ολου του πρωγραματος που ειχε συνολικη διαρκεια 30 με 35 λεπτα.
Μπερδεύτηκες φίλε μου.Εδώ το νήμα είναι για μασατζίδικα που προσφέρουν «μπριζόλα»
Το άλλο Σ/Κ θα ανέβω Θεσσαλονίκη, δεν έχω εμπειρία από την πόλη σε τέτοια θέματα. Αν ξέρει να προτείνει κανένας συνάδελφος για μασάζ και ολόκληρο πακέτο η τλχστον πιπα (όχι μόνο φραπέ φάση)
Ολόκληρο το πακέτο θα το βρεις στο Ζέσι Σπα επίσης.Είναι ένα από τα τρία του είδους,γιατί τα άλλα με «μπριζόλα» είναι πριβέ.Πήγα πριν λίγες εβδομάδες και έκανα τρίο με 150 για 1 ώρα.Με φουλ λεσβιακά τα πάντα όλα.Μόνο πρωκτικό δεν είχε.Για σόλο το μισάωρο έχει 60,το 45λεπτο 80 και η 1 ώρα με 2 εκτονώσεις 100.Πάρε τηλέφωνο από πριν,για να κλείσεις ραντεβού.Δοκίμασε τα τηλέφωνα της Δήμητρας και Αφροδίτης από την αγγελία.Αλλά πιθανόν να σηκώσουν και από άλλα

 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.873
Κριτικές
5
Like
11.734
Πόντοι
3.786
Μπορεί να είναι και 120 οι δύο εκτονώσεις στο Zesi Spa,δεν θυμάμαι 100%.Εγώ για το τρίο πήγα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom