Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
416
Πόντοι
21
Μάλλον επειδή εσύ είσαι του τάλιρου και δεν στην ακουμπάνε , σε ενοχλεί. Όποιον ακουμπάει μια χαρά την βαράνε. Το γράφει και ο άλλος που μιλάει σπαστά τα ελληνικά πιο πάνω . Άκουσε εμάς που δεν έχουμε καβούρια . Μια χαρά περνάμε . Τζακουζια και πουτανες μέχρι να σβήσει ο ήλιος .
Γατάκι Φαίνεσαι ότι είσαι ψεύτης γιατί αν δε σε έτσουζε δεν θα σχολίαζες καν το μήνυμα μου. ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Γατάκι Φαίνεσαι ότι είσαι ψεύτης γιατί αν δε σε έτσουζε δεν θα σχολίαζες καν το μήνυμα μου. ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ

Θα με πεις εσύ κακομοίρη. Που μόνο στην φαντασία σου έχεις πληρώσει γκόμενα. Καημένε. Μιλάς εσύ για τάλιρα που τα πιο πολλά λεφτά που έχεις δώσει είναι για τυρόπιτα κάτω απτής Λένορμαν . Ουστ ψωριαρη που θες να μιλάς και να μην σου απαντάνε κιόλας. Έλα με την αγαμία που σε δέρνει μέσα και αν έχεις αμφιβολία εδώ είμαι. Αλλά έχεις πούπουλα
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Παντως το στυλ γραφης του Χρησταρα , και ειδικα οταν εκνευριζεται θυμιζει εκεινες τις 2 κοπελιτσες που εμπαιναν εδω ως πελατες του Empire και του Crystal και εκραζαν κοσμο.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Παντως το στυλ γραφης του Χρησταρα , και ειδικα οταν εκνευριζεται θυμιζει εκεινες τις 2 κοπελιτσες που εμπαιναν εδω ως πελατες του Empire και του Crystal και εκραζαν κοσμο.
Δεν τα θυμάσαι καλά. Αυτες μπαιναν για το πριβέ και ουδεμία σχέση έχω με όποιες ήταν αυτές. Μόνο κοριτσάκι μικρό δεν είμαι. Αφού μιλάς λέγετα και σωστά. Εμένα ο τρόπος γραφής σου μου θυμίζει κάποιον με εμμονές . Να γαμας να στρώνεις αδερφέ. Αν ονειρεύεσαι εμένα ως γυναίκα τότε κάτι δεν πάει καλά μαζί σου
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν Αθήναις. Πέρασμα με μια Ινδονήσια Βαλερι. Κάναμε λομι λομι. Το επέλεξα επειδή μου είπαν σε ερώτηση μου τι ακριβώς είναι , ότι σε αυτό ενοχλεί το εσώρουχο οπότε θα είμαι γυμνός με πετσετα . Ήρθε λοιπόν η Βαλερί η οποία και ρώτησε αν μπορεί να την βγάλει εντελώς για να κινεί τα χέρια της πιο άνετα. Φυσικά λέω . Μια πολύ ωραία εκτόνωση για την Βαλερί λοιπόν +30€
Ποσο πηγε σύνολο αδελφε??
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
97
Πόντοι
0
Eγω παντως οσο αφορα το GALAXY το μαγαζι εχει σεβασμο στον πελατη και η Αριστουλα ειναι ειλικρινεις με τις κοπελες της. Μακαρι να εμπαινε στο δωματιο η ιδια.....:smitten:
Kαλημερα φιλε μου. Βάσει αυτα που μου εχουν πει και εχω διαβασει εδω νομιζω οτι το galaxy στο μασαζ - φραπε ειναι το ποιο τιμιο . Και σε τιμες , και σε εξυπηρετηση , και σε υπηρεσιες. Τις επομενες μερες θα παω να το επισκεφτω για 1 φορα. Θα ενημερωσω εδω τον λαο χαχαχαχααχα .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Τι να κάνει η Εύα από empire, την έχω πεθυμησει, δεν έχω ξανατυχει παρόμοια περιποίηση σε μασάζ. Όλο μεσήλικες που είτε είναι άσχετες με το μασάζ και κάνουν μόνο αποστείρωμενο σεξ είτε άπειρα κοριτσάκια που δεν σου αφήνουν κανένα περιθώριο ικανοποίησης.
Αν σου πω ότι πήρε το μάτι μου που δουλεύει ? Δεν θα στο πω όμως γιατί είσαι γνωστό αρχιδι
 

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
280
Πόντοι
280
Καλημέρα ! Ρε παιδιά για καλουτσικι μασάζ με Καλαμάκι έχετε να προτείνετε κάτι ;;;
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
194
Πόντοι
1
Το αποκαλεί τάντρα, αλλά δεν είναι. Είναι απλά ένα κακό μασάζ με φραπέ για πάρα πολλά χρήματα.
Πέρασα κ εγώ απο την paty
Ταντρα μασαζ ερωτικο λέει
Μετρο σύγκρισης δεν έχω διότι δεν έχω ξανά κάνει
100€ κόστος με ελάχιστα αγγίγματα
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
727
Πόντοι
81
Πέρασα κ εγώ απο την paty
Ταντρα μασαζ ερωτικο λέει
Μετρο σύγκρισης δεν έχω διότι δεν έχω ξανά κάνει
100€ κόστος με ελάχιστα αγγίγματα
Γράψε αναλυτικότερα την εμπειρία σου φιλαράκι! Ευχαριστώ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
727
Πόντοι
81
100 ευρω, με ελαχιστα αγγιγματα , και δεν ειναι καν πιτσιρικα. Τι αναλυτικοτερο θες; σκεφτεσαι να πας δηλαδη;
Καταρχάς το ηλικιακό είναι καθαρά υποκείμενικο, επίσης τα 100 όντως μπορεί να είναι αρκετά χρήματα, αλλά κανενας δεν είναι στην τσέπη του καθενός. Αν ειναι vfm, ίσως το σκεφτόμουν. Σε μασάτζιδικα της σειράς έχω σκάσει περισσοτερα χρήματα μεν, για λιγότερο χρόνο και διεκπαιρωτικες υπηρεσίες δε. Εικάζω δεν είμαι ο μόνος. Προσωπικά με καυλωνει η συγκεκριμένη, λίγο η ξένη γλώσσα, λίγο οι καμπυλες και κάποιες ημίγυμνες φωτο που έχω δει στα σόσιαλ, κάτι μου κάνει. Αν πληροί τα κριτήρια μου, ναι ίσως τη δοκίμαζα. Για παραδειγμα, αξιοπρεπες μασαζ, ωραία μετάβαση στον φραπέ, αν επαιζε τυπου edging, αν υπήρχε προοπτικη για καλαμάκι και τέλος αν σε μακροπρόθεσμη γνωριμία έπαιζε σκόντο στην τιμή. Όποτε ναι, υπαρχει περιπτωση να την έβλεπα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Καταρχάς το ηλικιακό είναι καθαρά υποκείμενικο, επίσης τα 100 όντως μπορεί να είναι αρκετά χρήματα, αλλά κανενας δεν είναι στην τσέπη του καθενός. Αν ειναι vfm, ίσως το σκεφτόμουν. Σε μασάτζιδικα της σειράς έχω σκάσει περισσοτερα χρήματα μεν, για λιγότερο χρόνο και διεκπαιρωτικες υπηρεσίες δε. Εικάζω δεν είμαι ο μόνος. Προσωπικά με καυλωνει η συγκεκριμένη, λίγο η ξένη γλώσσα, λίγο οι καμπυλες και κάποιες ημίγυμνες φωτο που έχω δει στα σόσιαλ, κάτι μου κάνει. Αν πληροί τα κριτήρια μου, ναι ίσως τη δοκίμαζα. Για παραδειγμα, αξιοπρεπες μασαζ, ωραία μετάβαση στον φραπέ, αν επαιζε τυπου edging, αν υπήρχε προοπτικη για καλαμάκι και τέλος αν σε μακροπρόθεσμη γνωριμία έπαιζε σκόντο στην τιμή. Όποτε ναι, υπαρχει περιπτωση να την έβλεπα.
Δυστυχως ζουμε σε μια κοινωνια και ολοι επηρεαζουμε ολους. Το πως ξοδευω εγω τα λεφτα μου, επηρεαζει και εσενα και το αναποδο. Φυσικα δεν κανω τον σεριφη στο τι καβλωνει τον καθενα, απλα για τη συγκεκριμενη, οπου διαβαζω βλεπω στην καλυτερη χλιαρες κριτικες. Αποδειξη και η παραπανω κριτικη.
Αν σε καποιον αρεσουν αυτες οι γυναικες παντως, καλο θα ηταν να το επαιζε και λιγο "δυσκολος" στη διαπραγματευση, γιατι αν παιρνει 100 αυτη, μετα οι πιτσιρικες ζητανε 150αρες και βαλε.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
727
Πόντοι
81
Δυστυχως ζουμε σε μια κοινωνια και ολοι επηρεαζουμε ολους. Το πως ξοδευω εγω τα λεφτα μου, επηρεαζει και εσενα και το αναποδο. Φυσικα δεν κανω τον σεριφη στο τι καβλωνει τον καθενα, απλα για τη συγκεκριμενη, οπου διαβαζω βλεπω στην καλυτερη χλιαρες κριτικες. Αποδειξη και η παραπανω κριτικη.
Αν σε καποιον αρεσουν αυτες οι γυναικες παντως, καλο θα ηταν να το επαιζε και λιγο "δυσκολος" στη διαπραγματευση, γιατι αν παιρνει 100 αυτη, μετα οι πιτσιρικες ζητανε 150αρες και βαλε.
Είναι γεγονός πως δεν διαφωνώ μαζί σου σε πολλά σημεία. Ο πραγματικός λόγος είναι ότι τέτοιου είδους λειψές κριτικές μόνο περιέργεια μου γεννούν και δυστυχώς κάνω παρορμητικά κασκαντεριλικια. Ας γράφει ο καθένας την εμπειρία του, όπως μπορεί εκτενώς, δεν είπαμε να έχει έκθεση 19, αλλά να δίνει και μια σαφή εικόνα αν όντως δεν αξίζει, γιατί όντως όταν μπαίνω στο ψάξιμο, εμένα προσωπικά με δελεάζει. On topic, όντως η συγκεκριμένη έπειτα από περίσσεια αναζήτηση δεν πρέπει να λέει και πολλά.
 

frapes8

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
19
Like
97
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι του φραπε !!!! Ειμαι λατρης του μασαζ-φραπε. Παντα ομως σε λογικα πλαισια. Οχι αυτα που διαβαζω εδω σε κατι συναγωνιστες που δινουν 100 αρες και για εναν φραπε.... Υστερα απο προτροπη συναδερφου στο γραφειο μου και αυτα που διαβασα και εδω αποφασισα να παω στο Galaxy . Νομιζω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη. Ο χωρος πολυ ζεστος ,πεντακαθαρος, και στην υποδοχη η Αριστουλα με το χαμογελο της.Aπο το τηλεφωνο που μιλησα μαζι της ηταν ευγενική, πρόθυμη , ακριβής και εξυπηρετική στο να μου εξηγήσει τις υπηρεσίες τους. Αφου ειπα τι ηθελα διαλεξα την Τζενη . Ελληνιδα . 32-35 .Με οδηγησαν στο δωματιο . Αφου εκανα το ντους μου ( και πριν και μετα ) την ωρα μου σκουπιζομουν μπηκε και η Τζενη στο δωματιο. Ξαπλωσα μπρουμυτα χωρις εσωρουχο . Μου ειπε η κοπελα δεν εχω προβλημα.Θελω εσυ να νιωθεις ανετος και μου χαμογελασε πονηρα .Κουβεντουλα παραλληλα με το μασαζακι που μου εκανε. Πολυ ομορφα ενιωθα οσο περναγε η ωρα μαζι της. Γυρισα μετα απο κανα 20 λεπτο. Δεν το κρυβω οτι το κατω κεφαλι ειχε παρει εντολες !!!! Το ειδε η Τζενη και μου ειπε θα σε χαλαρωσω σε ολα τα σημεια .Το χερι μου δειλα δειλα πηρε θαρρος και αρχισα τα χαιδεματα και εγω χωρις καμια αντισταση απο την κοπελα. Μου εκανε εναν αισθησιακο και καταπληκτικο φραπε !!!! Δεν μου αρεσει να λεω υπερβολες αλλα περασα πολυ ομορφα. Να κι ένας χωρος που δεν μετανοιωσα τα χρήματα που έδωσα. Αυτό που λένε Value for money!!!!!! Εδωσα 40 ευρω συν 10 στην κοπελα απο μονος μου χωρις να μου ζητησει . GALAXY θα ξαναερθω συντομα
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
117
Like
284
Πόντοι
21
Καλησπερα φιλοι του φραπε !!!! Ειμαι λατρης του μασαζ-φραπε. Παντα ομως σε λογικα πλαισια. Οχι αυτα που διαβαζω εδω σε κατι συναγωνιστες που δινουν 100 αρες και για εναν φραπε.... Υστερα απο προτροπη συναδερφου στο γραφειο μου και αυτα που διαβασα και εδω αποφασισα να παω στο Galaxy . Νομιζω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη. Ο χωρος πολυ ζεστος ,πεντακαθαρος, και στην υποδοχη η Αριστουλα με το χαμογελο της.Aπο το τηλεφωνο που μιλησα μαζι της ηταν ευγενική, πρόθυμη , ακριβής και εξυπηρετική στο να μου εξηγήσει τις υπηρεσίες τους. Αφου ειπα τι ηθελα διαλεξα την Τζενη . Ελληνιδα . 32-35 .Με οδηγησαν στο δωματιο . Αφου εκανα το ντους μου ( και πριν και μετα ) την ωρα μου σκουπιζομουν μπηκε και η Τζενη στο δωματιο. Ξαπλωσα μπρουμυτα χωρις εσωρουχο . Μου ειπε η κοπελα δεν εχω προβλημα.Θελω εσυ να νιωθεις ανετος και μου χαμογελασε πονηρα .Κουβεντουλα παραλληλα με το μασαζακι που μου εκανε. Πολυ ομορφα ενιωθα οσο περναγε η ωρα μαζι της. Γυρισα μετα απο κανα 20 λεπτο. Δεν το κρυβω οτι το κατω κεφαλι ειχε παρει εντολες !!!! Το ειδε η Τζενη και μου ειπε θα σε χαλαρωσω σε ολα τα σημεια .Το χερι μου δειλα δειλα πηρε θαρρος και αρχισα τα χαιδεματα και εγω χωρις καμια αντισταση απο την κοπελα. Μου εκανε εναν αισθησιακο και καταπληκτικο φραπε !!!! Δεν μου αρεσει να λεω υπερβολες αλλα περασα πολυ ομορφα. Να κι ένας χωρος που δεν μετανοιωσα τα χρήματα που έδωσα. Αυτό που λένε Value for money!!!!!! Εδωσα 40 ευρω συν 10 στην κοπελα απο μονος μου χωρις να μου ζητησει . GALAXY θα ξαναερθω συντομα
Τα 40 ευρω ειναι 1 ωρα?
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
270
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπερα φιλοι του φραπε !!!! Ειμαι λατρης του μασαζ-φραπε. Παντα ομως σε λογικα πλαισια. Οχι αυτα που διαβαζω εδω σε κατι συναγωνιστες που δινουν 100 αρες και για εναν φραπε.... Υστερα απο προτροπη συναδερφου στο γραφειο μου και αυτα που διαβασα και εδω αποφασισα να παω στο Galaxy . Νομιζω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη. Ο χωρος πολυ ζεστος ,πεντακαθαρος, και στην υποδοχη η Αριστουλα με το χαμογελο της.Aπο το τηλεφωνο που μιλησα μαζι της ηταν ευγενική, πρόθυμη , ακριβής και εξυπηρετική στο να μου εξηγήσει τις υπηρεσίες τους. Αφου ειπα τι ηθελα διαλεξα την Τζενη . Ελληνιδα . 32-35 .Με οδηγησαν στο δωματιο . Αφου εκανα το ντους μου ( και πριν και μετα ) την ωρα μου σκουπιζομουν μπηκε και η Τζενη στο δωματιο. Ξαπλωσα μπρουμυτα χωρις εσωρουχο . Μου ειπε η κοπελα δεν εχω προβλημα.Θελω εσυ να νιωθεις ανετος και μου χαμογελασε πονηρα .Κουβεντουλα παραλληλα με το μασαζακι που μου εκανε. Πολυ ομορφα ενιωθα οσο περναγε η ωρα μαζι της. Γυρισα μετα απο κανα 20 λεπτο. Δεν το κρυβω οτι το κατω κεφαλι ειχε παρει εντολες !!!! Το ειδε η Τζενη και μου ειπε θα σε χαλαρωσω σε ολα τα σημεια .Το χερι μου δειλα δειλα πηρε θαρρος και αρχισα τα χαιδεματα και εγω χωρις καμια αντισταση απο την κοπελα. Μου εκανε εναν αισθησιακο και καταπληκτικο φραπε !!!! Δεν μου αρεσει να λεω υπερβολες αλλα περασα πολυ ομορφα. Να κι ένας χωρος που δεν μετανοιωσα τα χρήματα που έδωσα. Αυτό που λένε Value for money!!!!!! Εδωσα 40 ευρω συν 10 στην κοπελα απο μονος μου χωρις να μου ζητησει . GALAXY θα ξαναερθω συντομα
Έχεις πολύ δίκιο;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom