Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
εννοειται οτι δεν αναφερουμε για το νημα σε καμια μεσα στα μασατζιδικα
Το κακο έχει γίνει χρόνια . Το ξέρουν πλέον όλοι . Ειδικά οι υπεύθυνες. Κάτι μαλακες προφανώς τα αναφέρουν.
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
Eγω παντως οσο αφορα το GALAXY το μαγαζι εχει σεβασμο στον πελατη και η Αριστουλα ειναι ειλικρινεις με τις κοπελες της. Μακαρι να εμπαινε στο δωματιο η ιδια.....:smitten:
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
Επίσκεψη στο εν Αθήναις. Πέρασμα με μια Ινδονήσια Βαλερι. Κάναμε λομι λομι. Το επέλεξα επειδή μου είπαν σε ερώτηση μου τι ακριβώς είναι , ότι σε αυτό ενοχλεί το εσώρουχο οπότε θα είμαι γυμνός με πετσετα . Ήρθε λοιπόν η Βαλερί η οποία και ρώτησε αν μπορεί να την βγάλει εντελώς για να κινεί τα χέρια της πιο άνετα. Φυσικά λέω . Μια πολύ ωραία εκτόνωση για την Βαλερί λοιπόν +30€
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071

Για εδώ γνωρίζουμε ;
 

TELISA

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2018
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Έχει αναφερθει και παλιότερα, αυστηρά μόνο μασάζ με εσώρουχο
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
627
Κριτικές
4
Like
1.170
Πόντοι
206
Eγω παντως οσο αφορα το GALAXY το μαγαζι εχει σεβασμο στον πελατη και η Αριστουλα ειναι ειλικρινεις με τις κοπελες της. Μακαρι να εμπαινε στο δωματιο η ιδια.....:smitten:
Αποθυμενο θα μείνει αυτό μάλλον…
 

Man696969

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
80
Like
212
Πόντοι
20
Μασατζιδικα που γαμας το νημα εκλεισε μηπως,,, εχει χαθει ,,,
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
370
Κριτικές
7
Like
872
Πόντοι
361
Επίσκεψη στο εν Αθήναις. Πέρασμα με μια Ινδονήσια Βαλερι. Κάναμε λομι λομι. Το επέλεξα επειδή μου είπαν σε ερώτηση μου τι ακριβώς είναι , ότι σε αυτό ενοχλεί το εσώρουχο οπότε θα είμαι γυμνός με πετσετα . Ήρθε λοιπόν η Βαλερί η οποία και ρώτησε αν μπορεί να την βγάλει εντελώς για να κινεί τα χέρια της πιο άνετα. Φυσικά λέω . Μια πολύ ωραία εκτόνωση για την Βαλερί λοιπόν +30€

Εμφάνιση ηλικία; Δώσε λίγες πληροφορίες παραπάνω
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
627
Κριτικές
4
Like
1.170
Πόντοι
206

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Επίσκεψη στο εν Αθήναις. Πέρασμα με μια Ινδονήσια Βαλερι. Κάναμε λομι λομι. Το επέλεξα επειδή μου είπαν σε ερώτηση μου τι ακριβώς είναι , ότι σε αυτό ενοχλεί το εσώρουχο οπότε θα είμαι γυμνός με πετσετα . Ήρθε λοιπόν η Βαλερί η οποία και ρώτησε αν μπορεί να την βγάλει εντελώς για να κινεί τα χέρια της πιο άνετα. Φυσικά λέω . Μια πολύ ωραία εκτόνωση για την Βαλερί λοιπόν +30€
ρούχα έβγαλε;;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
Ελα ρε που ειναι προμοτορας, απλα ειναι τυχερος ο ανθρωπος και του του την βαρανε ολες.
Δεν βγήκε κανείς να πει ότι δεν την βαράνε . Άρα τι μαλακίες λες ρε? Λες και είμαι ο πρώτος που γράφει κάτι τέτοιο. Αν σταξεις το χρήμα λάστιχο στον κάνουν . . Αν δεν θες να πληρώσεις πήγαινε με την γυναίκα σου . Δεν θα σου κάνουν τίποτα. Ο άλλος έστελνε μηνύματα για βοήθειες και τώρα του θύμισα προμο? Εντομεταξυ για πιο από όλα είναι προμο γιατί πάω παντού !!!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προμοτορας μου μυρίζει φουλ...
Ουστ ρε μαλακά από δω .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
703
Πόντοι
81
Τι ρωτάς μωρέ;; Αφού κάνει μπαμ από μακριά ότι κάνει προμο.!! Ψεύτες του ταλιρου.!
Μάλλον επειδή εσύ είσαι του τάλιρου και δεν στην ακουμπάνε , σε ενοχλεί. Όποιον ακουμπάει μια χαρά την βαράνε. Το γράφει και ο άλλος που μιλάει σπαστά τα ελληνικά πιο πάνω . Άκουσε εμάς που δεν έχουμε καβούρια . Μια χαρά περνάμε . Τζακουζια και πουτανες μέχρι να σβήσει ο ήλιος .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom