Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (7 μέλη και 25 επισκέπτες)

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστες!! Να ρωτήσω έχουμε κάποιο νέο για Λένορμαν 233? Ξέρουμε ποια κορίτσια είναι εκει αυτή τη περίοδο; Μια νεπαλεζα..όνομα δε θυμάμαι.. ξέρουμε αν είναι ακόμα εκεί;
φιλε μου πηγα δυο φορες τελευταια(μεσα σε 15 μερες)αλλα δυστυχως εφαγα ακυρο και τις δυο πηρα μια Ριτα και μια αλλη κοντη Φιιλιππινεζα οι οποιες δεν προσεφεραν κκατι παραπανω εκτος απο ενα μετριο μασαζ(τζαμπα το 20αρι)η νεπαλεζα που ανεφερες ονοματι Μαγια κερνουσε φραπεδακι αλλα μαλλλον δεν δουλευει εκει πλεον
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
σκοτώνουμε τα μαγαζιά μας με τις αναρτήσεις μας. κάθε φορά που κάποιος εδώ προτείνει φραπέ, το μαγαζί έχει τη μαφία στα χέρια του…
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
σκοτώνουμε τα μαγαζιά μας με τις αναρτήσεις μας. κάθε φορά που κάποιος εδώ προτείνει φραπέ, το μαγαζί έχει τη μαφία στα χέρια του…
Οποτε να μην γινονται αναρτησεις ? αυτο προτεινεις ?
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
σκοτώνουμε τα μαγαζιά μας με τις αναρτήσεις μας. κάθε φορά που κάποιος εδώ προτείνει φραπέ, το μαγαζί έχει τη μαφία στα χέρια του…
τουναντιον διαφημηση γινεται σ ενα μαγαζι που προσφερει σωστες υπηρεσιες.Αλλωστε δεν ειναι και επτασφραγιστο μυστικο η τυχον εξτρα ερωτικες υπηρεσιες .Σε ελευθερη χωρα ως αναφορα τις ερωτικες υπηρεσιες ζουμε, με ελευθερια στην κριτικη ειτε καλη ειτε κακη,φτανει να ειναι καλοπροαιρετη. Τωρα τι δουλεια εχει η μαφια,οπως λες με τους πελατες δεν καταλαβα.Και εσυ αραγε γιατι διαβαζεις εδω ? Για να ενημερωνεσαι μαλλον και για να μην πας στα τυφλα , ετσι?ποσο μαλλον που εισαι και μελος. συγνωμη για την παρεμβαση, με εκτιμηση!
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
Τα καλύτερα παιχνίδια παίζονται στα μασάζ που φραπας.. Δύσκολο για πολλούς να παίξουν μπάλα... Εκεί θέλει το χέρι στην τσέπη.. Η μπάλα θα παιχτεί έξω.. Οσοι θέλουν ας έρθουν πμ να ανταλλάξουμε εμπειρίες από μασάζ που φραπας που προχώρησαν με τις θεραπευτριες
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Καλά μην παίρνεις κι ορκο
ορκο παιρνω χαχαχα, οταν μια θεραπευτρια επιλεξει να προχωρησει εντος η εκτος για παραπανω ,το εχει κανει και με αλλους!! μετα δεν αποτελει μυστικο,οταν το ξερουν πολλοι παυει να ειναι! απλα καμμια φορα υποκρινομαστε στους εαυτους μας οτι καναμε κατι που πολλοι δεν καταφεραν και που μας δινει μια αισθηση μοναδικοτητας, παιδια τα πραγματα ειναι πολυ απλα. Οι κοπελες που ενδιδουν σε παροχη ερωτικων υπηρεσιων,ειναι θεμα χρονου να προχωρησουν στα παντα, στην αρχη μπορει αργα και επιλεκτικα,μετα... το ευκολο και το πολυ χρημα ειναι γλυκο..ιδιο ειναι να δουλευουν για 20 ευρω την ημερα , ακομα και σ ενα θεραπευτικο μασαζ και να μην μπορουν να παρουν τα ποδια και τα χερια τους απο την κουραση, με τα 200 την ημερα απο 2-3 " συνεδριες" , οταν υπαρχουν τοσοι προθυμοι εξω?
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Τα καλύτερα παιχνίδια παίζονται στα μασάζ που φραπας.. Δύσκολο για πολλούς να παίξουν μπάλα... Εκεί θέλει το χέρι στην τσέπη.. Η μπάλα θα παιχτεί έξω.. Οσοι θέλουν ας έρθουν πμ να ανταλλάξουμε εμπειρίες από μασάζ που φραπας που προχώρησαν με τις θεραπευτριες
ειμαι σιγουρος οτι μπορει να εχουμε πολλες κοινες εμπειριες,απο τις θεραπευτριες.Προσωπικα δεν θα ηθελα να αναφερθω σε καμμια ουτε δημοσια ουτε σε π.μ , εχω απεριοριστο σεβασμο στις κυριες , ακομα κι οταν υποκρινονται και φερονται ως αρπακτικα,εχουν κι εκεινες οικογενειες.επειτα δεν ειναι και κατορθωμα το να κανεις σεξ με μια ημιεπαγγελματια! τραβουν κι εκεινες τα ζορια τους οπως κι εμεις,και το μονο που προσφερουν ειναι ευχαριστηση.Τωρα αν καποιες ξεφευγουν και δρουν σαν αρπακτικα, εχουμε και εμεις ευθυνη..μυαλο εχουμε , ας το χρησιμοποιησουμε
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.583
Κριτικές
24
Like
4.162
Πόντοι
2.846
ειμαι σιγουρος οτι μπορει να εχουμε πολλες κοινες εμπειριες,απο τις θεραπευτριες.Προσωπικα δεν θα ηθελα να αναφερθω σε καμμια ουτε δημοσια ουτε σε π.μ , εχω απεριοριστο σεβασμο στις κυριες , ακομα κι οταν υποκρινονται και φερονται ως αρπακτικα,εχουν κι εκεινες οικογενειες.επειτα δεν ειναι και κατορθωμα το να κανεις σεξ με μια ημιεπαγγελματια! τραβουν κι εκεινες τα ζορια τους οπως κι εμεις,και το μονο που προσφερουν ειναι ευχαριστηση.Τωρα αν καποιες ξεφευγουν και δρουν σαν αρπακτικα, εχουμε και εμεις ευθυνη..μυαλο εχουμε , ας το χρησιμοποιησουμε

Ακριβώς. Ότι υπάρχουν θύματα υπάρχουν, αλλά όπως είπες μεγάλα παιδιά είμαστε.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Παιδιά καμία ασιατισα παίζει κάπου? Πέρα από το μομεντ
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Με Λένορμαν μίλησα στο τηλέφωνο πριν λίγο, καλά Βαράνε τρελες αφραγκιες, η ξανθιά υποδοχής με ζάλισε να κρατήσει λίγο το μαγαζί ανοιχτό για να πάω, μετά μ έλεγε τότε αύριο να κλείσουμε ραντεβού και τελικά ποτε θα έρθω κ τι ώρα ότι να ναι ξεφτίλα. Είπε ότι έχει 3-4 κοπέλες κ ανανεώθηκε το ροστερ τώρα κατά ποσο ισχύει δε γνωρίζω η ήταν τυράκι. Η ουσία είναι ότι το μέρος έχει αισθητική μηδέν, αμφιβόλου καθαριότητας και δε προσφέρει φραπέ είναι άμα θα σ κάτσει η όχι
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
6
Like
253
Πόντοι
21
Με Λένορμαν μίλησα στο τηλέφωνο πριν λίγο, καλά Βαράνε τρελες αφραγκιες, η ξανθιά υποδοχής με ζάλισε να κρατήσει λίγο το μαγαζί ανοιχτό για να πάω, μετά μ έλεγε τότε αύριο να κλείσουμε ραντεβού και τελικά ποτε θα έρθω κ τι ώρα ότι να ναι ξεφτίλα. Είπε ότι έχει 3-4 κοπέλες κ ανανεώθηκε το ροστερ τώρα κατά ποσο ισχύει δε γνωρίζω η ήταν τυράκι. Η ουσία είναι ότι το μέρος έχει αισθητική μηδέν, αμφιβόλου καθαριότητας και δε προσφέρει φραπέ είναι άμα θα σ κάτσει η όχι
εμενα με εχει παρει τηλ.για να μου πει οτι εχει φερει καινουργιες κοπελες,η μαλακια μου ηταν οτι δεν της εξηγησα οτι δεν επιθυμω σκετο μασαζ,και ετσι την πατησα με δυο φιλιππινεζες που πηρα τελευταια οι οποιες δεν δεχτηκαν αν δεν αλλαξει πολιτικη και δεν βαλει φραπεδια στο εικοσαρικο βλεπω κι εγω να κλεινει
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
282
Like
1.104
Πόντοι
201
Με την Εύα από empire massage,έχουμε καμία πληροφορία?
Πήγα πριν κανενα μηνα και πέρασα ωραία,φτάσαμε μέχρι φραπέ με καλαμάκι.
Έξτρα 20ρικακι στο κορίτσι,και το πράγμα πήγε μόνο του.
Πήρα προ λίγο μερών να ξανακανονισω,και αυτή που σήκωσε το τηλ,μόνο που δε με έβρισε μόλις άκουσε θέλω την Εύα.Με πληροφόρησε βέβαια ότι έχει φύγει από κει.
η Αφροδιτη παιζει φραπα κατ οικον η μπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom