Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
για τη συγκεκριμενη κοπελα λεω αν εχει αναφορες, αν εχει να τις ψαξω αν δεν την ξερει κανεις τι να ψαξω .. ειναι συγκεκριμενα για τη κοπελα
αναζήτηση πάνω δεξιά... . Αν δεν εχει αναφορές , πας δοκιμάζεις και έρχεσαι εδώ να γράψεις για να μάθουν οι υπόλοιποι. Όχι μονο να ζητάμε, αλλα να προσφέρουμε κιόλας. 13 χρόνια μέλος με μηδενική συνεισφορά.
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
αναζήτηση πάνω δεξιά... . Αν δεν εχει αναφορές , πας δοκιμάζεις και έρχεσαι εδώ να γράψεις για να μάθουν οι υπόλοιποι. Όχι μονο να ζητάμε, αλλα να προσφέρουμε κιόλας. 13 χρόνια μέλος με μηδενική συνεισφορα

αναζήτηση πάνω δεξιά... . Αν δεν εχει αναφορές , πας δοκιμάζεις και έρχεσαι εδώ να γράψεις για να μάθουν οι υπόλοιποι. Όχι μονο να ζητάμε, αλλα να προσφέρουμε κιόλας. 13 χρόνια μέλος με μηδενική συνεισφορά.
Απλα δεν ειμαι τακτικος θαμωνας λογω και δουλειας και αλλων υποχρεωσεων, επιπλεον και λογω αποστασης. Τωρα αν για να δωθει μια απλη πληροφορια χρειαζεται και πιστοποιητικό φρονημάτων η καταθετήρια κάτι πάει λάθος. Θα μπορουσες να το κανεις πιο απλο, και να πεις απλα δε ξερω..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Απλα δεν ειμαι τακτικος θαμωνας λογω και δουλειας και αλλων υποχρεωσεων, επιπλεον και λογω αποστασης. Τωρα αν για να δωθει μια απλη πληροφορια χρειαζεται και πιστοποιητικό φρονημάτων η καταθετήρια κάτι πάει λάθος. Θα μπορουσες να το κανεις πιο απλο, και να πεις απλα δε ξερω..
Θα μπορούσες να το κάνεις ακόμα πιο απλό.
Να ψάξεις να βρεις μονος σου την πληροφορία χωρίς να αναλώνεσαι σε ανούσιες ερωτήσεις , σε ηλίθιες ειρωνείες και σε αστείες δικαιολογίες περί υποχρεώσεων και αποστάσεις.

Λες και όλοι εμείς είμαστε εισοδηματίες χωρις υποχρεώσεις και εχουμε τα μασατζίδικα απέναντι απο το σπίτι μας.

Σίγουρα κάτι πάει λάθος και το λάθος είναι η ύπαρξη τσαμπατζήδων που περιμένουν να χαλάσουν οι άλλοι τα ωραία τους λεφτα ώστε να πανε εκ του ασφαλούς εις υγείαν των κορόϊδων που τα έχουν σκάσει χοντρά για να μοιραστούν μια πληροφορία, που για σένα φαίνεται απλή αλλά για κάποιον άλλον έχει κοστίσει χρήμα και χρόνο.

Αυτός που σχεδίασε το forum εχει βάλει πάνω δεξιά αυτο το γαμημένο εργαλείο της αναζήτησης που σε σχέση μετα προηγούμενα χρόνια, λειτουργεί πλέον άψογα , ώστε να μην ρωτάμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια.
ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ!!!!!
ΥΓ: Είσαι και εκτός θέματος . Το Λέλας Καραγιάνης 35 είναι φουλ μπριζολερί, Εδώ το νήμα αφορα φραπατζίδικα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
Θα μπορούσες να το κάνεις ακόμα πιο απλό.
Να ψάξεις να βρεις μονος σου την πληροφορία χωρίς να αναλώνεσαι σε ανούσιες ερωτήσεις , σε ηλίθιες ειρωνείες και σε αστείες δικαιολογίες περί υποχρεώσεων και αποστάσεις.

Λες και όλοι εμείς είμαστε εισοδηματίες χωρις υποχρεώσεις και εχουμε τα μασατζίδικα απέναντι απο το σπίτι μας.

Σίγουρα κάτι πάει λάθος και το λάθος είναι η ύπαρξη τσαμπατζήδων που περιμένουν να χαλάσουν οι άλλοι τα ωραία τους λεφτα ώστε να πανε εκ του ασφαλούς εις υγείαν των κορόϊδων που τα έχουν σκάσει χοντρά για να μοιραστούν μια πληροφορία, που για σένα φαίνεται απλή αλλά για κάποιον άλλον έχει κοστίσει χρήμα και χρόνο.

Αυτός που σχεδίασε το forum εχει βάλει πάνω δεξιά αυτο το γαμημένο εργαλείο της αναζήτησης που σε σχέση μετα προηγούμενα χρόνια, λειτουργεί πλέον άψογα , ώστε να μην ρωτάμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια.
ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΟ!!!
Α ΚΑΛΑ!!! φιλε δε σε υποχρεωσε κανεις να απαντησεις.. τωρα αν θες να κανεις το θιγμενο ιεροκυρηκα δικο σου θεμα.. και πρεπει να εχεις σοβαρο θεμα προσωπικοτητας, ουτε δανεικα σου ζητησαμε ουτε τιποτα.. αν δε γουσταρεις δεν απαντάς, δε εκανε κανεις παραπονο αν δεν απαντησεις, απλα μαλλον νομιζεις οτι επιδεικνυεις ανδρισμο με το στυλακι αυτο. Δε νομιζω να σε εστειλα να χαλασεις λεφτα για να μου πεις αν ηταν καλη η οντισιον, οπως και δε μπορεις να γνωρίζεις τις υποχρεωσεις του καθενος. Τουλαχιστον μη το παιζεις εκπροσωπος τύπου. Πιθανον μεσω αυτης της συμπεριφορας να θεωρεις οτι εισαι κατι ανωτερο απο τους αλλους.. Μαλλον το αντιθετο δειχνεις, για κοιτα το καλυτερα γιατι απο ποσοτητα ποστ πας καλα απο ποιοτητα πασχεις..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Α ΚΑΛΑ!!! φιλε δε σε υποχρεωσε κανεις να απαντησεις.. τωρα αν θες να κανεις το θιγμενο ιεροκυρηκα δικο σου θεμα.. και πρεπει να εχεις σοβαρο θεμα προσωπικοτητας, ουτε δανεικα σου ζητησαμε ουτε τιποτα.. αν δε γουσταρεις δεν απαντάς, δε εκανε κανεις παραπονο αν δεν απαντησεις, απλα μαλλον νομιζεις οτι επιδεικνυεις ανδρισμο με το στυλακι αυτο. Δε νομιζω να σε εστειλα να χαλασεις λεφτα για να μου πεις αν ηταν καλη η οντισιον, οπως και δε μπορεις να γνωρίζεις τις υποχρεωσεις του καθενος. Τουλαχιστον μη το παιζεις εκπροσωπος τύπου. Πιθανον μεσω αυτης της συμπεριφορας να θεωρεις οτι εισαι κατι ανωτερο απο τους αλλους.. Μαλλον το αντιθετο δειχνεις, για κοιτα το καλυτερα γιατι απο ποσοτητα ποστ πας καλα απο ποιοτητα πασχεις..
Σωστά , αμα δε γουστάρω δεν απαντάω. Αλλα αμα γουστάρω όμως να απαντησω κάπου, θα απαντήσω όπως αρμόζει στον καθένα.
Αλλα οκ μωρε σε καταλαβαίνω. Κατα βάθος ξέρεις ότι έχω δίκιο σε όλα όσα λέω, αλλα πρέπει να γράψεις κι εσυ κάτι για να δείξεις ότι ορθώσεις το ανάστημά σου ότι είσαι αντρας που "δε μασάει" και να νομίζεις ότι μου την είπες και λούφαξα.
Οκ ας μην σου χαλάσω την παραίσθηση... Αντε θα σου κάνω το χατήρι, με αποστόμωσες. Μπράβο!!!
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
ΥΓ: Είσαι και εκτός θέματος . Το Λέλας Καραγιάνης 35 είναι φουλ μπριζολερί, Εδώ το νήμα αφορα φραπατζίδικα

Σωστά , αμα δε γουστάρω δεν απαντάω. Αλλα αμα γουστάρω όμως να απαντησω κάπου, θα απαντήσω όπως αρμόζει στον καθένα.
Αλλα οκ μωρε σε καταλαβαίνω. Κατα βάθος ξέρεις ότι έχω δίκιο σε όλα όσα λέω, αλλα πρέπει να γράψεις κι εσυ κάτι για να δείξεις ότι ορθώσεις το ανάστημά σου ότι είσαι αντρας που "δε μασάει" και να νομίζεις ότι μου την είπες και λούφαξα.
Οκ ας μην σου χαλάσω την παραίσθηση... Αντε θα σου κάνω το χατήρι, με αποστόμωσες. Μπράβο!!!
Παλι δε καταλαβες , δεν ειναι θεμα αντιπαραθεσης, ουτε εχω καμια διαθεση να χαλαω το χρονο ετσι, απλα επειδη τα εχω δει ολα εκτος απο αυτο ρωτησα αν ξερει καποιος, μια απλη ερωτηση, και εγραψες ολοκληρη εκθεση λες και γραφεις πανελληνιες. Μονο αντωνυμιες δε ζητησες. Οταν επιτιθεσαι στον αλλο σαφως και θα αμυνθει, και πραγματικα ειτε θες να ξαναπαντησεις ειτε οχι καρφακι δε μου καιγεται.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Παλι δε καταλαβες , δεν ειναι θεμα αντιπαραθεσης, ουτε εχω καμια διαθεση να χαλαω το χρονο ετσι, απλα επειδη τα εχω δει ολα εκτος απο αυτο ρωτησα αν ξερει καποιος, μια απλη ερωτηση, και εγραψες ολοκληρη εκθεση λες και γραφεις πανελληνιες. Μονο αντωνυμιες δε ζητησες. Οταν επιτιθεσαι στον αλλο σαφως και θα αμυνθει, και πραγματικα ειτε θες να ξαναπαντησεις ειτε οχι καρφακι δε μου καιγεται.
Εντάξει ;; Αμύνθηκες;; Πες μας να ξέρουμε ,να σου στήσουμε αδριάντα
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Οταν επιτιθεσαι στον αλλο σαφως και θα αμυνθει, και πραγματικα ειτε θες να ξαναπαντησεις ειτε οχι καρφακι δε μου καιγεται.
Καλά μπεμπη μη κλαις δε σου ζητησαμε να σου παρουμε τα πρωτεια της ενημερωσης και της μαχητικοτητας του σωματειου..
Είναι που δε σου καίγεται καρφάκι αν θα ξαναπαντήσω ε; Α, ρε καραγκιόζη!!!
Από τις απαντήσεις που δίνεις, όχι μόνο καίγεσαι. Τσουρουφλίζεσαι :2funny::2funny::2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
315
Κριτικές
5
Like
732
Πόντοι
81
Πρόσφατη επίσκεψη στο grace στο Μαρούσι. Όπως έχουμε πει δύσκολο parking και ακόμα δυσκολότερο πλέον. Κλείσιμο ραντεβού ένα μισάωρο νωρίτερα με την Κατερίνα για το passion των 30' στα 40€. Στην αρχή ζήτησα 40' και μου αναφέρθηκε τηλεφωνικά πως πλέον δεν υφίσταται αυτό το πρόγραμμα και ότι στο 30' υπάρχει έντονη μάλαξη. Είσοδος, χαιρετούρα και ρωτάει η Κατερίνα που μου άνοιξε αν έχουμε ξαναπεράσει μαζί. Της λέω όχι, επόμενη ερώτηση της αν έχω ξαναέρθει και όταν της είπα πως έχω ξαναέρθει, χαιρετώντας παράλληλα τη Φαίη σαν να καθυσηχαστηκε. Ντουζακι και τα συναφή, έρχεται μέσα μασαζ πολύ χαλαρο χωρίς κάποια ιδιαίτερη πίεση και έπειτα γυρισμα, αφού είχαν προηγηθεί τα τυχαία περάσματα που έχουν προαναφερθει. Λίγο μασαζακι μπροστά και ξεκίνημα ενός φραπέ, χωρις βλεμματικη επαφή, χλυαρος θα ελεγα και τελείωμα μισοκαυλωμενος. Στα θετικά όμορφη κοπελίτσα μικρουλα. Θα ξαναπερνουσα μόνο σε 4 hands μαζί της, καθώς πιστεύω με τη Φαιη στο τιμόνι θα περνούσα καλύτερα, αν συμφέρει και το αντίτιμο βέβαια.
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
134
Like
267
Πόντοι
21
επίσκεψη μετά 13 χρόνια (με εξαιρεση ενδιαμεση στουρνάρη ζάνας και κάποια κατ΄'οικων) με σκοπό να πάρω ένα φραπέ. Σολωμού 33 είδα και τις 2 που υπάρχουν, κριτωνος τη μία ,δεν ξερω ονομα, κυψέλης κι επτανησου την ξανθια.3ης σεπτεμβριου χειροπρακτικη δεν ανοιξαν. Λοιπόν όλες μπάζα κι έτοιμες για συνταξη,ξεχασμένες από το χρόνο. ,Εγώ που στην προσωπικη μου ζωή πάω με ότι σαβούρα μου κάτσει Ούτε 10 ευρώ δε θα εδινα για να περασω με αυτες. Μπράβο πάντως που υπάρχουν ακόμη και τις συντηρείτε.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
77
Like
226
Πόντοι
20
τι να σου πω αδελφε μου, απο τα κλασικα φραπεδερι του χωρου! εχουν γραφτει πολλες σελιδες, οταν πρωτοπηγα μιλησα ευθεως στην μανταμ, και πηρα αυτο που ηθελα ...εχω να παω πολλους μηνες τωρα, αν εχουν αλλαξει τα πραγματα και η πολιτικη του καταστηματος δεν γνωριζω...ομως πριν απο μερικους μηνες ολες οι κοπελες νομιζω παρειχαν εκτονωση...
Δεν ξέρω ρε φίλε,μήπως επειδή πήρα μασάζ μόνο των 35 ευρώ?εσύ ποιο παίρνεις όταν πας?ντράπηκα πρώτη φορά να το πω στην μαντάμ...αν έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία ας βοηθήσει γτ λέω να επισκεφτώ ξανά...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
Δεν ξέρω ρε φίλε,μήπως επειδή πήρα μασάζ μόνο των 35 ευρώ?εσύ ποιο παίρνεις όταν πας?ντράπηκα πρώτη φορά να το πω στην μαντάμ...αν έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία ας βοηθήσει γτ λέω να επισκεφτώ ξανά...
Τύπε το συγκεκριμένο ίδρυμα τιμολογεί κατά το δοκούν δλδ ανάλογα ποσό θύμα θα κόψουν τον πελάτη, με σκοπό να στα πάρουν αποφεύγοντας τα έξτρα.
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Δεν ξέρω ρε φίλε,μήπως επειδή πήρα μασάζ μόνο των 35 ευρώ?εσύ ποιο παίρνεις όταν πας?ντράπηκα πρώτη φορά να το πω στην μαντάμ...αν έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία ας βοηθήσει γτ λέω να επισκεφτώ ξανά...
ξεκαθαρισε στα ισα τι ζητας απο την υπευθυνη...εχει και δικο του τοπικ το συγκεκριμενο...οπως ειπα δεν ξερω πια τι παιζει,αν αλλαξανε πολιτικη και το γυρισαν στα "δεν" ..εμενα με ξενερωσε η ασαφη τιμολογιακη πολιτικη τους, η αισθηση της αρπαχτης , καθως και οτι θεωρω υπερβολη τα 50+20 ευρω για εναν φραπε στην ελλαδα των 650 ευρω βασικο!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Δεν ξέρω ρε φίλε,μήπως επειδή πήρα μασάζ μόνο των 35 ευρώ?εσύ ποιο παίρνεις όταν πας?ντράπηκα πρώτη φορά να το πω στην μαντάμ...αν έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία ας βοηθήσει γτ λέω να επισκεφτώ ξανά...

Πλέον μόνο από τα μασαζοπρογράμματα των 50 και πάνω κάνουν φραπέ (+20)
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.068
Like
1.981
Πόντοι
216
ξεκαθαρισε στα ισα τι ζητας απο την υπευθυνη...εχει και δικο του τοπικ το συγκεκριμενο...οπως ειπα δεν ξερω πια τι παιζει,αν αλλαξανε πολιτικη και το γυρισαν στα "δεν" ..εμενα με ξενερωσε η ασαφη τιμολογιακη πολιτικη τους, η αισθηση της αρπαχτης , καθως και οτι θεωρω υπερβολη τα 50+20 ευρω για εναν φραπε στην ελλαδα των 650 ευρω βασικο!
Άμα ζητήσεις μια ελληνίδα που έχει, ζητάνε 60+20 τύπε για ένα φραπέ :S καλύτερα να ρίξεις τρία μπαλάκια στη φυλής η ένα στούντιο και μετά τρως και 5 πιτόγυρα με απολα + φαντα χωρίς ανθρακικό για να σκοτώσεις και τα μικρόβια…
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Άμα ζητήσεις μια ελληνίδα που έχει, ζητάνε 60+20 τύπε για ένα φραπέ :S καλύτερα να ρίξεις τρία μπαλάκια στη φυλής η ένα στούντιο και μετά τρως και 5 πιτόγυρα με απολα + φαντα χωρίς ανθρακικό για να σκοτώσεις και τα μικρόβια…
εμ, αυτο φωναζω ολο αυτο τον καιρο..υπερτιμολογιση στα παντα με υποβαθμισμενες υπηρεσιες παντου!! ωστε το πηγαν 60+ 20...ενδιαφερον.. μαλλον απευθυνονται σε σκανδιναβους πολιτες! Απο την αλλη αναρωτιεμαι , για να επιβιωνουν πρεπει να υπαρχουν πολλοι γεναιοδωροι σ αυτη τη χωρα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Καλημέρα!
Κανένα μασατζιδικο που να κερνάει φραπεδακι στην γύρω περιοχή ζωγράφου/αμπελοκηπους, υπάρχει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom