Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Για το grace μιλας; Είναι πολύ άκυρη και περίεργη αυτή η απάντηση... . Τι θα πει αν τυχει μονο του απο τα τυχαία περάσματα; Ουτε συντακτικώς δεν βγάζει κάποιο νόημα σαν πρόταση..
Το grace ειναι αρκετά ξεκάθαρο ως προς τα προγράμματά του. Αν κλείσεις για passion massage ή well being όπως το ονομάζουν τώρα, ο φραπές είναι 100% σίγουρος στο τέλος. Αλλά μόνο σε αυτό το πρόγραμμα. Στα υπόλοιπα δεν παίζει φραπές.
Ταντρα στο πρόγραμμά τους, ούτε έχουν , ούτε είχαν.
αυτο εκλεισα...μπεσα
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
Ρε παιδιά μόλις πήγα στο μομεντ...πήρα ταυλανδεζικο μασάζ κ μου έκανε μια κοπελίτσα ασιατισσα...πολύ αυστηρή στο θέμα εσώρουχο κ πετσέτα κ δεν πήρα τπτ παραπάνω...τι πήγε στραβά?έπρεπε να της πω εγώ ή απλά να πάω κ άλλες φορές? μήπως έπρεπε να μιλήσω στην τύπισσα στην υποδοχή(μια εξήνταρ

Ρε παιδιά μόλις πήγα στο μομεντ...πήρα ταυλανδεζικο μασάζ κ μου έκανε μια κοπελίτσα ασιατισσα...πολύ αυστηρή στο θέμα εσώρουχο κ πετσέτα κ δεν πήρα τπτ παραπάνω...τι πήγε στραβά?έπρεπε να της πω εγώ ή απλά να πάω κ άλλες φορές? μήπως έπρεπε να μιλήσω στην τύπισσα στην υποδοχή(μια εξήνταρα)?
τι να σου πω αδελφε μου, απο τα κλασικα φραπεδερι του χωρου! εχουν γραφτει πολλες σελιδες, οταν πρωτοπηγα μιλησα ευθεως στην μανταμ, και πηρα αυτο που ηθελα ...εχω να παω πολλους μηνες τωρα, αν εχουν αλλαξει τα πραγματα και η πολιτικη του καταστηματος δεν γνωριζω...ομως πριν απο μερικους μηνες ολες οι κοπελες νομιζω παρειχαν εκτονωση...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
880
Πόντοι
86
τι να πω ρε μαγκες....εγω απο αυτα που διαβαζα εδω γι grace...πιστευα οτι η φαση περιλαμβανει φραπε...οχι τπτ το αισθησιακο αλλα οτι συο τελος η θεραπευτρια ανοιγει το καπακι... τι να πω.., η κατερινα ειναι σουπερ απο εμφανιση... τζιν φοραγε και μπλουζα...τπυ σεξυ δηλαδη... θα το ξαναδοκιμαζα...αλλα η δικη μου εμπειρια με απολυτη ειλικρινια ειναι αυτη που σας ειπα...αν καποιος αλλος εχει αλλη εμπειιρα ας μας το πει... εγω στα 60 πηρα ενα μετριο προς καλο μασαζ... απο την πιο ομορφη θεραπευτρια που υπαρχει ... χωρις εσωρουχο (εγω) με πετσετα που καλυπτε και δεν καλυπτε... και με λιγα περασματα στην περιοχη... τελια παραγραφος -

τα 60€ είναι πααααρα πολλά για αυτά... jmo
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
354
Like
1.754
Πόντοι
201
με τζην κ μπλούζα η κοπέλα/Κατερίνα; Και το μασάζ της καλό ή μέτριο;
Είχα πάει κατακαλόκαιρο,

Τζην σορτσακι καυλα να βλεπεις δερματακι, μπλουζα και απο πανω ρομπα μασαζ και καλα.

Μασαζ κλασικο αδιαφορο.

Δεν αγγιξα και κοτεψα να ρωτησω.

Αλλα φραπε εκανε απο μονη της.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
353
Like
40
Πόντοι
1
Θυμιστε μου…η Κατερινα σε ποιο ιδρυμα ειναι; Grace?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.591
Πόντοι
1.056
Για πιο μαγαζί μιλάτε ?

Για αυτό.... 1-0
hqdefault.jpg
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
8.591
Πόντοι
1.056
τι ακριβως δεν εχω καταλαβει;
Αν πρόσεξες ( που δεν πρόσεξες) η αγγελία έχει κάτω το χάρτη με τη διευθυνση. Γράφει Λέλας Καραγιάννη 35. Είναι το πολύ γνωστό μασατζίδικο με πλήθος αναφορών εδώ μέσα. Βάλτο στην αναζήτηση πάνω δεξιά και θα βρεις πληροφορίες
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
Αν πρόσεξες ( που δεν πρόσεξες) η αγγελία έχει κάτω το χάρτη με τη διευθυνση. Γράφει Λέλας Καραγιάννη 35. Είναι το πολύ γνωστό μασατζίδικο με πλήθος αναφορών εδώ μέσα. Βάλτο στην αναζήτηση πάνω δεξιά και θα βρεις πληροφορίες
για τη συγκεκριμενη κοπελα λεω αν εχει αναφορες, αν εχει να τις ψαξω αν δεν την ξερει κανεις τι να ψαξω .. ειναι συγκεκριμενα για τη κοπελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom