Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Αγροικος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ναι ρε παιδια βοηθηστε λιγο. Αλλοι την ξερουν σαν παολα βεβαια αλλα οκ μαλλον την ιδια λεμε.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Της έδωσαν και 3ο όνομα τώρα μετά το Αλεξία και Πάολα;
Χαχαχα, πόσο ισχύει... Μου έχει συστηθεί και ως Παολα και ως Αλεξία. Βέβαια, τη δευτερη φορά, όταν γύρισα ανάσκελα, μου λεει "καλε εχουμε ξανακανει μαζι, Η Αλεξία είμαι..." ενω είχε μπει ως Πάολα!

Πάντως, στο φραπεδάκι ειναι παρα πολυ καλή...
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Χαχαχα, πόσο ισχύει... Μου έχει συστηθεί και ως Παολα και ως Αλεξία. Βέβαια, τη δευτερη φορά, όταν γύρισα ανάσκελα, μου λεει "καλε εχουμε ξανακανει μαζι, Η Αλεξία είμαι..." ενω είχε μπει ως Πάολα!

Πάντως, στο φραπεδάκι ειναι παρα πολυ καλή...
Θα συμφωνησω πως στο φραπεδακι το εχει παρα πολυ!! Δουλευει ακομα εκει; Διοτι πηρα χτες τηλεφωνο να ρωτησω αν δουλευε και ηταν διαθεσιμη και μου απαντησε ο τυπος στο τηλεφωνο πως εχει μονο ασιατισσες και ειναι καινουργιες. Ονοματα δεν ειπε...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Πάντως, στο φραπεδάκι ειναι παρα πολυ καλή...
Είναι, αλλά η τιμολογιακή πολιτική που ακολουθούν είναι ο,τι να ναι, μία έτσι μία γιουβέτσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα συμφωνησω πως στο φραπεδακι το εχει παρα πολυ!! Δουλευει ακομα εκει; Διοτι πηρα χτες τηλεφωνο να ρωτησω αν δουλευε και ηταν διαθεσιμη και μου απαντησε ο τυπος στο τηλεφωνο πως εχει μονο ασιατισσες και ειναι καινουργιες. Ονοματα δεν ειπε...
Ίσως είχε ρεπό, γενικά δουλεύει ναι
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Θα συμφωνησω πως στο φραπεδακι το εχει παρα πολυ!! Δουλευει ακομα εκει; Διοτι πηρα χτες τηλεφωνο να ρωτησω αν δουλευε και ηταν διαθεσιμη και μου απαντησε ο τυπος στο τηλεφωνο πως εχει μονο ασιατισσες και ειναι καινουργιες. Ονοματα δεν ειπε...
Μέχρι πριν.. κανενα 3μηνο, δούλευε σίγουρα. Και το λέω γιατί πηγα με σκοπό να κάνω ενα γρήγορο μασαζάκι, μιας και δεν υπηρχαν εναλλακτικές εκείνη την ημερα/ωρα και μπήκα με Πάολα, αλλά με έφτιαξε και πηρα το σπεσιαλ (μη νομιζεις, περισσοτερη ωρα και πιο "ερωτικό"). Στην ουσια, δεν ειχε σχεδον καμια διαφορα με το απλο, καθως και το απλο της Πάολας, ερωτικό είναι.
Είναι, αλλά η τιμολογιακή πολιτική που ακολουθούν είναι ο,τι να ναι, μία έτσι μία γιουβέτσι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ίσως είχε ρεπό, γενικά δουλεύει ναι
Ναι ρε φίλε, δεν το εχω ξανασυναντήσει αυτο το πραγμα σε αλλο μαγαζί. Τη μια ειναι 30+10 (ή 20), την άλλη 40+10 (ή 20)... Ό,τι να ναι...
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Ναι μιλάμε αυτό το μαγαζί στις τιμές είναι ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ! Πάντως όταν τον πήρα τηλ, μου είπε τις τιμές ανά ώρα κι ας του είπα πως έχω ξανά πάει. Θέλουν λογικά να εγκαθιδρύσουν επιτέλους τις τιμές τους. Φυσικά δεν μου είπε για το τάκα τούκα..
Αυτά που είπε είναι πως δεν υπάρχει πλέον μισάωρο αλλά 45' και ξεκινάει από 40 ευρώ.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Με τάκα τούκα; Γιατί το τάκα τούκα ξεκινάει πλέον απο το 50
Σίγουρα ξεπερνάει τα 50 διότι αυτός αναφερόταν στο τηλ μόνο στο μασάζ. Και νομίζω πως πλέον η ταρίφα για το τάκα τουκα είναι στα 20 ευρώ. Άρα το ελάχιστο πλέον στο συγκεκριμένο μαγαζί, είναι τα 60 γιούργια....
 

ace of spades 123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
54
Like
313
Πόντοι
20
γεια σας και καλο φθινοπωρο κι απο εμενα,επιστροφη απο αυριο την καθημερινοτητα. Οπως ειχα πει αλλα ολα ειναι υπερτιμιμενα σ αυτη τη χωρα. Οσον αφορα το συγκεκριμενο ιδρυμα σου εδινε παντα την εντυπωση της αρπαχτης οσον αφορα την τιμολογιακη πολιτικη! αλλα στα σαιτ, αλλα απο κοντα, αλλα στα ξενα κοριτσια,αλλα στις ελληνιδες! Ειλικρινα το τελευταιο δεν το καταλαβα ποτε!! Στα θετικα του καταστηματος ηταν οτι στην πλειοψηφια τους οι θεραπευτριες ηταν νεες κοπελες , ευγενικες,και το σπουδαιοτερο κατειχαν το μασαζ...( λεω ηταν γιατι εχω αρκετους μηνες να παω και δεν ξερω τι παιζει τωρα).. Σαφως και η Παολα - Αλεξια ηταν ενα κλικ παραπανω δειχνοντας εναν επιτηδευμενο επαγγελματισμο τοσο στο πρωτο, οσο και στο δευτερο μερος καθε συνεδριας,σεβομενη πιστευω καθε πελατη που ειχε,χωρις να ξεφευγει απο τα στενα ορια ....... δυστυχως......, του καταστηματος!!Ομως 70 ευρω για " απλες" μικτες υπηρεσιες,χωρις κατι το εξιζητιμενο, ειναι υπερβολικο για την Ελλαδα των 600 ευρω βασικο μισθο! Ακομα και για εμενα που εχω μια επιχειρηση και διαβιω αρκετα ανετα, θεωρω πως δεν εχουμε καμμια καταναλωτικη συνειδηση στα παντα και γινομαστε ερμαια ,,,, Ας αναβαθμισουν πρωτα τις υπηρεσιες τους οπως σε πολλες χωρες του εξωτερικου, και μετα ας βαλουν οτι τιμες θελουν! Το καλο παντα πληρωνεται χωρις κανενας να γκρινιαξει! Οπως ομως ειναι η κατασταση πιο τιμιο θα ηταν ενα 40 - 50 ευρω , all included, οπως τα κλασικα φραπεδερι στυλ Κριτωνος ...συγνωμη αν κουρασα , αλλα μου την εχει δωσει γενικα η απαθεια μας στα παντα σ αυτη την χωρα απο τους φορους τους λογαριασμους ,την ακριβεια ,τις ανυπαρκτες και υπερτιμιμενες υπηρεσιες καθε ειδους....
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
53
Πόντοι
0
Καλημέρα σας άρχοντες και καλή εβδομάδα να έχουμε. λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα είμαι στην Αθήνα την επόμενη εβδομάδα. Ξέρουμε αν στο enrelax massage που βρίσκεται στη Σόλωνος εκτός από χαμάμ μασάζ κλπ γίνεται και κάτι παραπάνω (happy ending) ? Στο site δεν έχει ούτε κοπέλες ούτε τίποτα. Απλά επειδή το βλέπω κάπως κυριλέ (με χαμάμ κλπ) για αυτό αναρωτιέμαι. Κ στην αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα κάποια πληροφορία. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Καλημέρα σας άρχοντες και καλή εβδομάδα να έχουμε. λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα είμαι στην Αθήνα την επόμενη εβδομάδα. Ξέρουμε αν στο enrelax massage που βρίσκεται στη Σόλωνος εκτός από χαμάμ μασάζ κλπ γίνεται και κάτι παραπάνω (happy ending) ? Στο site δεν έχει ούτε κοπέλες ούτε τίποτα. Απλά επειδή το βλέπω κάπως κυριλέ (με χαμάμ κλπ) για αυτό αναρωτιέμαι. Κ στην αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα κάποια πληροφορία. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα
Φίλε έχει νήμα δικό του,όρεξη νάχεις να διαβάζεις,θα το βρείς ως ''Σόλωνος 80'' Σολωνος 80 - bourdela.com forum
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
79
Like
246
Πόντοι
20
Καλημέρα σας άρχοντες και καλή εβδομάδα να έχουμε. λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα είμαι στην Αθήνα την επόμενη εβδομάδα. Ξέρουμε αν στο enrelax massage που βρίσκεται στη Σόλωνος εκτός από χαμάμ μασάζ κλπ γίνεται και κάτι παραπάνω (happy ending) ? Στο site δεν έχει ούτε κοπέλες ούτε τίποτα. Απλά επειδή το βλέπω κάπως κυριλέ (με χαμάμ κλπ) για αυτό αναρωτιέμαι. Κ στην αναζήτηση που έκανα δεν βρήκα κάποια πληροφορία. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα
Την πρωτη φορα δυσκολα θα εχεις happy ending.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Επισκέφθηκα 1η φορά το Grace στο Μαρούσι. Είναι δίπλα στον ηλεκτρικό με μαγαζιά και περατζαδα από κάτω, αλλά το μασάζ βρίσκεται σε πολυκατοικία της οποίας η είσοδος είναι μέσα σε στοά. Ο χώρος πολύ πολύ basic...Μέσα στο δωμάτιο του μασάζ έχει ντουζιέρα.
Η κοπέλα δεν έκανε περάσματα κατά τη διάρκεια του μασάζ παρά μόνο όταν γύρισα ανάσκελα. Ο φραπές της ήταν οκ χώρος δείγματα αγγαρείας.. αλλά τίποτα το σπουδαίο. Από εμφάνιση, παρομοίως. Τίποτα το σπουδαίο. 40 ευρώ για μισή ώρα μαζί με τον φραπέ. Η τιμή είναι οκ αλλά δεν νομίζω να ξανά πήγαινα γιατί ούτε ιδιαίτερο αισθησιασμό είχε ούτε η κοπέλα ήταν στα γούστα μου εμφανισιακά...

Μέχρι στιγμής, δυστυχώς, το καλύτερο που έχω επισκεφτεί είναι το μομεντ με Πάολα. Αλλά επειδή μου την έχουν δώσει με το πώς χειρίζονται το οικονομικό, δεν έχω ξανά πάει και πιστεύω ούτε πρόκειται.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
το καλύτερο που έχω επισκεφτεί είναι το μομεντ με Πάολα
για να θεωρεις καλύτερο φραπατζιδικο το moment , καταλαβαίνω πόσο ξενερωμένος είσαι από την κατάσταση που επικρατεί στα μασατζιδικα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Επισκέφθηκα 1η φορά το Grace στο Μαρούσι. Είναι δίπλα στον ηλεκτρικό με μαγαζιά και περατζαδα από κάτω, αλλά το μασάζ βρίσκεται σε πολυκατοικία της οποίας η είσοδος είναι μέσα σε στοά. Ο χώρος πολύ πολύ basic...Μέσα στο δωμάτιο του μασάζ έχει ντουζιέρα.
Η κοπέλα δεν έκανε περάσματα κατά τη διάρκεια του μασάζ παρά μόνο όταν γύρισα ανάσκελα. Ο φραπές της ήταν οκ χώρος δείγματα αγγαρείας.. αλλά τίποτα το σπουδαίο. Από εμφάνιση, παρομοίως. Τίποτα το σπουδαίο. 40 ευρώ για μισή ώρα μαζί με τον φραπέ. Η τιμή είναι οκ αλλά δεν νομίζω να ξανά πήγαινα γιατί ούτε ιδιαίτερο αισθησιασμό είχε ούτε η κοπέλα ήταν στα γούστα μου εμφανισιακά...

Μέχρι στιγμής, δυστυχώς, το καλύτερο που έχω επισκεφτεί είναι το μομεντ με Πάολα. Αλλά επειδή μου την έχουν δώσει με το πώς χειρίζονται το οικονομικό, δεν έχω ξανά πάει και πιστεύω ούτε πρόκειται.
Με ποια έκανες τύπε;
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
για να θεωρεις καλύτερο φραπατζιδικο το moment , καταλαβαίνω πόσο ξενερωμένος είσαι από την κατάσταση που επικρατεί στα μασατζιδικα
Έτσι ακριβώς!! Πολύ απογοήτευση! Εγώ τουλάχιστον, δεν ξέρω κάποιο που να αξίζει πραγματικά
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.379
Πόντοι
1.071
Με μια
Με ποια έκανες τύπε;
Κατερίνα μου ειπε, αλλά από τις περιγραφές των συναγωνιστών, μου φαίνεται κάπως δύσκολο να είναι η ίδια που έχει αναφερθεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

stathisagr

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα ξερουμε κατι για le massage αργυρουπολη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom