Νέα

Μασατζίδικα με υδρομασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ICEMANR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ξερετε αλλα μαγαζια σε κολωνακι?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
οι κοπέλες μπαίνουν μέσα στη σ10. οκ. ομως προσφερουν και φραπε?
να ξερω να μην την πατησω ρε παιδια,
και πανω που ειμαι στη καψα μου μου πει η αλλη γεια σου...
skoufa 10 kolonaki & falirou 15 akropolli exoun & ta 2 udromasaz,xamam & saouna, twra to thema einai poso to xrewnoun.... FARMAKEIO alla oi kopeles mpainoun mesa.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Κομπλε υπηρεσιες με την πρωτη, φιλε lio?
και εμφανισιμα μωρακια?
εξαρταται πωs θα το χειριστειs.    πρεπει να εχειs μαζι σου και το εξαρτημα.  τωρα απο εμφανιση , δεν εχω πληρη εικονα για ολεs. 
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Κομπλε υπηρεσιες με την πρωτη, φιλε lio?
και εμφανισιμα μωρακια?
....Με την πρώτη ΟΧΙ σίγουρα πρέπει λεει να σε γνωρίσουν πρώτα δηλαδή να καταθέσεις κανα 300ρι και μετά βλέπουμε.Από μωράκια μόνο η Εύα δείχνει αξιόλογη ψηλή, μελαχροινή,ωραία επιδερμίδα και με ωραίους βύζους νο3!!!Υπηρεσίες δεν δοκίμασα λόγω της μη γνωριμίας.Λαγός...... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
I

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
και πόσο πάει το μαλί χςρίς frape αν δεν  σε ξέρουν?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
και ομηρου 44 εχει υδρομασαζ, χαμαμ αποτι ειδα στο σαιτ του..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μιση ωρα τζακ και μιση μασαζ, επειδη χρειαζεται και το δωματιο για να αλλαξεις κλπ κλπ
το τζακ ειναι 80 ευρω η ωρα...
..και το μασαζ 90 η ώρα....!!! οι τιμες προσφοράς με κουπόνια 26...
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Κανα αλλο μασατζιδικο με υδρομασαζ?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Κανα αλλο μασατζιδικο με υδρομασαζ?
παλαιολόγου στην ν.σμύρνη, "ιλιάδος" 35 ποσειδώνος στην γλυφάδα και εκείνο στην Κέλσου που μόνο παλαιοι θυμούνται και είχε γραψει ιστορία προ 15 ετίας....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παλαιολόγου 7, 4ος, κουδούνι "Αναγέννησις", απέναντι από το Zara.

Κόστος 70 ευρώ.

Παράρτημα του Αναγέννησις spa που ήταν στην Κηφισίας. Μου είπαν ότι αυτό έκλεισε και πλέον έχει μείνει μόνο αυτό της Νέας Σμύρνης.

Ξεκίνημα με τη Λίτσα. 20χρονο, με πιασίματα, Ελληνίδα, πρόστυχο προσωπάκι και 3άρια βυζιά. Σούπερ μασάζ! Γυρνώντας ανάποδα, μου βάζει πετσέτα. Τη βγάζω και με ευγένεια μου ζητάει να την ξαναβάλω. Υπακούω. Το μασάζ συνεχίζει να αγγίζει την τελειότητα, με αποτέλεσμα να έχω φτάσει στο αμήν.

Με βάζει στο υδρομασάζ. Εξαιρετικό μασάζ στο πρόσωπο και στο στήθος, με τα χεράκια της να φτάνουν μέχρι κάτω.

Βγαίνω, ξαπλώνω πάλι στο κρεβάτι και έρχεται η Εύη. ΧαΪδέματα πλάτη, κώλο και τα ρέστα. Γυρνάω και ξεκινάει ένα αρκετά καλό φραπέ. Φορτωμένος, δεν άντεξα και τέλος.

Δεν γάμησα, αλλά έμεινα ευχαριστημένος. Θα ξαναπροσπαθήσω για παραπάνω.

Επίσης, να αναφέρω το πρόγραμμα των 100. 1:45 λεπτά, όπου υπάρχει Αμερικανίδα θεραπεύτρια, που ξεκλειδώνει υποτίθεται, τα πιασμένα μέρη   :2funny: . Έχει γαμήσι εκεί, δεν έχει, θα το μάθω και θα ενημερώσω.

Το όλο σκηνικό κράτησε πάνω από μια ώρα.

Υ.Γ. Στο thread  για το Αναγέννησις στην Κηφισίας, έχει αναφέρει αναλυτικά επίσης κάποιος άλλος για το συγκεκριμένο πρόγραμμα.
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Παλαιολόγου 7, 4ος, κουδούνι "Αναγέννησις", απέναντι από το Zara.

Κόστος 70 ευρώ.

Παράρτημα του Αναγέννησις spa που ήταν στην Κηφισίας. Μου είπαν ότι αυτό έκλεισε και πλέον έχει μείνει μόνο αυτό της Νέας Σμύρνης.

Ξεκίνημα με τη Λίτσα. 20χρονο, με πιασίματα, Ελληνίδα, πρόστυχο προσωπάκι και 3άρια βυζιά. Σούπερ μασάζ! Γυρνώντας ανάποδα, μου βάζει πετσέτα. Τη βγάζω και με ευγένεια μου ζητάει να την ξαναβάλω. Υπακούω. Το μασάζ συνεχίζει να αγγίζει την τελειότητα, με αποτέλεσμα να έχω φτάσει στο αμήν.

Με βάζει στο υδρομασάζ. Εξαιρετικό μασάζ στο πρόσωπο και στο στήθος, με τα χεράκια της να φτάνουν μέχρι κάτω.

Βγαίνω, ξαπλώνω πάλι στο κρεβάτι και έρχεται η Εύη. ΧαΪδέματα πλάτη, κώλο και τα ρέστα. Γυρνάω και ξεκινάει ένα αρκετά καλό φραπέ. Φορτωμένος, δεν άντεξα και τέλος.

Δεν γάμησα, αλλά έμεινα ευχαριστημένος. Θα ξαναπροσπαθήσω για παραπάνω.

Επίσης, να αναφέρω το πρόγραμμα των 100. 1:45 λεπτά, όπου υπάρχει Αμερικανίδα θεραπεύτρια, που ξεκλειδώνει υποτίθεται, τα πιασμένα μέρη   :2funny: . Έχει γαμήσι εκεί, δεν έχει, θα το μάθω και θα ενημερώσω.

Το όλο σκηνικό κράτησε πάνω από μια ώρα.

Υ.Γ. Στο thread  για το Αναγέννησις στην Κηφισίας, έχει αναφέρει αναλυτικά επίσης κάποιος άλλος για το συγκεκριμένο πρόγραμμα.

φραπέ με καλαμάκι ή σκέτο? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom