Νέα

Μασατζίδικα με υδρομασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ICEMANR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ θέλω να ρωτήσω τους φίλους του μασάζ αν υπάρχουν μαγαζιά που να προσφέρουν μαζί και υδρομασάζ και να μαζέψουμε εδω όλες τις γνώσεις μας γι'αυτο το θέμα.Παρακαλώ για real περιγραφές δηλ. τιμές και τι υπηρεσίες προσφέρουν.
 
OP
OP
I

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
κανένας δεν εχει δει τίποτα?
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Στην Οικονόμου έπαιζε υδρομασάζ αλλά το κατάστημα έχει κλείσει.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Νομίζω παίζει κάτι τέτοιο στη Μαντζαγριωτάκη, Καλλιθέα αλλά δεν είμαι σίγουρος. Επίσης άκουσα αλλά δεν ξέρω πού, υπάρχει κάποιο στούντιο με υδρομασάζ.
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω παίζει κάτι τέτοιο στη Μαντζαγριωτάκη, Καλλιθέα αλλά δεν είμαι σίγουρος. Επίσης άκουσα αλλά δεν ξέρω πού, υπάρχει κάποιο στούντιο με υδρομασάζ.

studio που εχει υδρομασαζ ειναι το Κηφισου 30 αλλα ηταν ακριβο απ΄οτι θυμαμαι!!(για να μπει κ η κοπελα μαζι σου εννοω)

δεν το εχω δοκιμασει...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εγώ θέλω να ρωτήσω τους φίλους του μασάζ αν υπάρχουν μαγαζιά που να προσφέρουν μαζί και υδρομασάζ και να μαζέψουμε εδω όλες τις γνώσεις μας γι'αυτο το θέμα.Παρακαλώ για real περιγραφές δηλ. τιμές και τι υπηρεσίες προσφέρουν.

μιλαμε για τζακουζι.....εχουν αρκετα ιδρυματα πλεον τζακουζι οπως της θησεως 27 στο μαρουσι,της κολχιδας στο κολωνακι(σολωνος και ωριμου 44),στην πατριαρχου ιωακειμ,στην παλαιολογου και σε αρκετα αλλα.Στην ματζαγριωτακη δεν νομιζω να εχει τζακουζι παντως.
 
OP
OP
I

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Σε αυτά τα μαγαζιά τι πρόγραμμα είχαν απλός έκανες υδρομασάζ μόνος ή και η κοπέλα μαζί?Εχει κανένα  από αυτα φραπέ ή και full πρόγραμμα στο υδρομασάζ? ξέρει κανένας τιμές?
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Σε αυτά τα μαγαζιά τι πρόγραμμα είχαν απλός έκανες υδρομασάζ μόνος ή και η κοπέλα μαζί?Εχει κανένα  από αυτα φραπέ ή και full πρόγραμμα στο υδρομασάζ? ξέρει κανένας τιμές?

στην παλαιολογου Ν.Σμυρνη εχει υδρομασαζ αλλα μπαινεις μονος σου μεσα.

η κοπελα ειναι εξω και σου κανει μασαζ στο προσωπο!
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Με τα χεράκια της το κάνει το μασαζ? ή με τα βυζάκια της???? :think: :think: :think:
 
OP
OP
I

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
στην παλαιολογου Ν.Σμυρνη εχει υδρομασαζ αλλα μπαινεις μονος σου μεσα.

η κοπελα ειναι εξω και σου κανει μασαζ στο προσωπο!
Αυτό το έχω δοκιμάσει πριν αρκετούς μήνες τώρα έχει αλλάξει τίποτα η έτσι είναι ακόμα?
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οποιος εδιαφερετε για χαμαμ παιζει στο ιδραμα τσοκο στο μαρουσι με την παρουσια της κοπελας μεσα..αυτα
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
μεγαλη καβλοφατσα αυτη η ευα ομωσ τιποτα ακομα ετσι ειναι?εχω και εγω καιρο να παω
 
OP
OP
I

ICEMANR

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Έυα!!!!Μόνο φατσά γιατί σώμα?????? κανένας δεν έχει δοκίμασει τίποτα παραπάνω μαζί της?.
Κάτι εχει πάρει το αυτί μου για την Ιλιάδα ότι έχει τζακούζι και καλά προγράμματα μέσα σε άυτο .Ξέρει κανένας τίποτα????
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Έυα!!!!Μόνο φατσά γιατί σώμα?????? κανένας δεν έχει δοκίμασει τίποτα παραπάνω μαζί της?.

τις 2 πρωτες φορες που ειχα παει με ειχε αφησει να της πιασω και το στηθος!!

μετα το εκοψε κ αυτο!

μονο χερι κατω απο το φορεμα κ οχι στα επιμαχα σημεια!

το σωμα της ηταν λιγο χαλαρο παντως, ειδικα το στηθος! αλλα απο προσωπο δεν παιζεται!!!
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
μιλαμε για τζακουζι.....εχουν αρκετα ιδρυματα πλεον τζακουζι οπως της θησεως 27 στο μαρουσι,της κολχιδας στο κολωνακι(σολωνος και ωριμου 44),στην πατριαρχου ιωακειμ,στην παλαιολογου και σε αρκετα αλλα.Στην ματζαγριωτακη δεν νομιζω να εχει τζακουζι παντως.

κολχίδας; ποιο είναι αυτό ρε παιδί; τι παίζει εκεί; πρώτη φορά το ακούω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom