Νέα

Μαρία Κορινθίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EvilPlasma
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 576K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τι να πω.
Μέχρι και στο Ι4, η Τουρκάλα ήταν πιο όμορφη. :rockon:


Ούτε ο πρώτος είσαι ούτε ο τελευταίος που μου τη λες για το γούστο μου  :grin: :boobies: :boobies:

Άντε στο πλαστικό τώρα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

κι άσε με εμένα εδώ  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

URL]]
 

xaotikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
306
Like
1
Πόντοι
1
Είναι κουκλάρα ότι και να λέμε. Το ωραίο είναι ότι στην πρωτελευταία φωτό δεν έχει πέσει photoshop ή είναι λίγο αφού φαίνεται και κυτταρίτιδα αλλά και οι καμπύλες δε είναι πειραγμένες όπως σε άλλα μοντέλα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Είναι κουκλάρα ότι και να λέμε. Το ωραίο είναι ότι στην πρωτελευταία φωτό δεν έχει πέσει photoshop ή είναι λίγο αφού φαίνεται και κυτταρίτιδα αλλά και οι καμπύλες δε είναι πειραγμένες όπως σε άλλα μοντέλα.

Ακριβώς γι'αυτό μου αρέσει.
Γιατί ναι, μπορεί να μην έχει το καταπληκτικό σώμα, αλλά στο δρόμο θα τρίζουν τα πεζοδρόμια... σε αντίθεση με κάποιες άλλες που έχουν μέτρια φάτσα αλλά επειδή έχουν ωραίο σώμα βασίζονται μόνο σε αυτό και αν δεν το βγάλουν δε θα τις προσέξει κανείς.

Κι ας έχει και κυτταρίτιδα και πεσμένο βυζί, εμένα με τρελαίνει!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Την ειδατε στα mad video awards και σας τρελανε ε! Δεν σας κατηγορω, συγγενης μου που δεν την ηξερε ρωταγε ποια ειναι αυτη η θεά! ;-)
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66


Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://rs202gc2.rapidshare.com/files/268122228/Maria_Korinthiou_MVA_08.avi[/code[/URL]]
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
άλλη μια ξεβρακωτέλα ψωνάρα είναι, μαζί με το άλλο ψώνιο που νομίζει ότι είναι ηθοποιός...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.752
Πόντοι
1.206
άλλη μια ξεβρακωτέλα ψωνάρα είναι, μαζί με το άλλο ψώνιο που νομίζει ότι είναι ηθοποιός...

Δεν είναι ηθοποιός, ούτε μοντέλο και έχει και κυτταρίτιδα και παραπανίσια κιλά, αλλά είναι ΚΑΒΛΑ, γαμιστερή, πως να το πει κανείς;
Άμα είμουνα μόδιστρος [κατά 95% αδερφή δηλαδή!] και είχα να κάνω ντεφιλέ φυσικά δεν θα την προτιμούσα και ούτε άμα ήμουνα σκηνοθέτης και έκανα κάστινγκ για αρχαία τραγωδία στην Επίδαυρο, αλλά επειδή είμαι ένας απλός μεσήλικας που του αρέσουν οι γυναίκες που έχουν αισθησιασμό μέσα τους και ξέρουν να τον δείχνουν και να τον βγάζουν, θα ήμουνα πολύ ευτυχισμένος με ένα τρίωρο μαζί της και σε κάθε περίπτωση πολύ περισσότερο παρά με κάποια εικοσάχρονη Ανατολική με άψογες αναλογίες και παγοκολώνα.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
Δεν είναι ηθοποιός, ούτε μοντέλο και έχει και....
ηθοποιός είναι φίλε μου η Κιρινθίου, εγώ δεν είπα ότι δεν είναι ωραία γυναίκα, ξεβρακωτέλα και ψωνάρα είπα ότι είναι...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Δεν είναι ηθοποιός, ούτε μοντέλο και έχει και κυτταρίτιδα και παραπανίσια κιλά, αλλά είναι ΚΑΒΛΑ, γαμιστερή, πως να το πει κανείς;
Άμα είμουνα μόδιστρος [κατά 95% αδερφή δηλαδή!] και είχα να κάνω ντεφιλέ φυσικά δεν θα την προτιμούσα και ούτε άμα ήμουνα σκηνοθέτης και έκανα κάστινγκ για αρχαία τραγωδία στην Επίδαυρο, αλλά επειδή είμαι ένας απλός μεσήλικας που του αρέσουν οι γυναίκες που έχουν αισθησιασμό μέσα τους και ξέρουν να τον δείχνουν και να τον βγάζουν, θα ήμουνα πολύ ευτυχισμένος με ένα τρίωρο μαζί της και σε κάθε περίπτωση πολύ περισσότερο παρά με κάποια εικοσάχρονη Ανατολική με άψογες αναλογίες και παγοκολώνα.
Σωστα τα λες :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Υ.Γ Και δεν χρειαζεται να ειναι καποιος μεσηλικας για να τα καταλαβει αυτα :)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.752
Πόντοι
1.206
ηθοποιός είναι φίλε μου η Κιρινθίου, εγώ δεν είπα ότι δεν είναι ωραία γυναίκα, ξεβρακωτέλα και ψωνάρα είπα ότι είναι...

Ψωνάρα δεν ξέρω αν είναι και δεν με ενδιαφέρει κι όλας γιατί δεν θέλω ούτε να την παντρευτώ ούτε να την πιάσω μόνιμη γκόμενα. Αλήθεια όμως εσύ πως το ξέρεις αυτό; Έχεις ας πούμε κάποια πληροφόρηση, ή προσωπική άποψη ή όπως την βλέπεις αυτό σου βγάζει; [δεν ειρωνεύομαι, σοβαρά σε ρωτάω]
Το ξεβρακωτέλα με μπέρδεψε ειλικρινά. Αν εννοείς το ντύσιμό της θα διαφωνήσω, ίσα ίσα το βρίσκω πολύ διεγερτικό. Αν εννοείς τα περιουσιακά της στοιχεία τώρα, τί να σου πω; Το Ε9 της δεν το έχω δει. Αν όντως όμως είναι φτωχή, μάλλον τιμή πρέπει να της περιποιεί το γεγονός, γιατί σήμερα άκουγα στην TV πως η άλλη η "καμένη" έχει τα 60% ξενοδοχείου στο Ρόδο μεταξύ άλλων, από τη "δουλειά" της υποθέτω, και παρόμοια δουλειά θα μπορούσε και η συγκεκριμένη να κάνει!
Τώρα στην ουσία. Θα συμφωνήσω πως οι υποκριτικές της ικανότητες υπολείπονται της Μέρυλ Στριπ και της Σερλίζ Θερόν [όχι όμως και αρκετών άλλων εγχωρίων και ξένων πορνιδίων], όμως το θρεντ δεν είναι αναφορά στο περιοδικό Σινεμά [οπότε θα είχες απόλυτο δίκιο να την  κριτικάρεις], αλλά μπήκε εδώ σαν μια όμορφη και σέξυ Ελληνίδα, με το οποίο έχεις ήδη συμφωνήσει, άρα να υποθέσω πως δεν έχουμε πλέον καμία διαφωνία;!
 

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.155
Like
12.566
Πόντοι
2.256
Μεσογειακή πληθωρική μελαχροινή ομορφιά...Μαγνητίζει (πιστεύω) τα βλέμματα και αν την δεις στο δρόμο- (δεν είναι η μόνη και άγνωστες το καταφέρνουν αυτό)...Σχετικά με το υποκριτικό της  ταλέντο, θα έλεγα ότι η εμφάνισή της στους "Singles" της ταίριαζε σαν ρόλος και ήταν αρκετά καλή...Στο "Deep End" η ταινία πάτωσε συνολικά και δεν μπορούμε να την κρίνουμε.
Πήρε κιλά με την εγκυμοσύνη και λόγω σωματότυπου δύσκολα θα τα χάσει (αν και οι ηθοποιοί σιχαίνονται να επικεντρώνονται στα κιλά τους, το έχει άλλωστε πει πρόσφατα και Βάνα Μπάρμπα -της φέρνει λίγο?-άλλα στην καριέρα τους σαν κριτική, άλλα τι να γίνει (και) το σώμα σας πλασάρετε στον φακό ως ηθοποιοί θέλέτε δεν θέλετε, αγαπητή μου).Σε μια χώρα που ο αριθμός των τηλεοπτικών σειρών θα μειωθεί δραματικά (και άρα το χρήμα) άλλα και με πάνω από 60 θέατρα μεγάλα στην Αθήνα (τα περισσότερα στην Ευρώπη νομίζω?- και απορώ με το συμπέρασμα ότι αυτό δείχνει την θεατρική παιδεία του Έλληνα  :2funny:)και ο κλάδος τους αντιμετωπίζει κρίση, όλο και πιο τολμηρές φωτογραφήσεις και photosop θα εμφανίζεται. Ευχαριστώ...
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • korinthiou9.jpg
    korinthiou9.jpg
    111,1 KB · Εμφανίσεις: 248

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
:sunglasses: :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • korinthiou10.jpg
    korinthiou10.jpg
    73,3 KB · Εμφανίσεις: 161
  • korinthiou13.jpg
    korinthiou13.jpg
    66,9 KB · Εμφανίσεις: 174

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
γεννησε η κοπελα ρε παιδια.φυσικα θα εχει παχακια.
κουκλιτσα ειναι.. :rockon:
 

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
:)
 

Συνημμένα

  • 94448_mariakorinthiou029_123_526lo_resize.jpg
    94448_mariakorinthiou029_123_526lo_resize.jpg
    168,2 KB · Εμφανίσεις: 432

iord

Μέγας
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
12
Like
14
Πόντοι
4.175
:tits:
 

Συνημμένα

  • 94211_mariakorinthiou019_123_580lo_resize.jpg
    94211_mariakorinthiou019_123_580lo_resize.jpg
    193,5 KB · Εμφανίσεις: 345

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Απτα πιο απολυτα ΘΥΛΗΚΑ που κυκλοφορουν.
Γυναικα μπου μλιαζει τις απιστευτες γυναικαρες τις παλιας εποχης και οχι τις ψευτικες σημερινες...
Περπαταει και τριζει η γη...Και οσες ατελειες παλι καυλαρα η κυρια  :cum: :cum: :cum:
 
OP
OP
EvilPlasma

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
ωχ! το χα ξεχάσει ότι το χα ανοίξει εγώ αυτό!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Απτα πιο απολυτα ΘΥΛΗΚΑ που κυκλοφορουν.
Γυναικα μπου μλιαζει τις απιστευτες γυναικαρες τις παλιας εποχης και οχι τις ψευτικες σημερινες...
Περπαταει και τριζει η γη...Και οσες ατελειες παλι καυλαρα η κυρια  :cum: :cum: :cum:

νόμιζα ότι θα έλεγες κι εσύ ότι δεν έχει ωραίο σώμα  :s&m_3:

τελικά αρχίζω να σε αγαπώ  :smitten:


κορινθίου φορέβα, μακράν από τις καλύτερες γυναίκες που έχουν περάσει από την τηλεόραση  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom