Νέα

Μαρία Κορινθίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα EvilPlasma
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 570K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πλακα κανω...σε πειραζω βρε...ουτε εγω εχω ορεξη για καβγα...αλλη που μου αρεσει ειναι η συζυγος του Ντεμη Νικολαιδη...γμτ κολλησε το μυαλο μου :idiot: πως τη λενε πως τη λενε...
bandi1.jpg
:headbang: :idiot:
Αυτό το μπάζο μάλλον εννοείς!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.690
Πόντοι
266
ε κοιτα δεν κοιταξα :P μονο σε φωτο την εχω δει ετσι γυμνη κ ως γνωστον πεφτει φωτοσοπ... αλλα γενικα ειναι ωραια γυναικα... κ δεν υπαρχει γυναικα χωρις κυτταριτιδα απλα σ αλλες ειναι εντονη κ σ αλλες οχι :P ουτε η 1η ουτε η τελευταια ειναι που παρουσιαζουν σαν θεα...

Διαρροή από ατελιέ γνωστού περιοδικού όπως της Βανδή


 

Συνημμένα

  • korinthiou1.jpg
    korinthiou1.jpg
    248,4 KB · Εμφανίσεις: 215

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
η θελξη ωραια αλλα τελειως χαζογκομενα... πραγμα που ειναι θετικο φανταζομαι για καποιους :P

Πλακα κανω...σε πειραζω βρε...ουτε εγω εχω ορεξη για καβγα...αλλη που μου αρεσει ειναι η συζυγος του Ντεμη Νικολαιδη...γμτ κολλησε το μυαλο μου :idiot: πως τη λενε πως τη λενε...

εννοεις την βανδη??? τον μαικλ τζακσον ντε γκρετσια??? ενταξει τωρα μπορουμε να τσακωθουμε

Διαρροή από ατελιέ γνωστού περιοδικού όπως της Βανδή


ενταξει οκ...  :( αλλα αν εξαιρεσουμε το ποδι ωραια ειναι ακομη... :P
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
η θελξη ωραια αλλα τελειως χαζογκομενα... πραγμα που ειναι θετικο φανταζομαι για καποιους :P

εννοεις την βανδη??? τον μαικλ τζακσον ντε γκρετσια??? ενταξει τωρα μπορουμε να τσακωθουμε
[flash=200,200][/flash]...καμπανακι...μπαινω στο ρινγκ...ειναι η εκδοση του μα'ι'κλ τζακσον που θα γ...σα...εχει σεξ απιλ μπορει να μην εχει προσωπο αλλα εχει σωμα...Για τη Θελξη οντως ρε συ τι χαζογκομενα και ψευτοψωναρα ειναι αυτη?
 

Επισκέπτης
...αναβασμενη σε ταρατσα 2 μετρων!καλα ρε συ ταρατσα αυτη τη φωτο της Βανδη μου ποσταρες?Δεν εχεις κατι καλυτερο?
Εγω 2.02 είμαι και με βολέυουνε οι ψηλές γυναίκες!!! Εβαλα αυτη την φωτο της Βανδή για να δείς τι βλέπει ο καημένος ο Ντέμης όταν ξυπνάει το πρωί!!!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
εχει σωμα... ποια η βανδη... κ μετα μας φταινε οι ελληνιδες που το παιρνουν απανω τους.. αμα θεωρουμε γκομενες κ τις βανδες :P
Δεν ειναι θεα σα και αυτη που εχεις στο αβαταρ σου βεβαια...αλλη που μου αρεσει πολυ ειναι η Ειρηνη Σκληβα...μη μου πεις οτι κι αυτη δε σου αρεσει? :P
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.690
Πόντοι
266
Εβαλα αυτη την φωτο της Βανδή για να δείς τι βλέπει ο καημένος ο Ντέμης όταν ξυπνάει το πρωί!!!
Δεν νομίζω να την βλέπει την ώρα που ξυπνά γιατί δεν θα έχει γυρίσει ακόμα από τη δουλεία η Βανδή :grin:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εγω 2.02 είμαι και με βολέυουνε οι ψηλές γυναίκες!!! Εβαλα αυτη την φωτο της Βανδή για να δείς τι βλέπει ο καημένος ο Ντέμης όταν ξυπνάει το πρωί!!!
Ενω οποιος ξυπναει διπλα στην Κορινθιου τι θα βλεπει δηλαδη?
 

Επισκέπτης
Απο την βανδή καλύτερη είναι πάντως χωρις να τρελαίνομαι κιόλας!
 

Επισκέπτης
Την θέλξη την έχω δει όταν ξυπνάει το πρωι και μπορώ να έχω άποψη!!!
:sleeping:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Δεν ειναι θεα σα και αυτη που εχεις στο αβαταρ σου βεβαια...αλλη που μου αρεσει πολυ ειναι η Ειρηνη Σκληβα...μη μου πεις οτι κι αυτη δε σου αρεσει? :P

η σκληβα ειναι θεα τ οτι σ αρεσει κ η μια κ η αλλη ειναι ενα θεμα βεβαια.. για πες μου... ειχες δυσκολα παιδικα χρονια? :P :P :P
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν ειναι θεα σα και αυτη που εχεις στο αβαταρ σου βεβαια...αλλη που μου αρεσει πολυ ειναι η Ειρηνη Σκληβα...μη μου πεις οτι κι αυτη δε σου αρεσει? :P
Αυτή είναι μία που βγήκε Μις Ευρώπη (η κάτι τέτοιο) και κατά την διάρκεια των καλλιστείων κάνανε κάτι σκηνικά οι φεμινίστριες έξω απο την αίθουσα;
Μετά όταν τη ρώτησε ο δημοσιογράφος τι έγινε, είπε οτι οι φεμινίστριες ήτανε απο τα Σκόπια και διαμαρτυρόντουσαν για πολιτικούς λόγους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom