Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Magic Hands - Συγγρού 296 Καλλιθέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jeisonkm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 363
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Ε Υ Α

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
18
Like
16
Πόντοι
0
Στη παρέα μας από σήμερα η Μαργκό(πρώην Φρ.7)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

athinaios3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
132
Πόντοι
0
καμμία φωτο δεν βάζετε απο τα κορίτσια;
 

steve25000

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
πεστα ντε.καμια φωτο μπορουμε να εχουμε?
 

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
311
Η Γιασμίν τελικά θα επιστρέψει?
Τελείωσε και το ραμαζάνι και νέο κανένα...
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Φιλος όχι δεν εχω φαει Λικα, που είναι η κυρια; Το Ντιανακι παντως τον μπουκανει ολο και φτυνει και κουκουτσια στο τελος μη πνιγει το κοριτσι  :grin:
  Στο  κλαρινο  ειναι καλη  η  Ντιανα ??? .... το  παει  μεχρι  μεσα  σαν  την Λικα το κλαρινετο  ??? Την Λικα  την  ξανθη  καυλιαρα  την  εχεις παρει  τυπε ???
Έχει δοκιμάσει κανείς Ντιάνα στο πρόγραμμα 4 χέρια και με ποιον συνδυασμό κοπέλας προτείνεται;εναλλακτικά κάποιος άλλος χώρος με καλή πρόταση για duo?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
σημερινο περασμα

τεσσερα κοριτσια διαθεσιμα  :lheel:
- Ντιάνα, η ομορφη ψιλη καλλιγραμμη ρωσιδα μιλφ του καταστηματος
- Αλίκη, Ρουμανα καστανη ομορφουλα με ωραιο σωμα με καμπύλες. ηλικια κατω απο 30
- Βασιλικη , η αδυνατη καλλιγραμμη ρωσιδα με το μαυρο μακρυ σπαστο μαλλι , πρωην Φραντζη 7
- Μαργκω, ανατολικια, ηλικιας περιπου 30 ετων, καστανη με μακρυ μαλλι, ωραιο σχετικα γυμνασμενο σωμα και στητο και καπως μεγαλο φυσικο στηθος. Και αυτη με προυπηρεσια σε Φραντζη 7

Το μαγαζι θα κλεισει μονο στις 15 Αυγουστου
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
σημερα το απογευμα ηταν εκει:

Η Βασιλικη. Ρωσιδα αδυνατη καλλιγραμμη ομορφη κοπελα με μακρυ σπαστο καστανο μαλλι. Γνωστη απο Φραντζη 7
Η Μαρκγω. Ρωσιδα και αυτη με προυπηρεσια απο Φραντζη 7 , πιο γεματη με σχετικα μεγαλο στήθος , καστανα μαλλια, γλυκο προσωπο, ενδιαφερουσα παρουσια.
Η Ντιανα. Η γνωστη μιλφαρα του καταστηματος, αδυνατη, ψιλη ξανθια Ρωσιδα.
Η Στεφανια. Η επισης γνωστη ξανθια καλλιγραμη μιλφ.

Απο βδομαδα επιστρεφουν και οι υπολοιπες κοπελες και θα συμπληρωθει το ροστερ
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
πέρασμα προ δεκαημέρου από εδώ όπου μου άνοιξε στην υποδοχή μία μίλφ αδύνατη με γυαλάκια και με κάθισε στον καναπέ. Με κέρασε πορτοκαλαδίτσα και ανεμενα τα κορίτσια για πασαρέλα. Μου εμφανίστηκαν κατά σειρά η Τζούλια ένα μιλφ πολύ όμορφο με κοντό καρέ μαλλάκι και πολύ γλυκά χαρακτηριστικά, η Ντιάνα ένα ψιλόλιγνο αρχοντικό μίλφ αλλά μακριά από τα γούστα μου, η έρικα ένα πολύ μέτριας εμφάνισης μελαψάκι με χοντρά μπούτια-γάμπες πολύ κοντή και μία νταρντάνα με κορμάρα επ'ονόματι Μάργκο. Μόλις την είδα φτιάχτηκα οπότε φωνάζω την κυρία επί της υποδοχής και της λέω εδώ είμαστε πάρε το 80αρι σου και ανέβασέ με δωμάτιο. Μου εξήγησε ότι πληρώνεται μετά τη συνεδρία αλλά επειδή εγώ επέμεινα το δέχθηκε ούτως ή άλλως.ε μα τί πρίν τί μετά βρε αδερφέ! Με παίρνει η μαργκό από το χεράκι και με βάζει σε ένα από τα δωμάτια του πάνω ορόφου. Το δωμάτιο με ντούς μέσα όλα κομπλέ. Κάνω το μπανάκι μου και μετά από 10 λεπτά έρχεται η μάργκο η οποία δεν μιλάει καθόλου ελληνικά δυστυχώς και λίγα αγγλικά οπότε συνεννόηση " ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ" που λέγαμε και στον στρατό με κάτι φανταράκια την πάλαι ποτέ δεκαετία 80. Δεν αποτέλεσε όμως καθοριστικό παράγοντα της συνεδρίας το συγκεκριμένο γεγονός καθώς η Μάργκο ήταν απλά Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η!!!!! δεν έχω ξαναπεράσει τόσο καλά με γυναίκα σε μασάζ. Με το μασάζ δεν το έχει η αλήθεια είναι, προτιμάει το σέξ αλλά εκεί παιδιά δίνει τα ρέστα της.Συγκλονιστική η ερμηνεία της πάνω στο κορμί μου που ακόμη παραπατάει από την ηδονή. Γλωσσόφιλα που σου τρώνε το στόμα(μετά τη συνεδρία το στόμα μου είχε στραβώσει στην κυριολεξία :grin:) , η πίπα της ιεροτελεστία σε πολλές στάσεις(σκυμμένη στα γόνατα, ανάποδο κεφάλι, πλαγιαστή στο κρεβάτι, πλαγιάστή στον καναπέ κλπ) Και το κορμί της για πολλά γαμήσια καθότι πολύ γυμνασμένο που σε προδιαθέτει για δυνατά σκισίματα. Η γυναίκα δε καταλαβαίνει τίποτα. Όλα μέσα όλα έξω..ούτε την ενδιέφερε το ρολόι ούτε τίποτα..Όταν την έβαλα στα 4 η κλεψύδρα έδειχνε 35'' πριν την ολοκλήρωσή μου , οπότε της τον πέταξα έξω και της έκαμα ένα υπέροχο CUM IN TITS άνευ προηγουμένου. Με άριστα το 10 της βάζω 15 μόνο και μόνο για το γαμήσι και το σέξ που προσφέρει, απλά ασυναγώνιστη :heavymetalbig: :tn04: :coolcondom: :takethis: :respect:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
πέρασμα προ δεκαημέρου από εδώ όπου μου άνοιξε στην υποδοχή μία μίλφ αδύνατη με γυαλάκια και με κάθισε στον καναπέ. Με κέρασε πορτοκαλαδίτσα και ανεμενα τα κορίτσια για πασαρέλα. Μου εμφανίστηκαν κατά σειρά η Τζούλια ένα μιλφ πολύ όμορφο με κοντό καρέ μαλλάκι και πολύ γλυκά χαρακτηριστικά, η Ντιάνα ένα ψιλόλιγνο αρχοντικό μίλφ αλλά μακριά από τα γούστα μου, η έρικα ένα πολύ μέτριας εμφάνισης μελαψάκι με χοντρά μπούτια-γάμπες πολύ κοντή και μία νταρντάνα με κορμάρα επ'ονόματι Μάργκο. Μόλις την είδα φτιάχτηκα οπότε φωνάζω την κυρία επί της υποδοχής και της λέω εδώ είμαστε πάρε το 80αρι σου και ανέβασέ με δωμάτιο. Μου εξήγησε ότι πληρώνεται μετά τη συνεδρία αλλά επειδή εγώ επέμεινα το δέχθηκε ούτως ή άλλως.ε μα τί πρίν τί μετά βρε αδερφέ! Με παίρνει η μαργκό από το χεράκι και με βάζει σε ένα από τα δωμάτια του πάνω ορόφου. Το δωμάτιο με ντούς μέσα όλα κομπλέ. Κάνω το μπανάκι μου και μετά από 10 λεπτά έρχεται η μάργκο η οποία δεν μιλάει καθόλου ελληνικά δυστυχώς και λίγα αγγλικά οπότε συνεννόηση " ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΟ" που λέγαμε και στον στρατό με κάτι φανταράκια την πάλαι ποτέ δεκαετία 80. Δεν αποτέλεσε όμως καθοριστικό παράγοντα της συνεδρίας το συγκεκριμένο γεγονός καθώς η Μάργκο ήταν απλά Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η!!!!! δεν έχω ξαναπεράσει τόσο καλά με γυναίκα σε μασάζ. Με το μασάζ δεν το έχει η αλήθεια είναι, προτιμάει το σέξ αλλά εκεί παιδιά δίνει τα ρέστα της.Συγκλονιστική η ερμηνεία της πάνω στο κορμί μου που ακόμη παραπατάει από την ηδονή. Γλωσσόφιλα που σου τρώνε το στόμα(μετά τη συνεδρία το στόμα μου είχε στραβώσει στην κυριολεξία :grin:) , η πίπα της ιεροτελεστία σε πολλές στάσεις(σκυμμένη στα γόνατα, ανάποδο κεφάλι, πλαγιαστή στο κρεβάτι, πλαγιάστή στον καναπέ κλπ) Και το κορμί της για πολλά γαμήσια καθότι πολύ γυμνασμένο που σε προδιαθέτει για δυνατά σκισίματα. Η γυναίκα δε καταλαβαίνει τίποτα. Όλα μέσα όλα έξω..ούτε την ενδιέφερε το ρολόι ούτε τίποτα..Όταν την έβαλα στα 4 η κλεψύδρα έδειχνε 35'' πριν την ολοκλήρωσή μου , οπότε της τον πέταξα έξω και της έκαμα ένα υπέροχο CUM IN TITS άνευ προηγουμένου. Με άριστα το 10 της βάζω 15 μόνο και μόνο για το γαμήσι και το σέξ που προσφέρει, απλά ασυναγώνιστη :heavymetalbig: :tn04: :coolcondom: :takethis: :respect:


ωραια ενημερωση, αν θες βαλε και μια κριτικη στον καταλογο!  :thumbsup:
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
οντως πολυ δυνατη η μαργκο αλλα προσπαθει να αποφυγει το δευτερο μπαλακι στο μεγαλο προγραμμα..για αυτο ξεκαθαριστε το πριν μπειτε μεσα στο δωματιο!κατα τα αλλα απο μασαζ χαδακι αλλα δευτερο προγραμμα τσαμπιονς λινγκ
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Η Μάργκω είναι αυτή που πρωτοεμφανίστηκε στο Φραντζή 7 πριν κάνα τρίμηνο ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
ναι η ουκρανιδα που ηταν στην φραντζη
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Γιέπ η Μαργκώ το πολυεργαλείο
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.964
Πόντοι
201
πέρασμα σήμερα από το μαγαζί , επίσκεψη σε αυτό το ίδρυμα για πρώτη φορά , μονοκατοικία με ορόφους , η υπηρεσία με πέρασε στο σαλόνι και μου έστειλε να δώ τις κοπέλες  , Μάργκο ξανθιά μιλφ με το μαλλί στο ύψος των ώμων , πολύ καλό κορμί και πολύ καλό στήθος , Βασιλική ξανθιά πιτσιρίκα με μαύρες ανταύγειες λεπτή με ωραίο κορμί φορούσε ένα απίστευτα σέξι κοντό σορτσάκι ,Ντιάνα  ξανθιά ψηλή μίλφ ,για μένα η καλύτερη εκεί μέσα μίας και συνδυάζει και πολύ καλό κορμί αλλά και  πολύ ωραίο πρόσωπο ,Ερικά  κοντούλα με μαύρα μαλλιά μελαψή με γυμνασμένες μπουτάρες  και Αλίκη (αν θυμάμαι καλά )μια ξανθιά κοπέλα αδιάφορη . Προγράμματα μισή ώρα 60 ευρώ , μια ώρα 80 ευρώ , νουρου 120 ευρώ και μασάζ τέσσερα χέρια 100 ευρώ . Στο μασαζ τέσσερα χέρια επιλέγεις δυο κοπέλες , την πρώτη μισή ώρα σου κάνουν μασαζ και οι δύο κοπέλες και στην συνέχεια φεύγει η μια και συνεχίζεις με την άλλη. Επέλεξα να πάρω την Βασιλική και την Μάργκο σε πρόγραμμα , τέσσερα χέρια , η υπηρεσία με ρώτησε με ποια κοπέλα θα συνεχίσω μετά και της είπα αν μπορώ να διαλέξω εκείνη την ώρα , το σκέφτηκε λίγο και απάντησε θετικά . Η Μάργκο με οδήγησε στο δωμάτιο , το δωμάτιο βρίσκεται στον επάνω όροφο , υπάρχουν 3 δωμάτια καθώς και τουαλέτα , μου άνοιξε πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης και με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιω και με τα λίγα αγγλικά της μου είπε ότι σε λίγο θα ανέβουν και οι δυο κοπέλες πάνω , έκανα λοιπόν ένα ντουζάκι (μέχρι και σφουγγάρι μιας χρήσης είχε στην καμπίνα )και περίμενα να έρθουν οι κοπέλες . Μετά απο περίπου δέκα λεπτά ήρθαν στο δωμάτιο η Βασιλική και η Μαργκό , με αγκάλιασαν και άρχισαν να με χαϊδεύουν , χούφτωνα τα ωραία κωλαράκια τους ενώ με την Μάργκο αρχίσαμε να φιλιόμαστε παθιασμένα  σε αντίθεση με την Βασιλική που έδινε πεταχτά , με τα πολλά ξάπλωσα για μασαζ... , η Μάργκο ανέλαβε απο κωλομέρια και πάνω ενώ η Βασιλική πόδια , το μασαζ τους δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο αλλά μόνο και μόνο που σε τρίβουν δυο γυναίκες χαλαρώνεις απίστευτα αλλά και καυλώνεις , πολέμησα μέσα μου να αντέξω να μην γυρίσω ειδικά όταν πέρασε το μισάωρο και άρχισαν και οι δύο βασανιστικά να χουφτώνουν τον πούτσο μου και τα κωλομέρια μου , η Μάρκο πήρε την πρωτοβουλία να ρωτήσει με πια κοπέλα θα συνεχίσω , επέλεξα την Μάργκο μίας και η Βασιλική δεν ήταν τόσο θέρμη... Αφού μου σκούπισε το λάδι η Μάργκο με χαρτί κουζίνας και οινόπνευμα , γύρισα  , αρχίσαμε να φιλιόμαστε , χούφτωνα τον υπέροχο κώλο της κάτω απο το εσώρουχο της , της έβαζα δάχτυλο τόσο στο γατάκι της όσο και στο κωλοτρυπήδι της .Σηκώθηκα όρθιος της έβγαλα το φόρεμα και τα εσώρουχα  , την έβαλα στο κρεβάτι του μασαζ και άρχισα να γλύφω το γατάκι της , εντάξει η κοπέλα το ζεί , με άφησε για πολύ ώρα να την γλύφω ώσπου μου τράβηξε το κεφάλι  και μου έδειξε να χώσω τον πούτσο της στο στόμα , σάλιωσε τα δάχτυλα της και έπαιζε την υγρή πια μουνα της , έγλυφε τον πούτσο μου με μανία ενώ εγώ της γαμούσα την κωλοτρυπίδα της με τα δάχτυλα μου κάτι που την καύλωσε ακόμα πιο πολύ ...πέρασε κάνα δεκάλεπτο ακόμα όταν άρχισα να χύνω στο στοματάκι της ... Μπήκα να κάνω μπάνακι όσο αυτή πλενόταν δίπλα στον νιπτήρα.Κάθισα να πάρω μια ανάσα στον καναπέ , όμως αυτή έσκυψε μπροστά μου και πήρε τον πέος μου στο στόμα της , μετά απο λίγο κατάφερε να με καυλώσει και να μου τον σηκώσει πάλι , ρούφαγε λυσσασμένα ενώ τώρα έγλυφε και τα δίδυμα από κάτω. Την έβαλα να καθίσει ανάσκελα στον καναπέ και άρχισα να γλύφω πάλι το γατάκι της μέχρι που άρχισε να βγάζει πάλι ζουμιά και μου φώναξε ότι θέλει να την γαμίσω. Γρήγορα γρήγορα μου πέρασε το προφυλακτικό , πρώτα την πήρα ανάσκελα , μετά με έβαλε να καθίσω και με καβάλησε όπου χοροπηδούσε πάνω μου σαν μανιακή ...αλλαγή άλλης μιας στάσης όπου την πήρα πισωκολλητά στα τέσσερα  , για τελείωμα την έχυσα στην κωλοτρυπίδα της. Μετά γύρισε και μου καθάρισε τον πούτσο μου με την γλώσσα της... Μπήκα για μπάνιο και αυτή πήγε δίπλα στην τουαλέτα .Επέστρεψε μιλήσαμε λίγο όσο μπορεί να μιλήσει , έβγαλα να την πληρώσω , έδωσα 100 ευρώ όσο ήταν το πρόγραμμα 4 χέρια αλλά μου ζήτησε άλλα 20 ευρώ γιατί τελείωσα δύο φορές , βέβαια απο δική της πρωτοβουλία συνεχίσαμε και για δεύτερη φορά και δεν είπε τίποτα για έξτρα λεφτά  αλλά δεν πειράζει , και καλά πέρασα και παραπάνω ώρα κάθισα .     
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.991
Κριτικές
1
Like
32.909
Πόντοι
6.256
Μάλλον φέτος δε θα δούμε κάτι ασιατικό
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom