Νέα

Λούση - Μεσογείων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Seihis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Είναι στο αριστερό ρεύμα προς Γουδί εκεί όπου σπάει ο δρόμος σε τρία μέρη, στην αριστερή λωρίδα και στο φανάρι όπου υποχρεωτικά πας αριστερά προς Νοσ. Παιδων και Μιχαλακοπούλου.
Αναλόγως την ημέρα και την ώρα χώρο για παρκάρισμα έχει απ έξω από το μαγαζί, αλλιώς απέναντι προς Μιχαλακοπούλου και από πίσω ακριβώς επί της Μιχαλακοπούλου, υπάρχει πάρκινγκ 24/367 και με βενζινάδικο για όσους ξεμένουν.
Το μαγαζί είναι κανονικό κωλόμπαρο!! με λίγους χώρους, χαμηλό έως και ανύπαρκτο φωτισμό που παίζει και κατά παραγγελία (το δοκίμασα) με ελάχιστα καθίσματα, ενώ στην μια πλευρά. την μεγάλη κατά μήκος, είναι η μπάρα.
Η θέα του μαγαζιού είναι η Λεωφόρος Μεσογείων, έχουν κουρτίνες και στόρια, δεν θυμάμαι ακριβώς το υλικό, που τις ΄΄πρωινές΄΄ ώρες απ όσο είδα γίνεται και λεωφόρος του πάθους  :pipa1: και των αναστεναγμών.  :fuck1:
Η τελευταία επίσκεψη έγινε στις γιορτές πριν 3 εβδομάδες, στο ξημέρωμα προς Σάββατο.
Το ρόστερ ήταν 5-6 ατόμων εκ των οποίων οι 2 έτυχε και ήταν γνωστές!! όχι μεταξύ τους, από άλλα μαγαζιά, ( έχει γίνει ρεπορτάζ παλιότερα) κάτι που μερικές φορές είναι καλό, αλλά και άλλες όχι, ειδικά εάν υπάρχει όρεξη για εξερεύνηση.
Τέλος πάντων οι ηλικίες τους κατά προσέγγιση από 28-30 μέχρι 38 που γνωρίζω σίγουρα για την μια, αλλά υποπτεύομαι ότι κυκλοφορεί και αρκετά μεγαλύτερη  άνω των..45 :rolleyes:
Το βράδυ που πήγα κυριαρχούσαν οι συμπατριώτισσες με αναλογία 4-5 με μία.
Η λειτουργία εντός είναι ανάλογη με το συνονόματο κατάστημα της Γ. Σεπτεμβρίου, μόνο που εκείνο είναι ποιο στενό. Βέβαια ποιο στενό από αυτό δεν νομίζω ότι υπάρχει εκτός και αν μετατρέψουν κανένα φαρδύ περίπτερο.
Οι τιμές των ποτών είναι 5-7 των επισκεπτών και 10 των κυριών και από πλευράς ποιότητας μαύρα χάλια. Καλύτερα να προτιμηθεί κατανάλωση μπίρας.
Τα ΄΄ωραία΄΄ όμως είναι εντός από το προσωπικόν του μαγαζιού και απλά επιβεβαιώνω ότι αναφέρθηκε σε άλλο νήμα, ότι υπάρχει κανονική δράση  :jerking: σε wc :pipa2: , αλλά και στο αυτοκίνητο  :pipa2:  :fuck2: , εφ όσον είναι κοντά παρκαρισμένο. Επί της Μεσογείων.
Δεν ξέρω αν τηρούν τιμοκατάλογο καθ όσον (προ) υπήρχε ''γνωριμία'' και δεν έκανα επιπλέον κίνηση. Μάλλον όμως θα υπάρχει ΄΄αντίτοιμο΄΄. Τι μάλλον??..σίγουρα, απλά δεν ξέρω τιμές.
Θα δοκιμάσω όμως να ξαναπεράσω γιατί εμπανίσθη και μια λεπτεπίλεπτος κορασίς , καμιά 30αρια καρατίων όπως την έκοψα με πλάγιες κοφτές ματιές μέσα στα σκοτάδια, που γενικώς ξεχώριζε απ όλες τις υπόλοιπες που είναι σε άλλες κατηγορίες ως προς τα τα χρόνια (αλλά σε μερικές και στα κιλά).
Γενικώς και εν συντομία το μαγαζάκι είναι ένα παραδοσιακό κλασικό κωλόμπαρο, χαμαιτυπείο,  που παρέχει όλες τις υπηρεσίες :pipa2:  :fuck1:εντός και εκτός έδρας.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Eπειδή από κωλόμπαρα δεν έχω πολλή εμπειρία, φίλε σ' αυτό πώς γίνεται η κατάσταση? Πας κάθεσαι, σε πλησιάζουν, κερνάς ποτάκι, χουφτώνεις και λες πάμε στην τουαλέτα για καμμιά πίπα? Καμμιά πιπούλα, μαλακία έτσι εκεί στο τραπεζάκι κάπως διακριτικά παίζει? Θα ήταν πιο ρομαντικά...Ευχαριστώ!
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Δεν έχει τραπέζια ή καναπέδες εκεί, μόνο μπάρα. Από τιμές έχω πεί από 50 αρχίζει και για φουλ 80-100. Τώρα το αν αξίζουν αναλογικά αυτά τα λεφτά για την όλη φάση φυσικά και όχι, άμα τα έχεις περισσευούμενα μόνο. Εγώ όταν έιχα πάει είχε μια βουλγάρα, μια γεωργιανή, μια ελληνίδα και μια μαύρη, έφερε κι άλλες η Λούση ; Καλά είναι κι ανάλογα τη μέρα το πόσες πάνε, π/σ μαζεύονται κυρίως. Από εμφάνιση βέβαια μη περιμένετε τπτ αστέρια, ούτε καν, μέτρια κλασσικά συνηθισμένα πράγματα.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Δεν έχει τραπέζια ή καναπέδες εκεί, μόνο μπάρα. Από τιμές έχω πεί από 50 αρχίζει και για φουλ 80-100. Τώρα το αν αξίζουν αναλογικά αυτά τα λεφτά για την όλη φάση φυσικά και όχι, άμα τα έχεις περισσευούμενα μόνο. Εγώ όταν έιχα πάει είχε μια βουλγάρα, μια γεωργιανή, μια ελληνίδα και μια μαύρη, έφερε κι άλλες η Λούση ; Καλά είναι κι ανάλογα τη μέρα το πόσες πάνε, π/σ μαζεύονται κυρίως. Από εμφάνιση βέβαια μη περιμένετε τπτ αστέρια, ούτε καν, μέτρια κλασσικά συνηθισμένα πράγματα.
50,80,100? :idiot: Πάνε καλά?! Σ'ευχαριστω φίλε πάντως!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
σειχη ενημερωμενο σε βρισκω...
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Εδω σας εχω
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
και ομως σε μενα βγαινει το προφιλ της ιδιοκτητριας του Lucy
τωρα εαν δεν σου βγαινει(εκτος και αν σε εχει μπλοκαρει) ψαξε την ετσι Lucy Kuriakopoulou

Παιδια το μαγαζι ειναι για πεταμα. Καμια σχεση με 2013
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom