Νέα

Lost

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το φιναλε του Lost?

  • Οχι

    Ψήφοι: 4 21,1%
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 31,6%
  • Μετριο

    Ψήφοι: 3 15,8%
  • Περιμενα κατι αλλο....

    Ψήφοι: 6 31,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    19

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ακομα να βρεις γκομενο Αννα Μαρια ,και απσχολεις τους συναγωνιστες με βαρετα σχολια ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ακομα να βρεις γκομενο Αννα Μαρια ,και απσχολεις τους συναγωνιστες με βαρετα σχολια ?
ερευνιτη βγηκαμε μαζι αλλα αποφασισα να μεινουμε φιλοι.ειναι καλη κοπελα αλλα ολυμπιακος και εγω δεν τα παω καλα με γαυρινες.
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
ερευνιτη βγηκαμε μαζι αλλα αποφασισα να μεινουμε φιλοι.ειναι καλη κοπελα αλλα ολυμπιακος και εγω δεν τα παω καλα με γαυρινες.

με πληγωσες ασχημα αλλα θα το ξεπερασω  >:(
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ταινια? ΤΑΙΝΙΑ? λογια του αερα και υποθεσεις ή οντως ξερουμε κατι?
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
γιατι το τελος ηταν μαλακια
Πάντως στις αναλύσεις σου στο λοστ , είδα ότι δεν είσαι η περσόνα με την οποία σε παρουσιάζουνε ... δεν είσαι ένα χαζομοντέλο ...
Σοβαρά : η φιλοσοφία σ' αρέσει ;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ταινια? ΤΑΙΝΙΑ? λογια του αερα και υποθεσεις ή οντως ξερουμε κατι?
εδω εγινε το sex and the city ρε μαναρι!!!δεν θα γινει το lost?γιατι νομιζεις εχουν αφησει πολλα αναπαντητα ερωτηματα??το smallville μπορει να γινει ταινια γαμωτο?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Πάντως στις αναλύσεις σου στο λοστ , είδα ότι δεν είσαι η περσόνα με την οποία σε παρουσιάζουνε ... δεν είσαι ένα χαζομοντέλο ...
Σοβαρά : η φιλοσοφία σ' αρέσει ;
ειναι καλη φιλη αν την γνωρισεις και καλο κοριτσι.το προβλημα ειναι οτι δεν καθεται σε κανεναν δεν κανει βιζιτες,γιαυτο και εχουν πεσει να την φανε.
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
ειναι καλη φιλη αν την γνωρισεις και καλο κοριτσι.το προβλημα ειναι οτι δεν καθεται σε κανεναν δεν κανει βιζιτες,γιαυτο και εχουν πεσει να την φανε.
Εγώ έχω το εξής μεγάλο κόλημα : Μ' αρέσει , με παθιάζει , με ξεσηκώνει , να συζητάω φιλοσοφία με ωραίες κοπέλες . Και ο τύπος της Άνναμαρίας μ' αρέσει πολύ για κάτι τέτοιο ...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εδω εγινε το sex and the city ρε μαναρι!!!δεν θα γινει το lost?γιατι νομιζεις εχουν αφησει πολλα αναπαντητα ερωτηματα??το smallville μπορει να γινει ταινια γαμωτο?

κοιτα το SATC μ'αρεσε πολυ, παρα πολυ, αλλα οχι ισα κι ομοια με το λοστ που το συγκρινεις κιολας! βλασφημε!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
κοιτα το SATC μ'αρεσε πολυ, παρα πολυ, αλλα οχι ισα κι ομοια με το λοστ που το συγκρινεις κιολας! βλασφημε!
που ειδες αγαπημενη οτι το συγκρινω???απλα ειπα οτι εγινε το σεξ εντ δε σιτυ που δεν ειχε το ενδιαφερον του λοστ,δεν θα γινει αυτο?
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
αν μπορεις και ευκαιρεις πες υποθεση για τα 2 πρωτα δεν τα γνωριζω.σουπερνατουραλ ειμαι και εγω φαν.

το fringe ασχολειται με ακραιες επιστημες,τρελους επιστημονες, παραλληλους κοσμους κλπ
στο flash forward εγινε καποια στιγμη ενα πειραμα και ο ολος ο κοσμος επαθε ενα μπλακ αουτ και ειδε το μελλον! και ερευναμε τωρα το πως εγινε αυτο
τα ειπα υπερβολικα συνοπτικα γιατι βαριεμαι να γραφω μπορεις να τα googlaρεις και να τα βρεις ολα πιο αναλυτικα στο imdb
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom