Νέα

Live sex shows?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα emeisoidyo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

emeisoidyo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα φίλοι μου. Παρακολουθώ εδώ και καιρό το site σας και έχω εντυπωσιαστεί από όλη την δουλειά που γίνεται "εδωμεσα". μια ερώτηση έχω να κάνω. ψάχναμε με ένα φιλαράκι μου ένα καλο στριπτιτζάδικο και μου γεννήθηκε η εξής απορία. Υπάρχουν μαγαζιά με live sex show (δηλαδή κανονικό sex και όχι μονο κοπέλες να χορεύουν) αν ναι που?
ευχαριστώ πολύ

sorry για τα greeklish
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
καλησπέρα φίλοι μου. Παρακολουθώ εδώ και καιρό το site σας και έχω εντυπωσιαστεί από όλη την δουλειά που γίνεται "εδωμεσα". μια ερώτηση έχω να κάνω. ψάχναμε με ένα φιλαράκι μου ένα καλο στριπτιτζάδικο και μου γεννήθηκε η εξής απορία. Υπάρχουν μαγαζιά με live sex show (δηλαδή κανονικό sex και όχι μονο κοπέλες να χορεύουν) αν ναι που?
ευχαριστώ πολύ

sorry για τα greeklish

Λεσβιακό θέλεις η M/F; Λεσβιακό έχουν πολλά μαγαζιά (Lolita, Baby Gold, Ανατολή κλπ.). Το άλλο σπάνιο και συνήθως πολύ ψεύτικο. Δεν είμαστε Μπανγκόκ ή ʼμστερνταμ...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Τώρα παίζει περιφερόμενο κανονικό σεξ σόου στη Συγγρού από ένα ζευγάρι Μάρκος-Τζίνα
 

latreias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω τον cptn_mac, γαμιούνται κανονικά και καυλώνει σύμπαντο το μαγαζί...
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συγγρού πυ βρε παιδιά??? :idiot:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Λουκέτο εχτές...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16


Λογω ? Ακουσες το γιατι ?

Παντως το Λιντο, εχθες ηταν full pansion, με τον Μαρκο - Τζινα να "δουλευουν" κανονικα στην πιστα..

Ασχετο..αυτο το Φιλλιπινεζακι στο Λιντο να το προσεξετε..παει να φαει ολη την δουλεια της Λουιζας/Γαβριελλας.. ;)
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
είναι τόσοι πολύ οι λόγοι άμα θέλουν να κλείσουν ένα μαγαζί φίλε μου ... ;)
 

lemonias

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Το καλύτερο Live sex το είχα δει στο Λουτράκι πριν τρία χρόνια απέναντι αό το Καζίνο, μιλάμε τα έκαναν όλα κανονικά πίπα πισοκωλητό μας είχε φτιάξει αίστευα μόλις όμως ξαναπήγα δεν το είχαν
 

Επισκέπτης
To λουκετο θα παιξει για τους λογους που ειχε παιξει κ πριν λιγους μηνες ;) (μαζι με την αλλαγη του ονοματος,δεν επαιξε αλλαγη νοοτροπιας)!

Ειναι πολλαααααααααααααααααααααααααα τα λεφτα ΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

Neoptolemos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο Αμστερνταμ και στο Παρίσι επισκέφτηκα δύο χώρους οπου γινόταν sex πάνω στην σκηνή από σχετικά εμφανίσημα ζευγάρια. Πληροφορίες για μεν το Αμστερνταμ είχα παρει από ένα φίλο, για δε το Παρίσι από διαφημιστικό φυλαδιο σε sex shop στην Place Pigal. Δεν ξερω αν οι χώροι λειτουργούσαν νόμιμα, αλλά φαινόταν ασφαλή και νόμιμα μερη και το ακροατήριο είχε μεν περισσότερους άνδρες αλλά και αρκετά ζευγάρια. Το θέαμα ήταν αρκετά καλό.  Συμπληρώνω οτι πριν αρκετά χρόνια κάποιος φίλος ειχε τύχει παράσταση ζωντανού σεξ επί σκηνής και μάλιστα πολύ καλή, σε ένα κυριλέ στριπτιζαδικο στην Θεσ/νίκη. Του είπαν τότε καποιοι φίλοι από Θεσ/νίκη οτι γινόταν αποσπασματικά, μια το μήνα, διότι ήταν παράνομο και έπρεπε νάχεις τύχη ή να πηγαίνεις κάθε μέρα.
Εχω ρωτήσει διάφορους φίλους και σε κάποια sex shops στην Αθήνα, μήπως γνωρίζουν αν υπάρχει κατι σχετικό εδώ αλλα η απάντηση που πήρα ήταν αρνητική. Αν γωρίζει καποιος συναγωνιστής κατι ας το μοιραστεί μαζί μας στο thread.
:o >:( :sunglasses: :rolleyes:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Κατά καιρούς κυκλοφορεί ένα ζευγάρι στα στριπ και το κάνει, έχουμε γράψει σχετικά
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
θελει η Γ.Α.Δ.Α.  μηπως και τηλεφωνα και διευθυνσεις φιλε?
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχετε δει μια αφισα που κυκλοφορει για ενα νεο πολυχωρο με live show , peep show ,sex shop, STO MENIDI;
 

sailor1936

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια γνωριζει κανεις που μπορει καποιος να δει live sex?Miλαω για φυσικη παρουσια οχι μεσω υπολογιστη.Παιζει κατι τετοιο?
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Στην Αθηνα δεν γνωρίζω, αλλά στο Παρίσι, στην περιοχή της Μονμάρτης έχει κανένα δύο, που αλλάζουν συνεχώς όνομα, για ευνόητους λόγους, αλλά είναι μπαρ-τρύπες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom