Νέα

Live Cyber Cams Sex site/links

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα T0my
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ήλεκτρονικό sex !!

  • Φυσικά.

    Ψήφοι: 26 54,2%
  • Ελάχιστες φορές.

    Ψήφοι: 11 22,9%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 7 14,6%
  • Δέν μου άρέση.

    Ψήφοι: 4 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Το ηλεκτρονικό γαμησι πολυ απλα ΔΕΝ ειναι γαμησι. Ειναι μαλακια. Και φυσικά ειναι υποκαταστατο. Προσωπικά θεωρω ότι στο cyber sex επιδιδονται όσοι δε μπορουν να γαμησουν ή να γαμηθουν στην πραγματικη ζωη. Διοτι αν μπορουσαν, σιγα μη τραβουσαν μαλακια μπροστα στο χαζοpc πληκτρολογωντας βλακειες. Οσοι ζουν με υποκαταστατα, ας το απλαυσουν. Για μας τους υπολοιπους υπάρχει απλα η ΖΩΗ.
πες τα ρε Ιουλία. Είναι ωραία η ζωή..έλα να αγαπηθούμε....
 

Επισκέπτης
Οσοι θέλουν σαιμπερ ας έρθουν στο τσατ σήμερα στα τρία το ένα δώρο! ευχαριστώ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :rolleyes:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δεν το βρησκω  ρε γαμοτο τι ειναι  :think: :think: :think: κανας πιο εμπειρος στην χημειαααααα;;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
χεχεχεχεχεχεχ και μπλουζα με την φωτο της θάλειας δώρο!
έλα...μπορείτε και καλύτερα.....για αναπτύξτε τη φαντασία σας. καλά εσύ βρε eri δεν δούλευες;;
Έφυγε ο πελάτης;
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Κλαστε μας τα @@ ηλεκτρονικα και ελατε να τον παρετε ζωντανο και σπαρταριστο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.196
Κριτικές
5
Like
59.767
Πόντοι
12.056
Ο Μαστερ στην Χημεια το βρηκε... :rockon: :rockon:

Ειναι τετραϋδροκαναβινόλη... :rolleyes:

Τα ρεστα μου Γκομπρ... ;) ;) ;) ;)
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά κόφτε τίς μαλακίες καί γαμάτε. οι γκόμενες πεινάνε, ξαμοληθείτε στά μαρμαρένια αλώνια καί ορμάτε. αυτές πού κυκλοφορούν εδώ μέσα ή άντρες είναι ή "γυναίκες" ανοραγασμικές. τό ζωντανό πράγμα είναι έξω :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :bounce-glasses:
 

Επισκέπτης
παιδιά κόφτε τίς μαλακίες καί γαμάτε. οι γκόμενες πεινάνε, ξαμοληθείτε στά μαρμαρένια αλώνια καί ορμάτε. αυτές πού κυκλοφορούν εδώ μέσα ή άντρες είναι ή "γυναίκες" ανοραγασμικές. τό ζωντανό πράγμα είναι έξω :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :bounce-glasses:


Συμφωνώ... ότι οι άντρες που είναι εδω μέσα ειναι ανοργασμικοί, κομπλεξικοι, μερικοί δε ανίκανοι, και αλλοι απλά βλακες.
Για τις γυναίκες διατηρώ αμφιβολίες κρινοντας απο τον εαυτό μου.  :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: ήρθε η ώρα για το ηλεκτρονικό γαμήσι
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Και γιατι χανεις το χρονο σου? 1430 ποστ εχεις φτασει.
Συμφωνώ... ότι οι άντρες που είναι εδω μέσα ειναι ανοργασμικοί, κομπλεξικοι, μερικοί δε ανίκανοι, και αλλοι απλά βλακες.
Για τις γυναίκες διατηρώ αμφιβολίες κρινοντας απο τον εαυτό μου.  :2funny: :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιδιά κόφτε τίς μαλακίες καί γαμάτε. οι γκόμενες πεινάνε, ξαμοληθείτε στά μαρμαρένια αλώνια καί ορμάτε. αυτές πού κυκλοφορούν εδώ μέσα ή άντρες είναι ή "γυναίκες" ανοραγασμικές. τό ζωντανό πράγμα είναι έξω :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :bounce-glasses:
παιδι μου μηπως εισαι λιγο λαλακας? ξερεις που βρισκεσαι?

Μετανοησε και θα σωθεις  :priest:  :priest:  :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom