Νέα

Λιμανάκια Αθήνα..τί παίζει εκεί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prostixos2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Τετάρτη μεσημέρι, καταμεσής του καύσωνα, επισκέφτηκα τα Λιμανάκια, μετά από δύο χρόνια. Πάρκαρα την μηχανή στο εσωτερικό πάρκινγκ, έβγαλα τα παπούτσια, φόρεσα τις παντόφλες και κατευθύνθηκα προς το γνωστό μονοπάτι, που σε οδηγεί στην παραλία. Καθοδόν, είδα έναν λιμοκοντόρο μπάρμπα, ο οποίος κοιμόταν κάτω από ένα θάμνο, φορώντας μόνο μια μακριά φόρμα παντελόνι. Στην παραλία ήταν ένας γέρος, ο οποίος τριγύριζε ολόγυμνος και ένα gay ζευγάρι. Αυτός που είχε τον ρόλο του άντρα είχε ξαπλώσει και ο παθητικός τον είχε πλακώσει στην πίπα. Στα πάνω βραχάκια ήταν ένας γέρος, ο οποίος κοιμόταν συνεχώς, ένας μπάρμπας, ο οποίος έπαιρνε μάτι αυτόν που τσιμπούκωνε και ένα αλλοδαπό ζευγάρι gay. Άραξα, έκανα την ηλιοθεραπεία μου, τον γυμνισμό μου, έκανα δύο βουτιές στην θάλασσα και χαλάρωσα, χωρίς να με ενοχλήσει κανένας. Στην πορεία, κάποιοι έφευγαν και κάποιοι άλλοι έρχονταν. Ήταν όλοι μεσήλικοι άνδρες, μόνοι και σχεδόν όλοι ομοφυλόφιλοι. Γυναίκα δεν υπήρχε για δείγμα και όλοι τους έψαχναν για αρσενικό.

ΥΓ: Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν το εξής: Σε όλη την διαδρομή, δεν είδα ούτε μια πιτσιρίκα της προκοπής. Μόνο παρέες αγοριών, 5-6 ατόμων και πολύ λίγα κορίτσια. Από αυτά που είδα, σχεδόν όλα ήταν κάτι κοντοστούπες, χοντρές έφηβες, σαν γιουβαρλάκια. Το έγραψα σαν υποσημείωση, γιατί ήταν κάτι, το οποίο με παραξένεψε.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Εγώ ξέρω μετά το κλείσιμο της παραλίας του ΠΙΚΠΑ Βούλας
Έχει παρατηρηθεί ότι μαζεύει γυμνιστές στα λιμάνακια και στο Ρίμπας
Μια χαρά στο ΠΙΚΠΑ αρκετός δρόμος παραπάνω για να πας. Λιμανάκια παραμένει gay στέκι. Ρίμπας φέτος δεν ξέρω
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Μια χαρά στο ΠΙΚΠΑ αρκετός δρόμος παραπάνω για να πας. Λιμανάκια παραμένει gay στέκι. Ρίμπας φέτος δεν ξέρω
Στο ΠΙΚΠΑ Βούλας υπάρχει μονοπάτι που οδηγεί στην παραλία αλλά θέλει πολύ περπάτημα τουλάχιστον 35 λεπτά στο Ρίμπας γνωρίζω ότι έχει περιοριστεί η φάση του γυμνιστών
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
159
Like
273
Πόντοι
21
στα ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ συχναζει ενα γελοιο προσωπο ΔΗΜΗΤΡΗΣ, οκ εινα ι γκει αλλα πολυ ενοχλητικος, μιλαει συνεχως κ φωναχτα κ εισαι υποχρεωμενος να ακους τις μαλακιες του...δεν μπορει να το βουλωσει επιτελους????
 

Mdmax

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
1.081
Πόντοι
80
στα ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ συχναζει ενα γελοιο προσωπο ΔΗΜΗΤΡΗΣ, οκ εινα ι γκει αλλα πολυ ενοχλητικος, μιλαει συνεχως κ φωναχτα κ εισαι υποχρεωμενος να ακους τις μαλακιες του...δεν μπορει να το βουλωσει επιτελους????
ακομα εκει ειναι αυτος?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Πέμπτη μεσημέρι, κατά την διάρκεια της κορύφωσης του καύσωνα. Δεύτερη σερί επίσκεψη, ώστε να προετοιμάσω το κορμί μου για τις κανονικές παραλίες. Η αλήθεια είναι, ότι λόγω της αφόρητης ζέστης περίμενα να συναντήσω αρκετό κόσμο. Δυστυχώς, είμασταν τρεις και ο Κούκοτς. Στο μονοπάτι, κάτω από τον θάμνο, κάθονταν ο χθεσινός λιμοκοντόρος, ο οποίος φέρνει σε γύφτο και ίσως να είναι, γιατί υπήρχε ένα Datsun παρκαρισμένο, στα ενδότερα. Σήμερα, πάντως, ήταν ξύπνιος και με καλοκαιρινή αμφίεση. Στα βραχάκια υπήρχαν μόνο μια χούφτα άτομα, μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού. Σχεδόν όλοι μεσήλικές ή γέροι, οι οποίοι λιαζόντουσαν σε αναμονή ζεστής πούτσας. Άραξα στο ίδιο σημείο με χθες, δίπλα από ένα τύπο, ο οποίος έκανε γυμνισμό χωρίς να προκαλεί. Μετά από λίγο έσκασε μύτη ένας γνωστός του, σωστό καρτούν από εμφάνιση. Αλλοδαπός, μισή πιθαμή, αδύνατος σαν σουγιάς, με μια αστεία πουστόφατσα . Ήταν ίδιος ο Χορταρέας, αλλά σε πακιστανική έκδοση. Παραδίπλα, στην γωνία που χωρίζει τους (θεωρητικά) νορμάλ από τους ανώμαλους ήταν τρεις ανήλικοι. Δύο αγόρια και ένα κορίτσι, τραγικό από εμφάνιση, με πολλά περιττά κιλά. Όταν σηκώθηκαν να φύγουν, τα αγόρια δεν επέλεξαν το μονοπάτι που σε βγάζει στις στάσεις των λεωφορείων, αλλά πέρασαν μέσα από το ναρκοπέδιο με τις ψωλές. Ίσως ήταν πουστράκια και ήθελαν να πάρουν μάτι τα γυαλισμένα, από το αντιηλιακό, καυλιά. Τους πήρε το μάτι μου να ανεβαίνουν στα βραχάκια και να κάθονται ανάμεσα στους θάμνους, επιβεβαιώνοντας την αρχική μου άποψη για αυτούς. Η δε πιτσιρίκα μας απαξίωσε και επέλεξε τον άλλο δρόμο. Ποιος ξέρει, μπορεί να ήταν κόρη ναυάρχου και με αυτό τον τρόπο ήθελε να μας σνομπάρει. ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ, ένα μπάζο και μισό ήταν, εξάλλου. Μετά από λίγο, στο ίδιο σημείο ήρθαν δύο ζευγάρια έφηβων. Οι κοπελίτσες έκατσαν στον βράχο και είχαν θέα προς εμάς. RESPECT, σε ένα μπάρμπα. ο οποίος μιλούσε στο κινητό και παράλληλα περπατούσε προς το μέρος τους, με την μαλαπέρδα έξω. Αυτές δεν έφυγαν από την θέση τους, παρά κάθονταν στον βράχο, πλατσούριζαν τα πόδια τους και χάζευαν το "θέαμα". Αφού έκαναν το μπάνιο τους και τράβηξαν τις εθιμοτυπικές selfies αποχώρησαν, μαζί με τους άγουρους και άπειρους εραστές τους. Όσο ήμουν εκεί δεν είδα κάποιο αξιοπερίεργο. Μόνο έναν μπάρμπα, ο οποίος αφού απόλαυσε την βουτιά του, βγήκε, φόρεσε το στριγκάκι του και αναχώρησε στην ενδοχώρα της περιοχής, προς αναζήτηση επιβήτορα. Ήταν και ένας άλλος καραφλός τύπος, ο οποίος μετά το μπάνιο άραξε ανάμεσα σε κάτι βράχια και απολάμβανε την μακαρονάδα του, την οποία έτρωγε μέσα από ένα τάπερ. Αυτός μάλλον προετοιμάζονταν για αγρυπνία. Όσον αφορά εμένα, όπως και χθες, έκανα γυμνισμό, απόλαυσα την ηλιοθεραπεία μου, κολύμπησα, χαλάρωσα και επέστρεψα σπίτι μου, χωρίς να με ενοχλήσει κανένας. Όσην ώρα ήμουν εκεί δεν είδα καμία γυναίκα. Φεύγοντας, είδα σε ένα αυτοκίνητο το χθεσινό ζευγάρι των gay. Ο τύπος που έχει τον ρόλο του άντρα ήταν ξαπλωμένος στην θέση του οδηγού και είτε έβλεπε βιντεάκια στο κινητό, είτε έγραφε βίντεο τον παρτενέρ του, ο οποίος ήταν έξω από το αυτοκίνητο και τον είχε πλακώσει πάλι στην πίπα. Σε μια φάση, πήγα να του πω: "Ρε μεγάλε, χαλάρωσε. Έχει 40 βαθμούς κελσίου, θα πάθεις καμιά αφυδάτωση, από το πολύ ρούφηγμα". Αυτά τα ολίγα, είχα να γράψω. Καλά να περνάτε και να ενημερώνετε!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Πέμπτη μεσημέρι, κατά την διάρκεια της κορύφωσης του καύσωνα. Δεύτερη σερί επίσκεψη, ώστε να προετοιμάσω το κορμί μου για τις κανονικές παραλίες. Η αλήθεια είναι, ότι λόγω της αφόρητης ζέστης περίμενα να συναντήσω αρκετό κόσμο. Δυστυχώς, είμασταν τρεις και ο Κούκοτς. Στο μονοπάτι, κάτω από τον θάμνο, κάθονταν ο χθεσινός λιμοκοντόρος, ο οποίος φέρνει σε γύφτο και ίσως να είναι, γιατί υπήρχε ένα Datsun παρκαρισμένο, στα ενδότερα. Σήμερα, πάντως, ήταν ξύπνιος και με καλοκαιρινή αμφίεση. Στα βραχάκια υπήρχαν μόνο μια χούφτα άτομα, μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού. Σχεδόν όλοι μεσήλικές ή γέροι, οι οποίοι λιαζόντουσαν σε αναμονή ζεστής πούτσας. Άραξα στο ίδιο σημείο με χθες, δίπλα από ένα τύπο, ο οποίος έκανε γυμνισμό χωρίς να προκαλεί. Μετά από λίγο έσκασε μύτη ένας γνωστός του, σωστό καρτούν από εμφάνιση. Αλλοδαπός, μισή πιθαμή, αδύνατος σαν σουγιάς, με μια αστεία πουστόφατσα . Ήταν ίδιος ο Χορταρέας, αλλά σε πακιστανική έκδοση. Παραδίπλα, στην γωνία που χωρίζει τους (θεωρητικά) νορμάλ από τους ανώμαλους ήταν τρεις ανήλικοι. Δύο αγόρια και ένα κορίτσι, τραγικό από εμφάνιση, με πολλά περιττά κιλά. Όταν σηκώθηκαν να φύγουν, τα αγόρια δεν επέλεξαν το μονοπάτι που σε βγάζει στις στάσεις των λεωφορείων, αλλά πέρασαν μέσα από το ναρκοπέδιο με τις ψωλές. Ίσως ήταν πουστράκια και ήθελαν να πάρουν μάτι τα γυαλισμένα, από το αντιηλιακό, καυλιά. Τους πήρε το μάτι μου να ανεβαίνουν στα βραχάκια και να κάθονται ανάμεσα στους θάμνους, επιβεβαιώνοντας την αρχική μου άποψη για αυτούς. Η δε πιτσιρίκα μας απαξίωσε και επέλεξε τον άλλο δρόμο. Ποιος ξέρει, μπορεί να ήταν κόρη ναυάρχου και με αυτό τον τρόπο ήθελε να μας σνομπάρει. ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ, ένα μπάζο και μισό ήταν, εξάλλου. Μετά από λίγο, στο ίδιο σημείο ήρθαν δύο ζευγάρια έφηβων. Οι κοπελίτσες έκατσαν στον βράχο και είχαν θέα προς εμάς. RESPECT, σε ένα μπάρμπα. ο οποίος μιλούσε στο κινητό και παράλληλα περπατούσε προς το μέρος τους, με την μαλαπέρδα έξω. Αυτές δεν έφυγαν από την θέση τους, παρά κάθονταν στον βράχο, πλατσούριζαν τα πόδια τους και χάζευαν το "θέαμα". Αφού έκαναν το μπάνιο τους και τράβηξαν τις εθιμοτυπικές selfies αποχώρησαν, μαζί με τους άγουρους και άπειρους εραστές τους. Όσο ήμουν εκεί δεν είδα κάποιο αξιοπερίεργο. Μόνο έναν μπάρμπα, ο οποίος αφού απόλαυσε την βουτιά του, βγήκε, φόρεσε το στριγκάκι του και αναχώρησε στην ενδοχώρα της περιοχής, προς αναζήτηση επιβήτορα. Ήταν και ένας άλλος καραφλός τύπος, ο οποίος μετά το μπάνιο άραξε ανάμεσα σε κάτι βράχια και απολάμβανε την μακαρονάδα του, την οποία έτρωγε μέσα από ένα τάπερ. Αυτός μάλλον προετοιμάζονταν για αγρυπνία. Όσον αφορά εμένα, όπως και χθες, έκανα γυμνισμό, απόλαυσα την ηλιοθεραπεία μου, κολύμπησα, χαλάρωσα και επέστρεψα σπίτι μου, χωρίς να με ενοχλήσει κανένας. Όσην ώρα ήμουν εκεί δεν είδα καμία γυναίκα. Φεύγοντας, είδα σε ένα αυτοκίνητο το χθεσινό ζευγάρι των gay. Ο τύπος που έχει τον ρόλο του άντρα ήταν ξαπλωμένος στην θέση του οδηγού και είτε έβλεπε βιντεάκια στο κινητό, είτε έγραφε βίντεο τον παρτενέρ του, ο οποίος ήταν έξω από το αυτοκίνητο και τον είχε πλακώσει πάλι στην πίπα. Σε μια φάση, πήγα να του πω: "Ρε μεγάλε, χαλάρωσε. Έχει 40 βαθμούς κελσίου, θα πάθεις καμιά αφυδάτωση, από το πολύ ρούφηγμα". Αυτά τα ολίγα, είχα να γράψω. Καλά να περνάτε και να ενημερώνετε!
Μυστη τεραστιο ρισπεκτ για τις απανωτες επισκεψεις μεσα στον καυσωνα στα ζορικα λιμανακια. Συνηθως ολο και καποιο μ@υνι σκαει απ οτι θυμαμαι, κυριως μιλφ και γκρανι. Πιστευω τουλαχιστον να μην ειχε μεδουσες.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Την περασμένη Τρίτη, το μεσημέρι, πραγματοποίησα την τρίτη επίσκεψη, στα γνωστά Λιμανάκια. Έφτασα περίπου στις 16:00 και πήγα κατευθείαν στο σημείο μου, όπου άπλωσα την ψάθα και την πετσέτα μου. Στον χώρο υπήρχαν πάρα πολύ λίγα άτομα και αυτά διάσπαρτα. Στα αριστερά ήταν ένα ζευγάρι αλλοδαπών. Ο άνδρας λιαζόταν ολόγυμνος και η milf σύζυγός του έκανε μπάνιο γυμνόστηθη, καλύπτοντας τις ζουμερές βυζάρες της με το χέρι της. Δεν μπορούσα να το καταλάβω αυτό, ρε πούστη μου. Ήταν σε παραλία γυμνιστών και έκρυβε το στήθος της. Έπρεπε να φορούσες το σουτιέν, μωρή μαλάκω, τι ακριβώς ζητούσες σε μία παραλία γυμνιστών; Δίπλα τους είχε ξαπλώσει ο Σπάρτακος, ένας 50αρης Αλβανός, ο οποίος δουλεύει σε κάτι ταβέρνες, παρακάτω και κάποτε έσκαγε μύτη παρέα με μία gilf. Μόλις αντιλήφθηκε την παρουσία της γυναίκας, ένα μαυριδερό ντούκι, που έμοιαζε με άραβα ή γύφτο, πήγε κατευθείαν στο σημείο που καθόταν το ζευγάρι. Έβγαλε το σορτς του και περίμενε σαν όρνεο, σε μία γωνία, παίζοντας με τον πούτσο του. Ενίοτε, περνούσε μπροστά από το ζευγάρι, με την μαλαπέρδα έξω, μπας και συγκινηθεί η κιουρία. Στο σημείο, ήρθε και ένας αδύνατος μπάρμπας και περίμενε λίγο πιο δίπλα, ανάμεσα σε κάτι βραχάκια. Η μαντάμ, όμως, μιλούσε με τον δικό της. Με το ένα χέρι έκρυβε το στήθος της και με το άλλο στήριζε το σαγόνι της, για να μην βλέπει τις ψωλές, οι οποίες περίμεναν καρτερικά για ένα της νεύμα. Οι υποψήφιοι γαμιάδες είδαν και απόειδαν με δαύτη και έφυγαν. Μετά από αρκετά λεπτά, την ώρα που το ζευγάρι αποχωρούσε, έσκασαν μύτη τρία νεαρά άτομα. Δύο αγόρια και μία κοπέλα, περίπου 25 - 27 ετών, αρκετά νοστιμούλα, με ωραίο σώμα. Ώπα, λεω, εδώ είμαστε. Και φάση να μην γίνει και μόνο που θα έβλεπα γυμνό, αυτό το κορμί, μου έφτανε και μου περίσσευε. Φευ! Το Τρίο Στούτζες, όχι μόνο δεν γδύθηκε, αλλά ντύθηκε περισσότερο. Οι τύποι φόρεσαν τα βατραχοπέδιλα και τις μάσκες και βούτηξαν για να δουν, εάν υπάρχουν στον βυθό, μπλε τσούχτρες. Τρομερά πράγματα! Ειλικρινά, ρε μάγκες, έχω ταξιδέψει, μέχρι στιγμής, σε 11 χώρες. Μόνο στην Ψωροκώσταινα τα έχω δει αυτά: Γκόμενες κάνουν εγγραφή σε εφαρμογές για άμεσα ραντεβού, τύπου Tinder και δεν μιλάνε σε άνθρωπο, ζευγάρια επισκέπτονται τσοντοσινεμά και δεν έχουν διάθεση να δούνε ούτε την τσόντα που προβάλλεται, ζευγάρια πηγαίνουν σε Swingers Clubs και το μόνο που κάνουν είναι να παίρνουν μάτι τους υπόλοιπους. Το ζητούμενο της υπόθεσης είναι το εξής: Τι στο διάολο κάνουν σε αυτά τα μέρη, από την στιγμή που δεν είναι έτοιμοι να κάνουν το επόμενο βήμα. Τι ακριβώς επιζητούν; Να λένε ψέματα, στις παρέες τους, ότι είναι "προχώ" τυπάκια, γνωρίζουν πρόσωπα και καταστάσεις και είναι μέσα στα πράγματα; Ή μήπως πηγαίνουν για χαβαλέ, να κοροϊδεψουν και να χλευάσουν τους πραγματικούς Open Minders; Ένα μάτσο άμπαλοι και ξενέρωτοι είναι. Όσον αφορά εμένα, τους είχα γραμμένους όλους στα αρχίδια μου, έκανα την ηλιοθεραπεία μου, χαλάρωσα και απόλαυσα τη θάλασσα. Φεύγοντας, πήγα και στα δίπλα βραχάκια, όπου είδα αρκετές γυμνές λούγκρες. Πολλές από αυτές είχαν στήσει τσαρδάκια και είχαν αράξει ανάμεσα στα βράχια, σαν τα καβούρια. Ήταν και δύο ξένες, 60αρες, οι οποίες έκαναν γυμνισμό και τα έλεγαν μεταξύ τους. Τις απαξίωσα και πήρα το δρόμο της επιστροφής, καθώς δεν με ελκύουν αυτές οι ηλικίες.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Την περασμένη Τρίτη, το μεσημέρι, πραγματοποίησα την τρίτη επίσκεψη, στα γνωστά Λιμανάκια. Έφτασα περίπου στις 16:00 και πήγα κατευθείαν στο σημείο μου, όπου άπλωσα την ψάθα και την πετσέτα μου. Στον χώρο υπήρχαν πάρα πολύ λίγα άτομα και αυτά διάσπαρτα. Στα αριστερά ήταν ένα ζευγάρι αλλοδαπών. Ο άνδρας λιαζόταν ολόγυμνος και η milf σύζυγός του έκανε μπάνιο γυμνόστηθη, καλύπτοντας τις ζουμερές βυζάρες της με το χέρι της. Δεν μπορούσα να το καταλάβω αυτό, ρε πούστη μου. Ήταν σε παραλία γυμνιστών και έκρυβε το στήθος της. Έπρεπε να φορούσες το σουτιέν, μωρή μαλάκω, τι ακριβώς ζητούσες σε μία παραλία γυμνιστών; Δίπλα τους είχε ξαπλώσει ο Σπάρτακος, ένας 50αρης Αλβανός, ο οποίος δουλεύει σε κάτι ταβέρνες, παρακάτω και κάποτε έσκαγε μύτη παρέα με μία gilf. Μόλις αντιλήφθηκε την παρουσία της γυναίκας, ένα μαυριδερό ντούκι, που έμοιαζε με άραβα ή γύφτο, πήγε κατευθείαν στο σημείο που καθόταν το ζευγάρι. Έβγαλε το σορτς του και περίμενε σαν όρνεο, σε μία γωνία, παίζοντας με τον πούτσο του. Ενίοτε, περνούσε μπροστά από το ζευγάρι, με την μαλαπέρδα έξω, μπας και συγκινηθεί η κιουρία. Στο σημείο, ήρθε και ένας αδύνατος μπάρμπας και περίμενε λίγο πιο δίπλα, ανάμεσα σε κάτι βραχάκια. Η μαντάμ, όμως, μιλούσε με τον δικό της. Με το ένα χέρι έκρυβε το στήθος της και με το άλλο στήριζε το σαγόνι της, για να μην βλέπει τις ψωλές, οι οποίες περίμεναν καρτερικά για ένα της νεύμα. Οι υποψήφιοι γαμιάδες είδαν και απόειδαν με δαύτη και έφυγαν. Μετά από αρκετά λεπτά, την ώρα που το ζευγάρι αποχωρούσε, έσκασαν μύτη τρία νεαρά άτομα. Δύο αγόρια και μία κοπέλα, περίπου 25 - 27 ετών, αρκετά νοστιμούλα, με ωραίο σώμα. Ώπα, λεω, εδώ είμαστε. Και φάση να μην γίνει και μόνο που θα έβλεπα γυμνό, αυτό το κορμί, μου έφτανε και μου περίσσευε. Φευ! Το Τρίο Στούτζες, όχι μόνο δεν γδύθηκε, αλλά ντύθηκε περισσότερο. Οι τύποι φόρεσαν τα βατραχοπέδιλα και τις μάσκες και βούτηξαν για να δουν, εάν υπάρχουν στον βυθό, μπλε τσούχτρες. Τρομερά πράγματα! Ειλικρινά, ρε μάγκες, έχω ταξιδέψει, μέχρι στιγμής, σε 11 χώρες. Μόνο στην Ψωροκώσταινα τα έχω δει αυτά: Γκόμενες κάνουν εγγραφή σε εφαρμογές για άμεσα ραντεβού, τύπου Tinder και δεν μιλάνε σε άνθρωπο, ζευγάρια επισκέπτονται τσοντοσινεμά και δεν έχουν διάθεση να δούνε ούτε την τσόντα που προβάλλεται, ζευγάρια πηγαίνουν σε Swingers Clubs και το μόνο που κάνουν είναι να παίρνουν μάτι τους υπόλοιπους. Το ζητούμενο της υπόθεσης είναι το εξής: Τι στο διάολο κάνουν σε αυτά τα μέρη, από την στιγμή που δεν είναι έτοιμοι να κάνουν το επόμενο βήμα. Τι ακριβώς επιζητούν; Να λένε ψέματα, στις παρέες τους, ότι είναι "προχώ" τυπάκια, γνωρίζουν πρόσωπα και καταστάσεις και είναι μέσα στα πράγματα; Ή μήπως πηγαίνουν για χαβαλέ, να κοροϊδεψουν και να χλευάσουν τους πραγματικούς Open Minders; Ένα μάτσο άμπαλοι και ξενέρωτοι είναι. Όσον αφορά εμένα, τους είχα γραμμένους όλους στα αρχίδια μου, έκανα την ηλιοθεραπεία μου, χαλάρωσα και απόλαυσα τη θάλασσα. Φεύγοντας, πήγα και στα δίπλα βραχάκια, όπου είδα αρκετές γυμνές λούγκρες. Πολλές από αυτές είχαν στήσει τσαρδάκια και είχαν αράξει ανάμεσα στα βράχια, σαν τα καβούρια. Ήταν και δύο ξένες, 60αρες, οι οποίες έκαναν γυμνισμό και τα έλεγαν μεταξύ τους. Τις απαξίωσα και πήρα το δρόμο της επιστροφής, καθώς δεν με ελκύουν αυτές οι ηλικίες.
Μυστη σε νιωθω απολυτα, μολις περιεγραψες μια καταντια της συγχρονης ελλαδας. Δυστυχως πολλοι ασχετοι πανε απλα για να δουν τι παιζει ή για να εχουν να λενε οτι πηγαν κι εκει. Κατα 99% γκομενα που δεν κανει γυμνισμο σε παραλια γυμνιστων δεν προκειται να κανει και καθολου παιχνιδι. Αναλογες περιπτωσεις εχω πετυχει στην κινετα με γκομενες 25-30 να εχουν φτασει προτελευταιο κολπο και να κανουν μπανιο με μαγιω διπλα στους γυμνιστες και στην ραμνουντα ενα ζευγαρι ειχε παει τερμα δεξια κι εκανε μπανιο με μαγιω και μαλιστα ολοσωμο η τυπισσα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.715
Πόντοι
6.925
Μυστη σε νιωθω απολυτα, μολις περιεγραψες μια καταντια της συγχρονης ελλαδας. Δυστυχως πολλοι ασχετοι πανε απλα για να δουν τι παιζει ή για να εχουν να λενε οτι πηγαν κι εκει. Κατα 99% γκομενα που δεν κανει γυμνισμο σε παραλια γυμνιστων δεν προκειται να κανει και καθολου παιχνιδι. Αναλογες περιπτωσεις εχω πετυχει στην κινετα με γκομενες 25-30 να εχουν φτασει προτελευταιο κολπο και να κανουν μπανιο με μαγιω διπλα στους γυμνιστες και στην ραμνουντα ενα ζευγαρι ειχε παει τερμα δεξια κι εκανε μπανιο με μαγιω και μαλιστα ολοσωμο η τυπισσα.
Τόσο δρόμο και περπάτημα για να κολυμπήσεις με ολόσωμο ?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Πέμπτη 30/06/2022.

Άλλη μία επίσκεψη στα Λιμανάκια, ώστε να κάνω γυμνισμό και να πετύχω το τέλειο φυσικό μαύρισμα. Περπατώντας στο μονοπάτι, πέτυχα μια παρέα τεσσάρων αγοριών 16 -17 ετών. Ο ένας από αυτούς έλεγε στους υπόλοιπους για μία μεγάλη μαύρη πούτσα που είχε δει, σε μια πρόσφατη επίσκεψη του στην παραλία και εκθείαζε το μέγεθός της. Έδειχνε πολύ ενθουσιασμένος, κατά την διάρκεια της περιγραφής του, κάτι που με έκανε να πιστέψω ότι κατά βάθος ήταν στράκι. Στην παραλία ήταν μόνο μία χούφτα γυμνιστές, διάσπαρτοι και ακροβολισμένοι στα βραχάκια, ενώ στην άλλη άκρη, στα σύνορα με τους "νορμάλ", λιάζονταν ένας παχύσαρκος μπάρμπας, παρέα με το αρσενικό πουτανάκι του. Οι πιτσιρικάδες, μετά από πολύ σκέψη και συζήτηση, έβγαλαν τα μαγιό, έμειναν ολόγυμνοι και κατευθύνθηκαν προς την θάλασσα, καλύπτοντας τις ψωλές τους, με τα χέρια τους. Έτσι όπως τους έβλεπα, μου θύμισαν σκηνές από την ταινία Lemon Popsicle (Γρανίτα από Λεμόνι). Οι παλιές φρουρές θα την θυμούνται. Μόλις ο μπουχέσας είδε φρέσκο κρέας, του γάλακτος, τους έκανε νεύμα, για να πάνε προς το μέρος τους. Για να τους δελεάσει, άρχισε να πιπώνει τον υποτακτικό του. Οι πιτσιρικάδες σάστισαν και δεν βούτηξαν καν στην θάλασσα. Μετά από λίγο τα μάζεψαν και έφυγαν, μην καταφέρνοντας να μείνουν, ούτε για δέκα λεπτά, στην παραλία. Εμ, μαγκάκια μου, η αληθινή ζωή δεν είναι τραπ βίντεοκλιπ. Όση ώρα έκατσα εκεί δεν είδα γυναίκα, ούτε κάποιο αξιοπερίεργο. Μόνο έναν τύπο με μαλλί, ο οποίος μετά την βουτιά, άραξε και έπαιζε τον πούτσο του, μπας και φιλοτιμηθεί και τον τσιμπουκώσει κάνας πούστης.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Παρασκευή 01/07/2022

Back to back επίσκεψη και λόγω της ημέρας, πίστεψα ότι η παραλία θα είχε αρκετό κόσμο. Φευ! Δεν υπήρχαν ούτε πέντε άτομα και όλοι τους ήταν μπαρμπάδες και γέροι. Για παρουσία γυναίκας, ούτε λόγος. Είδα πάλι τον μπουχέσα πούστη, από χθές, αλλά χωρίς το πουστράκι του. Καθώς περπατούσα στους βράχους, για να μπω στην θάλασσα, βγήκε από μια αυτοσχέδια σκηνή ένας γέρος, ίσα με 150 χρονών, ο οποίος έμοιαζε με ερημίτη. Το πρόσωπό του ήταν σκαμένο, είχε καμπούρα, το σώμα του φαινόταν ταλαιπωρημένο και ο κώλος του είχε σουφρώσει. Γέμισε ένα μικρό μπουκάλι με θαλασσινό νερό και αποσύρθηκε στο αντίσκηνό του. Τον παρομοίασα με τον Πρωτέα και περίμενα την στιγμή που θα άρχιζε να αλλάζει μορφές. Αφού ολοκλήρωσα την ήλιοθεραπεία μου, μάζεψα τα μπαγκάζια μου και μεταφέρθηκα στα διπλανά βραχάκια, για να δω τι παίζει και εκεί. Σε εκείνο το σημείο υπήρχε περισσότερος κόσμος. Υπήρχαν τοποθετημένες και κάποιες ομπρέλες, στα χρώματα των ΛΟΑΤΚΙ, οι οποίες παρέπεμπαν σε στρατώνα, έτσι όπως
ήταν στημένες, εάν τις κοιτούσες από ψηλά. Η μοναδική μόνη γυναίκα που είδα ήταν μία μπαμπάτσικη 60+, το πρόσωπο της οποίας έμοιαζε με πρωταγωνίστρια ταινίας τρόμου, της δεκαετίας του 1970. Ένας λιγούρης, αραβικής καταγωγής, είχε ξαπλώσει δίπλα της και περίμενε μπας και συγκινηθεί και κάνει φάση μαζί του. Τώρα, τι είδους γαμήσι περίμενε να κάνει, με αυτό το ξόανο, μόνο αυτός ήξερε. Είδα και ένα αλλοδαπό ζευγάρι, με μία δυνατή κυρία, με μεγάλες βυζάρες, τις οποίες κάλυπτε με το χέρι της. Άλλη απελευθερωμένη πουριτανή μας βρήκε, σκέφτηκα και την απαξίωσα. Είδα και έναν μεσήλικα τραβεστί, παρέα με τον δικό της, ο οποίος είχε ανοίξει τα τάπερ και έτρωγε κάτι λαδερά. Εν τω μεταξύ, είχα μπαϊλτίσει, από την ζέστη και μου είχε έρθει σκοτούρα. Άπλωσα τα πράγματά μου σε μία γωνία, ξεγυμνώθηκα και βούτηξα κατευθείαν στην θάλασσα. Κολυμπούσα γυμνός και ένιωθα την απόλυτη αίσθηση ελευθερίας. Τριγύρω μου υπήρχαν κάτι λούγκρες, οι οποίες με χαλβάδιαζαν, αλλά δεν με ενοχλούσαν. Είδα από μακριά τον άραβα, ο οποίος κοιτούσε τελείως αδιάκριτα την θεία, η οποία τον είχε γραμμένο και διάβαζε το βιβλίο της. Αφού δροσίστηκα, μάζεψα τα πράγματα μου και πήρα το δρόμο της επιστροφής. Το μόνο που με χάλασε, ήταν ότι έκοψα, από τα βράχια, τις παντόφλες που είχα αγοράσει στον Παναμά.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
819
Κριτικές
66
Like
11.170
Πόντοι
3.506
Σάββατο 02/07/2022

Επίσκεψη για πρώτη φορά Σάββατο, ώστε να δω τι παίζει, έχοντας μεγάλες προσδοκίες, ένεκα της ημέρας. Η παραλία ήταν σχεδόν άδεια, από γυμνιστές. Μόνο ο Αλβανός Σπάρτακος, με το gilf του ήταν εκεί και ένας άλλος γνωστός τους. Στην γωνία, στα σύνορα με τους "κανονικούς" ήταν μια μεγάλη παρέα νέων, οι οποίοι είχαν στήσει ομπρέλες και καρέκλες. Ανάμεσά τους ήταν και μία αδιάφορη νεαρή. Όλοι με μαγιό και κάποιοι από αυτούς έκαναν μπάνιο με μάσκα. Παραδίπλα τους, μία παρέα τριών ανδρών, όλοι με μαγιό. Έκανα μία βουτιά και αφού ολοκλήρωσα την ηλιοθεραπεία μου, πήγα στην διπλανή παραλία. Φεύγοντας, ήρθε ένα νέο ζευγάρι, με την κοπέλα να είναι ανθυπομέτρια. Δίπλα είχε πολλούς γυμνιστές και αρκετές γυναίκες, αλλά σχεδόν όλες ήταν μεγάλης ηλικίας και τραγικές, από εμφάνιση. Μόνο ένα καλό, μελαχρινό milf έπαιζε, αλλά ο σύντροφος της έμοιαζε πολύ μούτρο και δεν ασχολήθηκα περισσότερο. Είδα και την θείτσα, με την φάτσα θρίλερ. Ήταν πάλι μόνη της, χωρίς να την ενοχλεί κανένας. Επέστρεψα στην αρχική παραλία και βούτηξα, εκ νέου, στην θάλασσα. Βγήκα, έκανα δεύτερο γύρο ηλιοθεραπείας και άραξα, διαβάζοντας την αθλητική μου εφημερίδα. Ο Σπάρτακος και το gilf του είχαν φύγει και έμεινα, σχεδόν, ο μόνος γυμνιστής. Στην μεγάλη παρέα προστέθηκε και ένα νεαρό ζευγάρι, με την κοπέλα να είναι καλή από εμφάνιση και σώμα. Έσκασε μύτη, φορώντας κάτι σαν παντελόνι-παρεό. Ρε πούστη μου, σκέφτηκα, δεν είναι δυνατόν, οι γκόμενες, να περπατάνε στο Σύνταγμα με τον κώλο έξω και στην παραλία γυμνιστών να φοράνε παραπανίσια ρούχα. Δεν είναι φυσιολογικό αυτό. Το ίδιο και το ζευγάρι που έσκασε, όταν πήγαινα δίπλα. Έκατσε στα πάνω βραχάκια, που βρίσκονται οι σκληροπυρηνικοί gay και φόραγε τα μαγιό του. Για τους ματάκηδες, που είναι κρυμμένοι στις κορυφές, φορώντας τζιν παντελόνι, με 40 βαθμούς Κελσίου, δεν έχω να σχολιάσω κάτι. Ούτε και για τους gay, οι οποίοι περιφέρονται με τα σακίδια στην πλάτη, σαν την Ντόρα την εξερευνήτρια. Μάζεψα τα πράγματα μου και έφυγα. Προσωπικά, δεν πρόκειται να πάω ξανά εκεί.
 

BigCurber

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2022
Μηνύματα
38
Like
15
Πόντοι
0
Στο κουρμπέτι θαλάσσιας φυσιολατριας -αυστηρά στρέϊτ- χρόνια και χειμερινός φανατικός. Λογικά, φατσικα μπορεί να χω δει Κωστακη17 & Ινφο@123. Πρέπει να ειστε τυπαρες. Ινφο@123 είσαι συγγραφικό ταλέντο. Σας διαβεβαιώνω ότι την τελευταία 10ετια το επίπεδο στην Αττική πέφτει αλλά και πιο μακριά αυξάνονται τα μαγιό σε αυστηρά εναλλακτικές παραλίες. Αλλά η μεταβλητότητα είναι όλα τα λεφτά. Καμία ανερχόμενη κρυφή παραλία, παρακαλώ στείλτε μήνυμα πριβέ).
 

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Επίσκεψη 15/07/2022 Παρασκευή.

Έχει αρκετό κόσμο 2 νέες κοπέλες με ωραίο αίμα ι μια ήταν με μαγιό και η άλλη είχε τα βυζιά της έξω ωραία βιζακια , έκατσα καμία ωρίτσα και έφυγα.
Είχε γέρους και πάρα πολύ γκέι αλλά.δεν με ενόχλησε κανείς.

Πικπα έχει μια Ιταλίδα μιλφ που περνάει πίπες στην σπηλιά, αλλά είναι πολυ αδύνατη , καλή πίπα όμως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom