Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
305
Like
92
Πόντοι
1
Εχω μαζεπσει κατι λεφτα και θελω να παω το κουμπαρο μου βολτα.εχω στοχευσει σοφια για μενα πριβε.τα κανει ολα ι θα ταλαιπορηθω μαζι της.οπως επισης ειχα δει μια απο αγ.δομινικο πολυ ομορφη.κανουν τα παντα πριβε?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.543
Πόντοι
5.097
Εχω μαζεπσει κατι λεφτα και θελω να παω το κουμπαρο μου βολτα.εχω στοχευσει σοφια για μενα πριβε.τα κανει ολα ι θα ταλαιπορηθω μαζι της.οπως επισης ειχα δει μια απο αγ.δομινικο πολυ ομορφη.κανουν τα παντα πριβε?

Φίλε μπορείς να περιγράψεις αυτήν από Αγ.δομίνικο  :uglystupid: :rolleyes: :sunglasses: :sunglasses:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Η ΜΑΡΤΑ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΠΡΙΒΕ. ΕΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΟ. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ Κ ΣΤΟΝ ΧΟΡΟ Π.Χ. ΣΕ ΕΝΑ BACHELOR ΜΕ ΓΑΜΠΡΟ ΤΑ ΧΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΟΛΑ Κ ΕΠΕΙΖΕ ΜΕ ΔΟΝΗΤΗ, ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ Κ ΣΤΗ ΠΙΣΤΑ ΣΕ ΠΡΙΒΕ ΚΤΛ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΤΙ

Ισχύει! :thumbsup:
Η Μάρθα-Μάρτα ή Κρύσταλ όπως τη ξέρετε τέλος πάντων  είναι τυπική...Επαγγελματίας,μην περιμένετε στοματικό σεξ κτλ μαζί της...
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Ρε παιδιά!Καλημέρα!Ξέρει κανείς αν η Βικτώρια συνεχίζει ακόμα ήτην έχει κάνει????
Πριν από 4 μήνες ήταν μόνο Σάββατο.Από τότε αγνοείται η τύχη της.
 

prokkroustis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά!Καλημέρα!Ξέρει κανείς αν η Βικτώρια συνεχίζει ακόμα ήτην έχει κάνει????
Πριν από 4 μήνες ήταν μόνο Σάββατο.Από τότε αγνοείται η τύχη της.

την βικτώρια δεν την έχω δεί τελευταίως. Η βίβιαν όμως με τα μεγάλα επίσης βυζέτα σε καλοσωρίζει...
 

prokkroustis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
καμίλα μπραζίλ η πούτσα στο ναδίρ(στο ζενίθ είναι η αλήθεια απλά πάει η ομοιοκαταληξία) :2funny:
 

maganakis

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2012
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
πηγα την κυριακη και μου ηρθε μια απο βενεζουελα μου ειπε
με πλαστικο  βυζι καλη μου φανηκε την κερασα ενα ποτο και ενα χωρο
ξερουμε το ονομα της
ειχα πιει και δεν θυμαμαι και πολλα λολ
αυτη απο αγιο δομινικο πως την λενε?
 

prokkroustis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
πηγα την κυριακη και μου ηρθε μια απο βενεζουελα μου ειπε
με πλαστικο  βυζι καλη μου φανηκε την κερασα ενα ποτο και ενα χωρο
ξερουμε το ονομα της
ειχα πιει και δεν θυμαμαι και πολλα λολ
αυτη απο αγιο δομινικο πως την λενε?

αυτη απο αγιο δομονικο ωραια φατσα κορμι μετριο αλλα μεσα απατη...ηθελε 150 για γαμησι και πιπα με προφυλαξη.
 

djangooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
0
μεγαλη απατη τα πριβε..σε ψηνουν για γαμησι και μετα σε ξεπετανε στο δεκαλεπτο  :headbang:
 

peterjames

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν δουλευεί αυτό τον καιρό η Λουίζα η βραζιλιάνα;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
50 για πιπα και 150 για μπριζολα ζητανε εκει ;
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Μαγγες μια ξανθιά Αrtemis λέει τιποτα στo prive ;
 

torredo

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
201
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • 10423289_260287727495484_9129410511163238394_n.jpg
    10423289_260287727495484_9129410511163238394_n.jpg
    68,4 KB · Εμφανίσεις: 15

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα από εκεί με μεγάλη παρέα λόγω bachelor, πάει κάποιος καιρός τώρα, όπου και αρχίζαμε τα μπουκάλια και τα συναφή, με τις κοπέλες βεβαίως να ορμάνε εκεί που μυρίστηκαν φράγκα σαν τους καρχαρίες.
Οι περισσότερες καλές θα έλεγα από εμφάνιση, αλλά πολύ καβαλημένες.
Βέβαια όποια ερχόταν με την κλασσική ατάκα «τέλεις χορό» έπαιρνε τα αρχίδια μας κατευθείαν.
Μίας και μιλάμε για τα prive και τα γαμίσια, σκάει μύτη μία Ασιάτισσα, μάλλον Φιλιππίνες ή κάτι τέτοιο, αφού ήταν λίγο σκουρόχρωμη. Η πρώτη της ατάκα ήταν «τέλεις γκαμίσι», οπότε ακολουθεί η συγκεκριμένη συζήτηση:
«Δηλαδή στο prive τα κάνεις όλα»
- «Ναι»
«Πόσα θες ?»
- «100,00»
Χαμόγελο «Δεν παίζουν αυτά τα λεφτά, κόψε κάτι»
- «Καλά 90,00»
Χαμόγελο
– «Οκ, 50,00 όλα»
«Ωραία, πέρνα σε 10 λεπτάκια να πιώ το ποτό μου, να τελειώσω το τσιγάρο και θα σου πω»

Με παίρνει λοιπών μετά από το χεράκι, πάμε στο χώρο των prive, που είναι κάτι μικρά δωματιάκια, όπου μπαίνοντας και προχωρώντας προς το βάθος, βλέπεις τι γίνεται στα άλλα δωματιάκια με τσιμπούκια και γαμήσια στους άλλους λεβέντες και μπαίνουμε στο τελευταίο δωμάτιο για τα υπόλοιπα. Και ξεκινάει το πανηγύρι:
Τσιμπούκι αστείο με μπόλικη μαλακία μπας και μείνω στο χέρι της. Βέβαια αφού μουγκά της τράβηξα 3 φορές το χέρι σταμάτησε.
«Μην ακουμπάς στήθος» Εδώ κάπου άρχιζα και φόρτωνα
Πάει να κάτσει από πάνω για και κάνει 3 βυθίσεις για να τελειώνει, αλλά εγώ με πάνω από 8 – 10 μπύρες, βότκα, σφηνάκια και πολύ τσιγάρο δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω έτσι απλά.
Εδώ κάπου άρχιζε και φόρτωνε αυτή, λέγοντας μεταξύ άλλων:
«Οι κοπέλες εδώ δεν γαμιούνται για 50,00 (δεν πειράζει γαμιέσαι εσύ), την έχεις μεγάλη (οι ωραίες γυναίκες χρειάζονται μεγάλη πούτσα), τελείωνε θα μας κάνουν παρατήρηση (θα με δούν με την πούτσα στο χέρι και θα μου κάνουν παρατήρηση ?)» και άλλα τέτοια πολύχρωμα, μου γυρίζει πλάτη, γαμάμε λίγο κόντρα πλακέ, κάνει κάτι μορφασμούς κλπ και κάπου εκεί την γυρνάω τούμπα, σβέρκο και χέρια στο καναπέ, γόνατα στους ώμους και ξεκινάει το σφυροκόπημα όπου προσπαθεί να ξεφύγει αλλά δεν μπορούσε να κουνηθεί μέχρι το τέλος.
Σαν πήδημα ήταν τραγικό, αλλά το χάρηκα εν μέρει γιατί μου το έπαιζε αρχικά υπόθεση, της δόθηκε η μήτρα στο χέρι, και το όλο σκηνικό ήταν κάπως cult οπότε τα 50,00 δεν τα έκλαψα. Προσωπικά δεν την συστήνω εκτός και αν γουστάρετε να γαμίσετε με 50,00 μία Milf – Asian τελειωμένη ψηλομυτού μέσα στο Lido.

Και η ερώτηση μου προς τους έμπειρους αυτού του χώρου, η καύλα με την αλογοουρά – γυμνασμένη μελαχρινή με σκυλόφατσα, πόσα θέλει, ακόμη και έξω, άμα έχει κανείς ακούσει κάτι ως μεταφέρει  :helpplea:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom