Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ΑΡα δεν ειναι υψηλα τα ποσοστα.  Εγω νομιζα μιλουσαμε για τις μισες.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
ΑΡα δεν ειναι υψηλα τα ποσοστα.  Εγω νομιζα μιλουσαμε για τις μισες.

Εκτός κι αν δεν έχουν φτάσει σε μένα οι "καλές" πληροφορίες. Πράγμα διόλου απίθανο, γι αυτό και δεν επιμένω άλλωστε στη θέση μου.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Εκτος του Lido υπαρχει αλλο με παρομοια εξτρα σερβισες?
 

Hamilcar

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2010
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδες εχω να παω τσαρκα σε strip 1-2 χρονια (δηλωνω οτι ημουν και τρελλα κολλημενος με (μια) Μαρια και γι'αυτο το κοψα  :rolleyes:!) και ειχα μεινει στους φραπεδες...υπηρχαν απο τοτε τα extra (κοψιδια, μπιφτεκια και χοληστερινες που διαβασα πριν!) η μετα αρχισαν να γινονται?...ή απλα εγω ο μαλακας δεν το χα παρει χαμπαρι (μονο μυρωδια ισως αλλα βαλτε και το παραπανω κολλημα...)? Δε με διαφωτιζει καποιος και μενα τον καψερο ενας ειδημων στο θεμα για το τι περιεχουν ολα αυτα, αν τα ζητας με καποια 'ορολογια', τι τιμες παιζουν και πως καταλαβαινεις τις κοπελες που το κανουν ή απλα στο λενε χυμα?
Αν και συμφωνω με την εξαιρετικα καυλοτικη εμπειρια που περιεγραψε ενας συναγωνιστης αρκετα πιο πισω και η οποια σχολιαστηκε σφόδρα..Θεωρω κι εγω οτι αυτη ειναι η φιλοσοφια του strip...για οτιδηποτε αλλο (και πιο 'ποιοτικο' ισως υπαρχουν τα μπουρδελα, studio, cg κ.τ.λ.  ;)
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ρε παιδες εχω να παω τσαρκα σε strip 1-2 χρονια (δηλωνω οτι ημουν και τρελλα κολλημενος με (μια) Μαρια και γι'αυτο το κοψα  :rolleyes:!) και ειχα μεινει στους φραπεδες...υπηρχαν απο τοτε τα extra (κοψιδια, μπιφτεκια και χοληστερινες που διαβασα πριν!) η μετα αρχισαν να γινονται?...ή απλα εγω ο μαλακας δεν το χα παρει χαμπαρι (μονο μυρωδια ισως αλλα βαλτε και το παραπανω κολλημα...)? Δε με διαφωτιζει καποιος και μενα τον καψερο ενας ειδημων στο θεμα για το τι περιεχουν ολα αυτα, αν τα ζητας με καποια 'ορολογια', τι τιμες παιζουν και πως καταλαβαινεις τις κοπελες που το κανουν ή απλα στο λενε χυμα?
Αν και συμφωνω με την εξαιρετικα καυλοτικη εμπειρια που περιεγραψε ενας συναγωνιστης αρκετα πιο πισω και η οποια σχολιαστηκε σφόδρα..Θεωρω κι εγω οτι αυτη ειναι η φιλοσοφια του strip...για οτιδηποτε αλλο (και πιο 'ποιοτικο' ισως υπαρχουν τα μπουρδελα, studio, cg κ.τ.λ.  ;)

Μην πάρεις στραβά αυτό που θα πω αλλά είναι σαν να ρωτάς "Υπάρχουν στημένα ματς; Κι αν ναι, πως μπορώ να στήσω κι εγώ ένα;"

Η πρώτη απάντηση (εννοώ σε πρώτο επίπεδο) είναι: Ναι και βέβαια υπάρχουν στημένα. Πρέπει όμως να είσαι μέσα στο "παιχνίδι", να έχεις μάτια κι αυτιά ανοιχτά και οι "πληροφορίες" δε θ' αργήσουν να έρθουν μόνες τους για να σε βρουν!!!
 

johnguru8855

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Dj, σταμάτα να λες μαλακίες (ώρες - ώρες πετάς τρομερές πίπες) και κυρίως χαμήλωσε την ένταση, μας πέθανες τις προάλλες. (2 ώρες κάτσαμε, 10 ώρες αργότερα, βούιζαν ακόμη τα αυτιά μας)!
 

Ijs

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Dj, σταμάτα να λες μαλακίες (ώρες - ώρες πετάς τρομερές πίπες) και κυρίως χαμήλωσε την ένταση, μας πέθανες τις προάλλες. (2 ώρες κάτσαμε, 10 ώρες αργότερα, βούιζαν ακόμη τα αυτιά μας)!


Έφυγε ο "Pieros" ?Τελευταία φορά που είχα πάει είδα κάποιον άλλο.Είχε καλύτερες μουσικές επιλογές αλλά προφανώς είχε πάρει μαθήματα από τον προηγούμενο και μας ξενέρωνε όλους
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16

Η Μαρία δούλευε εντός ή αλλού?
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Dj, σταμάτα να λες μαλακίες (ώρες - ώρες πετάς τρομερές πίπες) και κυρίως χαμήλωσε την ένταση, μας πέθανες τις προάλλες. (2 ώρες κάτσαμε, 10 ώρες αργότερα, βούιζαν ακόμη τα αυτιά μας)!

Συμφωνώ απόλυτα! Την επόμενη φορά θα έχω και ωτοασπίδες μαζί μου  ;)
 

johnguru8855

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Έφυγε ο "Pieros" ?Τελευταία φορά που είχα πάει είδα κάποιον άλλο.Είχε καλύτερες μουσικές επιλογές αλλά προφανώς είχε πάρει μαθήματα από τον προηγούμενο και μας ξενέρωνε όλους

Δεν ξέρω ποιός παίζει μουσική, πάντως πρέπει να χαμηλώσει την ένταση.

Η Μαρία δούλευε εντός ή αλλού?

Ποιά Μαρία, η αδύνατη, ξανθιά, Ρωσίδα ;
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Περιμένω και γω (με αγωνία) αυτές τις απαντήσεις  :)
πηγα την τεταρτη μετα απο πολλα χρονια κ βρηκα 3 κοπελες η μια μαυρουλα κ οι τρις μ ειπαν 50ε μαζι με μριζολα η μια εδινε κ λοκο!!!!!
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
πηγα την τεταρτη μετα απο πολλα χρονια κ βρηκα 3 κοπελες η μια μαυρουλα κ οι τρις μ ειπαν 50ε μαζι με μριζολα η μια εδινε κ λοκο!!!!!

Η αρχή έγινε! Το μέλλον μας επιφυλάσσει κι άλλες θετικές εκπλήξεις  ;)
 

Ijs

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
To θέμα είναι να μην είναι στα λόγια μόνο οι υπηρεσίες.Σε πολλούς φίλους μου το έχουν πει αυτό πάμε με 50 ευρώ στο prive για sex και τελικά σκαρφίζονται διάφορες δικαιολογίες όπως έχει πολύ κόσμο μας βλέπουν κλπ κλπ και δίπλα τους να γίνονται ΤΑ όργια τελικά ξενέρωναν και τις παράταγαν κι έφευγαν πριν τελειώσει ο χορός.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Μπορω να επιβεβαιωσω οτι υπαρχει τουλαχιστον μια κοπελα μεσα εκει που για 50 δινει και λοκο μαζι με τα υπολοιπα.
 

johnguru8855

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδή η κάψα σας ήταν να γαμήσετε έναν κώλο που απ'τα γαμήσια έγινε χειρότερος από μουνί ;
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
δηλαδή η κάψα σας ήταν να γαμήσετε έναν κώλο που απ'τα γαμήσια έγινε χειρότερος από μουνί ;

Ούτε καν απλό χορό δεν έχω πάρει μαζί της. Πόσο μάλλον για το κάτι παραπάνω.

Υ.Γ. Δηλαδή λες ότι αυτή η υπηρεσία που προσφέρει, έχει τόσο μεγάλο σουξέ ώστε να φτάσει ο πισινούλης της σε αυτή την κατάσταση;
 

johnguru8855

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Υ.Γ. Δηλαδή λες ότι αυτή η υπηρεσία που προσφέρει, έχει τόσο μεγάλο σουξέ ώστε να φτάσει ο πισινούλης της σε αυτή την κατάσταση;

Δύο (χώρια οι μαύρες) είναι που προσφέρουν τις προαναφερθείσες (και αν πληρώνεις, η μία προσφέρει ακόμη πιο "καλές" και "περίπλοκες") υπηρεσίες έναντι 50€υρου.

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, για μένα, ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΑ. Μην γράφουμε περισσότερες λεπτομέρειες.

Η μία είναι εκεί κάπου στα δύο χρόνια...και η άλλη κοντεύει να κλείσει δεκαετία.

Φαντάζομαι πως ο κώλος τους θα έχει γίνει μουνί...λόγω εκτεταμένης χρήσης.

:grin:  :grin:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Δύο (χώρια οι μαύρες) είναι που προσφέρουν τις προαναφερθείσες (και αν πληρώνεις, η μία προσφέρει ακόμη πιο "καλές" και "περίπλοκες") υπηρεσίες έναντι 50€υρου.

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, για μένα, ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΑ. Μην γράφουμε περισσότερες λεπτομέρειες.

Η μία είναι εκεί κάπου στα δύο χρόνια...και η άλλη κοντεύει να κλείσει δεκαετία.

Φαντάζομαι πως ο κώλος τους θα έχει γίνει μουνί...λόγω εκτεταμένης χρήσης.

:grin:  :grin:

Δε νομίζω πως κάνουμε κάτι κακό. Απλά συζητάμε...κωδικοποιημένα  :)  Ούτε καν "φωτογραφίζουμε" πρόσωπα με τα όσα λέμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom