Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 432K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
τυπε διαφωνω...η μαγεια η ιεροτελεστια ειναι ο τοπος.... ;) ;)και ο τροπος... ;) ;) ;)
αν παρεις τηλεφωνο και τραβηχτεις εξω αυτο χανεται ;) ;)
δεν παμε για να γαμησουμε ...το εχουμε πει χιλιαδες φορες....για το γαμημενο κωλοταξιδο παμε....
Μαλλον ετσι ειναι, απλα μου φαινοταν σαν τη φυσικη ροη των πραγματων το να παρεις τηλεφωνο! Απο την αλλη δε ξερω τι ειχα στο μυαλο μου οταν ζηταγα τηλεφωνο. Θα ημουν ικανοποιημενος αν γαμαγα, αλλα απο την αλλη θα ημουν ικανοποιημενος (με διαφορετικο τροπο) και αν μονο συζηταγα και μαθαινα "ποια ειναι" αυτη η μαγισσα...
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Και το όνομα αυτής Κλειώ....

aliceamos.blogspot.com
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
τρομερή περιγραφή
που γίνονται σήμερις όλα αυτά?
στο Lido? δεν νομίζω (εκτός κι αν κάνω λάθος)

Που γινονται ? Μα στην φαντασια του καθενος γινονται..1-2 ποτακια σε συναρτηση με την αμετρη αγαμια του καθενος και τσουπ...κανουν αμεσως θεα την καθε τρυπερ του 50αρικου..



 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Που γινονται ? Μα στην φαντασια του καθενος γινονται..1-2 ποτακια σε συναρτηση με την αμετρη αγαμια του καθενος και τσουπ...κανουν αμεσως θεα την καθε τρυπερ του 50αρικου..

Εσυ που τις σπίτωνες κιόλας επί μήνες, μιλάς?  :2funny:
 

Επισκέπτης
Που γινονται ? Μα στην φαντασια του καθενος γινονται..1-2 ποτακια σε συναρτηση με την αμετρη αγαμια του καθενος και τσουπ...κανουν αμεσως θεα την καθε τρυπερ του 50αρικου..

μιας κ το αλκοτέστ γράφει πλέον απ'το 1ο ποτό...

καλύτερα να κεράσεις 1-2 εξαπλά...να ζήσεις το όνειρο τσακ μπαμ...

:2funny: :2funny:
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Και το όνομα αυτής Κλειώ....

aliceamos.blogspot.com

Σε καλυψα πραπανω.."Την καθε τρυπερ του 50ρικου.."..

ΥΓ = Σορρυ νταλικερη μου..Ξρεις εσυ ποιος εισαι..αλλα τωρα που παντρευτηκες και εκανες παιδακι, εεε..οσο να'ναι θα βλεπεις αλλιως τα πραγματα και θα συμφωνεις μαζι μου..
 

Επισκέπτης
ΥΓ = Σορρυ νταλικερη μου..Ξρεις εσυ ποιος εισαι..αλλα τωρα που παντρευτηκες και εκανες παιδακι, εεε..οσο να'ναι θα βλεπεις αλλιως τα πραγματα και θα συμφωνεις μαζι μου..

αυτός ήταν ολίγον αγαθούλης ρε συ...δεν μετράει... :think:
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
ΥΓ = Σορρυ νταλικερη μου..Ξρεις εσυ ποιος εισαι..αλλα τωρα που παντρευτηκες και εκανες παιδακι, εεε..οσο να'ναι θα βλεπεις αλλιως τα πραγματα και θα συμφωνεις μαζι μου..

WTF are you talking about???
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Eπίσκεψη χθές βράδυ και απόδειξη για ακόμη μία φορά του "όσα χαλάσεις,αντίστοιχα θα περάσεις".Η αλήθεια είναι οτί στο μαγαζί αυτές τις ημέρες κυκλοφορούν 3(μαύρες) και ο κούκος,αλλά άν ξέρεις τα κατατόπια από εκεί δε θα βγείς χαμένος.Οι γνωστές τιμές για τις γνωστές υπηρεσίες :knockinb:  Τεράστια μαγκιά(για τους πελάτες κυρίως) και ειδικά όταν πάς ημέρα όπως τη Δευτέρα,το ιντερνετικό μπουκαλάκι των 59 ευρώ.Τεράστιος όπως πάντα ο dj!Πάντως,όπως μου είπε μία φίλη από εκεί μέσα,η πτώση οφείλεται πολύ στα "ρεπό μετά τις γιορτές".Αρνούμαι πρός το παρόν να το πιστέψω και νομίζω οτί οι περισσότερες λακίσανε,θα δείξει μέσα στο μήνα.Καλά περάσαμε γενικώς και θα συνεχίσει να αποτελεί τον κύριο προορισμό μου,αντικειμενικά,όμως,ποικιλία και ποιότητα στις κοπέλες(που αυτό μετράει εν τέλει) δεν υπάρχει αυτην την περίοδο...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Eπίσκεψη χθές βράδυ και απόδειξη για ακόμη μία φορά του "όσα χαλάσεις,αντίστοιχα θα περάσεις".Η αλήθεια είναι οτί στο μαγαζί αυτές τις ημέρες κυκλοφορούν 3(μαύρες) και ο κούκος,αλλά άν ξέρεις τα κατατόπια από εκεί δε θα βγείς χαμένος.Οι γνωστές τιμές για τις γνωστές υπηρεσίες :knockinb:  Τεράστια μαγκιά(για τους πελάτες κυρίως) και ειδικά όταν πάς ημέρα όπως τη Δευτέρα,το ιντερνετικό μπουκαλάκι των 59 ευρώ.Τεράστιος όπως πάντα ο dj!Πάντως,όπως μου είπε μία φίλη από εκεί μέσα,η πτώση οφείλεται πολύ στα "ρεπό μετά τις γιορτές".Αρνούμαι πρός το παρόν να το πιστέψω και νομίζω οτί οι περισσότερες λακίσανε,θα δείξει μέσα στο μήνα.Καλά περάσαμε γενικώς και θα συνεχίσει να αποτελεί τον κύριο προορισμό μου,αντικειμενικά,όμως,ποικιλία και ποιότητα στις κοπέλες(που αυτό μετράει εν τέλει) δεν υπάρχει αυτην την περίοδο...
Δηλαδη κυτταριτιδα?
Επισης η γνωστη πλεον Ρωξανη εμφανιστηκε?
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
εδώ κ μήνες παίζει αυτό το σκηνικό... :helpplea: :helpplea:

τώρα που έφυγαν και 2-3 καλά ρουμανάκια για πατρίντα..γάματα.. :S

Ειδικά για το υπερτούμπανο την Όλια,δεν μπόρεσα να λάβω σαφή απάντηση.Συγκεχυμένες πληροφορίες...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Eπίσκεψη χθές βράδυ και απόδειξη για ακόμη μία φορά του "όσα χαλάσεις,αντίστοιχα θα περάσεις".Η αλήθεια είναι οτί στο μαγαζί αυτές τις ημέρες κυκλοφορούν 3(μαύρες) και ο κούκος,αλλά άν ξέρεις τα κατατόπια από εκεί δε θα βγείς χαμένος.Οι γνωστές τιμές για τις γνωστές υπηρεσίες :knockinb:  Τεράστια μαγκιά(για τους πελάτες κυρίως) και ειδικά όταν πάς ημέρα όπως τη Δευτέρα,το ιντερνετικό μπουκαλάκι των 59 ευρώ.Τεράστιος όπως πάντα ο dj!Πάντως,όπως μου είπε μία φίλη από εκεί μέσα,η πτώση οφείλεται πολύ στα "ρεπό μετά τις γιορτές".Αρνούμαι πρός το παρόν να το πιστέψω και νομίζω οτί οι περισσότερες λακίσανε,θα δείξει μέσα στο μήνα.Καλά περάσαμε γενικώς και θα συνεχίσει να αποτελεί τον κύριο προορισμό μου,αντικειμενικά,όμως,ποικιλία και ποιότητα στις κοπέλες(που αυτό μετράει εν τέλει) δεν υπάρχει αυτην την περίοδο...


Καταλαβαίνει κανείς ότι πραγματικά υπάρχει πτώση από:

α. Το ελλιπές ρόστερ (πήραν όλες τώρα άδειες/ρεπό μέχρι να περάσει η μπόρα)
β. Επιστρέψαμε στις Δευτέρες χωρίς πόρτα (πληρώνεις μέσα το ποτό, όπως παλιά)
γ. Το μοναδικό show ήταν "η Άντα και ο δονητής της" (ως τις 2:30 που έφυγα)
δ. Πρώτη μου φορά είδα την Βίκυ/Λάουρα να ΜΗΝ πηγαίνει για full monty (σε χορό στην σκηνή)
ε. Επιτέλους η Χουανίτα έβγαλε τον σκασμό! (δεν ακούστηκε ούτε μια φορά αυτή η ενοχλητική τσιρίδα που βγάζει)

1. Για ακόμη μια φορά ατυχία... Από τις τρεις που μου αρέσουν εκεί, οι δύο απουσίαζαν κι η τρίτη φορούσε αρκετά ρούχα και έτσι δεν την τίμησα...

2. Αν ήσουν εκεί δωδεκάμιμη με δυόμιση, ίσως και να καθόμασταν σε διπλανά τραπέζια.

3. Η Tracy ήταν πιο όμορφη από ποτέ!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom