Νέα

Λετονία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα magoyras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
:think: :think: :think:  NA  ΕΡΘΩ;;;;;;;;;; ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ;;;;;;;;;; :think: :think: :think:
τι ερώτηση είναι αυτή ρε παπάρα;

τι θες να κάνεις εδώ και να σου πω αν αξίζει.

πάντως Βουλγαρία δεν είναι (με τα τόσα σάιτ με αγγελίες) - οι περισσότερες δεν απαντάνε σε ξένο νούμερο ή βγαίνουνε τζούφια τα νούμερα.
Μολδαβία επίσης δεν είναι - δεν κυκλοφορείς με το τουφέκι και την πέφτεις σε όποια σου γυαλίσει

Αλλά είναι μια χώρα που μπορείς να καμακώσεις εύκολα. Αν θες σύγκριση με Μολδαβία... εδώ θα την πληρώσεις όπως και να έχει ακριβότερα.

Και σε γενικές γραμμές οι Λετονές είναι ή πολύ χάλια ή απίθανες.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
τι ερώτηση είναι αυτή ρε παπάρα;

τι θες να κάνεις εδώ και να σου πω αν αξίζει.

πάντως Βουλγαρία δεν είναι (με τα τόσα σάιτ με αγγελίες) - οι περισσότερες δεν απαντάνε σε ξένο νούμερο ή βγαίνουνε τζούφια τα νούμερα.
Μολδαβία επίσης δεν είναι - δεν κυκλοφορείς με το τουφέκι και την πέφτεις σε όποια σου γυαλίσει

Αλλά είναι μια χώρα που μπορείς να καμακώσεις εύκολα. Αν θες σύγκριση με Μολδαβία... εδώ θα την πληρώσεις όπως και να έχει ακριβότερα.

Και σε γενικές γραμμές οι Λετονές είναι ή πολύ χάλια ή απίθανες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΜΟ(Υ)ΝΟΦΑΓΑ  καλα δεν ερχωμαι τι ρωτας τι θελω το επιασες το θεμα ακριβως αυτα ειθελα να μάθω.....  ευχαριστώ και χαιρετε δεν θα παρω.
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα..
απο ασφαλεια πως ειναι στην ρηγα αν παει καποιος μονος του?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266

Συνημμένα

  • jobsearch-website-back-stab-small-29967.jpg
    jobsearch-website-back-stab-small-29967.jpg
    62,2 KB · Εμφανίσεις: 71

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τι νεα για Λεττονια;

Υπαρχει ντοπιος μουνοπληθυσμος ή μεταναστευουν;
 

talass

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, σκοπεύω να ταξιδέψω σύντομα στις βαλτικές χώρες. Αξίζουν για μη πληρωμένο έρωτα? Δεν με ενδιαφέρει το αγοραίο. Μια Λετονή που ξέρω μου λέει ότι μαζεύει αρκετούς σεξοτουρίστες κυρίως Ιταλούς, γεγονός που το βρίσκω πολύ αρνητικό. Οι γυναίκες εκεί είναι απελευθερωμένες η φιλοχρήματες σαν τις Ουκρανές?
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ειχε ποτε σχέση κανεις με λετονή? Τι λενε αυτες? :huh:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ειχε ποτε σχέση κανεις με λετονή? Τι λενε αυτες? :huh:

Eγώ,ΑΡΙΣΤΕΣ εντυπώσεις,έχουμε ακομη επικοινωνία.
Ηρθε Γερμανία στα 18 της να σπουδάσει,αλλά δεν επηρεάστηκε από τον δυτικό τρόπο ζωής, παρέμεινε Σλάβα.
Στη ντουλάπα της δεν είχε κανένα παντελονι,μόνο φορέματα.
Μαγείρευε κιόλας,το διαμέρισμά της πεντακάθαρο.
Σεξ με μεγάλη συχνοτητα,δεν έχω κάτι άσχημο να θυμάμαι.
Αν δεν μετακόμιζα,ίσως τραβιόμασταν ακομη.

Έχω πάει και Ριγα,πολύ όμορφες κατά μέσο όρο οι κοπέλες,αν και το μέρος έχει καεί από τους πορνοτουρίστες.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Eγώ,ΑΡΙΣΤΕΣ εντυπώσεις,έχουμε ακομη επικοινωνία.
Ηρθε Γερμανία στα 18 της να σπουδάσει,αλλά δεν επηρεάστηκε από τον δυτικό τρόπο ζωής, παρέμεινε Σλάβα.
Στη ντουλάπα της δεν είχε κανένα παντελονι,μόνο φορέματα.
Μαγείρευε κιόλας,το διαμέρισμά της πεντακάθαρο.
Σεξ με μεγάλη συχνοτητα,δεν έχω κάτι άσχημο να θυμάμαι.
Αν δεν μετακόμιζα,ίσως τραβιόμασταν ακομη.

Έχω πάει και Ριγα,πολύ όμορφες κατά μέσο όρο οι κοπέλες,αν και το μέρος έχει καεί από τους πορνοτουρίστες.

τι σχέση έχουν οι Λεττονοί με τους Σλάβους ???
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Eγώ,ΑΡΙΣΤΕΣ εντυπώσεις,έχουμε ακομη επικοινωνία.
Ηρθε Γερμανία στα 18 της να σπουδάσει,αλλά δεν επηρεάστηκε από τον δυτικό τρόπο ζωής, παρέμεινε Σλάβα.
Στη ντουλάπα της δεν είχε κανένα παντελονι,μόνο φορέματα.
Μαγείρευε κιόλας,το διαμέρισμά της πεντακάθαρο.
Σεξ με μεγάλη συχνοτητα,δεν έχω κάτι άσχημο να θυμάμαι.
Αν δεν μετακόμιζα,ίσως τραβιόμασταν ακομη.

Έχω πάει και Ριγα,πολύ όμορφες κατά μέσο όρο οι κοπέλες,αν και το μέρος έχει καεί από τους πορνοτουρίστες.
Πρωτη φορα γνωρισα λετονη μεσω νετ, πριν 2 εβδομαδες, πιτσιρίκα 21 ετων φατσα και σώμα πολύ καλή.
Μεχρι στιγμής έχει νορμαλ συμπεριφορα, τιποτα αλλοπροσαλλο οπως πχ με ρουμάνες και ουκρανές που εχω τραβηχτεί στο παρελθον. Καμια αλλαγη στην συμπεριφορα της.
Θελει να ερθει ελλαδα να με δει λεει, μεχρι που ειδε στον υπνο της την συναντηση μας (ετσι μου ειπε  :rockon:)

Φατσα φέρνει κατι απο ρωσια μερια,με την εξαίρεση οτι εχει ποιο "latin" κωλο.
Συμπεριφορα αρκετά δυτικη, αλλα χωρις τις δυτικες μαλακιες και δηθενίες. Προς το παρον ολα κάλά δηλαδη
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
τι σχέση έχουν οι Λεττονοί με τους Σλάβους ???

Γράψε λάθος..
Μου έχει μείνει από μια φορά που είχα διαπιστώσει κάποιες "γερμανικες συνηθειες" :rolleyes: και της είχα πει για πλάκα,"μην ξεχνάς ότι δεν είσαι Γερμανάκι αλλά Σλαβάκι".
Με είχε διορθωσει και η ίδια,αλλά εχει λοκάρει ο εγκέφαλος.
Για χρόνια τους νόμιζα για Σλάβους.

Αυτό που εννοώ ειναι ότι συμπεριφερόταν σαν Σλάβα=θηλυκότητα και όχι σαν δυτική.

Συμπεριφορα αρκετά δυτικη, αλλα χωρις τις δυτικες μαλακιες και δηθενίες.

Έτσι θα μπορούσα να συνοψίσω και τη δική μου εμπειρία
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γράψε λάθος..
Μου έχει μείνει από μια φορά που είχα διαπιστώσει κάποιες "γερμανικες συνηθειες" :rolleyes: και της είχα πει για πλάκα,"μην ξεχνάς ότι δεν είσαι Γερμανάκι αλλά Σλαβάκι".
Με είχε διορθωσει και η ίδια,αλλά εχει λοκάρει ο εγκέφαλος.
Για χρόνια τους νόμιζα για Σλάβους.

Αυτό που εννοώ ειναι ότι συμπεριφερόταν σαν Σλάβα=θηλυκότητα και όχι σαν δυτική.

Έτσι θα μπορούσα να συνοψίσω και τη δική μου εμπειρία

Λετονια εχει και 40% του πληθυσμου Ρωσιδες αλλο αν τους εκτοπιζουν οι ντοπιοι και ερχονται συχνα Δυση.
Μερικες Ρωσολεττονες ειναι απιστευτα μουνια.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Λετονια εχει και 40% του πληθυσμου Ρωσιδες αλλο αν τους εκτοπιζουν οι ντοπιοι και ερχονται συχνα Δυση.
Μερικες Ρωσολεττονες ειναι απιστευτα μουνια.

Aυτή την είχα πετυχει σε ένα παρκο στην Κολωνία να ξαπλάρει στο γρασίδι και να γράφει κάτι σημειωσεις.
Ξανθιά μακριά μαλλιά,μπλε μάτια,γύρω στο 1.70κάτι,άτριχη,κώλος-βυζγιά νορμάλ.
Ούτε γεμάτος Πολωνικός κώλος,ούτε βυζοτορπίλες,αλλά ωραία πόδια.
Από την φατσα ειχα καταλάβει ότι δεν είναι Γερμανίδα,αλλά δεν ήξερα τι είναι ακριβως.

Ρίγα είχα πετύχει Ρωσίδες,αλλά και Ουκρανεζες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν ξερω γιατι αλλα δεν μου αρεσε η φαση ριγα.παντου αδεια ολα για καμακι.
παλλια πολη μερικες που εψαχναν βιζιτα η  θυματα για εστιατορια.
 

mpourdeleon

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανεις μια νεωτερη αναφορα απο Λετονια π.χ.τιμες διαμονης ,κοριτσιων,γλωσσα που μπορεις να χρησιμοποιησεις π.χ Αγγλικα,Ρωσικα,Γερμανικα?Κλαμπ!
Οποια πληροφορια ευπροσδεκτη.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.964
Κριτικές
33
Like
6.940
Πόντοι
3.496
8ημερη εκδρομη σκουπα στις Βαλτικες χωρες με γνωστο τουριστικο γραφειο. Λιθουανια - Λεττονια - Εσθονια.
Παραλιγο να παμε και απεναντι Ελσινκι αλλα οι καρμιρηδες στο γκρουπ δεν συμφωνησαν για 100e  πηγαινε -ελα.
Πιο φθηνη μου φανηκε η Λιθουανια ενω η Εσθονια ηταν ακριβη. Αρκετες ομορφες γυναικες και στις 3 χωρες, παρατηρησα
οτι επαιζαν με τα ματια, αν και βρισκομουν σε γκρουπ. Κατεβαινοντας για Ελλαδα την τελευταια ημερα απο Ριγα
μεσα στο αεροδρομιο εμφανιστηκε ενα καστανο νιμου στην κυριολεξια 2μ και βαλε.. χωρις τακουνια, γυρω στα 30 πανεμορφη με σωματοτυπο σε απολυτη συμμετρια, σωματαρα!! Ολοι στο αερολιμενα γυριζαν να την δουν οπου περνουσε αντρες-γυναικες, λες και ηταν απο αλλο πλανητη στην κυριολεξια.  :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom