Νέα

Λετονία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα magoyras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Κοιτα οι Εστονες ειναι πολυ ανωμαλες.Μπορει να σταματισουν το ασενσερ και να σου παρουν Τσιμπουκι και την αλλη μερα να μην σε αφεινουν να της γαμισεις.Οι Λιθουανες το παιζουν πιο δυσκολες και καλα Ευρωπαιες με κουλτουρα και ιστορια.Οι Λεττονες πιο πολυ μου αρεσουν πιο απλες και λιγακι πιο προσγηομενες.Και γενικα η Λεττονια ειναι πιο καλη σαν τοπος για προορισμος για πορνοτουρισμο αν φυσικα μιλας Ρωσσικα και εχεις καποια πειρα σχετικα με το σπορ
Εγω περισσοτερο εχω "εμπειριες" με Λιθουανες, στην Ελλαδα βεβαια-οχι σε στριπ, σιτι τουρς κτλ, αλλα σε αλλους χωρους διασκεδασης και εργασιας. Ολες κουτσα στραβα μιλανε αγγλικα και ειναι πολυ ομορφες και προσγειωμενες. Λιγες Εσθονες που εχω γνωρισει και αυτες φιλικες, αλλα εβγαζαν ενα τουπε και αυτες το επαιζαν περισσοτερο Ευρωπαιες. Ασε που και σε εμφανιση μου φερναν περισσοτερο σε Σκανδιναβες, παρα σε Σλαβες. Λεττονες δεν εχω γνωρισει ακομα αρκετες ωστε να βγαλω συμπερασματα, αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα...
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
ποιοτικά μουνιά κ τα Λιθουανικά κ τα Λεττονικά !Λιθουανές παλία ψιλοέβρισκες εδώθε ...........Λεττονές πολύ δύσκολα .
Εσείς οι ελευθεροι ρε παιδία γιατί δεν παίζετε με σάϊτ γνωριμιών ........?
π.χ Badoo κλπ ......
Οι Λιθουανές εχουν τρέλα με το μπάσκετ κ το γαμήσι . 
το πιό τουριστικό μέρος της Λεττονίας ειναι η Jurmala στην Βαλτική θάλασσα .
γουστάρουν Ελλάδα κ Ελληνες
ΠΙΣΤΈΥΩ εαν πάτε εκεί θα παίξετε μπάλα ανετα , επίσης μισούν ρωσσία
σας γράφω κ ολίγα καμακολεξόνια ........
Λιθουανικα .........gerosdienos kali imera
kaip tu ....ti kaneis
labas vakaras .....kalispera
as tave myliu .....se agapao
man patinki .......ti kaneis

Λεττονικά

paldies ...efharisto
ludzu ...parakalo
katev..iet ......ti kaneis
es tevi milu .....se agapao
labdien ......kalispera

 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ποιοτικά μουνιά κ τα Λιθουανικά κ τα Λεττονικά !Λιθουανές παλία ψιλοέβρισκες εδώθε ...........Λεττονές πολύ δύσκολα .
Εσείς οι ελευθεροι ρε παιδία γιατί δεν παίζετε με σάϊτ γνωριμιών ........?
π.χ Badoo κλπ ......
Οι Λιθουανές εχουν τρέλα με το μπάσκετ κ το γαμήσι . 
το πιό τουριστικό μέρος της Λεττονίας ειναι η Jurmala στην Βαλτική θάλασσα .
γουστάρουν Ελλάδα κ Ελληνες
ΠΙΣΤΈΥΩ εαν πάτε εκεί θα παίξετε μπάλα ανετα , επίσης μισούν ρωσσία
Παντως τωρα στο badoo κανω ενδελεχη ψαξιμο για Εσθονες και βλεπω πολυ λιγες του γουστου μου. Περιεργο??? Σε αντιθεση με Πολωνες ή Σερβες πχ που εχω βρει πολυ ομορφες γυναικες...
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
η Λεττονία ειναι μια  μικρή χώρα  με πληθυσμό 2.300.000 .
η Πολωνία εχει 40.000.000 πληθυσμό .
επίσης καλή ευκαιρία για γνωριμίες για εσας τους ελεύθερους κ νέους ειναι η Σλοβακία μετά την Πολωνία ! Μας πάνε με χίλια ,ειναι μουνάρες ,φιλικές κ απλές ! Κάνε το παιχνίδι σου !
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
η Λεττονία ειναι μια  μικρή χώρα  με πληθυσμό 2.300.000 .
η Πολωνία εχει 40.000.000 πληθυσμό .
επίσης καλή ευκαιρία για γνωριμίες για εσας τους ελεύθερους κ νέους ειναι η Σλοβακία μετά την Πολωνία ! Μας πάνε με χίλια ,ειναι μουνάρες ,φιλικές κ απλές ! Κάνε το παιχνίδι σου !
  μακαρι  να  ηταν  ετσι  φιλε  μου! ακομα και στις πιο απομακρυσμενες περιοχες της αφρικης οπου υπαρχει μια τηλεοραση στο χωριο  τα  τελευταια  2  χρονια,  και παιζει cnn  και  bbc  ακουνε  για  τους  ελληνες  και  κρατανε  τις  τσεπες  του  παντελονιου!  αν  βλεπαν  ελληνα  μπροστα  τους  θα  αρχιζαν να  τρεχουν  κι  ολας :badair: :badair:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
   μακαρι   να  ηταν  ετσι   φιλε   μου! ακομα και στις πιο απομακρυσμενες περιοχες της αφρικης οπου υπαρχει μια τηλεοραση στο χωριο  τα  τελευταια  2   χρονια,  και παιζει cnn  και  bbc   ακουνε  για  τους  ελληνες   και   κρατανε   τις  τσεπες   του  παντελονιου!   αν  βλεπαν  ελληνα  μπροστα  τους  θα  αρχιζαν να  τρεχουν  κι  ολας :badair: :badair:
Καπως ετσι ειναι :2funny:Το εχω πει επανελημενα εχουν παει στο Ανατολικο Μπλοκ οι πιο  :jerking: και αγαμιτοι απο την Ελλαδα και μας εχου ξεφτηλισει
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
παιδιά ........τα μουναρόπουλα της Ευρώπης αδιαφορούν για την πολιτική κ τα οικονομικά ...
μας γουστάρουν γιατί ειμαστε τυπάδες ,τοπ γαμιέρο ,πρωταθλητές ευρώπης σε ποδόσφαιρο μπάσκετ κ εχουμε την ωραιότερη χώρα στην ευρώπη !
στο μουνί τους η τροϊκα ,το κούρεμα κ τα μνημόνια ..
να περάσουν καλά θέλουν οπως κ εμέις με το ανάλογο σπονσονάρισμα πάντα !

 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
παιδιά ........τα μουναρόπουλα της Ευρώπης αδιαφορούν για την πολιτική κ τα οικονομικά ...
μας γουστάρουν γιατί ειμαστε τυπάδες ,τοπ γαμιέρο ,πρωταθλητές ευρώπης σε ποδόσφαιρο μπάσκετ κ εχουμε την ωραιότερη χώρα στην ευρώπη !
στο μουνί τους η τροϊκα ,το κούρεμα κ τα μνημόνια ..
να περάσουν καλά θέλουν οπως κ εμέις με το ανάλογο σπονσονάρισμα πάντα !

μην ξεχάσεις να πάρεις τα χάπια σου μάστορα, γιατί ο πυρετός δεν έχει πέσει και γραφεις βλακείες
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
η Λεττονία ειναι μια  μικρή χώρα  με πληθυσμό 2.300.000 .
η Πολωνία εχει 40.000.000 πληθυσμό .
επίσης καλή ευκαιρία για γνωριμίες για εσας τους ελεύθερους κ νέους ειναι η Σλοβακία μετά την Πολωνία ! Μας πάνε με χίλια ,ειναι μουνάρες ,φιλικές κ απλές ! Κάνε το παιχνίδι σου !
Σλοβακια εχω ακουσει οτι με την εισοδο στο ευρω εχουν ανεβει κατακορυφα οι τιμες παντου. Και για τις Σλοβακες εχω ακουσει ειναι σαν τις Τσεχες πολυ φιλοχρηματες!!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
παιδιά ........τα μουναρόπουλα της Ευρώπης αδιαφορούν για την πολιτική κ τα οικονομικά ...
μας γουστάρουν γιατί ειμαστε τυπάδες ,τοπ γαμιέρο ,πρωταθλητές ευρώπης σε ποδόσφαιρο μπάσκετ κ εχουμε την ωραιότερη χώρα στην ευρώπη !
στο μουνί τους η τροϊκα ,το κούρεμα κ τα μνημόνια ..
να περάσουν καλά θέλουν οπως κ εμέις με το ανάλογο σπονσονάρισμα πάντα !

καλα τα λες !!!
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
μην ξεχάσεις να πάρεις τα χάπια σου μάστορα, γιατί ο πυρετός δεν έχει πέσει και γραφεις βλακείες

φίλε μου ουτε χάπια παίρνω ακόμη .......ουτε πυρετό εχω ποτέ ......
Γράψε ελεύθερα κ εκφράσου ελεύθερα εδώ.......κ ασε τα ιατρικά θέματα για αλλους........
Τα νέα παιδιά του σάϊτ θέλουν ανεβασμένη ψυχολογία !
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σχετικα τωρα με το γιατι οι Βαλτικες χωρες χρεωκοπισαν.Η βιομηχανια τους επι Σοβιετικης Ενωσης παρηγαγε καλητερα πραγματα απο τη Ρωσσια και της υποληπες Σοβιετικες δημοκρατιες.Αυτα τα προ'ι'οντα (απο λεωφοριακια RAF (τα φτιαχναν στη Ρηγα και ειχαν το μονο πωλειο παραγωγης!Δεν παρηγαγε η Σοβιετικη Ενωση πουθενα αλλου λεωφοριακια)  ψυγεια Snaige (τα φτιαχναν στη Λιθουανια και ηταν πολυ καλητερα απο τα υπολοιπα Σοβιετικα ψυγεια).Οταν διαλυθηκε η Σοβιετικη Ενωση αυτες οι πρω'ι'ν σοβιετικες δημοκρατιες απεφευγαν με καθε τροπο το εμποριο με τη Ρωσσια.Στην Ευρωπη αυτα τα προ'ι'οντα δεν τα ηθελε κανεις οποτε ολα τα εργοστασια κλεισανε .
παιδιά ........τα μουναρόπουλα της Ευρώπης αδιαφορούν για την πολιτική κ τα οικονομικά ...
μας γουστάρουν γιατί ειμαστε τυπάδες ,τοπ γαμιέρο ,πρωταθλητές ευρώπης σε ποδόσφαιρο μπάσκετ κ εχουμε την ωραιότερη χώρα στην ευρώπη !
στο μουνί τους η τροϊκα ,το κούρεμα κ τα μνημόνια ..
να περάσουν καλά θέλουν οπως κ εμέις με το ανάλογο σπονσονάρισμα πάντα !
Εχεις μεινει λιγακι πισω.Κατι τετοιο γινοταν τη δεκαετια του '80.Μ'αρεσει επισης  που πολυ λενε οτι με 20 Ευρω στο πρω'ι'ν  ανατολικο Μπλοκ της  :knockinb: ολες!και κατι τετοια ασχετα με την πραγματικοτητα.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Κατι τετοιο γινοταν τη δεκαετια του '80.Μ'αρεσει επισης  που πολυ λενε οτι με 20 Ευρω στο πρω'ι'ν  ανατολικο Μπλοκ της  :knockinb: ολες!και κατι τετοια ασχετα με την πραγματικοτητα.
οποιος γραφει για 20 ευρα ειναι το λιγοτερο ασχετος!!! Αυτα δεν ισχυουν πουθενα!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
οποιος γραφει για 20 ευρα ειναι το λιγοτερο ασχετος!!! Αυτα δεν ισχυουν πουθενα!!!
Στις αρχες της δεκαετιας του '90 ετσι ακριβως ηταν!με 20 $ τοτε  :knockinb: την καλητερη μουναρα!που ντρεποσουνα να την κοιταξεις!Στη δε Ουκρανια (μιλαω για 1993-1994) σε παρακαλαγανε να πας σπιτι τους να της  :knockinb: για 5 $ !Αυτα ομως ειναι πια παρελθον!Απλως αυτοι που γραφουν οτι ειναι ετσι εχουνε μεινει σ'αυτη την εποχη ακομα :2funny:!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Σχεδιαζω ταξιδι στη Βαλτικη, μεσα-τελος Οκτωβρη. Ειναι καλη εποχη ή κανει πολυ κρυο? Εχει επισκεφτει καποιος συναγωνιστης τις χωρες της Βαλτικης αυτη την εποχη ή καποιος που ενδιαφερεται να ακολουθησει ???
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Σχεδιαζω ταξιδι στη Βαλτικη, μεσα-τελος Οκτωβρη. Ειναι καλη εποχη ή κανει πολυ κρυο? Εχει επισκεφτει καποιος συναγωνιστης τις χωρες της Βαλτικης αυτη την εποχη ή καποιος που ενδιαφερεται να ακολουθησει ???
Φιλε μπου εγω πηγα τελη Ιουνιου για τεσσερεις μερες οχι τωρα ποιο παλια και η θερμοκρασια δεν ξεπερασε τους 17 την ημερα.Ομως ειναι πολυ ομορφα θα περασεις καλα
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Φιλε μπου εγω πηγα τελη Ιουνιου για τεσσερεις μερες οχι τωρα ποιο παλια και η θερμοκρασια δεν ξεπερασε τους 17 την ημερα.Ομως ειναι πολυ ομορφα θα περασεις καλα
για δωσε περισσοτερο feedback φιλε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τελικα η Ελλαδα χρεοκωπησε και οχι η Λετονια. Τεσπα μιας και σε βρισκω online και εισαι ο πιο εμπειρος σε ποια χωρα της Βαλτικης πιστευεις ειναι οι πιο ομορφες γυναικες και που γινεται περισσοτερο παιχνιδι? Μιλαω για κανακι και οχι πληρωμενο ερωτα...
Λιθουανία δεν έχω βγει έξω αρκετά για να δοκιμάσω. Λεττονία είναι πιο καλά θα έλεγα - Εσθονία νομίζω έχεις περισσότερο θέμα γλώσσας. Πρέπει να συνυπολογίσεις πως δεν πήγα ίδια εποχή και στις δύο χώρες. Σήμερα που είμαι Ρίγα θα ξαναδώ αν όντως παίζει το καμακιον...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Λιθουανία δεν έχω βγει έξω αρκετά για να δοκιμάσω. Λεττονία είναι πιο καλά θα έλεγα - Εσθονία νομίζω έχεις περισσότερο θέμα γλώσσας. Πρέπει να συνυπολογίσεις πως δεν πήγα ίδια εποχή και στις δύο χώρες. Σήμερα που είμαι Ρίγα θα ξαναδώ αν όντως παίζει το καμακιον...

:think: :think: :think:  NA  ΕΡΘΩ;;;;;;;;;; ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ;;;;;;;;;; :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom