Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

seaof

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2018
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Αξίζει επίσκεψη στο συγκεκριμένο μασατζίδικο.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
820
Πόντοι
81
Διαβάζοντας τις νέες κριτικές, ψήθηκα άσκημα για Αλεξάνδρα και πέρασα μια βόλτα για να τη δοκιμάσω. Στο μαγαζί γινόταν χαμός, όλα τα δωμάτια γεμάτα και κόσμος σε αναμονή. Στην υποδοχή ήταν η κυρία Λίνα, η οποία ήταν πολύ ευγενική, μου εξήγησε την κατάσταση και κράτησε τη σειρά μου. Μου είπε ότι δούλευαν τρεις κοπέλες, η Αλεξάνδρα (που θα έμπαινε δωμάτιο), η Μαρία και η Δέσποινα (νομίζω) που ήταν ήδη δωμάτιο. Της είπα ότι θα περιμένω την Αλεξάνδρα.
Είχα πάει με πολύ υψηλές προσδοκίες (από αυτά που είχα διαβάσει) και η προσγείωση στην πραγματικότητα ήταν αρκετά απότομη. Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο εμφανώς κουρασμένη και αρκετά υποτονική. Φιλιά στο στόμα επιφανειακά, τα οποία όσο μπορούσε απέφευγε. Δάχτυλα ούτε για πλάκα και γενικά δεν ήθελε χέρια, μόνο γλώσσα άφηνε. Σε μια φάση ξάπλωσε μπρούμυτα πάνω στο μασαζοκρέβατο όπου την έπιασα να κοιτάει δύο φορές το ρολόι στο χέρι της. Η κοπέλα έκανε ξεκάθαρα αγγαρεία.
Όταν τελειώσαμε, συνολικά είχαν περάσει 20 λεπτά από τη στιγμή που είχε μπει στο δωμάτιο. Αφού τελειώσαμε λοιπόν με ρώτησε τι θέλω να κάνουμε και μου είπε πως αν ήθελα δεύτερο "πιστόλι" ήταν +€20. Εμφανώς ξενερωμένος από την όλη φάση, δεν είχα όρεξη ούτε για μασάζ, οπότε προτίμησα να το λήξω και να φύγω πριν χαλαστώ περισσότερο.
Ίσως ήμουν άτυχος, ίσως ήταν μια κακή μέρα, δεν ξέρω τι πήγε στραβά. Σε καμία περίπτωση δε θέλω να αμφισβητήσω τις εμπειρίες των άλλων συναγωνιστών, απλά παραθέτω τη δική μου. Ελπίζω να ήταν απλά μια κακή μέρα για την κοπέλα, να ξεκουραστεί και να επανέλθει δριμύτερη. Εύχομαι στους υπόλοιπους συναγωνιστές να έχουν καλύτερη τύχη από τη δική μου.
 

black panther

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
19
Like
893
Πόντοι
311
Πέρασα με Αλεξάνδρα...νυμφομανής τουλάχιστον, θα ανεβάσω κριτική!
Διαβάζοντας τις νέες κριτικές, ψήθηκα άσκημα για Αλεξάνδρα και πέρασα μια βόλτα για να τη δοκιμάσω. ..........  Αφού τελειώσαμε λοιπόν με ρώτησε τι θέλω να κάνουμε και μου είπε πως αν ήθελα δεύτερο "πιστόλι" ήταν +€20. Εμφανώς ξενερωμένος από την όλη φάση, δεν είχα όρεξη ούτε για μασάζ, οπότε προτίμησα να το λήξω και να φύγω πριν χαλαστώ περισσότερο.
Ίσως ήμουν άτυχος, ίσως ήταν μια κακή μέρα, δεν ξέρω τι πήγε στραβά. Σε καμία περίπτωση δε θέλω να αμφισβητήσω τις εμπειρίες των άλλων συναγωνιστών, απλά παραθέτω τη δική μου. Ελπίζω να ήταν απλά μια κακή μέρα για την κοπέλα, να ξεκουραστεί και να επανέλθει δριμύτερη. Εύχομαι στους υπόλοιπους συναγωνιστές να έχουν καλύτερη τύχη από τη δική μου.
Συμφωνώ και με τους δυο συναγωνιστές !!! ... Πέρασμα χθες από το ελαιοτριβείο για δοκιμή με το νέο ροστερ...Τυχερός, πέτυχα διαθέσιμες και Αλεξάνδρα και Μαρία !!! Είχα πάει να δοκιμάσω Αλεξάνδρα οπότε με το ζόρι κρατήθηκα να μη περάσω με το πιπίνι που είναι φοβερή καυλίτσα για τα γούστα μου ... στα γρήγορα, η εμπειρία ήταν γενικά καλή, το κορίτσι είναι όντως λιγάκι στο κόσμο του, πρέπει να γουστάρει τρελά το σεχ έως και νυμφομανής, υγραίνεται για πλάκα, χύνει ασύστολα, τρελαίνεται να τη γλύφουν, δίνει φιλιά, αλλά το έχει με την ώρα δηλ αν γίνει η κατάθεση κοιτάζει να τελειώνει άσχετα αν υπάρχει ακόμη χρόνος, δε πιέζει αλλά το αισθάνεσαι...δεύτερη πιστολιά +20 (και δε το διαπραγματεύεται αν και το μουνάκι της έσταζε)...αυτά και θα ακολουθήσει αργότερα κριτική...καλά να περνάμε
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Ίσως ήμουν άτυχος, ίσως ήταν μια κακή μέρα, δεν ξέρω τι πήγε στραβά. Σε καμία περίπτωση δε θέλω να αμφισβητήσω τις εμπειρίες των άλλων συναγωνιστών, απλά παραθέτω τη δική μου. Ελπίζω να ήταν απλά μια κακή μέρα για την κοπέλα, να ξεκουραστεί και να επανέλθει δριμύτερη. Εύχομαι στους υπόλοιπους συναγωνιστές να έχουν καλύτερη τύχη από τη δική μου.

Φίλε μου δεν έχω γράψει πολλές κριτικές και ιδιαίτερα καλές. Οι περισσότερες κριτικές που έχω γράψει ήταν με φόλες πιο πολύ απο τα νεύρα μου και τη δυσαρέσκειά μου, που έκλεγα τα λεφτά μου. Με τις 2 τελευταίες κριτικές που έγραψα, που ήταν καλές, αντιλήφθηκα οτι έχουν πάρα πολύ μεγάλη επιρροή. Με την άνθηση του μασαζοσπόρ και την δημοσιότητα του site, πιστεύω έχει δημιουργηθεί στην Αθήνα η κουλτούρα του "δε γαμάω την ίδια λαδοκόρη 2 φορές" ασχέτως με το αν έχει περάσει κάποιος καλά η όχι την πρώτη φορά. Θεωρω πως υπάρχει πολύς κόσμος που περιμένει πίσω απο ένα PC (και εγώ μέσα) να δει κάποιον να γράφει κάτι για μία καινούρια κοπέλα που είναι καλή. Ξαφνικά γίνεται ένα ντου απο όλους αυτούς και λογικό είναι, να τα ξεμουνιάζουν τα κορίτσια και σε κάποια φάση να κλατάρουν και αυτά. Δεν την δικαιολογώ καθόλου την Αλεξάνδρα βέβαια. Αν ήταν κουρασμένη λόγω φόρτου εργασίας ή κακοδιάθετη, να πήγαινε σπίτι της να ξεκουραστεί. Έτσι όπως τους αρέσει να πηγαίνει ο κόσμος όταν κάνουν καλά τη δουλειά τους, άλλο τόσο πρέπει να μάθουν οτι θα δέχονται την ανάλογη κριτική και τις αντίστοιχες συνέπειες όταν κάνουν κακά τη δουλειά τους και δεν δείχνουν τον ανάλογο επαγγελματισμό. Αν δεν πέρασες καλά να γράψεις τόσα και άλλα τόσα. και αν όλοι γράφουμε, τότε θα ξεχωρίσουν και οι κοπέλες, θα φανεί η κακή μέρα και ενδεχομένως δικαιολογηθεί και θα γίνει και η δουλειά των κακοπροαίρετων ή καλοπροαίρετων ιδιοκτητών/πελατών πιο δύσκολη να δυσφημίσουν μια κοπέλα που αξίζει ή να επαινέσουν μια κοπέλα που δεν αξίζει.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
κυριακη είναι ανοιχτο το μαγαζι, αν ναι τι ωρες δουλευει?
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
820
Πόντοι
81
κυριακη είναι ανοιχτο το μαγαζι, αν ναι τι ωρες δουλευει?

Η κυρία Λίνα μου είπε ότι είναι ανοιχτά και Κυριακές, ώρες δε ρώτησα ακριβώς, όμως θεωρώ σίγουρα μετά τις 11 το πρωί και πριν τις 7-8 το απόγευμα για τελευταίο ραντεβού.
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
820
Πόντοι
81
... Αν δεν πέρασες καλά να γράψεις τόσα και άλλα τόσα. και αν όλοι γράφουμε, τότε θα ξεχωρίσουν και οι κοπέλες, θα φανεί η κακή μέρα και ενδεχομένως δικαιολογηθεί και θα γίνει και η δουλειά των κακοπροαίρετων ή καλοπροαίρετων ιδιοκτητών/πελατών πιο δύσκολη να δυσφημίσουν μια κοπέλα που αξίζει ή να επαινέσουν μια κοπέλα που δεν αξίζει.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και τα λες πολύ σωστά. Καλώς η κακώς, στο μυαλό μου είχα φτιάξει μια εικόνα για την Αλεξάνδρα ότι πρόκειται για αματούρ φάση κοπέλας που γουστάρει πάνω απ όλα να γαμιέται, κάτι φρέσκο και καινούργιο που είχα κι εγώ ανάγκη. Ναι μεν η κοπέλα προσποιήθηκε με φωνές, καυλόλογα κλπ όμως όπως φάνηκε στο τέλος απ τις πράξεις της, το μόνο που την ενδιέφερε ήταν να τελειώνει μια ώρα αρχύτερα και να μαζέξει έξτρα παραδάκι. Καταλαβαίνω προφανώς πως πρόκειται για δουλειά και δεν είχα αυταπάτες, όμως με έκανε να νιώσω πως το έκανε μηχανικά κι αυτό με χάλασε πολύ. Επίσης στα 20 λεπτά που τελείωσα την πρώτη φορά, κάθησε αμέτοχη εντελώς και το μόνο που ρωτούσε ήταν αν θα έδινα +20 για να συνεχίσουμε και δε με άφηνε ούτε καν να την ακουμπήσω αν δεν τα έδινα. Της τα είπα λοιπόν όλα αυτά, της είπα ότι δεν δίνω έξτρα λεφτά και αφού είχαμε μια αντιπαράθεση για κανένα 5λεπτο μου κάνει "ωραία λοιπόν, εγώ θα φύγω", όπως κι έκανε. Μετά από 3 λεπτά κι ενώ είχα σχεδόν ντυθεί και ήμουν έτοιμος να φύγω, ξαναμπαίνει στο δωμάτιο (μάλλον σκέφτηκε και κατάλαβε τη μαλακία που έκανε) και άρχισε να το παίζει τρελίτσες, αγκαλίτσες και φιλάκια και έκατσε μπροστά στην πόρτα και δε με άφηνε να φύγω επειδή ήταν στεναχωρημένη που δεν πέρασα καλά και δεν ήθελε να φύγω θυμωμένος, λέγοντάς μου ότι δε θέλει να με χάσει από πελάτη κι ότι την επόμενη φορά που θα πάω θα με προσέξει περισσότερο και άλλες τέτοιες παπαριές. Αυτός ο διάλογος του παραλόγου κράτησε κανά 10 λεπτο περίπου όπου αφού με έκανε (πιο) έξαλλο, κατάλαβε ότι δεν οδηγεί πουθενά αυτό και με άφησε τελικά να φύγω.
Δε θα το συνεχίσω, ήταν μια πολύ κακή μέρα δυστυχώς, ελπίζω να άλλαξε διάθεση, να σκέφτηκε αυτά που έκανε και να μην τα επαναλάβει σε άλλον συναγωνιστή. Καλό είναι να σέβονται λίγο περισσότερο τα λεφτά που παίρνουν και εμάς γιατί πέρα από πελάτες είμαστε και άνθρωποι.

 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.083
Κριτικές
27
Like
19.362
Πόντοι
5.946
Ποιά είναι η κα Λίνα;
τη Λιούντα εννοεί ο παίκτης;
 

Πυθαγόρας(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Κριτικές
15
Like
379
Πόντοι
290
Γρήγορο πέρασμα σήμερα το μεσημέρι από το λαδαδικο, πιο πολύ διερευνητικο.
Στην υποδοχή μια κυρία μεγάλης ηλικίας από την πρώην Σοβιετική Ενωση (προπονητρια εθνικής ομάδας πόλο).
Αφού με άφησε να περιμένω στο γραφείο με κλειστή πόρτα μετά από πέντε λεπτά με ενημέρωσε ότι προσφέρουν φουλ χαλαρωτικο μασάζ διάρκειας μιας ώρας στα 60€ και όταν την ρώτησα αν μπορώ να δω τα κορίτσια με οδήγησε στο δωμάτιο όπου από εκείνη θα περνούσαν τα κορίτσια...
Το δωμάτιο πολύ απλό με μεγάλες κουρτίνες, air-condition, ένα μαζασοκρεβατο στην μέση και μια πολυθρόνα.
Πέρασαν 3 κοπέλες (Αλεξάνδρα και δύο ακόμα που δεν συγκράτησα τα ονόματα τους). Κατω του μετρίου από σώμα και εμφάνιση... Δεν έβλεπα την ώρα να φύγω.
Τότε έρχεται η κυρία της υποδοχής και προσπαθεί να με πιέσει να πάρω κάποια από τις κοπέλες... Και μου λέει και την κορυφαία ατάκα... Είναι καλό κορίτσι... Δεν της απάντησα τίποτε, την ευχαρίστησα και έφυγα...
Μπορεί στο μασάζ να είναι καλές αλλά περισσότερο μας ενδιαφέρει ο δεύτερος γύρος... Αν θέλω τέλειο μασάζ πηγαιγω στην Έλενα στην Μπακνανα και μου λύνει κάθε κόμπο που έχω πάνω μου...
 

tasos1211

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Γιατι το λες αυτο?Μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος?
 

Επισκέπτης
60 την ωρα ειναι η τιμη ή 60 μεχρι να χυσεις και μετα +20;
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
60 την ωρα ειναι η τιμη ή 60 μεχρι να χυσεις και μετα +20;

Όσο δούλευε η Αμαλία εκεί ήταν τα 60€ μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.  Δεν ξέρω κάθε καινούρια που έρχεται τι καινούρια χούγια βγαζει στο λαδομάγαζο. Κάθε αγαπούλης-πιρφόρος τις κακομαθαίνει 'οτν πλακώνουν σα λυσασμένα όλοι μαζί (την Δευτέρα το πρωϊ λύσαξαν να πάρουν την σειρά από κανονισμένα-κλεισμένα ραντεβού από την προηγούμενη ημέρα-λύσαξαν να περάσουν εκείνοι στο δωμάτιο σα λαμόγια.... )  
 

Επισκέπτης
Όσο δούλευε η Αμαλία εκεί ήταν τα 60€ μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.  Δεν ξέρω κάθε καινούρια που έρχεται τι καινούρια χούγια βγαζει στο λαδομάγαζο. Κάθε αγαπούλης-πιρφόρος τις κακομαθαίνει 'οτν πλακώνουν σα λυσασμένα όλοι μαζί (την Δευτέρα το πρωϊ λύσαξαν να πάρουν την σειρά από κανονισμένα-κλεισμένα ραντεβού από την προηγούμενη ημέρα-λύσαξαν να περάσουν εκείνοι στο δωμάτιο σα λαμόγια.... ) 
Αυτα τα αγαμητα ρεζιλια χαλανε την πιατσα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.552
Πόντοι
41.447
60 την ωρα ειναι η τιμη ή 60 μεχρι να χυσεις και μετα +20;

60 η ωρα , δεν υπαρχει +20 εξτρα


Όσο δούλευε η Αμαλία εκεί ήταν τα 60€ μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.  Δεν ξέρω κάθε καινούρια που έρχεται τι καινούρια χούγια βγαζει στο λαδομάγαζο. Κάθε αγαπούλης-πιρφόρος τις κακομαθαίνει 'οτν πλακώνουν σα λυσασμένα όλοι μαζί (την Δευτέρα το πρωϊ λύσαξαν να πάρουν την σειρά από κανονισμένα-κλεισμένα ραντεβού από την προηγούμενη ημέρα-λύσαξαν να περάσουν εκείνοι στο δωμάτιο σα λαμόγια.... ) 

οι αγαπουληδες-πυρφοροι και οι βρωμογεροι ειναι η γαγγραινα των μαγαζιων εχει παραγινει το κακο >:(
το χειροτερο ειναι πως πανε πρωι πρωι οπως στις τραπεζες και περιμενουν απεξω να ανοιξει μην χασουν την πρωτια...
και βεβαιως βεβαιως ολοι αυτοι ποτε δεν γραφουν κατι χρησιμο στο φορουμ, καποια πληροφορια....



Σημερα απογευμα ηταν  εκει:
Φωτεινη
Αλεξανδρα
Βερονικα
Ζωη
Μιλενα


Η Μαρια το πιπινακι θα απουσιαζει μεχρι και την αλλη Πεμπτη και μετα θα ειναι στο μαγαζι καθε ημερα
 

chris121

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
0
Ενδιαφέρουσα αυτή η άποψη για τους "αγαπούληδες" των μαγαζιών,  αλλά γιατί πυρφόροι; Τι σχέση έχουν με τον Προμηθέα;
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
οι αγαπουληδες-πυρφοροι και οι βρωμογεροι ειναι η γαγγραινα των μαγαζιων εχει παραγινει το κακο >:(
το χειροτερο ειναι πως πανε πρωι πρωι οπως στις τραπεζες και περιμενουν απεξω να ανοιξει μην χασουν την πρωτια...
και βεβαιως βεβαιως ολοι αυτοι ποτε δεν γραφουν κατι χρησιμο στο φορουμ, καποια πληροφορια....

Βεβαίως. Ένας τέτοιος είχε πιάσει στασίδι πρωϊ-πρωϊ και μετά αφού έκανε πρόγραμμα μίας ώρας ζήτησε άλλη μια ώρα και ο επόμενος που περίμενε στο σαλόνι έκατσε πρωϊνιάτικα άλλη μια ώρα περιμένοντας και συνεπώς διώχνοντας κάθε ανυποψίαστο πελάτη που μπορεί να πέρναγε από το λαδομάγαζο εκείνη την ώρα...

vomiting-emoticon-design-33108867.jpg


 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Πέρασα χθες και πήρα την Τόνια,ψηλή Ρωσίδα μιλφ με κοντό μαλλί.Πολυ καλό παιδί με εξίσου πολύ καλό φουλ πρόγραμμα!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.552
Πόντοι
41.447
Επέστρεψε στο μαγαζί η όμορφη Αλεξάνδρα που αρκετοί ψάχνετε.    :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom