Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 398K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Καλημέρα, πέρασα την περασμένη βδομάδα με Νικόλ. Ανεβάσα και κριτική.

Μήπως έχει περάσει κάποιος με Φωτεινή η Κατερίνα?
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Πρώτη φορά νιώθω έτσι τόσο χάλια σε μαασατσιδικο για αυτό και γράφω αυτά για να ενημερώσω. Αποφάσισα σήμερα να δω από κοντά αυτή τη μολδαβεζα την Αλεξάνδρα που μόνο μολδαβεζα δεν είναι. Στη πόρτα η Ζωή. Δε τολμησα να τη ρωτησω αν κανει και αυτη ραντεβου. Παρολο που ηταν για μενα αυτο που εψαχνα: γυναίκα με καμπυλες με ωραια ποδια και βαδισμα, ειχε αλλο αερα. Μου παρουσίασε τις κοπέλες 2. Τόνια και Αλεξάνδρα.  Διάλεξα την Αλεξάνδρα η οποία ήρθε με ένα ξινό ύφος.  Αμέσως με χουφτωσε.  Της ζήτησα λίγο μασάζ και μου είπε άστα αυτά ξέρω γιατί ήρθες. Από τη προφορά κατάλαβα ότι είναι Αλβανίδα και ξενέρωσα. Η συμπεριφορά της ίδια με αυτές στο μπουρδελο τρίτης κατηγορίας.  Έλα μου λέει Τι ντρεπεσαι; Άρχισε κατευθείαν πίπα χωρίς προφυλακτικό. Είχα ξενερώσει άσχημα.  Άσε της λέω μην βιάζεσαι τόσο. Άρχισε να κάνει γκριμάτσες και να με κάνει να νιώθω περισσότερο άσχημα. Τι ήρθες εδώ να παίξουμε; με ρωτάει. Δε ξέρω τι βρήκατε όλοι εσείς που της κάνατε τόσο γερή διαφήμιση. Ενα αγυμναστο σωμα με χαλαρη κοιλια, πεταγμενα δοντια και ενα ασχημο χαρακτηρα. Η κοπέλα μάλλον δεν έχει ξεχάσει το χώρο των μπορδελων που προέρχεται. Και δεν έχω κάτι με αυτό το χώρο γιατί θα κατηγορώ από μερικούς. Μόνο που εκεί πας για 15 λεπτά το πολύ  και όλα είναι κονσέρβα. Το γνωρίζεις αυτό. Αλλά στα μασατσιδικά περιμένεις κάτι άλλο. Και όχι αυτό ένα στα γρήγορα ελα να χύσεις να τελειώνουμε. Στο τέλος βούτηξε τα 60 ευρώ αυτή βγήκε από το δωμάτιο και με ξέχασε εκεί. Κάποια στιγμή ήρθε και με πέρασε στη πορτα. Τι να πω. Τελικά νομίζω πως και σε αυτούς τους χώρους μετράει η ευγένεια.  Και όχι να σε θεωρούν σκουπίδι. Αυτή είναι η γνώμη μου.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Έτσι είναι η μαλάκω η Αλεξάνδρα...
Όσα ονόματα και μαγαζιά να αλλάξει πάντα τις ίδιες μαλακίες κάνει...
Πάλι καλά που δεν σου χρέωσε την δυσαρέσκεια σου...
 

MIG-35

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Πρωινή επίσκεψη στο Κηφισίας 10. Μετά από τρεις αποτυχημένες προσπάθειες να συναντήσω τη Νικόλ, σήμερα φανηκα τυχερός. Το κοριτσάκι κρυωμένο ήταν και για αυτό έλειπε τέσσερις μέρες. Φυσικά και πήρα το πρόγραμμα του μαγαζιού μαζί της. Μια ώρα 60 ευρώ. Ή κοπέλα άψογη σε όλα. Έκανε φιλότιμες προσπάθειες να με ικανοποιησει και τα καταφερε
επιτυχώς.  Θα την συναντήσω ξανά τη μικρή κουκλίτσα. 
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
20.162
Κριτικές
8
Like
26.963
Πόντοι
6.536
Άντε να δούμε πότε θα πετύχουμε το όμορφο πιπινι επιτέλους!
Δύο φορές πέρασα
Και τις δύο ήταν στο δωμάτιο.
Τη μια φορές δε σε πρόγραμμα 2 ωρών (!!!!)
Κάποιοι περνάνε καλά και δεν γράφουν τίποτα...

Site η κάποιο τηλ έχουν αυτοί να ξέρουμε πότε θα είναι η κορασίς?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
.  Διάλεξα την Αλεξάνδρα η οποία ήρθε με ένα ξινό ύφος.  Αμέσως με χουφτωσε.  Της ζήτησα λίγο μασάζ και μου είπε άστα αυτά ξέρω γιατί ήρθες. Από τη προφορά κατάλαβα ότι είναι Αλβανίδα και ξενέρωσα. Η συμπεριφορά της ίδια με αυτές στο μπουρδελο τρίτης κατηγορίας.  Έλα μου λέει Τι ντρεπεσαι; Άρχισε κατευθείαν πίπα χωρίς προφυλακτικό. Είχα ξενερώσει άσχημα.  Άσε της λέω μην βιάζεσαι τόσο. Άρχισε να κάνει γκριμάτσες και να με κάνει να νιώθω περισσότερο άσχημα. Τι ήρθες εδώ να παίξουμε; με ρωτάει. Δε ξέρω τι βρήκατε όλοι εσείς που της κάνατε τόσο γερή διαφήμιση. Ενα αγυμναστο σωμα με χαλαρη κοιλια, πεταγμενα δοντια και ενα ασχημο χαρακτηρα. Η κοπέλα μάλλον δεν έχει ξεχάσει το χώρο των μπορδελων που προέρχεται. Και δεν έχω κάτι με αυτό το χώρο γιατί θα κατηγορώ από μερικούς. Μόνο που εκεί πας για 15 λεπτά το πολύ  και όλα είναι κονσέρβα. Το γνωρίζεις αυτό. Αλλά στα μασατσιδικά περιμένεις κάτι άλλο. Και όχι αυτό ένα στα γρήγορα ελα να χύσεις να τελειώνουμε. Στο τέλος βούτηξε τα 60 ευρώ αυτή βγήκε από το δωμάτιο και με ξέχασε εκεί. Κάποια στιγμή ήρθε και με πέρασε στη πορτα. Τι να πω. Τελικά νομίζω πως και σε αυτούς τους χώρους μετράει η ευγένεια.  Και όχι να σε θεωρούν σκουπίδι. Αυτή είναι η γνώμη μου.


φιλε περιμενα να δω και την κριτικη σου οπως ειχες πει οτι θα στειλεις ( η οποιοα δημοσιευθηκε και δεν διαφερει απο αυτα που εγραψες εδω_
Χωρις να βρισκομαι εκει και χωρις να ξερω τι εγινε εχω μερικες ενστασεις για αυτα που αναφερεις. Και τις εχω γιατι εχω περασει και εγω σε προγραμμα με την ιδια κοπελα και ειδα πως δουλευει πριν μερικους μηνες.
παμε λοιπον
1) αναφερεις οτι δεν ειναι Μολδαβη αλλα Αλβανη. αυτο δεν μας ενδιαφερει και ουτε θα πρεπει να μας αφορα. Το θεμα ειναι να κανει καλα τη δουλεια της και να μας αρεσει εμας σαν γυναικα. Αλλιως αυτο που κανεις λεγεται ρατσισμος
2) λες δεν σου αρεσει το σωμα της και τα δοντια της (δεκτον). Ομως αφου την ειδες πριν μπεις μαζι της μεσα γιατι τοτε την διαλεξες?
3) Ηρθε λες με ξυνο υφος στο δωματιο. Η συγκεκριμενη εχει ενα στυλ απο οσο γνωριζω πολυ νιοαου γατουλας. μου κανει εντυπωση που ηρθε μουτρωμενη
4) λες σου εκανε στοματικο χωρις προφυλακτικο. Και αυτο  μου κανει εντυπωση γιατι η συγκεκριμενη ζητα συνηθως εξτρα χρηματα για αυτην την υπηρεσια, πως εσενα το εκανε μονη της χωρις να ζητησει κατι?
5) απο την κριτικη σου αφηνεις να καταλαβουμε πως σε ξεπεταξε στο 15 λεπτο και εφυγε. Εγινε ετσι η εκατσε μαζι σου μεσα συνολικα 45 λεπτα?

για το "επιθετικο? στηλ που λες να συνφωνησω. Επιθετικο ως προς το δευτερο μερος του προγραμματος. Εμενα αυτο προσωπικα δεν με χαλαει, το αντιθετο, θελω η αλλη να παιρνει πρωτοβουλιες.

Αυτα απο εμενα, χωρις να θελω να αμφισβητήσω οσα λες, απλα γραφω και εγω τις αποριες/ενστασεις μου
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
φιλε περιμενα να δω και την κριτικη σου οπως ειχες πει οτι θα στειλεις ( η οποιοα δημοσιευθηκε και δεν διαφερει απο αυτα που εγραψες εδω_
Χωρις να βρισκομαι εκει και χωρις να ξερω τι εγινε εχω μερικες ενστασεις για αυτα που αναφερεις. Και τις εχω γιατι εχω περασει και εγω σε προγραμμα με την ιδια κοπελα και ειδα πως δουλευει πριν μερικους μηνες.
παμε λοιπον
1) αναφερεις οτι δεν ειναι Μολδαβη αλλα Αλβανη. αυτο δεν μας ενδιαφερει και ουτε θα πρεπει να μας αφορα. Το θεμα ειναι να κανει καλα τη δουλεια της και να μας αρεσει εμας σαν γυναικα. Αλλιως αυτο που κανεις λεγεται ρατσισμος
2) λες δεν σου αρεσει το σωμα της και τα δοντια της (δεκτον). Ομως αφου την ειδες πριν μπεις μαζι της μεσα γιατι τοτε την διαλεξες?
3) Ηρθε λες με ξυνο υφος στο δωματιο. Η συγκεκριμενη εχει ενα στυλ απο οσο γνωριζω πολυ νιοαου γατουλας. μου κανει εντυπωση που ηρθε μουτρωμενη
4) λες σου εκανε στοματικο χωρις προφυλακτικο. Και αυτο  μου κανει εντυπωση γιατι η συγκεκριμενη ζητα συνηθως εξτρα χρηματα για αυτην την υπηρεσια, πως εσενα το εκανε μονη της χωρις να ζητησει κατι?
5) απο την κριτικη σου αφηνεις να καταλαβουμε πως σε ξεπεταξε στο 15 λεπτο και εφυγε. Εγινε ετσι η εκατσε μαζι σου μεσα συνολικα 45 λεπτα?

για το "επιθετικο? στηλ που λες να συνφωνησω. Επιθετικο ως προς το δευτερο μερος του προγραμματος. Εμενα αυτο προσωπικα δεν με χαλαει, το αντιθετο, θελω η αλλη να παιρνει πρωτοβουλιες.

Αυτα απο εμενα, χωρις να θελω να αμφισβητήσω οσα λες, απλα γραφω και εγω τις αποριες/ενστασεις μου
Κατά αρχήν σε ευχαριστώ που δημοσιοποίησες ολόκληρη την κριτική μου, δείχνοντας το λιγότερο την ακεραιότητα και την σοβαρότητα του σάιτ.
1)Επειδή έχω ένα πάθος με τις ανατολικές χώρες και τα προερχόμενα κορίτσια και ότι πάθος δείχνουν πολλές  σε ότι αφορά την ικανοποίηση του αντρικού πληθυσμού, με ξάφνιασε το γεγονός ότι δεν ήταν Μολδαβη, όπως λέγανε οι άλλοι.Γιατι κάποιος να νιώθει ντροπή για την καταγωγή του και να λέει ψέματα!!Και να το παίζει πολωνεζα.Μολδαβεζα, ιταλιδα, όπως φαίνεται και σε άλλες κριτικές μέσα στο μπου. Δεν ειπα ότι δεν γαμαω  Αλβανιδες, Αν είναι καλές στην συγκεκριμένη δουλειά, ολα Οκ!!Για το θέμα ρατσισμού ούτε για πλάκα!!έχω πολλούς συγγενείς μετανάστες στη Γερμανία και Αυστραλία
2)φορούσε, εάν θυμάμαι καλά ένα κόκκινο κοντά φόρεμα και έκρυβε κάποια χαρακτηριστικά του σώματος όπως είναι φυσικό. Διάλεξα την  νεότερη από τις δυο επιλογές που είχα
3) τι να σου πω για τα μούτρα, εμένα Ρωτάς?
4)με χουφτωσε και τον έπαιζε Και  κάτι έλεγε εκτός των άλλων,που δεν κατάλαβα, Και άρχισε την πίπα ακαπωτη, χωρίς να νοιαστεί που τις ελεγα για μασαζ πρώτα!!Μάλλον μου έκανε χάρη  ακαπωτη για να με κάνει να  χαρώ και να τελειώνει γρήγορα!!
Κάθησε μαζίμου 15 λεπτά ακριβώς!!Ούτε  38,40,45 λεπτά!!Αν της ζητουσα μόνο σεξ, όλα θα ήταν καλά και δεν θα φώναζα, ούτε θα έκανα κριτική

Εδώ ζήτησα μασάζ πρώτα που έχω δικαίωμα ώς πελάτης και μετά σεξ!!Και η Αλεξάνδρα επιτέθηκε σαν γάτα που βλέπει ποντικό, το μωριο μου, τότε ήταν πεινασμένη γάτα.
Μετρά τι θα ζητήσει ο πελάτης, η γνώμη του?





 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Εμένα η συγκεκριμένη μου είχε κάνει ακάποτο απο μόνη της χωρίς έξτρα. Αν μου ζήταγε έξτρα για ακάποτο θα είχα ξενερώσει τελείως. Θεωρώ πως ή το κάνει η δεν το κάνει. Το μόνο έξτρα που υπάρχει στο συλλλογικό υποσυνείδητο του μασαζοκόσμου που δεν δημιουργεί αρνητική εντύπωση είναι ο κώλος. Στην Αγγλία που πέρασα κάποια χρόνια υπήρχε πολύ το ακάποτοι +10 λίρες και πάντα με εκνεύριζε. Θα ήθελα να μην αλλάξει εδώ το κατεστημένο πάνω σε αυτήν την υπηρεσία. Το να πηγαίνεις και να παζαρεύεις σε μασατζίδικο +10 το ακα, + 5 να πιασεις μουνάκι, + 5 να τελειώσεις στα βυζία μου κτλ γίνεται πολύ σουπερ-μαρκετ και χάνει τη μαγέια. Προτιμώ οριζόντια τιμή με στανταρ υπηρεσίες παρά διαπραγμάτευση την ώρα της πράξης.

Μου κάνει και εμένα εντύπωση ή τόσο μεγάλη αλλαγή στην ποιότητα των υπηρεσιών της. Βέβαια κρίνοντας απο την ακραία, σε μορφή θεατρικής παράστασης εκδήλωσή της στις καλές της, ίσως να είναι εξίσου έντονη η εκδήλωσή της στις κακές της. Θεωρώ όμως πως τέτοιες συμπεριφορές δεν πρέπει να εκδηλώνονται, τουλάχιστον όχι σε ότι αφορά βασικές παροχές των χρημάτων που πληρώνεις, όπως η ώρα και το μασάζ. Δεν είναι πάντα δυνατόν να κάνεις με τις κοπέλες του χώρου τρελό σεξ αλλά όταν τα πράγματα είναι τόσο τραγικά, φαίνεται απο την αρχή και το σταματάω πριν καλά καλά αρχίσει, φωνάζοντας την διεύθυνση ή για να μου αλλάξει κοπέλα ή για να μου δώσει τα χρήματά μου πίσω. Συγκεκριμένα η κα Λιουντα "καμαρώνει" που στο μαγαζί της προσφέρεται μασάζ με τόσο μεγάλη άνεση χρόνου. Αν την φώναζες και της έλεγες πως το κορίτσι αρνείται να σου κάνει μασάζ ή οτι έφυγε στο τέταρτο, σίγουρα κάτι θα έκανε για αυτό. Παλιότερα με είχε ρωτήσει κανα 2 φορές που βγήκα στο εικοσάλεπτο αν αρνήθηκε το κορίτσι να κάνει μασάζ, με ύφος νευριασμένο (ως προς το κορίτσι) για να επιβάλει την τάξη.
 

Fjr1300

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Σημερα βρεθηκα στην περιοχη και πηγα στο μασατζιδικο . Ηταν εκει η Αλεξανδρα η Μολδαβεζα
αν και δεν εχω κανενα προβλημα απο που καταγεται ο καθενας εκτος αν εσυ , για να γαμη@@ς ζητας διαβατηριο.
Αυτα που γραφεις για ξινα και τετοια δεν ισχυουν καθολου αλλα προφανως δεν καταλαβες οτι το κοριτσι
ειναι πανεξυπνο με λεπτο χιουμορ και χρειαζεται λιγο περισσοτερο μυαλο για να το καταλαβεις.
Εκτος αυτα , στο δια ταυτα , που ειναι το κρεβατι η κοπελα ειναι τελεια και κανει το παν να σε ευχαριστησει.
Βαθυ και υγρο τσιμπουκι , φοβερα στησιματα με το φορτε της στα τεσσερα που τα δινει ολα.
Εγω το καταευχαριστηθικα και φυσικα την συστηνω ανεπιφυλακτα.
Την επομενη φορα φιλαρακο να εισαι λιγοτερο προκατηλλημενος με την καταγωγη του καθενος , να περασεις καλα πας , δεν εισαι το
απο το τμημα αλλοδαπων χαχαχαχαχα

 
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Μάλλον εσύ είσαι η η Αλεξάνδρα η ο προαγωγος της για να γράφεις έτσι. Πήρα τηλέφωνο το πρωί για Νικολ και ρώτησα για τις κοπέλες. Σήμερα είχε ρεπό μου είπαν. Άρα κάποιο λόγο ισχυρό  έχεις και γράφεις ψέματα. Ενώ εγώ τα όσα είπα ήταν αλήθεια. Όσο για το τμήμα που αναφέρεις Ίσως και να το γνωρίζεις καλύτερα.  Καλά κρασιά λοιπόν και καλά γαμήσια.
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Σημερα βρεθηκα στην περιοχη και πηγα στο μασατζιδικο . Ηταν εκει η Αλεξανδρα η Μολδαβεζα
αν και δεν εχω κανενα προβλημα απο που καταγεται ο καθενας εκτος αν εσυ , για να γαμη@@ς ζητας διαβατηριο.
Αυτα που γραφεις για ξινα και τετοια δεν ισχυουν καθολου αλλα προφανως δεν καταλαβες οτι το κοριτσι
ειναι πανεξυπνο με λεπτο χιουμορ και χρειαζεται λιγο περισσοτερο μυαλο για να το καταλαβεις.
Εκτος αυτα , στο δια ταυτα , που ειναι το κρεβατι η κοπελα ειναι τελεια και κανει το παν να σε ευχαριστησει.
Βαθυ και υγρο τσιμπουκι , φοβερα στησιματα με το φορτε της στα τεσσερα που τα δινει ολα.
Εγω το καταευχαριστηθικα και φυσικα την συστηνω ανεπιφυλακτα.
Την επομενη φορα φιλαρακο να εισαι λιγοτερο προκατηλλημενος με την καταγωγη του καθενος , να περασεις καλα πας , δεν εισαι το
απο το τμημα αλλοδαπων χαχαχαχαχα

   
ΝΤΡΟΠΗ για τα ευρωπουλα να φτάνει μια κοπέλα να γράφει για τον εαυτό της και να διαφημίζει μέσα από εδώ.
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Και είδα ότι μόλις εχθές έκανες την εγγραφή σου Fjr1300 άρα κάτι λέει αυτό στους υπεύθυνους αυτού του σάιτ. Αφήνει τις κοπέλες να διαφημίζουν τον εαυτό τους. ΝΤΡΟΠΉ σου κοπελιά.
 

Takonis

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2019
Μηνύματα
66
Like
93
Πόντοι
0
Και το μασάζ που είναι στο πρόγραμμα σου!!πουθενά όπως παραπονιούνται αρκετοί από τους πελάτες,μαζί και εγω!!Γιατί εδώ στο  Μπου μας ενδιαφέρει παροχή υπηρεσιών και κόστος ,άρα μόνο σεξ επιπέδου μπουρδελου είναι 20-30 ευρώ το πολύ(15  min),και όχι με μασάζ μαζί  60 ευρώ!!Δεν πρέπει να μιλάνε τα κορίτσια ,1εκθέτεις και την Λιουντα ετσι!!
 

Fjr1300

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2019
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Ρε φιλε δεν μπορω να καταλαβω γιατι ασχολεισαι τοσο πολυ με αυτο το θεμα.
Σου ειπα την αποψη μου και τιποτα παραπανω , τωρα εσυ τι θελεις να μας παραστησεις???
Εισουν εκει και επαιρνες ματι οσο εγω ημουν στο δωματιο με την κοπελα .Λογαριασμο θα σου δωσω
τι ωρα πηγα ακριβως και ποια μερα. Δεν καταλαβαινεις οτι με αυτα που γραφεις καρφωνεσαι και γελειοποιησαι???
Οσο για τα δικα μου γαμησια να εισαι σιγουρος οτι θα ειναι καλα με κρασια και χωρις , για τα δικα σου δεν ξερω......
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
νομιζω μας κουρασε η αντιπαραθεση
τελος με αυτο το θεμα εξαντληθηκε
καποιοι περνανε καλα με την Αλεξανδρα ο κ Τακονις δεν ειχε καλη εμπειρια την εγραψε οκ
απο εκει και περα δεν εχει νοημα να γεμισουμε 2 σελιδες με τα ιδια και να τα αναμασαμε.


Σημερα περασα απο το μαγαζι
Εκει ειδα τις

Ζωη. Η γνωστη ελληνιδα με το πολυ καλο μασαζ
Νικολ. 20 χρονη πιπινα, πολυ ομορφη , αδυνατη με ωραιο προσωπο. παρα πολυ ωραιο μωρο
Τονια. Ενπωσιακη ψιλη Ρωσιδα μιλφ με μακρια ωραια ποδια και κοντο μαλλι
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Μάλλον εσύ είσαι η η Αλεξάνδρα η ο προαγωγος της για να γράφεις έτσι. Πήρα τηλέφωνο το πρωί για Νικολ και ρώτησα για τις κοπέλες. Σήμερα είχε ρεπό μου είπαν. Άρα κάποιο λόγο ισχυρό  έχεις και γράφεις ψέματα. Ενώ εγώ τα όσα είπα ήταν αλήθεια. Όσο για το τμήμα που αναφέρεις Ίσως και να το γνωρίζεις καλύτερα.  Καλά κρασιά λοιπόν και καλά γαμήσια.
Τελικα εχουν η δεν εχουν τηλεφωνο;Δεν μπορουμε ολοι απλα να περναμε να τσεκαρουμε αφου ψαξουμε κανα μισαωρο να παρκαρουμε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Τελικα εχουν η δεν εχουν τηλεφωνο;Δεν μπορουμε ολοι απλα να περναμε να τσεκαρουμε αφου ψαξουμε κανα μισαωρο να παρκαρουμε.

τηλεφωνο ΔΕΝ εχει το μαγαζι
οποιος θελει περνα και βλεπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom