Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 396K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.920
Κριτικές
18
Like
15.706
Πόντοι
4.546
Η Αλινα επέστρεψε πίσω η έφυγε οριστικά;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Η Αλινα έφυγε από εδώ και εργάζεται αλλού . Τα εγραψε ήδη πριν ,επεξηγηματικά ο Zero κλπ:)
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Πέρασα προχτές μετά απο αρκετό καιρό, μιας και βρισκόμουν στην περιοχή. Συνάντησα πολλά καινούρια κορίτσια. Σοφία και Γιάννα σε λεπτό, Ζωή και Ολγα στο πιο μπαμπάτσικο. Ήταν εκεί και μια κοπέλα με Ασιατικά χαρακτηριστικά, η Γιόκο, νομίζω αυτή πάει και έρχεται στο μαγαζί.

Πέρασα με Σοφία καθώς ήταν νεαρή, λεπτή και με πολύ ιδιαίτερο πρόσωπο που με κέρδισε. Θα ακολουθήσει και κριτική.
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Επίσης να προσθέσω οτι η Γιάννα φαινόταν πολύ τσαχπίνα και με προδιέθετε πολύ θετικά και δυσκολεύτηκα να διαλέξω. Εκ των υστέρων είδα και τα σχόλια του Zero και θα την τιμήσω οπωσδήποτε την επόμενη φορά και θα ενημερώσω.
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Πατώντας στο Link "Διάβασε και γράψε κριτικές στον κατάλογο" στο πάνω μέρος της σελίδας, με έβγαλε στον ιστοχώρο για τις κριτικές στο παλιό κατάστημα Βλαχοπούλου. Το έιδα αφού δημοσίευσα την κριτική και έτσι την ξαναδημοσίευσα στο σωστό μέρος. Παρακαλώ αν μπορούν οι mods να κρατήσουν μόνο την μία κριτική που είναι για το σωστό κατάστημα.
 

mysubs79

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σε τι αριθμο στην Κηφισιας είναι το μαγαζι;
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
15
Like
591
Πόντοι
290
Ειναι στον αριθμό 10. Μερικά μέτρα μετά την διαστάυρωση με την Αλεξανδρας, στο ρεύμα που πάει προς Κηφισιά.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
795
Κριτικές
12
Like
2.192
Πόντοι
496
Τι λέει παιδιά έχω να πάω καιρό στην λούντα, κανα κορίτσι όπως η αλίνα που να τα κάνει όλα και να γουστάρει παίζει η αλίνα λέμε και κλαίμε.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Σ' ε .. α λα ντεριέ ντε λα κιοσκ.. ντον λα πορτ α λα γκωσ ντε ... ισοζέ ..:cheesy:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Σημερινό ρόστερ!
Όλγα
Σοφία
Γιάννα
Μαρίνα
Όλες ορεξατες της είδα στην παρέλαση!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.920
Κριτικές
18
Like
15.706
Πόντοι
4.546
Η Μαρίνα πώς είναι εμφανησιακά; Ηλικία, κιλά;
Γνώρισα την Γιάννα και την Σοφία, πέρασα καλά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Η Μαρίνα πώς είναι εμφανησιακά; Ηλικία, κιλά;
Γνώρισα την Γιάννα και την Σοφία, πέρασα καλά.
Η Μαρίνα είναι ξανθια,1,60 περίπου, οχι τοσο ψιλη σαν την Σοφια, αρκετά καλλιγραμη με σκούρο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους
Ηλικία 30+
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Έχει καθόλου site το μαγαζί;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Τελικά δοκίμασε κάνεις την καινούργια Ρωσίδα την Μαρίνα!?
Είναι καθημερινά μέχρι τις 4 το απόγευμα και αυτό το διάστημα δεν με βολεύουν οι ώρες της. Λογικά θα κάνω μια δοκιμή το ερχόμενο Σάββατο
 

Danky88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2020
Μηνύματα
204
Κριτικές
2
Like
1.156
Πόντοι
201
Τελικά δοκίμασε κάνεις την καινούργια Ρωσίδα την Μαρίνα!?
Είναι καθημερινά μέχρι τις 4 το απόγευμα και αυτό το διάστημα δεν με βολεύουν οι ώρες της. Λογικά θα κάνω μια δοκιμή το ερχόμενο Σάββατο
Πόσο ετών είναι άμα είναι περνάω εγώ σήμερα καταδρομική
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.971
Κριτικές
490
Like
36.604
Πόντοι
41.447
Έχω γράψει ηλικία λίγο παραπάνω
 

nick25@!

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
22
Like
19
Πόντοι
0
Έχει εμπειρία κανείς με μία νεαρή Ρίτα από αυτό το μαγαζί ή αλλού?
 

tsimitsanga

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Δε γράφω συχνά, αλλά σκέφτηκα να μοιραστώ την εμπειρία μου γιατί είτε εγώ δεν έχω καταλάβει καλά (οπότε διορθώστε με), ή έχω καταλάβει καλά και καλό είναι να υπάρχει ενημέρωση.

Πέρασμα τις προάλλες για πρώτη φορά απο το συγκεκριμένο `μασατζίδικο` (με αυτάκια γιατί τελικά μασάζ που ήθελα, δεν εκανα). Ευγενικότατη η κυρία της εισόδου, πέρασμα μέσα, παρέλαση. Μου γυάλισε η Γιάννα (και λόγω των περασμένων ποστ που την περιγράφουν). Όμορφη κοπέλα, επικοινωνιακή. Μπαίνω για μπανάκι, γυρνάω, έτοιμος. Μπαίνει η Γιάννα σαν σίφουνας (στην αρχή το πήρα για θετικό), αλλά το αποτέλεσμα ήταν μπαμ μπαμ διαδικασία ξεπέτας. Δεν μου πρότεινε καν για μασαζ και έπεσε αμέσως στο ψητό. Αμέσως μετά το τελείωμα στα 10 λεπτά (ίσως και ούτε), αρχίζει να ντύνεται. Λέω κάτι δε θα έχω καταλάβει καλά, κατι θα μου πει δε γίνεται. Αρχίζει κάτι να μου λέει να τα ξαναπούμε και και, και καταλαβαίνω πως αυτό ήταν το πρόγραμμα της (για μένα, μπορεί σε άλλους να είναι διαφορετικό). Δεν είμαι τύπος που θα παραπονεθεί και θα μανουριάσει, το θέμα είναι να υπάρχει θετικό κλίμα. Οπότε ντύνομαι κι εγώ κ φεύγω (ούτε ντουσάκι εξόδου μου προτάθηκε, ούτε έκανα). Πλήρωσα 60 για υπηρεσίες στούντιο, χωρίς να είναι στούντιο σε καμία περίπτωση. Συνολικός χρόνος από τη στιγμή που μπήκα από την εξώπορτα μέχρι που βγήκα, ούτε 20'.

Σημείωση: δεν είμαι άπληστος, δε θα περίμενα ούτε για extra ball, ούτε να κάτσω και όλη την ώρα που υποτίθεται πως πληρώνεις. Αλλά όχι και αυτό, 15-20 λεπτά χωρίς μασάζ και με μια διαδικασία ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε.

Γενικότερες παρατηρήσεις: μυρίζει λίγο κλεισούρα κ τσιγαρίλα, και μικρό μείον το ντους σε άλλο δωμάτιο. Δεν είναι λόγοι για μένα να μην επισκεφτώ ξανά. Η υπερβολή με την ξεπέτα και το γεγονός πως 'έχυσε' 2-3 φορές μέσα στα λίγα λεπτά που είμασταν στο δωμάτιο όμως ήταν τέζα υπερβολικά. Εντάξει, δεν είμαστε και τόσο ηλίθιοι.
 

Συνημμένα

  • the-simpsons-enter.gif
    the-simpsons-enter.gif
    3 MB · Εμφανίσεις: 31

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom