Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 398K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Έλειπα 1 χρόνο εκτως Ελλάδας. Προχτές έκανα μεσημεριανό πέρασμα από το αγαπημένο μου ίδρυμα Κ 10.
Χτιπαω το κουδούνι και μου άνοιγει η ευγενική σεριφισσα
Με χαιρέτισε με χαμόγελο με θυμήθηκε και με ρώτησε γιατί τόσο καιρό έλειπα.
Μου είπε ότι υπάρχουν διαθέσιμες 4 κοπέλες. Εγώ ρώτησα για το ιαγαπημένο μου πιπινακι Μαρία, όμως διστιχως έλειπε και θα γυρίσει 10 Σεπτεμβρίου. Περάσανε 3 όμορφα μιλφακια και μια όμορφη νεαρή Ελληνίδα Ρίτα, περίπου 25+. Μου έκανε κλικ και πέρασα μαζί τίς. Είναι όρημη όμορφο γλυκό κοριτσάκι. Θα την ξαναπάρω.
Φανατικός οπαδός της Λιούντας αν κρίνω από τα 36 μηνύματα εκ των οποίων αν εξαιρέσουμε τα πρώτα 5-6 τις 3 πρώτες μέρες (το ξεκάρφωμα) όλα τα άλλα είναι για το συγκεκριμένο μαγαζί!

Γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά.. όμορφα τα μιλφάκια αυτά δεν τα λες.. όπως και με τόσες ρυτίδες δεν λες νεαρά την Ρίτα (30+ λέω εγώ). Την τελευταία φορά που πέρασα μαζί της βρόμαγε καπότα το στήθος της και τα πόδια της οπότε αυτό και μόνο μου αρκεί να μην την ξαναπάρω. Αν θέλω καλτ καταστάσεις πάω στο μετάξι..


Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση για το αγαπημένο μου Μαράκι και ελπίζω να γυρίσει και η Νικόλ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πότε θα γυρίσει η Νικόλ;
Πάρε χαρτάκι και περίμενε στην ουρά!! Να δω πως θα μας προλαβαίνει όταν θα γυρίσει!
 

Markosmarkos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
25
Like
22
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα από κ 10 για να πιάσω την Νικόλ,,,, αλλά μπα . Ήταν τρεις κορασίδες : Μια μελαχρινή όμορφη με κόκκινο σεχυ φόρεμα Άννα 30-35, ξανθιά Ειρήνη με πλούσιο στήθος μάλλον ρωσσιδα καινούρια εμφάνιση παλιά δεν έχω ξαναδεί και Μαρία μίνιων ,πέρασα=με Μαράκι, Για την Μαρία έχουν γράψει πολλά για αυτό δε χρειάζεται να πω κάτι, είμαι ευχαριστημένος θα την ξαναπάρω.
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Φανατικός οπαδός της Λιούντας αν κρίνω από τα 36 μηνύματα εκ των οποίων αν εξαιρέσουμε τα πρώτα 5-6 τις 3 πρώτες μέρες (το ξεκάρφωμα) όλα τα άλλα είναι για το συγκεκριμένο μαγαζί!

Γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά.. όμορφα τα μιλφάκια αυτά δεν τα λες.. όπως και με τόσες ρυτίδες δεν λες νεαρά την Ρίτα (30+ λέω εγώ). Την τελευταία φορά που πέρασα μαζί της βρόμαγε καπότα το στήθος της και τα πόδια της οπότε αυτό και μόνο μου αρκεί να μην την ξαναπάρω. Αν θέλω καλτ καταστάσεις πάω στο μετάξι..


Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση για το αγαπημένο μου Μαράκι και ελπίζω να γυρίσει και η Νικόλ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πάρε χαρτάκι και περίμενε στην ουρά!! Να δω πως θα μας προλαβαίνει όταν θα γυρίσει!
Γιατί ανησυχείς
Φανατικός οπαδός της Λιούντας αν κρίνω από τα 36 μηνύματα εκ των οποίων αν εξαιρέσουμε τα πρώτα 5-6 τις 3 πρώτες μέρες (το ξεκάρφωμα) όλα τα άλλα είναι για το συγκεκριμένο μαγαζί!

Γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά.. όμορφα τα μιλφάκια αυτά δεν τα λες.. όπως και με τόσες ρυτίδες δεν λες νεαρά την Ρίτα (30+ λέω εγώ). Την τελευταία φορά που πέρασα μαζί της βρόμαγε καπότα το στήθος της και τα πόδια της οπότε αυτό και μόνο μου αρκεί να μην την ξαναπάρω. Αν θέλω καλτ καταστάσεις πάω στο μετάξι..


Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση για το αγαπημένο μου Μαράκι και ελπίζω να γυρίσει και η Νικόλ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πάρε χαρτάκι και περίμενε στην ουρά!! Να δω πως θα μας προλαβαίνει όταν θα γυρίσει!
Γιατί ανησυχείς; Γνωρίζω κ Λυδα 30 χρόνια, αυτό σου λέι κάτι; Έχεις δεί την Ρίτα από κοντά; Είναι μικρή, όντως 26 χρ, και δε ξέρω που βρικες τις ρυτίδες; Είναι μελαχρινή μικροκομαμενη με μακρυά μαλλιά, μπιπως την μπερδεύει ς με την Γιάννα, αδύνατη μελαχρινή με καρέ μαλλιά, μιλφ 38χρ;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Γιατί ανησυχείς
Γιατί ανησυχείς; Γνωρίζω κ Λυδα 30 χρόνια, αυτό σου λέι κάτι; Έχεις δεί την Ρίτα από κοντά; Είναι μικρή, όντως 26 χρ, και δε ξέρω που βρικες τις ρυτίδες; Είναι μελαχρινή μικροκομαμενη με μακρυά μαλλιά, μπιπως την μπερδεύει ς με την Γιάννα, αδύνατη μελαχρινή με καρέ μαλλιά, μιλφ 38χρ;
Δεν θα τα χαλάσουμε για μερικα χρόνια αλλά δεν μπερδεύομαι κάθε τόσο η συγκεκριμένη σκάει με ξυρισμένο μαλλι στο πλάι. Έχω περάσει μαζί της (μέχρι που είδα ότι είδα και δεν ξανά μπαίνω μαζί της) και ξέρω καλά τι λέω και για την ηλικία της. Τα ποδαράκια χήνας εκεί είναι (στα μάτια) .. και σχετικά με την ηλικία της όταν την είχα ρωτήσει, το μόνο που μου είχε πει ήταν ότι ήταν πάνω από 30 αφού επιμένεις να στο πω και αυτό.

Ο μόνος λόγος που το ανέφερα πέρα ότι το προφίλ σου σχολιάζει μόνο το συγκεκριμένο μαγαζί είναι πως όσοι ψάχνουν μικρή όπως και εγώ δεν θα το βρουν σε αυτήν. Μικρή για μένα είναι μέχρι 25-26 το πολύ μετά πας σε άλλη κατηγορία και μετά στα μιλφ.. Και έχω κάνει χιλιόμετρα να βρω μικρές και μου έβγαιναν τελικά μεγαλες.. Όσο μπορώ βοηθάω όπως περιμένω να βοηθανε και άλλοι εδώ για να βρίσκει ο καθένας αυτό που ψάχνει. Αυτό είναι και το νόημα του σαιτ αυτού.
 

Lucas(2)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες η Μαρία και η γιαννα κανεις αν ειναι περιποιητικές;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Καλησπέρα παίδες η Μαρία και η γιαννα κανεις αν ειναι περιποιητικές;
Την Γιάννα δεν την ξέρω.. Η Μαρία κάνει απλό πρόγραμμα μην περιμένεις τρελές φάσεις αλλά είναι πολύ συμπαθητική (για μένα τουλάχιστον)
 

Lucas(2)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Την Γιάννα δεν την ξέρω.. Η Μαρία κάνει απλό πρόγραμμα μην περιμένεις τρελές φάσεις αλλά είναι πολύ συμπαθητική (για μένα τουλάχιστον)
Γιατι ρώτησα στο τηλ μου ειπε τα καταπίνει όπως η γιαννα κανει το προγραμμα τις γιαννας. Τιν ίδια λέμε τι Μαρία τι μικροκαμωμένη ;
 

Lucas(2)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις για τι γιαννα πετιτ 30χρ ετσι λέει τουλάχιστον αν ειναι καλή η σε ξεπετάει γρήγορα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Η Μαρία δεν τα καταπίνει.. Αποστειρωμένο κάνει.. Οσο για το τί σου είπε η Λιούντα στο τηλέφωνο.. μάλλον για να πας από εκεί ή την έπρηξες και σου έλεγε σε όλα ναι. Το μαγαζί έχει την φήμη του ξεπετάδικου γενικότερα δεν κάθεται καμία όλο τον χρόνο μέσα. 1000 φορές για μένα 50 ή 60 ευρώ μισή ώρα κάπου με καλύτερα προγράμματα καλύτερο και καθαρότερο χώρο κλπ. Αυτό είναι για την περίπτωση που απλά είσαι στην γειτονιά και θες να ρίξεις έναν στα γρήγορα
 

Lucas(2)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω τι κάνει το κύριο του τηλεφώνου.. Στην αγγελία οι φωτογραφίες δεν έχουν σχέση με το μαγαζί. Ξεπετάδικο είναι και σου είπα Γιαννα δεν την ξέρω.. Για την Μαρία είπα εγώ. Και άλλα γράφουν σε άλλες αγγελίες που δεν ισχύουν.. Τσεκαρισμένο.. Την αγγελία ήθελες να βάλλεις?
Δηλαδή αυτη με το κόκκινο στις φωτο δεν υπάρχει καν στο μεσατζιδικο;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δηλαδή αυτη με το κόκκινο στις φωτο δεν υπάρχει καν στο μεσατζιδικο;
Τώρα που συνεχίζεις και ρωτάς τα ίδια καταλαβα γιατί σε όλα σου έλεγε ναι.. Ορίστε πάρε και ίδια φωτογραφία με watermark απο πίσω
 

Συνημμένα

  • 1633719650407.png
    1633719650407.png
    242,3 KB · Εμφανίσεις: 121

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Είσαι ξουραφι γι αυτο το καταλαβες
Την ξέρω χρόνια την Λιούντα γιαυτό απο την αρχή στο είπα σαν ενδεχόμενο το ότι την έπριξες και σου έλεγε σε όλα ναι.. όπως ξεκίνησες να πρίζεις και εδώ, χωρίς συμμετοχή με 9 ποστ σε 2 χρόνια, ρωτάς σου απαντάω και ξαναρωτάς τα ίδια.. και στο τέλος το παίζεις και έξυπνος..Έχεις το ίδιο νοητικό επίπεδο με τις Ελλεεινιδες πουτάνες που λέγαμε πριν λίγο σε άλλο νήμα οπότε γράφε μόνος σου. Με ηλίθιους ποτέ κανείς δεν έβγαλε άκρη..
 

Lucas(2)

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Την ξέρω χρόνια την Λιούντα γιαυτό απο την αρχή στο είπα σαν ενδεχόμενο το ότι την έπριξες και σου έλεγε σε όλα ναι.. όπως ξεκίνησες να πρίζεις και εδώ, χωρίς συμμετοχή με 9 ποστ σε 2 χρόνια, ρωτάς σου απαντάω και ξαναρωτάς τα ίδια.. και στο τέλος το παίζεις και έξυπνος..Έχεις το ίδιο νοητικό επίπεδο με τις Ελλεεινιδες πουτάνες που λέγαμε πριν λίγο σε άλλο νήμα οπότε γράφε μόνος σου. Με ηλίθιους ποτέ
Την ξέρω χρόνια την Λιούντα γιαυτό απο την αρχή στο είπα σαν ενδεχόμενο το ότι την έπριξες και σου έλεγε σε όλα ναι.. όπως ξεκίνησες να πρίζεις και εδώ, χωρίς συμμετοχή με 9 ποστ σε 2 χρόνια, ρωτάς σου απαντάω και ξαναρωτάς τα ίδια.. και στο τέλος το παίζεις και έξυπνος..Έχεις το ίδιο νοητικό επίπεδο με τις Ελλεεινιδες πουτάνες που λέγαμε πριν λίγο σε άλλο νήμα οπότε γράφε μόνος σου. Με ηλίθιους ποτέ κανείς δεν έβγαλε άκρη..
Καμία σχέση κάνε η πολλές πουτανες σου κάνουνε κακό
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
149
Like
420
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους .! .! Η Τζούλια που δούλευε το 2019 η milf ελληνίδα μήπως την έχει πάρει το μάτι κανενός που να βρίσκετε ;;;
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.672
Πόντοι
4.365
Περασμα απο την Κα Λιουντα.. παντα ευγενικη..
2 κοπελες..
Μιλφακι ομορφο ξανθο αδυνατο.. νομιζω Κατερινα... Αξιζει μια δοκιμη next time...
και Nικολ... μελαχρινο πιπινι . .. με κολαρακι ωραιο..κ ωραιο μουτρακι...
Την ειχα παρει παλιοτερα.. κ ηταν ξεπετα... αλλα της εδωσα μια 2η ευκαιρια...κ ευτυχως μ βγηκε...
Μασαζ δεν το εχει.. αλλα στον 2ο γυρο... αντεχει!!!
Και στο:fuck2: αλλα κ στην:pipa1: ειναι πολυ καλη...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.011
Κριτικές
490
Like
36.746
Πόντοι
41.447
Περασμα απο την Κα Λιουντα.. παντα ευγενικη..
2 κοπελες..
Μιλφακι ομορφο ξανθο αδυνατο.. νομιζω Κατερινα... Αξιζει μια δοκιμη next time...
και Nικολ... μελαχρινο πιπινι . .. με κολαρακι ωραιο..κ ωραιο μουτρακι...
Την ειχα παρει παλιοτερα.. κ ηταν ξεπετα... αλλα της εδωσα μια 2η ευκαιρια...κ ευτυχως μ βγηκε...
Μασαζ δεν το εχει.. αλλα στον 2ο γυρο... αντεχει!!!
Και στο:fuck2: αλλα κ στην:pipa1: ειναι πολυ καλη...
επέστρεψε η Νικόλ? καλό νέο!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ναι γύρισε περίμενα να δω πότε θα το γράψει κάποιος! κ πέρασα να δω αν έχει φέρει τίποτα που να αξίζει η Λιούντα αλλα δε.. οπότε μπήκα με Νικόλ. Μασαζ καλό κάνει οκ δεν είναι φυσιοθεραπευτής.. αλλά οκ.. συμπαθιτικό θα έλεγα.
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Πρωινό πέρασμα από λαδοτρειβειο της κ Λυδας διστιχως αγαπημένα πιπινακια Μαρία και Νικόλ λείπουν. Θμως ήταν 4 κοπέλες Δέσποινα ξανθιά αδύνατη Έλληνιδα, Ζωή καμπουλατη με πλούσιο στήθος μιλφ Ρωσίδα, και δύο καινούριες .Μια καληγραμμη μελαχρινή Άννα μάλλον Ελληνίδα και σχεδων αδύνατη με τέσσαρη φυσικό στήθος Ειρήνη ξανθιά , Δεν είναι πιπινακι που μου αρέσει αλλά μου έκανε κλικ και πέρασα μαζί τίς όντων δεν το περίμενα αλλά εμεινα πολύ ευχαριστημένος, μιλάει πολύ καλά Αγγλικά γλυκιά και εξεριτικο δεύτερό μέρος. Σίγουρα θα την ξαναπάρω,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom