Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Λέλας Καραγιάννη 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 580
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία

riki88

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
http://[URL unfurl="true"]www.studiolelas-gr.com/images/pictures/linda/01.jpg[/img[/URL]]

Τελικα ολες οι κοπελες που δουλευουν με το ονομα Λιντα σε αυτο το στουντιο θα εχουν τις ιδιες φωτογραφιες?

Αυτες ειναι ψευτικες!!!! :tickedoff:
 

nord-f

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
http://[URL unfurl="true"]www.studiolelas-gr.com/images/pictures/linda/01.jpg[/img[/URL]]

Τελικα ολες οι κοπελες που δουλευουν με το ονομα Λιντα σε αυτο το στουντιο θα εχουν τις ιδιες φωτογραφιες?

Αυτες ειναι ψευτικες!!!! :tickedoff:
[/quote]Ιδιες φωτογραφιες ειχε και η αλλη ΛΙΝΤΑ που δουλεψε ενα χρονο πριν και τωρα ειναι Σπυρου Πατση 40
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Καλησπερα σε ολους! :tits2:100
Απο σημερα μεχρι τελος του μηνα καθε πρωι θα δουλευουμε εδω μαζι με μια καινουρια κοπελα απο την Πολωνια. Ειναι ψιλη, αδυνατη, μελαχρινη, 23 χρονων. Κανει και ελευθερο στοματικο και πρωκτικο. Απλο+ελευθερο=80ευ, απλο+πρωκτικο=80ευ, απλο+ελευθερο+πρωκτικο=100.
φιλακια! :-* :-* :-* :-* :-*
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Καλησπερα σε ολους! :tits2:100
Απο σημερα μεχρι τελος του μηνα καθε πρωι θα δουλευουμε εδω μαζι με μια καινουρια κοπελα απο την Πολωνια. Ειναι ψιλη, αδυνατη, μελαχρινη, 23 χρονων. Κανει και ελευθερο στοματικο και πρωκτικο. Απλο+ελευθερο=80ευ, απλο+πρωκτικο=80ευ, απλο+ελευθερο+πρωκτικο=100.
φιλακια! :-* :-* :-* :-* :-*
Η θεά σόνια πότε επιστρεφει?
 

Επισκέπτης
Αυτη η Ντιανα λεει τιποτε μαγκες. Την εχει δοκιμασει κανενας. Ας μου πει καποιος τις εμπειριες του. Την ειδα στην πρωινη βαρδια του γκρεισειλαντιες.κομ

Επειδη εχω ελευθερη μερα αυριο θα βγω για μπουρδελοσακα.

Μηπως ξερει κανενα κοριτσι σε στουντιο που να τα κανει ΟΛΑ ενωουμε Ολα τα παντα να ειναι βιτσιοζα γκομενα. Ας μου το πει καποιος την γνωμη του. Θελω να ακουσω και τις δικες σας γνωμες.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Τελικά η Σόνια εγκατέληψε το επάγγελμα;
Δεν εργάζεται πλέον ;;;;;;

ή

επιασε αλλού δουλία;;;;;;;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Αυτη η Ντιανα λεει τιποτε μαγκες. Την εχει δοκιμασει κανενας. Ας μου πει καποιος τις εμπειριες του. Την ειδα στην πρωινη βαρδια του γκρεισειλαντιες.κομ

Επειδη εχω ελευθερη μερα αυριο θα βγω για μπουρδελοσακα.

Μηπως ξερει κανενα κοριτσι σε στουντιο που να τα κανει ΟΛΑ ενωουμε Ολα τα παντα να ειναι βιτσιοζα γκομενα. Ας μου το πει καποιος την γνωμη του. Θελω να ακουσω και τις δικες σας γνωμες.
αν κ καθυστερημενη απαντηση μπορω να σου πω οτι ειναι μια καλη περιπτωση.
Εχει φορβερο  φυσικο στηθος που αν για το οποιο εισαι διατεθημενος να αποδεκτεις κ τα αναλογα πιασιματα τοτε θα περασεις τελεια.
εχει πολυ γλυκο προσωπο με υπεροχα ματια κ κανει φοβερο στοματικο που εαν κ δεν ειμαι λατρης παραλιγο να με τελειωσει.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.876
Κριτικές
91
Like
2.822
Πόντοι
5.195
Πριν από λίγο, βόλτα στο Λέλας Καραγιάννη 35 με συνάδελφο συναγωνιστή, για να δούμε τη μιλφάρα Χριστίνα που έχω διαβάσει τόσα καλά σχόλια. Μετά από λίγο ψάξιμο γιατί δεν είχαμε ξαναπάει και αφού το βρήκαμε, τα φώτα της εισόδου ανοιχτά, η πόρτα ορθάνοιχτη, ταμπέλα από χαρτί που λέει, "ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΑΝΟΙΧΤΑ". Χτυπάμε το κουδούνι 1, χτυπάμε το κουδούνι 2, χτυπάμε το κουδούνι 3, καμία απάντηση. Λέω δεν τους αρέσουμε και πάμε να φύγουμε. Μέχρι να ανέβουμε στο μηχανάκι μπαίνει ένας ηλικιωμένος και πριν προλάβω να ξεκαβαλήσω για να τρέξω να δω αν του ανοίξουνε, του είχανε ανοίξει και είχε μπει μέσα.
Μετά από αυτό... γιατί ρε καθήκια του κερατά,  :fuck1: το κωλόσπιτό σας έχετε ανοιχτή τη πόρτα δεν μας ανοίγετε?  :jerking:
Να σημειώσω ότι δεν είμαστε ούτε αλλοδαποί ούτε σκατόφατσες. Ελληνάρες είμαστε. Και τραβιώμασταν από το Πειραιά με το παπί μέσα στο κρύο. Αν μπορεί ο αντισθένης ας τους πει κάτι. Μαύρο ρε στο κωλόσπιτο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom