Νέα

Λάρνακα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 399K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1


Οσες φορές πήγα μετά τις 1000 είχε πολύ δουλειά.
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
113
Like
50
Πόντοι
1
Για τη Ρωσίδα Κατερίνα η ερώτηση. Επειδή έκανα μια βόλτα στην περιοχή και δεν εντόπισα την πολυκατοικία, μας εξηγάς καλύτερα σε παρακαλώ. Όταν λες πρώτη έξοδος στον κυκλικό κόμβο εννοείς πρώτη έξοδος επί του κόμβου ή μετά τον κόμβο πρώτο αριστερά στρίψιμο δηλ. μετά το χημείο; Στην πρώτη έξοδο επί του κόμβου είδα μια 3όροφη παλιά πολυκατοικία αλλά δεν είχε τηλέφωνο στην είσοδο. ίσως μετακόμισε, ίσως πήγα σε λάθος τόπο...
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1

Για το μπαρ, Fantastico απέναντι από το Black cat Υπάρχει και χώρος με καναπέδες που πας και επάνω αλλά νομίζω ότι δεν γίνεται τίποτα. Έχει κοπέλες ωραίες 25αρες που κάνουν αυτή τη δουλειά πολύ καιρό. Μη μου πείτε ότι δεν έχουν γίνει παμπόνηρες. Νομίζω ότι μόνο από τα ποτά κονομάνε κανα 60αρι με απλά κεράσματα πληρώνονται και επί ποσοστού και τρέχα γύρευε. Μάλλον ούτε χεράκι να βάλεις ούτε τίποτα γιατί δεν χρειάζεται. Δεν ξέρω πώς μαμούνται.Πάντως για να κάνουν πελάτες πρέπει κάτι να παίζει. Αγαπούληδες? Καμμιά κρυφή εκτόνωση πάνω. Δεν ξέρω και δεν έχω διάθεση να ρίζω κανένα 500αρι να μάθω. Μου φαίνεται λίγο ιστορία. Ρε μάγγες τι λέτε εσείες εάν ξέρετε.
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Μπορει να τους βαλεις ποτα για να τισ παρεις αλλα στο τελος να μην παρεις τιποτα
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1


  Σώπα, αυτές δεν είναι για εκμετάλευση είναι για να κλαις τα λεφτά σου. Και μετά από πολλά κεράσματα και εάν τους αρέσεις και εάν θεωρήσουν ότι θα κερδίσουν ίσως να κάνουν νταραβέρι μαζί σου με απώτερο σκοπό τη μόνιμη σχέση.
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
113
Like
50
Πόντοι
1
Εντόπισα την Κατερίνα! Στην πολυκατοικία απέναντι από το παιδικό πάρκο είναι...Θα σας πω εντυπώσεις οσονούπω.
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
113
Like
50
Πόντοι
1
Για την Κατερίνα. Από K-CINEPLEX προς εκκλησία Φανερωμένης (λεωφόρος Φανερωμένης δηλαδή). Κάπου στο μέσο της λεωφόρου υπάρχει κυκλικός κόμβος. Εκεί στον κόμβο στρίβουμε αριστερά στην πρώτη έξοδο του κόμβου προς περιοχή Δροσιάς. Προχωράμε 100-150 μέτρα και αριστερά μας βλέπουμε ένα παιδικό πάρκο που τώρα φτιάχτηκε. Απέναντι ακριβώς είναι μια παλιά πολυκατοικία τριώροφη. Το τηλέφωνο της Κατερίνας είναι δίπλα στα θυροτηλέφωνα. Κάνε υπομονή 2 ώρες και θα σου πω αν αξίζει... Ξεκαθαρίζω ότι δεν πάω για πήδηγμα αλλά ελπίζω να έχω ένα ανεκτό καλό μασάζ από μια όμορφη κοπέλα. Κάποιος φίλος έγραψε ότι κάνει και "εκτονωτικό" μασάζ και αυτό κατάλαβα και εγώ από τη συνομιλία που είχαμε στο τηλέφωνο.
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
113
Like
50
Πόντοι
1
Για την Κατερίνα... Μία ώρα μασάζ με εκτόνωση 50 ευρώ αν και στο τηλέφωνο μου είπε 60. Όμορφο πρόσωπο με γαλανά μάτια, κοντά ξανθά μαλιά, αφρουλάτη, γύρω στο 1.62. Τίποτα το ιδιαίτερο όπως και το μασάζ της. Πολύ ομιλητική και συμπαθητική. Το διαμέρισμά της διαθέτει και ατομική σάουνα την οποία όμως δεν δοκίμασα...Αυτά. Η πολυκατοικία της είναι η L.CHRISOS 3.
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Ok φιλε ευχαριστούμε. Πιασήματα αφήνει? Τηλέφωνο πήρες?
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Για την Κατερίνα... Μία ώρα μασάζ με εκτόνωση 50 ευρώ αν και στο τηλέφωνο μου είπε 60. Όμορφο πρόσωπο με γαλανά μάτια, κοντά ξανθά μαλιά, αφρουλάτη, γύρω στο 1.62. Τίποτα το ιδιαίτερο όπως και το μασάζ της. Πολύ ομιλητική και συμπαθητική. Το διαμέρισμά της διαθέτει και ατομική σάουνα την οποία όμως δεν δοκίμασα...Αυτά. Η πολυκατοικία της είναι η L.CHRISOS 3.

Aν εχεις το τηλεφωνο της στειλε μου το π.μ
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
113
Like
50
Πόντοι
1
ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΡΥΩΝΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ. ΗΤΑΝΕ ΨΟΦΟΚΡΥΟ ΧΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ...
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
113
Like
50
Πόντοι
1
ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ ΑΛΟΙΩΣ ΞΑΝΑΠΕΣΤΕ ΜΟΥ.
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1

  Στο Crystal από πρόσφατη κρούση: Υπάρχουν 7 κοπέλες. Οι 5 είναι καλούλες και οι 2 μουνάρες. Αυτές οι 2 δεν πάνε έξω δουλεύουν με ποτά. Οι υπόλοιπες εντάξει, προσέχετε γιατί έχει παμπόνηρες.
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Δεν εχουν εμπιστοσυνη αυτες. Σε ολοκληρη την πολη δεν υπαρχει μια επαγγελματιας πορνη?
 

asemasre

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Like
4
Πόντοι
0
πηγα ψες στο μαυρο γατο εχει 3 κοπελες η μια ειναι μια μελαχροινη ρωσιδουλα (την πηρα 2 φορες ,μετρια πραγματα) και εχει και 2 νεες ,ιδως η ξανθουλα φαινετε δυνατη ,συντομα θα την δοκιμασω και θα σας πω
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Ποση ωρα ηταν μαζι σου?
 

asemasre

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Like
4
Πόντοι
0
δεν εβαλα ποτα χθες ..μονο τα δικα μου ,θα κερασω απο βδομαδας την ξανθουλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom