Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 259K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

anarchymits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
Σύμφωνα με προλαλήσαντα οι τιμές στα μποθρδέλα στην Λάρισα είναι ακριβές. 30ευρω ταρίφα όλα.Τα σπίτια είναι γενικά χαμηλής ποιότητας εκτος από τα 2 ξύλινα στη βύρωνος και το προτελευταίο στην Ηφαίστου.Απλά μην ξεγελαστείτε Η Βίκη στο πρώτο βύρωνος αν και το σπίτι ΑΘΛΙΟ είναι πολύ καλή και Το 1ο ΗΦΑιστου πάνω από το Las Vegas.Για περισσότερες πληροφορίες οτι θέλετε
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
H Βίκη παίζει να είναι τραβέλι ??? Όσοι γνωρίζετε καταθέστε την άποψή σας γιατί στη μία και μοναδική φορά που την επισκέφθηκα μου μπήκαν ιδέες ..
 

anarchymits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε σε αυτό που λες μπορεί και να έχεις δίκιο. Ισως είναι τραβέλι αλλά δεν νομίζω γιατί ούτε μεγάλα μπρατσα έχει και λεπτή είναι. Μήλο του αδάμ δεν πρόσεξα γιατί είναι πολύ σκοτεινό μπουρδέλο
 

anarchymits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
Εχω ενδοιασμούς για το πρωτελευταίο Ηφαιστου. Πιθανολογώ οτι μπορεί να είναι ξέρεις τπτ?
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Για την Βίκη και εγώ έχω ενδοιασμούς που πηγάζουν από τη ρήση "πολύ καλό για να είναι αληθινό" καθώς και από τη φωνή της. Εντωμεταξύ, το γέλιο είναι οτι με το που μπήκα στο δωμάτιο μου ήρθε κατευθείαν η ΄"λάθος" σκέψη και άντε να λειτουργήσεις μετά...Για το προτελευταίο Ηφαίστου (αν λέμε το ίδιο) πιστεύω οτι είναι τραβέλι.

Γενικά συμφωνώ και εγώ οτι τα δύο ξύλινα είναι οι καλύτεροι χώροι, με καλά νιμού αλλά παγοκολώνες. Ειδικά η πιο παλιά που από το γωνιακό μετακόμισε στο διπλάνο. Για την τωρινή του γωνιακού (γιασμίν στο όνομα) ισχύει οτι είναι το ίδιο ξενέρωτη γιατί είμαι έτοιμος για επίσκεψη? Επίσης, στην Ηφαίστου πάνω από το vegas τί παίζει αυτή την περίοδο για βραδινές ώρες ???
 

anarchymits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
Στο γωνιακό ξύλινο στην βυρωνος πριν κανα μήνα ηταν μια Ψηλή ξανθιά δεν ξέρω τη ρολο βαράει αλλα πολυ για παγοκολονα μου κάνει. Στην Ηφαίστου πανω απο το λασ βεγκασ η θα πετύχεις μια μεγάλη με βυζάρα που έχει πολλα χρόνια η καμμια καινουργια. Η τσατσα μου είπε οτι αλλάζει κοπέλα καθε 15 μέρες αλλά η μεγαλη είναι σταθερή
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Για άλλες υπηρεσίες παίζει τίποτε στην πόλη? Π.χ. μασάζ, τηλέφωνο κ.λ.π. Ρωτάω γιατί ένα χρόνο σχεδόν εδώ και ακόμη δεν έχω βρει τα κατάλληλα κονέ. Εννοείται οτι για τλφ και ονόματα καλύτερα να χρησιμοποιούμε pm.
 

anarchymits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
Για τηλέφωνα δεν ξέρω τπτ μπορεί να παίζουν αλλά είναι καλα κρυμμένα μυστικά. Οσο αναφορα μασαζ ξέχνα το. Μόνο μπουρδελα και τα στριπ δεν αξίζουν γιατι είναι και ακριβά και δεν έχουν πριβέ έλεος.
 

anarchymits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
Εσυ σε ποιό έχεις πάει πρόσφατα? και τι έπαιζε?
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε, επίσκεψη έσω κάνει στην Πολωνέζα με το κοντό καρέ μαλί όταν ακόμη ήταν στο γωνιακό ξύλινο (τώρα είναι στο δίπλα) και μου φάνηκε πολύ ξενέρωτη. Την τωρινή ψηλή του γωνιακού (γιάσμιν) την έχω δει και λέω να πάω αλλά φοβάμαι οτι θα είναι άλλη μία παγοκολόνα! Ξέρεις κάτι συγκεκριμένο για αυτήν ?? Από άλλες, έχω επισφεφθεί μία Κύπρια στην τερψιθέα αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος. Τέλος, η Βίκη μου φάνηκε καλή αλλά έχω υποψίες οτι είναι τραβέλι... Αυτά και αν μάθεις τίποτε καλό τότε εενημερώνεις
 

Επισκέπτης
H Βίκη παίζει να είναι τραβέλι ??? Όσοι γνωρίζετε καταθέστε την άποψή σας γιατί στη μία και μοναδική φορά που την επισκέφθηκα μου μπήκαν ιδέες ..

Mην μου λέτε τέτοια γιατί την πήρα και δεν γουστάρω τραβέλια!!! Πάντως δεν νομίζω... ούτε καρύδι έχει, ούτε γενικά κάτι που να φέρνει σε τραβέλι. Είναι απλά λίγο "μαγκάκι" θα έλεγα. Αν τελικά αποδειχθεί ότι είναι τραβέλι... έχετε την ταινία "Ace Ventura - The Pet Detective"? Ε... θα κάνω σαν τον Jim Carrey όταν κατάλαβε ότι η Sean Young ήταν άντρας!!!! :cheesy:
 

anarchymits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
παιδιά τπτ νεότερο περα από το να μην πάτε Τερψιθέα έχει μια άθλια 50 χρονών
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
τελικά, την γιασμίν στο γωνιακό ξύλινο δεν την έχει πάρει κανένας ?? θα πάω να την δοκιμάσω εγώ, έλεγα μόνο μήπως ξέρετε τίποτε περισσότερο και με γλυτώσετε από άλλη μία ξενέρωτη που έσκασε μύτη στο εν λόγω μαγαζί.
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Να ρωτησω κι εγω τωρα κατι ισχυουν αυτα που γραφτηκαν ποιο πανω γιατι λεω σημερα να επισκευθω την Λαρισα να μην ψαχνω αδικα. Ρωταω αφενος μεν γιατι ειναι ελαφρως προχωρημενη η ωρα αφετερου γιατι εχουν περασει καμια 15αρτια μερες και παραπνω απο το post για βικυ. Αν ενδιαφερετε και κανενας για παρεα δεκτη. Ευχαριστω
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Ωραια πατατα φαγαμε σημερα. Τα παντα κλειστα. Και μια παρατηρηση δεν ξερω ποτε τραβηκτηκαν οι φωτο απο τα σπιτια στην Λαρισα αλλα η έχουν αλλαξη οι αριθμοι η εχουν μπερδευτη οι φωτογραφίες
 

Επισκέπτης
Ωραια πατατα φαγαμε σημερα. Τα παντα κλειστα. Και μια παρατηρηση δεν ξερω ποτε τραβηκτηκαν οι φωτο απο τα σπιτια στην Λαρισα αλλα η έχουν αλλαξη οι αριθμοι η εχουν μπερδευτη οι φωτογραφίες

Oι φωτός τραβήχτηκαν τον Ιούνιο και της τράβηξα εγώ ο ίδιος! Τώρα να έχουν αλλάξει οι αριθμοί και τα σπίτια... τι να σου πω! Θα ξαναπάω το Σεπτέμβρη για λίγο και θα σου πω!
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
ξερω εγω ίσως ηταν και ψιλοσκοτεινες οι φωτο γι'αυτο αλλα έχω την εντυπωση πως αλλαξανε οι αριθμοί
 

ΑΛΟΓΟ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορα απο χθεσινη επισκεψη στη Λαπηθων στο δεξιο ανεβαιβαινοντας για Φρουριο.Η Πολωνεζα ηταν εκει .Ομορφο  προσωπακι αλλα καμμια συμμετοχη στο δωματιο.Μηδεν!!!!!!
 

dr_elegant

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τα νέα από τη Λάρισα. Καταρχήν ο μέσος όρος των γυναικών που κυκλοφορούν είναι χάλια με συγχωρείτε. Βλαχοφέρνουν σε συμπεριφορά και ντύσιμο-εμφάνιση. Ελάχιστες πανέμορφες είδα. Μερικές όμορφες και όλες οι άλλες για τα μπάζα των χωραφιών.
Πάμε παρακάτω. Όλο τοπαιχνίδι παίζεται στις γύρω καφετέριες από την πλατεία ταχυδρομίου και στην πλατεία Δημαρχείου. Παρεπιπτόντως στην πρώτη μέχρι αργά το απόγευμα γίνονται εντυπωσιακές επιδείξεις σκέιτμποαρντ από νεαρούς!
Στο θέμα μας έχω πληροφορία μόνο (καθώς 2 24ώρα είχα στη διάθεσή μου και όχι ολόκληρα) για ξενοδοχεία. Στο Grand Hotel όλα έχουν σχέση με τα παράνομα ζευγάρια. Τίποτα με CG και αγοραίο βασικά παντρεμένες-οι. Διόνυσος HOTEL παίζει μέσα από το ξενοδοχείο με εργαζόμενους που πρέπει να πλησιάσετε (δε μπορώ να πω περισσότερα, θα καταλάβετε). Τέλος στο Μετροπόλ ήταν όλο το σκηνικό. Από το μεσημέρι παίζουν βύζιτες, εγώ προσωπικά είδα 2 απέξω την ώρα που φτάναμε και κατέβηκαν οι πελάτες και τις πήραν (μια ρουμάνα και μια ρωσίδα). Αργά το απόγευμα περιμένοντας να με πάρει τοπικός αντιπρόσωπος περίμενε μια τύπισσα κοντούλα αλλά όμορφη και πολύ περιποιημένη πέρνωντας τηλέφωνο και σχεδόν φωνάζοντας ότι αν δεν κατέβει αμέσως θα φύγει και θα το πει στο γραφείο...Την πλησίασα αγχωμένος λόγω χρόνου να πάρω πληροφορίες, φοβήθηκε να πάρει και αφού με κοίταξε βιαστικά μου είπε "ρώτα να μάθεις μέσα" και έφυγε προς το κέντρο της πλατείας δεξιά του πεζόδρομου μπροστά από το ξενοδοχείο. Προφανώς θα ξαναήρθε μετά...

Καλησπερα σας.
Μηπως υπαρχει καποιο ξενοδοχειο ημιπαραμονης ή περιπου με τετοιο καθεστως στη Λαρισα;
Αυτο το Grand Hotel λειτουργει καπως ετσι;Ξερει καποιος λεπτομερειες περι τιμης,αν χρειαζεται να αφησεις ταυτοτητα;
Α!Και στη Καρδιτσα επισης(ή καπου κοντα)!
Σας ευχαριστω
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Αλλαγές στην Βυρωνος 8 πιθανον. 30 Ευρω το αντιτιμο σταθερα. Η κοπελλα ονομα δεν θυμαμε (συγνωμη παιδια με τα ονοματα δεν τα παω καλα )1,73 περιπου (εγω ειμαι 1,72) χωρις τακουνια, μικρο στηθος, λεπτη γενικα με ελαφρως ανεπτυγμενη την περιφερια ελαφρως όμως. Μαλλια ξανθα μακρια και ενα κινεζικο μονογραμα tatoo στο γνωστο σημειο πανω απο τον κώλο. Συμπαθυτικη πεολειψια μετρια στο κρεβατι με φιλοτημες φωνουλες. Επισης πιανεις ελευθερα εδω εδω εδω οχι εδω εδω ( κοινως κωλο και νιμου οχι τα αλλα ελευθερα τα μαλιλια πχ πιαστα ελευθερα :P) μετα απο αυτο δεν τολμισα να ρωτησω αν δεινει κουλουρι. Δεν πολυ μιλαει Ελληνικα. Το μαγαζι εδειχνε καθαρο και φρεσκοβαμενο τα σεντονια καθαρα (ισως μολις τα ειχανε αλλαξει δεν ξερω). Η κοπελα απο οτι μου ειπε στα αγγλικα 40 ατομα την μερα περιπου (αμφιβαλω τοσα πολλα αλλα λεμε τι μου ειπε). Η τσατσα ευγενικη αλλα έδειχνε πως δεν περιμενε πελατεια, οχι εκεινη την ωρα τουλαχιστον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom