Νέα

ΛΑΛΟΥΝΑ : ΚΟΡΟΪΔΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s/milfakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Η ΧΑΡΙΣΤΙΚΗ ΒΟΛΗ..
τι παιζει??
καταλοιπο απο τις αλλαξοκωλιες με τα τραβελακια των δικαστηριων???
οχι ρε τυπε τετοια & τοση ξεφτιλα..
ουνες παρτουζωνα(με προτροπη-ικεσια των συζηγων τους) το 78 σε μοναχο-ροτριγκεν-στουτγκαρδη για κανα μηνα στην πρωτη εκτος συνορων αποβαση-πορνοεκδρομη μου & εκτοτε(μεχρι & της τελικης πτωσεως του σταλινισμου)σε λουτρακι-ξυλοκαστρο-αργος-ναυπλιο(γενικα βορειοανατολικη πελοποννησο) & βεβαια σε μαλλια-χερσονησο(βορεια κρητη),σε εποχες προ ειτζ(ΦΟΥΛ ΑΚΑ ΚΡΕΜΠΙΕΔΕΣ)..
κατακλυζοσαστε απο στρατιες σλαβικων μουνετων κ εσυ τον χωνεις(λεμε τωρα)σε μπαζολες αξυριστες υπερχοντρες απογονους των ες ες???

Αντε μωρή ξεφτυλισμένη, να πάς στο ΔΡΟΜΟΚΑΪΤΕΙΟ, μόνο για εκεί είσαι....

Στην φαντασία σου γαμάς εσύ μόνο, και υπάρχει λόγος που μισείς τις Ελληνίδες: σε βλέπουν και αλλάζουν πεζοδρόμιο γιατι ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ την ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ από μακρυά έτσι ;;;; !! ;;;

 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Καλά έκανες και το έγραψες σίγουρα θα σωθεί κάποιος......
Εγώ έχω γράψει για εξωτερικό που ούτε χέρι δεν έπιασα .....
και μου φάγανε περισσότερα..... οι μαλακίες πληρώνονται ;)

Προσωπικά, λυτρώθηκα, γιατί πλέον γαμάω μόνο με ραντεβού.
Σήμερα πχ γάμησα μία σεμι προφέσσιοναλ από αγγελία, κοντά στην Αχαρνών, με 50 ευρώ, σε δικό της χώρο, καθαρή, πολύ γαμάτη τύπισσα και γούσταρα .....Έκατσα σχεδόν 1 ώρα, αλλά πέρασα πρίμα....
ΤΕΡΜΑ οι μαλακίες λοιπόν στα κωλόμπαρα και οι 'καβάτζες΄της συμφοράς.

ούτε για ποτό πλέον τις φραγκοαρπάχτρες,.
Μόνο το δικό μου θα πίνω και γειά σας. !
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Αυτά τα περιστατικά πυκνώνουν όσο η Ελλάδα φτωχαίνει.Δυστυχώς έτσι είναι η πορνοαγορά στην Ελλάδα.Απλά με την κατάρρευση του ανατολικού μπλοκ ήλθαν οι ανατολικές και κάναμε γαμήσια καλά.Τώρα και αυτές ,όσες μείναν, επηρεάσθηκαν από την ελλαδική μιζέρια και κάνουν αρπαχτές όπως οι Ελλεϊνίδες του χώρου.Το έχω ξαναπεί γυρίζουμε πίσω στις πέτρινες εποχές του 1980!Θα γράψω και εγώ για μια τελευταία φόλα που έφαγα , αλλά προσεχώς γιατί δεν έχω τώρα όρεξη! :s&m_2:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Ελπίζω οι συναγωνιστές που την έπεσαν στον παθόντα να μην είναι προμότορες του μαγαζιού!  :huh:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Προσωπικά, λυτρώθηκα, γιατί πλέον γαμάω μόνο με ραντεβού.
Σήμερα πχ γάμησα μία σεμι προφέσσιοναλ από αγγελία, κοντά στην Αχαρνών, με 50 ευρώ, σε δικό της χώρο, καθαρή, πολύ γαμάτη τύπισσα και γούσταρα .....Έκατσα σχεδόν 1 ώρα, αλλά πέρασα πρίμα....
Ελληνιδα ηταν τύπε?
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
αυτήν με την οποία πέρασα σήμερα καλά ήταν Βουλγάρα κατά δήλωσή της....
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Και κάτι ακόμα.Μακριά από Πολωνέζες, είναι από τις ανατολικές οι χειρότερες όλων.Θυμάμαι σκηνικό σε γνωστό κονσομασιόν κοντά στο Χίλτον όπου καυλάντιζα μαζί με φίλο μια Πολωνέζα (μέτρια σε εμφάνιση).Μας έπριξε ότι είναι πολύ καλή στην αριθμητική και τη λογιστική αν καταλάβατε τι εννοούσε!.Μετά το κέρασμα ,πέταξε επιδεικτικά το τηλέφωνο του φίλου μου που της είχε δώσει σε χαρτάκι.Δεν περίμενε καν να φύγουμε!  :s&m_1:

φίλε εγώ τις γνωρίζω, γιατί είχα και συγκάτοικο Πολωνέζα και στο Λονδίνο όπου έμενα για ένα διάστημα΄.... Την πάτησα όμως, πάνω στην καύλα της στιγμής...

Είναι απίστευτα υποκρίτριες και κουτοπόνηρες. Αλεπούδες.
Καμμία εμπιστοσύνη σε δαύτες πραγματικά δεν τους αξίζει ..
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Και κάτι ακόμα.Μακριά από Πολωνέζες, είναι από τις ανατολικές οι χειρότερες όλων.Θυμάμαι σκηνικό σε γνωστό κονσομασιόν κοντά στο Χίλτον όπου καυλάντιζα μαζί με φίλο μια Πολωνέζα (μέτρια σε εμφάνιση).Μας έπριξε ότι είναι πολύ καλή στην αριθμητική και τη λογιστική αν καταλάβατε τι εννοούσε!.Μετά το κέρασμα ,πέταξε επιδεικτικά το τηλέφωνο του φίλου μου που της είχε δώσει σε χαρτάκι.Δεν περίμενε καν να φύγουμε!  :s&m_1:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Μού λέει ''πάμε να φυγουμε '' στα 15 λεπτά (!!!)...
Δηλαδη ποσο ηθελες να κατσει ρε τύπε, κανενα διωρο? Τι βαζεις τρια θαυμαστικα? Εγω στην αρχη νομιζα οτι εννοουσες οτι καθισε πολυ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Τύπε και εγώ θα έλεγα ότι είναι τυπος με σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα αλλά θα μου ζάλιζε τ´αρχιδια.
Πού να δεις την αλλη φορα που αρχισε να μου την λεει και του απαντησα ενα "με συγχωρεις αλλά δεν θα συζητησω μαζι σου". Μπλοκαρε, αφρισε, εκανε τιλτ. Καντε το ιδιο, πιανει. Αν του απαντατε απλως θα σας πρηζει τ αρχιδια.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Εννοώ Πολωνέζα πουτάνα γιατί η κανονική γκόμενα μπορεί να βγει και καλή .Προσοχή όμως γιατί πίνουν σαν νεροφίδες και αν δεν ακολουθήσεις θα έχεις πρόβλημα! :grin:
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Δεν διαφωνώ.
Απλα είπα, ''μήπως ειναι λίγο διαφορετικά εδώ ...'',  και την πατησα.
Μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά, ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ.

Το γράφω για έναν και μόνο λόγο, για να μήν την πατήσει και ετερος συναγωνιστής ετσι, μόνο για αυτό.... 
Το ξανα-γραφω , γιατι απαντηση δεν πηρα: "Ονομα και περιγραφη δεν ειδα. Πολωνεζα στο Λαλουνα; Ποια απο ολες; Πολυ αοριστα αυτα....."
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Ελπίζω οι συναγωνιστές που την έπεσαν στον παθόντα να μην είναι προμότορες του μαγαζιού!  :huh:
Εγώ προσωπικά όχι δεν είμαι προμοτορας.Αλλά όταν πας σε κολομπαρα ξερεις ότι θα σε αρμέξουν .Οπότε τα θέλει ο κωλος "σου" .
 
OP
OP
s/milfakias

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Το ξανα-γραφω , γιατι απαντηση δεν πηρα: "Ονομα και περιγραφη δεν ειδα. Πολωνεζα στο Λαλουνα; Ποια απο ολες; Πολυ αοριστα αυτα....."

μία που δεν πάρει το μυαλό σου- 40άρα φεύγα. όχι η Πατρίτσια πάντως...
 

Γαμιαδών33

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
549
Like
20
Πόντοι
6
....Σύλβια...εγγύηση....και δίνει και τηλεφωνάκι για τα παρελκόμενα...αν κογιονάρει ότι είσαι φορτώγκας..
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Λυβικος:

Παρε τηλεφωνο τον κερατα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom