Νέα

ΛΑΛΟΥΝΑ : ΚΟΡΟΪΔΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΩΝΕΖΕΣ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s/milfakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
τι λες ρε που δεν γαμησε?
γαμησε ειπε για 15 λεπτα.
πολλοι θα προτιμησουν το πρωτο αλλα φαντασου ο πικερ ειναι υπερηφανος που κανει το δευτερο
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΚΟΥΓΙΑ της συμφορας???
[size=20pt]ΔΕΝ τελειώνω σε 3 λεπτά όπως ήθελε και δεν έιμαι αλλωστε και τόσο σκληρός ώστε να τελειώσω [/size]
χαζος εισαι,αναλφαβητος,ψεκασμενος ή πλακωμουνιαζεστε με τον ανικανο αβερελ???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΚΟΥΓΙΑ της συμφορας???
[size=20pt]ΔΕΝ τελειώνω σε 3 λεπτά όπως ήθελε και δεν έιμαι αλλωστε και τόσο σκληρός ώστε να τελειώσω [/size]
χαζος εισαι,αναλφαβητος,ψεκασμενος ή πλακωμουνιαζεστε με τον ανικανο αβερελ???

όχι τυπε.
γαμουσε συνολικα κανα 15 λεπτο ειπε.
απλα όταν χαλαστηκε η γκομενα από ένα ατύχημα με τον καθρεφτη ζητησε άλλο ένα 3λεπτο που δεν του ηταν αρκετο.

ΜΑΘΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΣΥ
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Δεν διαφωνώ.
Απλα είπα, ''μήπως ειναι λίγο διαφορετικά εδώ ...'',  και την πατησα.
Μέσα στο πρόγραμμα είναι αυτά, ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ.

Το γράφω για έναν και μόνο λόγο, για να μήν την πατήσει και ετερος συναγωνιστής ετσι, μόνο για αυτό.... 
Ονομα και περιγραφη δεν ειδα. Πολωνεζα στο Λαλουνα; Ποια απο ολες; Πολυ αοριστα αυτα.....
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
όχι τυπε.
γαμουσε συνολικα κανα 15 λεπτο ειπε.
απλα όταν χαλαστηκε η γκομενα από ένα ατύχημα με τον καθρεφτη ζητησε άλλο ένα 3λεπτο που δεν του ηταν αρκετο.

ΜΑΘΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΣΥ
χαζοχαζε,ξαναδιαβασε τι γραφει η λουγκραμολιδου..
ΣΥΝΟΛΟ 15 ΛΕΠΤΑ στριμωξιδια,αεροτριψιματα,αεροπιπα,αεροχωσιμο,ΠΥΡΦΟΡΟκουβεντα-ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙΑΣΗ με το χυσοδοχειο..
κ εσυ τολμας & κανεις συγκρισεις με τιμημενους πορνοεξολοθρευτες..
ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΣΑΣΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
χαζοχαζε,ξαναδιαβασε τι γραφει η λουγκραμολιδου..
ΣΥΝΟΛΟ 15 ΛΕΠΤΑ στριμωξιδια,αεροτριψιματα,αεροπιπα,αεροχωσιμο,ΠΥΡΦΟΡΟκουβεντα-ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙΑΣΗ με το χυσοδοχειο..
κ εσυ τολμας & κανεις συγκρισεις με τιμημενους πορνοεξολοθρευτες..
ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΣΑΣΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ????
και στο μπουρδελο μεσα δεν γαμας ολη την ωρα, εχει και προκαταρτικα, και τριψιματα κλπ όλα στην χρεωση του γαμησιου λογαριάζονται. εδώ στην θεσσαλονικη ξεκινα από 30 ευρω και συνηθως τελειώνεις σε περιπου 5-10 λεπτα.
οποτε τα 70 ευρω για διπλασιο-τριπλασιο χρονο μια χαρα μου φαινονται, κακως τα κλαιει τα λεφτα του.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ρε τυπε γιατι χαλαστηκες αφου ξερες οτι κατα 90% ειναι ολα μια παραμυθα.
οκ τα 70 δεν ειναι 5 ευρω...βγαλε τα 20ε 2 ποτα εχασες ενα πενηνταρικο.
το 50αρι μπορει να το χανες σε στουνιο ανετα...
ο καθεεργαζομενος το 1 πραγμα που σκεφτεται αν μπορει κ τον παιρνει ειναι ΤΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ΛΕΦΤΑ Η πεστο λουφα, στην συγκεκριμενη περιπτωση ηθελε το ψεκαστε σκουπιστε κ τελος...
γενικα ποτε εν ημουν φαν σε τετοια μαγαζια, οχι οτι δεν υπαρχουν μερικα να περασεις καλα ....αλλα οσπου να τα βρεις εχεις χασει πιο πολλα απο οτι θα κερδισεις...
----------
οσο για τον χρονο σεξ δικοπο μαχαιρι μου χει τυχει 1 κ 30 λεπτα(βγαλε ντυσιμο,ντουζ)κτλ..
κ να μην χυσω απο την μια ευχαριστηθικα γαμησι στο μεγιστο...απο την αλλη εφυγα καυλωμενος οπως πηγα..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
εδώ στην θεσσαλονικη
ε πεσtο ρε κακομοιρε να ξερουμε με τι εχουμε να κανουμε..
ΟΤΑΝ ΓΑΜΑΓΑ ΣΤΟΝ ΚΑΛΙΓΟΥΛΑ(το καλυτεροτερο σωληναδικο ever)τα αρτι αφιχθεντα ανατολικα-σλαβικα αλογατα της μετακομμουνιστικης εποχης,προφανως ουτε καν σαν σκεψη δεν υπηρχες στην κουτρα του προγονου σου..
ΑΣΤΟ..
ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΕΙΣΑΣΤΕ..
Συνεχιστε ελευθερα την παπαρολογια-πυρφοριαση σας..
ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΩΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ & ΤΙΠΟΤΕ ΕΣΑΣ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ε πεσtο ρε κακομοιρε να ξερουμε με τι εχουμε να κανουμε..
ΟΤΑΝ ΓΑΜΑΓΑ ΣΤΟΝ ΚΑΛΙΓΟΥΛΑ(το καλυτεροτερο σωληναδικο ever)τα αρτι αφιχθεντα ανατολικα-σλαβικα αλογατα της μετακομμουνιστικης εποχης,προφανως ουτε καν σαν σκεψη δεν υπηρχες στην κουτρα του προγονου σου..
ΑΣΤΟ..
ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΕΙΣΑΣΤΕ..
Συνεχιστε ελευθερα την παπαρολογια-πυρφοριαση σας..
ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΩΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ & ΤΙΠΟΤΕ ΕΣΑΣ..
να μας σωσει από τι?
εχουμε ακριβοτερο σεξ στην θεσσαλονικη και φτηνοτερο φαγητο και λιγοτερο κυκλοφοριακο.
εχουμε τα συν και τα πλην μας.
στην Αθήνα το 2009 μου ειχαν τεντωθεί τα νευρα και ειχα γινει νευρικος λογω κυκλοφοριακου.
τωρα αν επελεγα που να ζησω μπορει να επελεγα ροδο.
αλλοι λογοι με κρατουν θεσσαλονικη.


παρεπιμτωντος ποσο χρονων εισαι? γιατι εγω είμαι 38 και γαμαω από τα 15 στα μπουρδελα της θεσσαλονικης και αργοτερα και σε άλλες πολεις βολο, ροδο, Αθήνα
.

ο εριστικος σου τροπος δειχνει ανωριμο φιγουρατζη
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
να μας σωσει από τι?
εχουμε ακριβοτερο σεξ στην θεσσαλονικη και φτηνοτερο φαγητο και λιγοτερο κυκλοφοριακο.
εχουμε τα συν και τα πλην μας.
στην Αθήνα το 2009 μου ειχαν τεντωθεί τα νευρα και ειχα γινει νευρικος λογω κυκλοφοριακου.
τωρα αν επελεγα που να ζησω μπορει να επελεγα ροδο.
αλλοι λογοι με κρατουν θεσσαλονικη.


παρεπιμτωντος ποσο χρονων εισαι? γιατι εγω είμαι 38 και γαμαω από τα 15 στα μπουρδελα της θεσσαλονικης και αργοτερα και σε άλλες πολεις βολο, ροδο, Αθήνα
.

ο εριστικος σου τροπος δειχνει ανωριμο φιγουρατζη
ετοιμοθανατο παππουδι..
ανετα μπορει να ημουν πατερας σου..
κ ανωριμος κ φιγουρατζης κ πολλα ακομη,αλλα ποτε πυρφορος..

ελαχιστα ανωτερη ποιοτητα απο τα γυφτακια που γαματε στο σαντασκι μεσω των πορνοεκδρομων(για φτωχομπινεδες)που διοργανωνουν τα λαμογια μακεδονομαχοι με τις στρατιες των πουλμαν καθε Κυριακη εξω απο τον λευκο(καταμαυρο)πυργο..
μην αναφερθουμε στο τι σπρωχνετε στα σκοπια!!!
ΚΛΑΨΤΕ & μην κανετε ατυχεις συγκρισεις..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ετοιμοθανατο παππουδι..
ανετα μπορει να ημουν πατερας σου..
κ ανωριμος κ φιγουρατζης κ πολλα ακομη,αλλα ποτε πυρφορος..

ελαχιστα ανωτερη ποιοτητα απο τα γυφτακια που γαματε στο σαντασκι μεσω των πορνοεκδρομων(για φτωχομπινεδες)που διοργανωνουν τα λαμογια μακεδονομαχοι με τις στρατιες των πουλμαν καθε Κυριακη εξω απο τον λευκο(καταμαυρο)πυργο..
μην αναφερθουμε στο τι σπρωχνετε στα σκοπια!!!
ΚΛΑΨΤΕ & μην κανετε ατυχεις συγκρισεις..
συνεχιζεις να κοροιδευεις, χωρις να λες κατι.
βουλγαρια δεν εχω παει ποτέ.
ουτε μαλλον θα παω πουθενα για πορνοτουρισμο αφου με τα ιδια λεφτα γαμας στο μερος σου σιγουρα περισσοτερες και ότι γκομενες θες.

και βασικα τις ιδιες πουτανες που γαμουσα θεσσαλονικη τις εχω πετυχει αθήν και το αναποδο.

το καλα να παθετε και κλαψτε γιατι συνεχιζεις και το λες????
τι ακριβως κακο παθαινουμε και γιατι νομιζεις ότι κλαιγόμαστε???
εχετε ειπαμε ένα καλο με τις χαμηλότερες τιμες στα μπουρδελα και εχετε 2-3 κακα με το χαος της αττικης τις τιμες σε αλλα.

κλαψτε εσεις που δεν εχετε πιτσα σπεσιαλ με 1 ευρω, γυρο με 1,30 και δεν μπορειτε να πατε σε 20 λεπτα σε παραλια με γερμανιδες τουριστριες
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
γερμανιδες τουριστριες
Η ΧΑΡΙΣΤΙΚΗ ΒΟΛΗ..
τι παιζει??
καταλοιπο απο τις αλλαξοκωλιες με τα τραβελακια των δικαστηριων???
οχι ρε τυπε τετοια & τοση ξεφτιλα..
ουνες παρτουζωνα(με προτροπη-ικεσια των συζηγων τους) το 78 σε μοναχο-ροτριγκεν-στουτγκαρδη για κανα μηνα στην πρωτη εκτος συνορων αποβαση-πορνοεκδρομη μου & εκτοτε(μεχρι & της τελικης πτωσεως του σταλινισμου)σε λουτρακι-ξυλοκαστρο-αργος-ναυπλιο(γενικα βορειοανατολικη πελοποννησο) & βεβαια σε μαλλια-χερσονησο(βορεια κρητη),σε εποχες προ ειτζ(ΦΟΥΛ ΑΚΑ ΚΡΕΜΠΙΕΔΕΣ)..
κατακλυζοσαστε απο στρατιες σλαβικων μουνετων κ εσυ τον χωνεις(λεμε τωρα)σε μπαζολες αξυριστες υπερχοντρες απογονους των ες ες???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η ΧΑΡΙΣΤΙΚΗ ΒΟΛΗ..
τι παιζει??
καταλοιπο απο τις αλλαξοκωλιες με τα τραβελακια των δικαστηριων???
οχι ρε τυπε τετοια & τοση ξεφτιλα..
ουνες παρτουζωνα(με προτροπη-ικεσια των συζηγων τους) το 78 σε μοναχο-ροτριγκεν-στουτγκαρδη για κανα μηνα στην πρωτη εκτος συνορων αποβαση-πορνοεκδρομη μου & εκτοτε(μεχρι & της τελικης πτωσεως του σταλινισμου)σε λουτρακι-ξυλοκαστρο-αργος-ναυπλιο(γενικα βορειοανατολικη πελοποννησο) & βεβαια σε μαλλια-χερσονησο(βορεια κρητη),σε εποχες προ ειτζ(ΦΟΥΛ ΑΚΑ ΚΡΕΜΠΙΕΔΕΣ)..
κατακλυζοσαστε απο στρατιες σλαβικων μουνετων κ εσυ τον χωνεις(λεμε τωρα)σε μπαζολες αξυριστες υπερχοντρες απογονους των ες ες???
ρε τυπε πως την ειδες επειδή προλαβες προ aids εποχη και το 90 που γεμισε ο τοπος φτηνες και ομορφες ανατολικοευρωπαίες ειχες χρημα να γαμησεις?
ΤΥΧΕΡΟΣ ΗΣΟΥΝ ΟΧΙ ΜΑΓΚΑΣ.

και εγω πχ όταν δουλευα στα κτελ χαλκιδικης καλοκαιρι και τσιμπαγα τηλεφωνακια και πηδαγα τυχερος ημουν.

σε άλλη δουλεια που δεν  ειχα επαφη με τουριστριες την ιδια γκομενα ειχα ολη την χρονια.


δηλαδή αμα κερδισεις το λοττο θα μας λες καημενοι κλαψτε εγω γαμαω πουτανες πολυτελειας κάθε μερα????


η ανωριμοτητα σου είναι στα επίπεδα 13 χρονου.


επιλογή σου ή και τυχη σου τωρα να εισαι Αθήνα και να γαμς αμα θες και με 10 ευρω.


δεν σε κανει αυτό μαγκα σε κατι για να ειρωνεύεσαι και να κοροιδευεις. διαγωνισμο κανεις? ότι εγω πχ εριξα σε ένα μηνα 4 και εσυ 5???


πραγματικα η νοητικη σου ηλικια είναι ακομα στην εφηβεια που κοκορευεται ποσες γαμαει
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ρε τυπε πως την ειδες επειδή προλαβες προ aids εποχη και το 90 που γεμισε ο τοπος φτηνες και ομορφες ανατολικοευρωπαίες ειχες χρημα να γαμησεις?
ΤΥΧΕΡΟΣ ΗΣΟΥΝ ΟΧΙ ΜΑΓΚΑΣ.

και εγω πχ όταν δουλευα στα κτελ χαλκιδικης καλοκαιρι και τσιμπαγα τηλεφωνακια και πηδαγα τυχερος ημουν.

σε άλλη δουλεια που δεν  ειχα επαφη με τουριστριες την ιδια γκομενα ειχα ολη την χρονια.


δηλαδή αμα κερδισεις το λοττο θα μας λες καημενοι κλαψτε εγω γαμαω πουτανες πολυτελειας κάθε μερα????


η ανωριμοτητα σου είναι στα επίπεδα 13 χρονου.


επιλογή σου ή και τυχη σου τωρα να εισαι Αθήνα και να γαμς αμα θες και με 10 ευρω.


δεν σε κανει αυτό μαγκα σε κατι για να ειρωνεύεσαι και να κοροιδευεις. διαγωνισμο κανεις? ότι εγω πχ εριξα σε ένα μηνα 4 και εσυ 5???


πραγματικα η νοητικη σου ηλικια είναι ακομα στην εφηβεια που κοκορευεται ποσες γαμαει
μαγκας με ΑΡΧΙΔΑΡΕΣ 800 ΚΙΛΑ ημουν & ειμαι βλακακο..
ποιος σου ειπε ρε ταραμα οτι ΟΛΟΙ γαμαμε τα ιδια μουνια & μαλιστα στις ιδιες τιμες???
ΠΟΥ ΣΚΑΣ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΧΙΠΥΡΦΟΡΟ ΠΟΥ ΚΛΑΨΩΜΟΥΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΤΑΝΑΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ-ΑΦΑΙΜΑΞΗ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΑΝΑΙΜΑΚΤΑ ΤΗΣ ΕΠΕΤΡΕΨΕ Ο ΓΚΙΟΖΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ!!!
το ποσο σας κοβει-στροφαρετε αποτυπωνεται στις κλαψομουνιασμενες πυρφοριες που γραφετε ακαταπαυστα..
σε συνδεω..
εισαι αλλος ενας ανεπιδεκτος μαθησεως βλαξ..
ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ Η ΦΥΛΗ..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μαγκας με ΑΡΧΙΔΑΡΕΣ 800 ΚΙΛΑ ημουν & ειμαι βλακακο..
ποιος σου ειπε ρε ταραμα οτι ΟΛΟΙ γαμαμε τα ιδια μουνια & μαλιστα στις ιδιες τιμες???
ΠΟΥ ΣΚΑΣ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΧΙΠΥΡΦΟΡΟ ΠΟΥ ΚΛΑΨΩΜΟΥΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΤΑΝΑΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ-ΑΦΑΙΜΑΞΗ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΑΝΑΙΜΑΚΤΑ ΤΗΣ ΕΠΕΤΡΕΨΕ Ο ΓΚΙΟΖΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ!!!
το ποσο σας κοβει-στροφαρετε αποτυπωνεται στις κλαψομουνιασμενες πυρφοριες που γραφετε ακαταπαυστα..
σε συνδεω..
εισαι αλλος ενας ανεπιδεκτος μαθησεως βλαξ..
ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ Η ΦΥΛΗ..

τι ζορι τραβας ρε κομπλεξικε που ο άλλος εσκασε 70 ευρω για γαμησι χωρις χυσιμο και εγω του λεω ότι είναι νορμαλ  τιμη για τοση ωρα και τοσο παιχνίδι και να μην κλαιει τα λεφτα του????

πραγματικα τι ζορι τραβας?


μπραβο να τις χαιρεσαι τις αρχιδαρες σου εισαι μεγαλος γαμιας

εισαι ο μεγαλύτερος γαμιας της χωρας και οι υπολοιποι ειμαστε πικερ που την βγαζουμε με σισιτιο οι καημενοι και κλαιμε  :jerking: :jerking: :jerking:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
τι ζορι τραβας ρε κομπλεξικε που ο άλλος εσκασε 70 ευρω για γαμησι χωρις χυσιμο και εγω του λεω ότι είναι νορμαλ  τιμη για τοση ωρα και τοσο παιχνίδι και να μην κλαιει τα λεφτα του????

πραγματικα τι ζορι τραβας?


μπραβο να τις χαιρεσαι τις αρχιδαρες σου εισαι μεγαλος γαμιας

εισαι ο μεγαλύτερος γαμιας της χωρας και οι υπολοιποι ειμαστε πικερ που την βγαζουμε με σισιτιο οι καημενοι και κλαιμε  :jerking: :jerking: :jerking:
κανενα αν ξεκατινιαζοσασταν στο κοσμοπολιταν κοριτσαρες μου..
μονο & μονο που θεωρεις οτι τα 70 γιουρια ειναι νορμαλ αμοιβη για να σε φτυσει στα μουτρα μια δυστηχης υπαρξη-κατωτατης υποσταθμης σεξοεργατρια,ειναι απο τα πλεον θλιβερα γεγονοτα που θα μπορουσες να γραψειςε..
Ο ΠΑΤΟΣ σου δεν εχει τερμα..
ΑΥΤΟΞΕΦΤΙΛΗΣΟΥ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ..

οι αναλυτες καταναλωτικων τασεων-ερευνητες αγορας,θα πρεπει να σε βραβευσουν για την καταντια σου(θειο δωρο για καθε παγκοσμια δραστηριοποιουμενο νταβατζακο)..

ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠHΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ..ΣΑΜΑΙΝΑ STYLE.. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
[size=20pt]Rank in Greece 239[/size]
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
κανενα αν ξεκατινιαζοσασταν στο κοσμοπολιταν κοριτσαρες μου..
μονο & μονο που θεωρεις οτι τα 70 γιουρια ειναι νορμαλ αμοιβη για να σε φτυσει στα μουτρα μια δυστηχης υπαρξη-κατωτατης υποσταθμης σεξοεργατρια,ειναι απο τα πλεον θλιβερα γεγονοτα που θα μπορουσες να γραψειςε..
Ο ΠΑΤΟΣ σου δεν εχει τερμα..
ΑΥΤΟΞΕΦΤΙΛΗΣΟΥ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ..

οι αναλυτες καταναλωτικων τασεων-ερευνητες αγορας,θα πρεπει να σε βραβευσουν για την καταντια σου(θειο δωρο για καθε παγκοσμια δραστηριοποιουμενο νταβατζακο)..

ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠHΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ..ΣΑΜΑΙΝΑ STYLE.. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
[size=20pt]Rank in Greece 239[/size]
Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο.Το οξύμωρο είναι πως πολλοί την έχουμε πατήσει είτε σε μπουρδέλο είτε με cg είτε σε στούντιο.Μη ξεχνάμε ότι για επαγγελματίες πόρνες μιλάμε που θα κάνουν τα πάντα για να σου φάνε τα λεφτά όσο γίνεται ποιο εύκολα. :embarrased: :huh:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κανενα αν ξεκατινιαζοσασταν στο κοσμοπολιταν κοριτσαρες μου..
μονο & μονο που θεωρεις οτι τα 70 γιουρια ειναι νορμαλ αμοιβη για να σε φτυσει στα μουτρα μια δυστηχης υπαρξη-κατωτατης υποσταθμης σεξοεργατρια,ειναι απο τα πλεον θλιβερα γεγονοτα που θα μπορουσες να γραψειςε..
Ο ΠΑΤΟΣ σου δεν εχει τερμα..
ΑΥΤΟΞΕΦΤΙΛΗΣΟΥ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ..

οι αναλυτες καταναλωτικων τασεων-ερευνητες αγορας,θα πρεπει να σε βραβευσουν για την καταντια σου(θειο δωρο για καθε παγκοσμια δραστηριοποιουμενο νταβατζακο)..

ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠHΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ..ΣΑΜΑΙΝΑ STYLE.. :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
[size=20pt]Rank in Greece 239[/size]
σε ρωταω ξανα και ξανα γιατι λες οτι ξευτιλιζομαστε και λες υποτιμητικα οτι κλαιμε και δεν απαντας.

φτανει με επεισες εισαι 15χρονο που θελει να κανει φιγουρα και ας λεει η ταυτοτητα αλλη ηλικια.

ασε εμας λοιπον να ξεφτιλιζομαστε γαμοντας ακριβα με 10-20-30-50 ευρω οταν αλλοι μαγκες πληρωνουν 150-200 σε σιτυτουρ και κωλγκερλ που γαμησαμε εμεις οι καημενοι φουκαραδες πριν χρονια με 40 ευρω.


70 ευρω για 15 λεπτα γαμησι και ολα τα παρελκομενα χαβαλε κλπ της επισκεψης σε κωλομπαρο στριπ δεν ειναι για κλαψιμο και ουτε κλαιμε που γαμαμε με 30 στην θεσσαλονικη γιατι εχουμε αλλη ποιοτητα ζωης που δεν εχετε στην αθήνα.


κλαψε εσυ που γαμας στις τρωγλες του μεταξουργειου και θες μιαμιση ωρα ταξιδι για να δεις την γκομενα σου.
 

Poutaniaris17

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Φιλαράκο μη τα βάζεις με την κοπελίτσα. Η κοπελίτσα κάνει ότι της έχουν πει να κάνει. Κάποιος φωστήρας την έχει δασκαλέψει πως να τα κονομάει.  :worship: και δεν είναι η μόνη που το κάνει αυτό....
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
μαγκας με ΑΡΧΙΔΑΡΕΣ 800 ΚΙΛΑ ημουν & ειμαι βλακακο..
ποιος σου ειπε ρε ταραμα οτι ΟΛΟΙ γαμαμε τα ιδια μουνια & μαλιστα στις ιδιες τιμες???
ΠΟΥ ΣΚΑΣ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΧΙΠΥΡΦΟΡΟ ΠΟΥ ΚΛΑΨΩΜΟΥΝΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΤΑΝΑΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ-ΑΦΑΙΜΑΞΗ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΑΝΑΙΜΑΚΤΑ ΤΗΣ ΕΠΕΤΡΕΨΕ Ο ΓΚΙΟΖΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ!!!
το ποσο σας κοβει-στροφαρετε αποτυπωνεται στις κλαψομουνιασμενες πυρφοριες που γραφετε ακαταπαυστα..
σε συνδεω..
εισαι αλλος ενας ανεπιδεκτος μαθησεως βλαξ..
ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ Η ΦΥΛΗ..

σορρυ που παρεμβαινω στον πολυ ουσιαστικο διαλογο σας αλλα :
1) (κοκκινο ) τελειωμενη ψωναρα !!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
2) ( καφε) προσβαλεις ασχημα φιλος :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

επειδη διαβασα ολα τα ποστ  σου μαλον εισαι τελειως  αγαμητος και εχεις εντονα προβληματα θυμου ( παλι συνεπεια της αγαμιας ) για να βγαζεις τοσο μενος σε καποιον που εκανε καλως ή κακως μια μαλακια και μετα να πιανεσαι με καποιον που τολμησε να παει κοντρα στς αποψεις σου .
χωρις παρεξηγηση παντα ε???? :) :) :)
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Μύστες πυρφόροι καλησπέρα σας,


Να γράψω και εγώ την εμπειρία μου, πώς δηλαδή την ΠΑΤΗΣΑ δηλαδή μετά 15 ετών και πέραν προϋπηρεσίας από μια πόρνη κωλομπαρετζού Πολωνέζα που μού έταζε λαγούς με πετραχείλια , πρίν με κατεβάσει στο ''ρόζ'' πορνοχώρο της συμφοράς,....

Βράδυ Πέμπτης, αν ενθυμούμαι καλά στο γνωστό Πορνοίδρυμα....

Έχω πιεί και ξέρω πως ειναι λάθος. Έχω μισοκαβλώσει (επίσης λάθος).
Μια Πολωνή (μακρυά από δαύτες !!! ), μού κάνει παρέα και μού ζαλίζει τον έρωτα (να κατέβουμε κάτω, να σού κάνω, να σού δείξω ....κλπ)..

Ο γράφων, είχε την ατυχή πλέον έμπνευση να κατέβει μαζί της. Πληρώνει, σαν μαλάκας έλληνας που είναι +50 ευρώ, και κατεβαίνει κάτω,...

ΤΟ ''κάτω'' είναι ένας χώρος στα πλαϊνά της σκάλας που οδηγεί στην τουαλέτα, περίπου 20 τ.μ., με ημίφως από πάνω, που πλαισιώνεται από άθλιους καναπέδες, με έναν σπασμένο καθρέπτη...

Κάθομαι μαζί της. Πίσω μας είναι ΗΔΗ άλλοι και ερωτοτροπουν.
Καβλώνω και της τον χώνω με προφυλακτικό, αν και με ενοχλέι που είναι οι άλλοι ήδη και έχω θέμα .....

Κάνει 2-3 λεπτά συσπάσεις και μού λέει '' χτύπησα το πόδι μου στον σπασμένο καθρέπτη '' ...
Κάνουμε κανα 2 απόπειρες ακόμα, γρήγορες διείσδυσης, έχει ζεστό μουνάκι, αλλά θέλει να φύγει γρήγορα,το νιώθω...
ΔΕΝ τελειώνω σε 3 λεπτά όπως ήθελε, και δεν έιμαι αλλωστε και τόσο σκληρός ώστε να τελειώσω , αφού αυτή δεν κάνει καμμία κίνηση- δεν με αφήνει ούτε το μουνί να της γλύψω ......

Μού λέει ''πάμε να φυγουμε '' στα 15 λεπτά (!!!)...

Της λέω ''περίμενε'', να προσπαθήσουμε λίγο πάλι ......

Μού λέει ''παμε γτ έχω κόσμο πανω και περιμένει '' ....

Ξενερώνω και φευγω με το προφυλακτικό στον πούτσο χωρίς να έχω τελειώσει ......

Τέτοια ξενέρα είχα καιρό να φάω .....

Κανένας δισταγμός από δαύτες. Μόνο να σού βουτήξουν τα φράγκα και να σε ξεφορτωθούν μια ώρα αρχύτερα...

ΚΟΣΤΟΣ ΣΥΝΟΛΙΚΌ : 70 ΕΥΡΩ ( 2 ποτά στην αρχή και 50 ευρώ για να κατέβουμε κάτω ....)....


Μην πιαστείτε μαλάκες- αρκεί νομίζω που πιάστηκα εγώ ...
Αει στο διάολο με όλες τις αλλοδαπές ..... !!

(Νομίζω , ότι εάν η Χ.Α. είχε στο πρόγμαμμα της την απέλαση ΟΛΩΝ των αλλοδαπών γυναικών, θα κέρδιζε και τις ελληνίδες γυναίκες ...).

Παίδες, το ''ηθικό '' δίδαγμα, ΜΑΚΡΥΑ από αλλοδαπά τσόλια που ήρθαν για να πλουτίσουν με σεξοαπάτες .....

Καλά έκανες και το έγραψες σίγουρα θα σωθεί κάποιος......
Εγώ έχω γράψει για εξωτερικό που ούτε χέρι δεν έπιασα .....
και μου φάγανε περισσότερα..... οι μαλακίες πληρώνονται ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom