Νέα

Ladyboys made in Asia-true stories of a Greek traveller

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gypaetos46
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 394
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
ΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΕΩΔΗ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΣΤΕΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑ ΚΙ ΕΣΕΝΑ! ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΥ ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΗΣΑΚΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΝΤΙΒΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ.ΤΕΤΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ . ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΣΤΟ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ .ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ. ΕΔΩ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΗΣΑΝ ΟΙ ΝΤΙΒΕΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΡΑ  :zfuck: :fuck1: :fuck2:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
ρε παιδια  το τι κανει ο καθενας με τον κωλο του ειναι δικαιωμα του.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
  Λιακο στο ειπα απο χτες...οτι σηκωνεις μεγα θεμα κατεριψες ρεκορ μεγαλε 20 σελιδες γεμισες.... :o :o
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
ξυπνάτε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε,ladyboy,shemale...............το μόνο που γνωρίζουν να κάνουν είναι να γαμιούνται για τα χρήματα,όπως και οι γυναίκες πουτάνες,όλα τα υπόλοιπα σχέση με γυναίκα με πέος είναι καρακιοζιλίκια,πέρα από το να γαμιούνται είναι άχρηστες για οτιδήποτε άλλο.
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
esesi και λοιποί χοντρομαλάκεςμαλάκες κοντόφθαλμοι δεν ασχολούμαι με πούστηδες σαν κι εσας.
ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥΣ.
ΕΓΩ ΠΟΥΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΑΣ
ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥ ΚΑΛΣΟΝ ΘΑ ΣΚΙΣΤΕΙ
ΑΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ , ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΝ ΣΑΣ
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
esesi και λοιποί χοντρομαλάκεςμαλάκες κοντόφθαλμοι δεν ασχολούμαι με πούστηδες σαν κι εσας.
ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥΣ.
ΕΓΩ ΠΟΥΣΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΑΣ
ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΝΤΡΕΣ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥ ΚΑΛΣΟΝ ΘΑ ΣΚΙΣΤΕΙ
ΑΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ , ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΝ ΣΑΣ

ΠΟΥΣΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :fuck1: :zfuck: :fuck2:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
sesi ela na se gamiso
alla oxi opos nomizeis paliomlaka giati den gamao pustides san ki esena
ela na se gamiso sto xylo an den fovasai
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom