Νέα

Ladyboys made in Asia-true stories of a Greek traveller

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gypaetos46
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 394
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
κι επειδη δεν ασχολουμαι αλλο με αυτούς που έχουν καλουσ στα ματια ας δουμε τωρα τι ετοιμάζω για συνέχεια. χθες μιλούσα με μουναρα κολομβιανα οπωσ και βλεπετε στη φωτο σε σαιτ και με καλεσε εκει.φιλιπινεζα μανα με κολομβιανο μαμα με φωνη για πολλα  :knockinb:.μου ειπε οτι μενει στην πολη καλι οπου μενουν πολλοι ευρωπαιοι γιατι εχει πετρελαιο εταιρειεσ.τι λετε να ξεκινησω?εχει παει κανεισ κολομβια?
 

Συνημμένα

  • dina col.jpg
    dina col.jpg
    70,3 KB · Εμφανίσεις: 53

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΝΟΡΜΑΛ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΗ...
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΝΕΥΡΙΚΕΣ ΑΠΟΛΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΔΙΔΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΗΔΟΝΗ. ΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΝ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ Η ΕΝΙΟΤΕ ΤΟΝ Π... ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΗΔΟΝΗ .ΟΜΟΦΥΛΟΦΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΨΥΧΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΕΝΟΣ ΑΝΤΡΑ. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΣΕΙΣ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΣΑΣ. ΚΡΑΤΕΙΘΕΙΤΕ ΠΑΡΘΕΝΕΣ!
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green][/color]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]ηρεμία παρακαλώ πολύ[/color]
[/quote]
Kαλυτερα παρθενος παρα παλιοπουστας του κερατα...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
[size=10pt]Προσωπικά δεν κρίνω κανένα,κουβέντα κάνω..[/size]
Πιο πριν είπα ότι "για μένα ό,τι γίνεται με συγκατάθεση πάνω στο σεξ μεταξύ ενηλίκων δεν είναι ανωμαλία!!"...Τώρα μη βάζουμε μέσα στην κουβέντα ζώα και τέτοια,το πάμε πολύ μακριά πιστεύω..
Αγαπητε το για εσενα εκφραζει μονο τον εαυτο σου και αυτο ειναι μια μεμονωμενη αποψη.Εγω σου λεω τον κανονα και τι ειναι νορμαλ και τι ανωμαλια για το 99% του κοσμου.
Αν καποιοι πιστευουν οτι η ομοφυλοφιλια και αλλα συναφη ειναι νορμαλ τοτε δεν ξερω...
Για εμενα,που ειμαι νορμαλ,100% αντρας και δεν καθομαι να βαζω ψωλες στον κωλο μου οπως ο"αντρας" ο Ηλιας,η ομοφυλοφιλια ειναι το ιδιο ανωμαλια οπως το να πας με σκυλο,με κατσικα ,με κοτα και οτι αλλο εχει τρυπα και δεν ειναι φυναικα...
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ela mori anomaliara parthena gus! afou su aresei alla den tolmas na to peis,eksallu giati tha eisoun edo se tetio thread?anters sa ki esena den mpenus se tetia thread. paliopusta gamisi pou thes na aniksei ligo o orizontas su
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Σταματα τους καυγαδες Λιάκουρα

και πες μας κι αλλες ιστοριες  :rockon:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ela mori anomaliara parthena gus! afou su aresei alla den tolmas na to peis,eksallu giati tha eisoun edo se tetio thread?anters sa ki esena den mpenus se tetia thread. paliopusta gamisi pou thes na aniksei ligo o orizontas su
Ο οριζοντας δεν ανοιγει με το να βαζεις ψωλες στον κωλο αδερφαρα.
Ο οριζοντας ανοιγει με αλλα πραγματα,οπως μορφωση και σπουδες και υγιη σεξουαλικη ζωη,οχι να με γαμανε τα αρρωστα τελειωμενα τραβελια στην ταυλανδη παλιοζητιανε του πουτσου πουστη.
Εισαι τοσο κρυφος πουστης,που δεν εχεις τα κοτσια να ζητιανεψεις εδω πουτσο στην ελλαδα και τρεχεις μακρια να μη σε κραξουνε μωρη ξεφωνημενη.
Και γραφε ελληνικα μωρη αμορφωτη αδερφη!
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Αγαπητε το για εσενα εκφραζει μονο τον εαυτο σου και αυτο ειναι μια μεμονωμενη αποψη.Εγω σου λεω τον κανονα και τι ειναι νορμαλ και τι ανωμαλια για το 99% του κοσμου.
Αν καποιοι πιστευουν οτι η ομοφυλοφιλια και αλλα συναφη ειναι νορμαλ τοτε δεν ξερω...
Για εμενα,που ειμαι νορμαλ,100% αντρας και δεν καθομαι να βαζω ψωλες στον κωλο μου οπως ο"αντρας" ο Ηλιας,η ομοφυλοφιλια ειναι το ιδιο ανωμαλια οπως το να πας με σκυλο,με κατσικα ,με κοτα και οτι αλλο εχει τρυπα και δεν ειναι φυναικα...
Μπερδευόμαστε χωρίς λόγω...Ο άντρας που γουστάρει πούτσα στον κώλο είναι ομοφυλόφιλος!!Σε αυτό συμφωνούμε πιστεύω..
[size=10pt]Η διαφωνία έγκειται στο ότι για σένα αυτός είναι και ανώμαλος..Για μένα δεν υφίστανται στο συγκεκριμένο θέμα οι όροι "νορμάλ" και "ανώμαλος"...Κάποιος μπορεί να είναι ετεροφυλόφιλος,ομοφυλόφιλος ή αμφιφυλόφιλος.[/size]
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Μπερδευόμαστε χωρίς λόγω...Ο άντρας που γουστάρει πούτσα στον κώλο είναι ομοφυλόφιλος!!Σε αυτό συμφωνούμε πιστεύω..
[size=10pt]Η διαφωνία έγκειται στο ότι για σένα αυτός είναι και ανώμαλος..Για μένα δεν υφίστανται στο συγκεκριμένο θέμα οι όροι "νορμάλ" και "ανώμαλος"...Κάποιος μπορεί να είναι ετεροφυλόφιλος,ομοφυλόφιλος ή αμφιφυλόφιλος.[/size]
Διαφωνεις οτι το νορμαλ στην κοινωνια μας ειναι ο ετεροφυλοφιλος?
Οτι ολα τα αλλα δεν ειναι νορμαλ?
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΕΩΔΗ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΣΤΕΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑ ΚΙ ΕΣΕΝΑ! ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΥ ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΗΣΑΚΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΝΤΙΒΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ.ΤΕΤΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ . ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΣΤΟ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ .ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ. ΕΔΩ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
 

Επισκέπτης
εμενα μ αρεσουν οι γιαγιαδες ευελπιστω να ειμαι νορμαλ..
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
ΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΕΩΔΗ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΣΤΕΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑ ΚΙ ΕΣΕΝΑ! ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΕΣΥ ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΗΣΑΚΙ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΝΤΙΒΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ.ΤΕΤΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ . ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΣΤΟ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ .ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ. ΕΔΩ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
Το κομματι του σαιτ που εχεις κανει την αναρτηση σου πουστη,ειναι για τραβεστι και τρανσεξουαλ παλιολουγκρα και καλως το εβαλες εκει γιατι τετοια εισαι.
Για ταξιδια υπαρχει αλλο τμημα αλλα πιθανοτατα απο το σπερμα που εχεις στα ματια σου δεν το ειδες και το εβαλες εδω.
Εγω μπηκα εδω για να κραξω εναν πουστη που δεν εχει τα κοτσια να παραδεχτει οτι ειναι πουστης και προσπαθει να το παιξει αντρας με ψωλη στον κωλο...που ακουστηκε και αυτο...
Αμα το παραδεχοσουν οτι εισαι πουστης δεν θα σε εκραζα,τουλαχιστον οχι τοσο πολυ,αλλα αφου προσπαθεις να μας πεις κατι που δεν στεκει γι αυτο σε κραζω ελλεεινε ζητιανε του πουτσου.
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
τι να κραξεις μωρη αδελφαρα?εδω μεσα?το επιπεδο σου φαινεται καθαρα .αν εισαι αντρας ελα να τα που ενα χερακι εξω1μην φοφασαι δεν θα σου παρω την παρθενια. απλα θα σε στειλω εκει που πρεπει για σερβις. και τοτε θα δεις αν ειμαι αντρας παλιοκαθικι της κοινωνιας, αλοιθωρε
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Διαφωνεις οτι το νορμαλ στην κοινωνια μας ειναι ο ετεροφυλοφιλος?
Οτι ολα τα αλλα δεν ειναι νορμαλ?
[size=10pt]Ετεροφυλόφιλος είναι και αυτός που βιάζει μια γυναίκα τύπε μου ή ένα μικρό κοριτσάκι...Αυτό είναι νορμάλ;Αυτός είναι ετεροφυλόφιλος,άρα όλα καλά;;[/size]
Αυτός ναι,για μένα ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΜΑΛΟΣ,γιατί 1ον πρέπει να γουστάρουν και οι δυο και 2ον υπάρχουν ηλικιακά όρια..
Δεν έχει νόημα να το συνεχίζουμε,η κουβέντα θα πάει πάρα πολύ μακριά..
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
[size=10pt]Ετεροφυλόφιλος είναι και αυτός που βιάζει μια γυναίκα τύπε μου ή ένα μικρό κοριτσάκι...Αυτό είναι νορμάλ;Αυτός είναι ετεροφυλόφιλος,άρα όλα καλά;;[/size]
Αυτός ναι,για μένα ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΜΑΛΟΣ,γιατί 1ον πρέπει να γουστάρουν και οι δυο και 2ον υπάρχουν ηλικιακά όρια..
Δεν έχει νόημα να το συνεχίζουμε,η κουβέντα θα πάει πάρα πολύ μακριά..
ο βιαστης ειναι εγκληματιας,οχι μονο ανωμαλος...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
τι να κραξεις μωρη αδελφαρα?εδω μεσα?το επιπεδο σου φαινεται καθαρα .αν εισαι αντρας ελα να τα που ενα χερακι εξω1μην φοφασαι δεν θα σου παρω την παρθενια. απλα θα σε στειλω εκει που πρεπει για σερβις. και τοτε θα δεις αν ειμαι αντρας παλιοκαθικι της κοινωνιας, αλοιθωρε
Δε γαμαω πουστηδες...αμα βρεθουμε εξω και με δεις θα σου τρεχουν τα σαλια και θα δες να σε γαμησω κοριτσαρα μου...
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
κι επειδη δεν ασχολουμαι αλλο με αυτούς που έχουν καλουσ στα ματια ας δουμε τωρα τι ετοιμάζω για συνέχεια. χθες μιλούσα με μουναρα κολομβιανα οπωσ και βλεπετε στη φωτο σε σαιτ και με καλεσε εκει.φιλιπινεζα μανα με κολομβιανο μαμα με φωνη για πολλα  :knockinb:.μου ειπε οτι μενει στην πολη καλι οπου μενουν πολλοι ευρωπαιοι γιατι εχει πετρελαιο εταιρειεσ.τι λετε να ξεκινησω?εχει παει κανεισ κολομβια?

Αντε καλο ταξιδι και προσεχε οι πολλεσ κολομβιανες ψωλες βλαπτουν σοβαρα την υγεια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
αφου ξερεις οτι θα γονατισεις και θα σε γαμησω στο ξυλο
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
ela mori anomaliara parthena gus! afou su aresei alla den tolmas na to peis,eksallu giati tha eisoun edo se tetio thread?anters sa ki esena den mpenus se tetia thread. paliopusta gamisi pou thes na aniksei ligo o orizontas su

Φαντασου τι γαμησι εχεις φαει με τοσο φαρδυ οριζοντα.
Ερωτημα ο κωλος σου η ο οριζοντας σου ειναι ποιο ξεσκισμενος???? ερωτηση καθαρα φιλολογικη βιολογε
μικρος μεγαλος πουστης παντα πουστης
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Κάποιος θα γαμηθεί στο ξύλο,άλλος θα γαμηθεί κανονικά..ΠΟΥΤΑΝΑ τα κάνατε!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom