Νέα

Ladyboys made in Asia-true stories of a Greek traveller

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gypaetos46
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 394
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
αν διάβαζες πιο πάνω τι καταστάσεις με περιμένουν φιλιππίνες και μάλιστα τσάμπα γιατί να τα δ΄ώσω σε αυτή που γράφετε απο κριτικές ότι δεν κάνει γλωσόφιλα...
κάτω φίλες είναι και παρθένες πολλές ενώ αυτή θα έχει πάρει τη μισή αθήνα...
 
Εγγρ.
3 Μαρ 2013
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
αν διάβαζες πιο πάνω τι καταστάσεις με περιμένουν φιλιππίνες και μάλιστα τσάμπα γιατί να τα δ΄ώσω σε αυτή που γράφετε απο κριτικές ότι δεν κάνει γλωσόφιλα...
κάτω φίλες είναι και παρθένες πολλές ενώ αυτή θα έχει πάρει τη μισή αθήνα...
ΟΚ είναι ακριβή!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Λιάκο, πότε φεύγεις ?



αν διάβαζες πιο πάνω τι καταστάσεις με περιμένουν φιλιππίνες και μάλιστα τσάμπα γιατί να τα δ΄ώσω σε αυτή που γράφετε απο κριτικές ότι δεν κάνει γλωσόφιλα...
κάτω φίλες είναι και παρθένες πολλές ενώ αυτή θα έχει πάρει τη μισή αθήνα...
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
αν διάβαζες πιο πάνω τι καταστάσεις με περιμένουν φιλιππίνες και μάλιστα τσάμπα γιατί να τα δ΄ώσω σε αυτή που γράφετε απο κριτικές ότι δεν κάνει γλωσόφιλα...
κάτω φίλες είναι και παρθένες πολλές ενώ αυτή θα έχει πάρει τη μισή αθήνα...
φιλιππινες ταυλανδη μπανγκονκ και τωρα και η κινα....σε αυτα τα μερη η πουτανια ειναι μερος απο την βαρια τους βιομηχανια...και ναι υπαρχει και το τσαμπα απο την στιγμη που ο αλλος πειναει και θα του δωσεις εστω ενα πιατο φαγητο,τα εχω περπατηση καποια απο τα μερη αυτα και τα ξερω ...οι καταστασεις εκει επισης εχουν εκτος το τσαμπα,εχουν και τσαμπα ιπατιτιδα,και ειδικα την τυπου βητα,δεν μιλαμε για ποιο χοντρα σκουλαμεντα,προσεχε senior εκει που πας πρεπει να βαλεις καποτα και στην γλωσσα!!!για τα γλωσοφιλα...δεν ξερω αν ξερεις απο αυτα :think: :rockon:πολλοι απο εμας παντως εδω να ξερεις πρωτημαμε ελληνικα προιοντα γιατι για αυτην την τελευταια τετραετεια ειναι τα ποιο αξιοπιστα απο θεματα ασφαλειας,κατι το οποιο δεν το αναφερουν ευκολα,και κακως γιατι πολλα απο τα δικα μας κοριτσια εχουν να επιδικσουν και ιατρικα παραστατικα εξετασεων για νοσηματα...εξετασεις που της κανουν απο μονες τους και ειναι προς τιμην τους...
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα από Φιλιππίνες(αφου τη γλύτωσα την τελευταία μέρα είχε τυφώνα και 1 μέτρο νερό έξω απο ξενοδοχείο)Πλήρωσα κάτι παραπάνω και έφυγα με τζιπ αφού ταξί δεν κυκλοφορούσαν...πήγα μοχόλ υπέροχο νησί με τους σοκολατένιους λόφους και τροπικλα βησιά με άσπρη άμμο. είχα μαζί ωραία μωρά που όμως δεν είχαν το κάτι παραπάνω που θέλω(παραήταν ρομαντικές)..
ΈΤΣΙ ΜΕΤΆ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΥΛΆΝΔΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΕΤΙΤ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑΖΩ ΠΟΡΕΙΑ
ΛΑΤΙΝ ΑΜΕΡΙΚΑ
ΣΤΟΧΕΥΩ ΗΔΗ ΑΓΙΟ ΔΟΜΙΝΙΚΟ -ΒΡΑΖΙΛΙΑ -ΚΟΛΟΜΒΙΑ
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΗΣΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΝ ΛΑΙΝ
ΤΙ ΚΟΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΥΖΑΡΕΣ.. :tits:.ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ Α
ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΣ ΠΕΙ
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΑΝΙΛΑ ΣΕ ΝΤΙΣΚΟ. ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ
ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑΧΙ
ΟΛΗ Η ΝΤΙΣΚΟ ΜΑΣ ΚΟΙΤΟΥΣΕ
ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΤΗΣ
 

Συνημμένα

  • 117A.jpg
    117A.jpg
    175,3 KB · Εμφανίσεις: 34
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΛΑΡΑΚΙ¨)
 

Συνημμένα

  • 124A.jpg
    124A.jpg
    158,6 KB · Εμφανίσεις: 38
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΡΑΒΕΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΟΛΑΡΑ
 

Συνημμένα

  • DSC_0314A.jpg
    DSC_0314A.jpg
    148,6 KB · Εμφανίσεις: 40
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ΤΗΝ ΕΧΥΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ...
 

Συνημμένα

  • DSC_0311A.jpg
    DSC_0311A.jpg
    161,8 KB · Εμφανίσεις: 35

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Μόλις γύρισα από Φιλιππίνες(αφου τη γλύτωσα την τελευταία μέρα είχε τυφώνα και 1 μέτρο νερό έξω απο ξενοδοχείο)Πλήρωσα κάτι παραπάνω και έφυγα με τζιπ αφού ταξί δεν κυκλοφορούσαν...πήγα μοχόλ υπέροχο νησί με τους σοκολατένιους λόφους και τροπικλα βησιά με άσπρη άμμο. είχα μαζί ωραία μωρά που όμως δεν είχαν το κάτι παραπάνω που θέλω(παραήταν ρομαντικές)..
ΈΤΣΙ ΜΕΤΆ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΥΛΆΝΔΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΕΤΙΤ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑΖΩ ΠΟΡΕΙΑ
ΛΑΤΙΝ ΑΜΕΡΙΚΑ
ΣΤΟΧΕΥΩ ΗΔΗ ΑΓΙΟ ΔΟΜΙΝΙΚΟ -ΒΡΑΖΙΛΙΑ -ΚΟΛΟΜΒΙΑ
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΗΣΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΝ ΛΑΙΝ
ΤΙ ΚΟΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΥΖΑΡΕΣ.. :tits:.ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ Α
ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΣ ΠΕΙ
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
ωραίος λιάκο ανέβασε και αλλο υλικό να ξεροχύσουμε
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ladyboykisses.com  4-5 μηνες παιχνίδι και ετοιμα μωρα για φιλιππινες. διαλέγεις τα τοπ και σε περιμένουν.παίζεισ σκαιπ και είναι όλα έτοιμα.το συγκεκριμένο μωρο δουλεύει σε σαιτ στριπ και ήταν τρομερό και στουσ 2 ρόλους.  :kissass: πιπα -κολο εμπλοκη όπως λέγαμε στον στρατό. είχε σταματήσει και ορμόνες κανένα μήνα και ήταν πάντα ντούρη¨)
 

Συνημμένα

  • DSC_0312a.jpg
    DSC_0312a.jpg
    166,1 KB · Εμφανίσεις: 22
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
και ποιος πιστεύει ότι το θεικό αυτό μωρό είναι με μαρκούτσι
απλά κορυφή
 

Συνημμένα

  • DSCN1279a.jpg
    DSCN1279a.jpg
    287,7 KB · Εμφανίσεις: 25
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
ένα ακόμη μωρό φιλιπινέζικο με οπλο στα πόδια ,στην άσπρη άμμο εξωτικού νησιού μποχόλ :pipa2:
 

Συνημμένα

  • DSCN1342a.jpg
    DSCN1342a.jpg
    296,7 KB · Εμφανίσεις: 22

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
ΑΓΙΟ ΔΟΜΙΝΙΚΟ ειναι μια μαλακια ,θα βρεις καποια μωρα αλλα λιγα ,ladyboy απειροελαχιστα,εγκληματικοτητα φουλ,κολομβια μην ξεχασεις να κανεις την διαθηκη σου




Μόλις γύρισα από Φιλιππίνες(αφου τη γλύτωσα την τελευταία μέρα είχε τυφώνα και 1 μέτρο νερό έξω απο ξενοδοχείο)Πλήρωσα κάτι παραπάνω και έφυγα με τζιπ αφού ταξί δεν κυκλοφορούσαν...πήγα μοχόλ υπέροχο νησί με τους σοκολατένιους λόφους και τροπικλα βησιά με άσπρη άμμο. είχα μαζί ωραία μωρά που όμως δεν είχαν το κάτι παραπάνω που θέλω(παραήταν ρομαντικές)..
ΈΤΣΙ ΜΕΤΆ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΥΛΆΝΔΗ ΚΑΙ ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΕΤΙΤ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑΖΩ ΠΟΡΕΙΑ
ΛΑΤΙΝ ΑΜΕΡΙΚΑ
ΣΤΟΧΕΥΩ ΗΔΗ ΑΓΙΟ ΔΟΜΙΝΙΚΟ -ΒΡΑΖΙΛΙΑ -ΚΟΛΟΜΒΙΑ
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΗΣΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΝ ΛΑΙΝ
ΤΙ ΚΟΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΥΖΑΡΕΣ.. :tits:.ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ Α
ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΑΣ ΠΕΙ
 
OP
OP
G

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
τυπε έχεις ιδια γνώση η αναπαραγάγεισ αυτα που λένε? γιατι τα τελευταία δεδομένα λένε οτι στην κολομβια εχει παταχθει η εγκληματικότητα κατα 80% .επισης σε σαιτ γι αλατινεσ έχω βρει [απειρα μωρά ειδικά δομινικο με σοκολάτα δερμα μιλαμε και σκαιπ πολθ ερωτευσιμα με κολαρεσ και βυζαρεσ απο 19-26 χρονων...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ρε γιατρε φτανει που γραφεις οτι παπαρια σου ερθει στο κεφαλι ανεβαζεις και φωτο οτι ποιο μπαζο κυκλοφορει στο διαδικτυο σαν τζισιμπι δουλευεις ρε δικε μου :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom