Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.309
Like
21.239
Πόντοι
5.506
Εν τω μεταξύ τον έπιασε πόνος για την Ακρόπολη ο τύπος που για δέκα τύπους που κλωτσάνε ένα τόπι έχει σηκώσει τουρκικές σημαίες, αλβανικές σημαίες, σκοπιανές σημαίες, θέλει να χωριστεί η χώρα στα δυο και βέβαια βρίζει εν χορό το Σύνταγμα τη Βουλή και τη μπασταρδουπολη. :2funny::2funny:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.080
Like
9.932
Πόντοι
1.406
Και

Kαι τι σχεση εχει το ΚΚΕ και ο κομμουνισμος γενικοτερα με τον πολιτισμο και την ελευθερια?
τυπε μην ανησυχεις ,μια τετραετια ακομα μητσοτακη θες και θα στρωσεις ......που εχεις και μουτρα να συγκρινεις τις θεικες φωτο της Σουγιουλτζόγλου με τα κιτς σοου της μενδωνη...μονο ενα τραγογιδο θα εμπλεκε αυτα τα δυο στην ιδια προταση για δικαιολογησει τα αδικαιολογητα...απαιδευτες ακριδες ,λιμοκοντοροι,θελω να δω τι θα κανει και πως θα αντιδρασει επι του θεματος ο μητσοτακης.....πραγματικα ειμαι παρα πολυ περιεργος να δω πως θα αντιδρασει απεναντι σε αυτη την υβρη,ολα τα πραγματα εχουν και ορια!
 

Niko_laos

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2019
Μηνύματα
130
Like
170
Πόντοι
1
Μάγκες χαλαρώστε,
στην Ακρόπολη δεν πρέπει να προβάλλεται και να οργανώνεται ΤΙΠΟΤΑ.

Ούτε dior
Ούτε Μενδωνη
Ούτε Σουγιουλτζογλου
Ούτε ΠΑΜΕ/ΚΚΕ
Ούτε η πλάκα του Γλέζου
ουτε Νικολσκα
Ούτε Σατί
Ούτε Ατεντοκουμπο με ΝΒΑ τρόπαιο
Ούτε τίποτα

Η Ακρόπολη είναι αυτό που είναι, ανεβαίνεις, την βλέπεις, κατεβαίνεις.
ό,τι και να έχει κάποιος στο μυαλό του ως φωτεινό, ιδεώδες, πολιτισμό,...
ας το κρατήσει για τον εαυτόν του και ας μην πάει να το κοτσάρει στην Ακρόπολη.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.729
Like
10.050
Πόντοι
3.556
Μαλακες πως σας γλεντάει ο ηγέτης έτσι ; Σας πέταξε τσίρκο Ακρόπολη και η βενζίνα ξανά σε τιμές λες και η Ρωσία έκανε μπούκα στην Αμερική
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.080
Like
9.932
Πόντοι
1.406
Όλο και καλύτερο γίνεται....ήταν λέει εκατό Ινδοί που χωσανε πακέτο και τους στήσανε το σόου με ταξιδιωτικό πρακτορείο..... κάτι φυλακες που πήγαν να αντιδράσουν φάγανε τραμπουκα και κάναν μόκο....αρε σιχαμερά μουνόπανα ξύλο με πίεση που θέλετε....κοπριτες ....τώρα κάνουν λέει εδε να βρούνε άκρη ποιος έφταιξε....
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.188
Like
1.078
Πόντοι
216
το ειπε καποιος . Ετσι οπως παει θα καταργησουν τα δικαστηρια και αναλογα με το τι θελει το αγανακτισμενο ποπολο θα δινονται και οι ποινες . Κρεμασμα θελει ο λαος; Θα τους κρεμαμε. Σταυρωση΄; Θα τους σταυρωνουμε . Αποκεφαλισμο; Θα τους κοβουμε τα κεφαλια και ενα διμηνο θα γυρναμε τα κεφαλια στην επικρατεια να ικανοποιηθει το λαικο αισθημα .

Εξ'αμελειας ηταν το Ματι . Εξ αμελείας τα Τεμπη . Εξ αμελειας ο θανατος του Ιασωνα εξω απο την Βουλή .

Τι ζηταει ο λαος; Ισοβια , εκτελεση ή κατι αλλο;
Απλα οι καταδικαστικες αποφασεις ανοιγουν τον δρόμο για αστικα δικαστηρια και αποζημιωσεις .

Ντροπή στους πολιτικους (ειδικα σε όσους ειναι ταυτοχρονα και νομικοι) και καθονται και κοροιδευουν τον κόσμο λαικίζοντας
Όλα αυτά μέχρι να βρεθούν οι ίδιοι στο σκαμνί. Εκεί θέλουν δικαιοσύνη και να ακουστούν, ακόμα και αν έχουν κάνει φόνο.
Τότε δεν θέλουν ούτε όχλο, ούτε "κοινό περί δικαίου αίσθημα". Θέλουν δίκαια πράγματα, και ας φάνε όσα είναι να φάνε.
Στο λέω εκ πείρας, δεν μπορείς να φανταστείς πόσοι μετανοιωμένοι υπάρχουν για όσα έλεγαν, όταν έρθει η κακιά στιγμή και έρθει η σειρά τους.

Κανείς δεν υποστηρίζει ότι "δεν έγινε τίποτα". Αλλά κάποιοι από εμάς υποστηρίζουμε ότι οι καρέκλες, οι επιθέσεις και οι κατάρες δεν έχουν θέση.
Δυστυχώς δεν γίνεται αντιληπτό ότι είναι ένα μαχαίρι που κόβει και από τις δύο μεριές.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.390
Like
1.443
Πόντοι
266
Ξέρεις ότι εγώ δες στα χώνω τόσο αυστηρά όπως μερικοί άλλοι
Ασφαλώς κ σε ειρωνεύονται στα πλαίσια της πλάκας εδώ μέσα στο σαητ Αλλά ρε νταιμα τι τα θέλεις αυτά τα οικονομικά όταν δεν έχεις σχέση κ έχεις μαύρα μεσάνυχτα ;;;;;είναι σαν εγώ να λέω εδώ μυστικά σε δημόσιους υπαλλήλους πως θα πάρουν μουλωχτη αναρρωτική άδεια ενώ δεν έχω ιδέα :confused:
Επί του θέματος έχεις να πει συγκεκριμένα κάτι
Γιατί εσύ δεν ξέρεις και εγώ δεν ξέρω και αυτός δεν ξέρει όλοι μπορούμε να πούμε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.085
Κριτικές
1
Like
33.092
Πόντοι
6.256
Με λυπει που ο Καλλιανος δεν ξερει τα κόλπα , ενω ειναι δικό τους παιδι...
αν αντι να τον πηγαινε στα επείγοντα τον πηγαινε στα απογευματινα ιατρεία θα ειχε σωθει τωρα ο ανθρωπος :coffee:

Θα τον ειχαν στα πουπουλα , οχι χυμα :coffee:
Μαλλον σε ιδιωτικο επρεπε να πανε.
Πίστεψε κι αυτος τον αδωνη τον πινόκιο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.741
Like
67.937
Πόντοι
12.756
Μαλλον σε ιδιωτικο επρεπε να πανε.
Πίστεψε κι αυτος τον αδωνη τον πινόκιο
στο ιδιωτικό θα πέθαινε αμέσως , άσε που είναι και τσιφούτης από ότι φαίνεται και σιγά μην έδινε τα φράγκα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.107
Like
2.933
Πόντοι
506

Μπόνους παραγωγικότητας στο Δημόσιο: Πώς θα υπολογίζεται και ποιοι υπάλληλοι θα είναι δικαιούχοι

Mε αδεια ταμεία οι γέλιοι θέλουν να δωσουν και επιδοματα στους τεμπεληδες. Οποιος βάζει πιο πολλες σφραγίδες θα παίρνει και επιδοματα. 60% ειναι αυτο μη το χάσουν.
Να πληρώσουν κανα ενφια, καμία δεη, Κανα οτε καμια ευδαπ τα γαλαζια σκουπιδαρια ουτε που το σκέφτονται. Το απαγορευει ο μεγάλος. Προηγουνται οι αναθεσεις
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.914
Κριτικές
18
Like
15.684
Πόντοι
4.546
Mε αδεια ταμεία οι γέλιοι θέλουν να δωσουν και επιδοματα στους τεμπεληδες. Οποιος βάζει πιο πολλες σφραγίδες θα παίρνει και επιδοματα. 60% ειναι αυτο μη το χάσουν.
Να πληρώσουν κανα ενφια, καμία δεη, Κανα οτε καμια ευδαπ τα γαλαζια σκουπιδαρια ουτε που το σκέφτονται. Το απαγορευει ο μεγάλος. Προηγουνται οι αναθεσεις
Δεν έχω αμφιβολία ποιοί θα το πάρουν,τα συνήθη κομματόσκυλα, από οποιαδήποτε πλευρά.
Όσοι τίμιοι και εργατικοί υπάρχουν, θα πάρουν το μακρύτερο, όπως πάντα.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.603
Κριτικές
24
Like
9.762
Πόντοι
4.746
Τουρκοπροσκυνημενοι
1714466673133.png
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
Επί του θέματος έχεις να πει συγκεκριμένα κάτι
Γιατί εσύ δεν ξέρεις και εγώ δεν ξέρω και αυτός δεν ξέρει όλοι μπορούμε να πούμε
Η καμπύλη ανάπτυξη πληθωρισμός τι πρόσημο έχει ;εξήγησε μου
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.085
Κριτικές
1
Like
33.092
Πόντοι
6.256
Το νούμερο, η Μενδωνη, χαμογελάει περήφανο κάτω από το κάδρο του σφαγέα του Ελληνισμού.
Τουλάχιστον ο Πρόξενος στέκεται σοβαρός παραδίπλα. Κατά τα άλλα μας έφταιγε ο "συνωστισμός στο λιμάνι της Σμύρνης" που είπε το άλλο νούμερο.

1714396975796.png
Εχουμε τα μεσα με τον ερντο.
Ειναι κουμπαρος του καραμανλη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.008
Κριτικές
178
Like
39.624
Πόντοι
21.896
Τελευταία τροποποίηση:

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.741
Like
67.937
Πόντοι
12.756
Αναμένω απάντηση από Εεδήμων νταιμα:confused:

να εχεις υπομονη :coffee:
θα πρεπει να διαβάσει 2 βιβλια οικονομικων
Να ρίξει το google απο τις αναζητησεις
και μετα να κολλησει το κινητο του απο τα σκριν-σοτ

ολα αυτα οπως καταλαβαινεις θελουν χρόνο :coffee:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
3
Like
1.344
Πόντοι
566

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom