Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.229
Like
68.768
Πόντοι
12.756
ο αλεξ δεν πηρε θεση γι αυτο το συμβαν ...:coffee::coffee::coffee:

Μπρο μου .. για αρχη , δεν με διαβαζει γιατι ειμαι ignore , και στην συνεχεια θα ψαξει να βρει
ποσα μιλια εχει κανει ο Τσιπρας σε κουβα , ντισνευλαντ κτλ για να μας κανει συγκριση ..
Οποτε καταλαβαινεις οτι η λογικη του ειναι αμα το εχει κάνει και άλλος και ειδικα αριστερος τοτε ο Μητσοτακης μπορει
να μεταφέρει και επιπλα σπιτιου εκει μέσα και να κανει μετακομισεις ανα το κόσμο.
Και την άλλη φορα προς τα εκει , στην Αμερικη λιγο πιο κατω δεν ειχε παει στο γιο του.κορη του δεν θυμαμαι ή την ειχε παρει μαζι του ..
Τοτε δεν ηταν που ειχε παει να δει ματσακι Μποστον Σελτικς και ηταν με το καπέλο σαν τον λαχειοπώλη

mitsotakis_copy_20.jpg
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.821
Κριτικές
8
Like
19.194
Πόντοι
4.636
Μπρο μου .. για αρχη , δεν με διαβαζει γιατι ειμαι ignore , και στην συνεχεια θα ψαξει να βρει
ποσα μιλια εχει κανει ο Τσιπρας σε κουβα , ντισνευλαντ κτλ για να μας κανει συγκριση ..
Οποτε καταλαβαινεις οτι η λογικη του ειναι αμα το εχει κάνει και άλλος και ειδικα αριστερος τοτε ο Μητσοτακης μπορει
να μεταφέρει και επιπλα σπιτιου εκει μέσα και να κανει μετακομισεις ανα το κόσμο.
Και την άλλη φορα προς τα εκει , στην Αμερικη λιγο πιο κατω δεν ειχε παει στο γιο του.κορη του δεν θυμαμαι ή την ειχε παρει μαζι του ..
Τοτε δεν ηταν που ειχε παει να δει ματσακι Μποστον Σελτικς και ηταν με το καπέλο σαν τον λαχειοπώλη

mitsotakis_copy_20.jpg
ΜΗΤΣΟΤΑΚ...ΤΑΚ...ΤΑΚ...!!!:2funny::2funny::2funny:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.738
Κριτικές
28
Like
2.537
Πόντοι
6.265
19 Χρονος Γεωργιανος εισεβαλε σε σχολειο και μαχαιρωσε Νιγηριανο μαθητη και τον διευθυντη

Στην Γεωργια?
Στην Νιγηρια?
Στο τζιμπουτι?
Στην λιμνη τιτιτακα?

Οχι στην Ελλαδα του κουλη

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.225
Κριτικές
18
Like
16.292
Πόντοι
4.546
19 Χρονος Γεωργιανος εισεβαλε σε σχολειο και μαχαιρωσε Νιγηριανο μαθητη και τον διευθυντη

Στην Γεωργια?
Στην Νιγηρια?
Στο τζιμπουτι?
Στην λιμνη τιτιτακα?

Οχι στην Ελλαδα του κουλη

Μα ΔΕΝ έχει Έλληνες στην Κυψέλη (λίγο και με το κυάλι) . Κούλα, συνεχίστε να την ψηφίζετε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.554
Κριτικές
1
Like
31.306
Πόντοι
8.006
Καλησπέρα τύποι, ειπα να περασω να πω ενα γεια, γιατι βλεπω οτι το εχετε πελωρια αναγκη.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.321
Κριτικές
1
Like
33.463
Πόντοι
6.256
Ψηφιζουμε Μιζοτακη....τον εγγυητη της αναπτυξης των πλουσιων!!!:rockon:

Στην Ελλάδα οι πραγματικοί μισθοί μειώθηκαν κατά 0,2%, κοντά στον ευρωπαϊκό μέσο όρο, αλλά τα εταιρικά κέρδη αυξήθηκαν κατά 5,9%, με τον τρίτο ταχύτερο ρυθμό στην Ε.Ε. των 27.
Ε και;
Τι θες να κανει, να διωξει τις επιχειρησεις;
Φυγε εσυ.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.321
Κριτικές
1
Like
33.463
Πόντοι
6.256
Αμα δεν σας αρεσει η Κυψέλη να πηγαινετε γυρω γυρω απο την περιοχη , δεν ειναι αναγκη να περνάτε απο εκει οπως λεει και ο Κουλομάχος Αλεξ71
Θα φυγουμε , θα πάμε δίπλα στο κύμα στο Σούνιο οπως ο ηγέτης της αριστεράς,

Και αν βαρεθουμε θα παρουμε δυο αστακοκάραβα.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.321
Κριτικές
1
Like
33.463
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα τύποι, ειπα να περασω να πω ενα γεια, γιατι βλεπω οτι το εχετε πελωρια αναγκη.
Θελουμε ενα σάκο του μποξ σημερα γιατι μετα απ τα τριήμερα εχουμε νευράκια
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.321
Κριτικές
1
Like
33.463
Πόντοι
6.256

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.229
Like
68.768
Πόντοι
12.756
ευτυχως που με εχει σε ignore ο μαλάκας :tooth::tooth::tooth:


@daima703 οι φιλοι σου στον Σκαι ελεγαν πριν απο λιγο οτι είσαι 26ος απο τους 27 στην Ευρωπη σε αγοραστικη δυναμη :tooth::tooth::tooth:

Θυμισε μου τι ψηφίζεις , ποσα χρόνια έχουμε Μητσοτακη , μιλα μου λιγο για διεθνεις επενδύσεις , πες μου Microsoft , Google κτλ

Αυτος ο Κουλης τα παει καταπληκτικα , ειναι κατορθωμα να μην εισαι τελευταιος τελικα , με νυχια και με δόντια περασε την Βουλγαρια

Περιμενω πως και πως να ξαναερθουν εκλογες να ψηφίσω αυτον τον οικονομικό μεταρρυθμιστή , μαγο της ανάπτυξης :rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.229
Like
68.768
Πόντοι
12.756
Θα φυγουμε , θα πάμε δίπλα στο κύμα στο Σούνιο οπως ο ηγέτης της αριστεράς,

Και αν βαρεθουμε θα παρουμε δυο αστακοκάραβα.
Αμα εισαι καλο παιδι θα σου φέρει μαγνητακι αναμνηστικο για το ψυγειο ο ηγέτης σου απο τον Καναδα , να το βαλεις να βαρυνει λιγο
η πορτα του ψυγειου για να ξεγελιεσαι οτι έχει κάτι μέσα ..

Ο Νταιμας το εχει κανει ντουλαπα το ψυγειο , το εβγαλε και απο το ρευμα , τσαμπα εκαιγε η λαμπα , εχει βαλει μέσα σωβρακοφανελες :rockon::rockon:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.995
Κριτικές
2
Like
69.223
Πόντοι
12.056
ευτυχως που με εχει σε ignore ο μαλάκας :tooth::tooth::tooth:


@daima703 οι φιλοι σου στον Σκαι ελεγαν πριν απο λιγο οτι είσαι 26ος απο τους 27 στην Ευρωπη σε αγοραστικη δυναμη :tooth::tooth::tooth:

Θυμισε μου τι ψηφίζεις , ποσα χρόνια έχουμε Μητσοτακη , μιλα μου λιγο για διεθνεις επενδύσεις , πες μου Microsoft , Google κτλ

Αυτος ο Κουλης τα παει καταπληκτικα , ειναι κατορθωμα να μην εισαι τελευταιος τελικα , με νυχια και με δόντια περασε την Βουλγαρια

Περιμενω πως και πως να ξαναερθουν εκλογες να ψηφίσω αυτον τον οικονομικό μεταρρυθμιστή , μαγο της ανάπτυξης :rockon::rockon::rockon::rockon:
images.jpg
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.321
Κριτικές
1
Like
33.463
Πόντοι
6.256
Θυμισε μου τι θα ψηφισεις τυπε
Στις ευρωεκλογες η ψήφος των ελληνων θα ειναι εκδικητική.
Θα εκδικηθουν το 41% που κανενας δεν το πολυγουστάρει , οπως κανεις δε γουσταρει την καταντια της αντιπολιτευσης
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.557
Like
1.472
Πόντοι
266
ευτυχως που με εχει σε ignore ο μαλάκας :tooth::tooth::tooth:


@daima703 οι φιλοι σου στον Σκαι ελεγαν πριν απο λιγο οτι είσαι 26ος απο τους 27 στην Ευρωπη σε αγοραστικη δυναμη :tooth::tooth::tooth:

Θυμισε μου τι ψηφίζεις , ποσα χρόνια έχουμε Μητσοτακη , μιλα μου λιγο για διεθνεις επενδύσεις , πες μου Microsoft , Google κτλ

Αυτος ο Κουλης τα παει καταπληκτικα , ειναι κατορθωμα να μην εισαι τελευταιος τελικα , με νυχια και με δόντια περασε την Βουλγαρια

Περιμενω πως και πως να ξαναερθουν εκλογες να ψηφίσω αυτον τον οικονομικό μεταρρυθμιστή , μαγο της ανάπτυξης :rockon::rockon::rockon::rockon:
Θύμισέ μου τι θέση είχαμε τις προηγούμενες χρονιές;
Αυτό που λες το εχω δεχτεί επανειλημμένα
Και είναι διαχρονικό
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.229
Like
68.768
Πόντοι
12.756
Θύμισέ μου τι θέση είχαμε τις προηγούμενες χρονιές;
Αυτό που λες το εχω δεχτεί επανειλημμένα
Και είναι διαχρονικό

:tooth::tooth::tooth::tooth:

Δηλαδη τι θες να μας πεις , οτι κρατησαμε την θεση μας :tooth::tooth::tooth:
Το θεωρεις κατόρθωμα αυτο ;; :tooth::tooth:
Τόσο ηλιθιος εισαι ;;
Για πες μας εσυ με Μητσοτακη ,μαλλον σε καθε χρονιά ΝΔ σε ποια θεση ειμασταν να κανουμε μια σουμα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.557
Like
1.472
Πόντοι
266
:tooth::tooth::tooth::tooth:

Δηλαδη τι θες να μας πεις , οτι κρατησαμε την θεση μας :tooth::tooth::tooth:
Το θεωρεις κατόρθωμα αυτο ;; :tooth::tooth:
Τόσο ηλιθιος εισαι ;;
Για πες μας εσυ με Μητσοτακη ,μαλλον σε καθε χρονιά ΝΔ σε ποια θεση ειμασταν να κανουμε μια σουμα
Ανέκαθεν είμαστε στις τρεις τελευταίες θέσεις
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.321
Κριτικές
1
Like
33.463
Πόντοι
6.256
Αμα εισαι καλο παιδι θα σου φέρει μαγνητακι αναμνηστικο για το ψυγειο ο ηγέτης σου απο τον Καναδα , να το βαλεις να βαρυνει λιγο
η πορτα του ψυγειου για να ξεγελιεσαι οτι έχει κάτι μέσα ..

Ο Νταιμας το εχει κανει ντουλαπα το ψυγειο , το εβγαλε και απο το ρευμα , τσαμπα εκαιγε η λαμπα , εχει βαλει μέσα σωβρακοφανελες :rockon::rockon:
Μου πήρε 7 CL 515.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom