Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
τυπε πολίτικους Αναλυτές δεν με ενδιαφέρουν ουτε αυτα που γράφεις ,γράφεις κατι σεντόνια χωρις ουσια η οποια ειναι μια πως θα ζήσει καλύτερα ο απλος κοσμάκης ... ολα τα αλλα ειναι απλα για να λέγονται
Αυτά που σου έγραψα είναι ότι αυτά που λες έχουν εφαρμοστεί και απέτυχαν σου έγραψα λοιπόν αναλυτικά πότε έγιναν ποτέ εφαρμόστηκαν και πως απετυχαν αν εσύ θες να λες λόγια εγώ θέλω να λέω πως τα λόγια όταν έγιναν πράξεις απέτυχαν
άλλο η θεωρία και άλλο η πραξη
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
Έχουν γίνει και χειρότερα

Αλ. Τσίπρας: Στα 650 ευρώ ο κατώτατος μισθός​

Δευτέρα, 28 Ιαν 2019 15:41UPD: 16:01

ypourgiko-sumboulio-aleksis-tsipras.jpg
Photo
INTIME NEWS / ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».

Την αύξηση από την 1η Φεβρουαρίου του κατώτατου μισθού κατά 11%, στα 650 ευρώ μηνιαίως, και την κατάργηση του υποκατώτατου μισθού για νέους κάτω των 25 ετών, ανακοίνωσε ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του υπουργικού συμβουλίου.

Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Αυτά που σου έγραψα είναι ότι αυτά που λες έχουν εφαρμοστεί και απέτυχαν σου έγραψα λοιπόν αναλυτικά πότε έγιναν ποτέ εφαρμόστηκαν και πως απετυχαν αν εσύ θες να λες λόγια εγώ θέλω να λέω πως τα λόγια όταν έγιναν πράξεις απέτυχαν
άλλο η θεωρία και άλλο η πραξη
τυπε ειναι ολοφάνερο οτι η πολυ :jerking: σε εχει χτυπήσει στον εγκέφαλο δεν εξηγείται αλλιώς ,σου ευχομαι περαστικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχουν γίνει και χειρότερα

Αλ. Τσίπρας: Στα 650 ευρώ ο κατώτατος μισθός​

Δευτέρα, 28 Ιαν 2019 15:41UPD: 16:01

ypourgiko-sumboulio-aleksis-tsipras.jpg
Photo
INTIME NEWS / ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».

Την αύξηση από την 1η Φεβρουαρίου του κατώτατου μισθού κατά 11%, στα 650 ευρώ μηνιαίως, και την κατάργηση του υποκατώτατου μισθού για νέους κάτω των 25 ετών, ανακοίνωσε ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του υπουργικού συμβουλίου.

Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».
δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση το βιντεο που εβαλα με αυτο
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.235
Κριτικές
3
Like
10.690
Πόντοι
3.936
Έχουν γίνει και χειρότερα

Αλ. Τσίπρας: Στα 650 ευρώ ο κατώτατος μισθός​

Δευτέρα, 28 Ιαν 2019 15:41UPD: 16:01

ypourgiko-sumboulio-aleksis-tsipras.jpg
Photo
INTIME NEWS / ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».

Την αύξηση από την 1η Φεβρουαρίου του κατώτατου μισθού κατά 11%, στα 650 ευρώ μηνιαίως, και την κατάργηση του υποκατώτατου μισθού για νέους κάτω των 25 ετών, ανακοίνωσε ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του υπουργικού συμβουλίου.

Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».
και την κατάργηση του υποκατώτατου μισθού για νέους κάτω των 25 ετών.

Να σαι καλά που μας το θύμησες αυτό!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τυπε ειναι ολοφάνερο οτι η πολυ :jerking: σε εχει χτυπήσει στον εγκέφαλο δεν εξηγείται αλλιώς ,σου ευχομαι περαστικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση το βιντεο που εβαλα με αυτο
Τίποτα δεν έχει σχέση με ότι κάνει παράθεση. Απλά λέει κάτι για να το πει...
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
τυπε ειναι ολοφάνερο οτι η πολυ :jerking: σε εχει χτυπήσει στον εγκέφαλο δεν εξηγείται αλλιώς ,σου ευχομαι περαστικά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση το βιντεο που εβαλα με αυτο
Δεν συνηθίζω να βρίζω αλλά δεν πρόκειται να σε βρίσω ότι και να πεις

Επί του θέματος

Ένα έγραψες να αυξηθούν οι μισθοί

Σου απάντησα αναλυτικά ότι ο Παπανδρέου 82 αυξήθηκαν πολύ μνηστή με αποτέλεσμα η χώρα να κινδυνεύει να χρεοκοπήσει

Έγραψες να γίνει διαφήμιση σε πράγματα

Σου έγραψα ότι αυτό γινόταν επί Χούντας και πως απέτυχε

Έγραψες για μείωση του ΦΠΑ
Σου απάντησε όπως και άλλοι σου απάντησαν ότι αυτό οι επιχειρηματίες θα μειώνουν το ΦΠΑ αλλά θα αυξάνουν τις τιμέ
Με μηδενικό αποτέλεσμα

Έγραψες ότι ο Μητσοτάκης πήγε τον κατώτερο μισθό μόνο στα 750 και σου είπα ότι Τσίπρας ήταν υπερήφανος που το πήγε στο 650

Επί του θέματος αν θες απάντησε όχι βρισιές και η υποτίμηση του αντιπάλου

Βέβαια δεν είσαι ο μόνος
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Έχουν γίνει και χειρότερα

Αλ. Τσίπρας: Στα 650 ευρώ ο κατώτατος μισθός​

Δευτέρα, 28 Ιαν 2019 15:41UPD: 16:01

ypourgiko-sumboulio-aleksis-tsipras.jpg
Photo
INTIME NEWS / ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».

Την αύξηση από την 1η Φεβρουαρίου του κατώτατου μισθού κατά 11%, στα 650 ευρώ μηνιαίως, και την κατάργηση του υποκατώτατου μισθού για νέους κάτω των 25 ετών, ανακοίνωσε ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του υπουργικού συμβουλίου.

Σύμφωνα με τον Πρωθυπουργό η κυβέρνηση προχωρά σε «μία εμβληματική για τον κόσμο της εργασίας πρωτοβουλία. Μία αύξηση που θα τονώσει και την πραγματική οικονομία».
Τυπε,μιλας ομως για οικονομικη κριση που μας εβαλε ο ΓΑΠ.Αλλες συνθηκες τοτε,οπως και τωρα μας κυβερνουν αριστοι και η οικονομια πηγαινει βζιιιιιιιιν συμφωνα με τον Μπουμπουκο Σπυριδαδωνιδα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.235
Like
3.110
Πόντοι
506
Δωράκι Biden (?) σε Μητσοτακη για το Ουκρανικο
Απροσμενη αναβάθμιση απο S & P της βαλτωμενης ελληνικης οικονομιας. Θα του υποσχεθει και κανα δυο εκατομμύρια τουρίστες την αλλη εβδομάδα που θα συναντηθούν και θα τη βγαλει την υποχρέωση ο γεροξεκουτης.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Δεν συνηθίζω να βρίζω αλλά δεν πρόκειται να σε βρίσω ότι και να πεις

Επί του θέματος

Ένα έγραψες να αυξηθούν οι μισθοί

Σου απάντησα αναλυτικά ότι ο Παπανδρέου 82 αυξήθηκαν πολύ μνηστή με αποτέλεσμα η χώρα να κινδυνεύει να χρεοκοπήσει

Έγραψες να γίνει διαφήμιση σε πράγματα

Σου έγραψα ότι αυτό γινόταν επί Χούντας και πως απέτυχε

Έγραψες για μείωση του ΦΠΑ
Σου απάντησε όπως και άλλοι σου απάντησαν ότι αυτό οι επιχειρηματίες θα μειώνουν το ΦΠΑ αλλά θα αυξάνουν τις τιμέ
Με μηδενικό αποτέλεσμα

Έγραψες ότι ο Μητσοτάκης πήγε τον κατώτερο μισθό μόνο στα 750 και σου είπα ότι Τσίπρας ήταν υπερήφανος που το πήγε στο 650

Επί του θέματος αν θες απάντησε όχι βρισιές και η υποτίμηση του αντιπάλου

Βέβαια δεν είσαι ο μόνος
Δεν με ενδιαφέρουν αυτα που γράφεις ουτε αυτα που λες στο γραφω ξανα δεν μας ενδιαφέρουν η πολιτικοί αναλυτές αν θες κατι τέτοιο πήγαινε ζητα δουλεια απο ΝΔ ολα αυτα που γράφεις ειναι μπούρδες ....απλα για να τα γράφεις
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
Δεν με ενδιαφέρουν αυτα που γράφεις ουτε αυτα που λες στο γραφω ξανα δεν μας ενδιαφέρουν η πολιτικοί αναλυτές αν θες κατι τέτοιο πήγαινε ζητα δουλεια απο ΝΔ ολα αυτα που γράφεις ειναι μπούρδες ....απλα για να τα γράφεις
Αν δεν σε ενδιαφέρουν αγνόησε αλλά μην απαντάς με βρισιές

Μου θυμίζει το όσα δεν φτάνει η αλεπού ....

Αν δεν ξέρεις να απαντήσεις πες δεν ξέρω να απαντήσω αλλά μη λες τον άλλον τι θα κάνει

Εδώ μιλάμε πολιτικά

Εγώ μιλάω πολιτικά έχω επιχειρήματα και δεν βρίζω ούτε υποτιμώ κανέναν πολιτικό αντίπαλο και βέβαια ούτε και σένα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
Τυπε,μιλας ομως για οικονομικη κριση που μας εβαλε ο ΓΑΠ.Αλλες συνθηκες τοτε,οπως και τωρα μας κυβερνουν αριστοι και η οικονομια πηγαινει βζιιιιιιιιν συμφωνα με τον Μπουμπουκο Σπυριδαδωνιδα
Αν ήταν έτσι τότε γιατί ο Τσίπρας είχε πει θα καταργήσω στα μνημόνια με ένα νόμο και να άρθρο

Επίσης αυτή η ανακοίνωση του Τσίπρα έγινε το Φεβρουάριο του 2019

καλά τότε δεν έλεγε ο Τσίπρας προεκλογικά σε όλες τις φάσεις πόσο καλή είναι η οικονομία ότι βγήκαμε με τα μνημόνια ότι έχουμε πλεόνασμα και λοιπά και λοιπά
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Αν ήταν έτσι τότε γιατί ο Τσίπρας είχε πει θα καταργήσω στα μνημόνια με ένα νόμο και να άρθρο

Επίσης αυτή η ανακοίνωση του Τσίπρα έγινε το Φεβρουάριο του 2019

καλά τότε δεν έλεγε ο Τσίπρας προεκλογικά σε όλες τις φάσεις πόσο καλή είναι η οικονομία ότι βγήκαμε με τα μνημόνια ότι έχουμε πλεόνασμα και λοιπά και λοιπά
Με ρωτας τι;Γιατι ελληνας πρωθυπουργος ειπε ψεμματα στον λαο; :think:

Καθε επομενος επιβεβαιωνει οτι ειναι χειροτερος απ τον προηγουμενο...
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Αν δεν σε ενδιαφέρουν αγνόησε αλλά μην απαντάς με βρισιές

Μου θυμίζει το όσα δεν φτάνει η αλεπού ....

Αν δεν ξέρεις να απαντήσεις πες δεν ξέρω να απαντήσω αλλά μη λες τον άλλον τι θα κάνει

Εδώ μιλάμε πολιτικά

Εγώ μιλάω πολιτικά έχω επιχειρήματα και δεν βρίζω ούτε υποτιμώ κανέναν πολιτικό αντίπαλο και βέβαια ούτε και σένα
τυπε εσυ εκανες παραθεση το μηνυμα μου ,δεν με ενδιαφέρουν η απάντησης σου γιατι ειναι απαντήσεις του τυπου που φοραει μπλε γυαλια της ΝΔ ,εγω γουσταρω να βριζω αν δεν θες να σε βριζουν να μην μην απαντας :birdman:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
τυπε εσυ εκανες παραθεση το μηνυμα μου ,δεν με ενδιαφέρουν η απάντησης σου γιατι ειναι απαντήσεις του τυπου που φοραει μπλε γυαλια της ΝΔ ,εγω γουσταρω να βριζω αν δεν θες να σε βριζουν να μην μην απαντας :birdman:
Εδώ κάνουμε διάλογο και δεν διαλέγουμε ποιος θα μας απαντήσει και ποιος όχι

Αν κάποιος δεν μας ενδιαφέρει να αγνοούμε εσύ δεν το κάνεις αυτό αλλά βρίζεις

Όσον αφορά για το Νέα Δημοκρατία εγώ έχω πει και εναντίον Δημοκρατίας και υπέρ του συριζα

Τελευταία παραδείγματα για το πώς αντιμετώπισε το χιονιά η Νέα Δημοκρατία
Και για το ΣΥΡΙΖΑ τελευταία φορά σε συζητήση είπα ότι δεν υπάρχει καμία απόδειξη Τσίπρας πήρε μεταγραφή από τα Σκόπια η την Βουλγαρία

Για γράψε εσύ ένα μήνυμα που είχες κατά του ΣΥΡΙΖΑ και υπέρ της ΝέαςΔημοκρατίας
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Εδώ κάνουμε διάλογο και δεν διαλέγουμε ποιος θα μας απαντήσει και ποιος όχι

Αν κάποιος δεν μας ενδιαφέρει να αγνοούμε εσύ δεν το κάνεις αυτό αλλά βρίζεις

Όσον αφορά για το Νέα Δημοκρατία εγώ έχω πει και εναντίον Δημοκρατίας και υπέρ του συριζα

Τελευταία παραδείγματα για το πώς αντιμετώπισε το χιονιά η Νέα Δημοκρατία
Και για το ΣΥΡΙΖΑ τελευταία φορά σε συζητήση είπα ότι δεν υπάρχει καμία απόδειξη Τσίπρας πήρε μεταγραφή από τα Σκόπια η την Βουλγαρία

Για γράψε εσύ ένα μήνυμα που είχες κατά του ΣΥΡΙΖΑ και υπέρ της ΝέαςΔημοκρατίας
η απαντηση μου :birdman: λαμογιο
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
Με ρωτας τι;Γιατι ελληνας πρωθυπουργος ειπε ψεμματα στον λαο; :think:

Καθε επομενος επιβεβαιωνει οτι ειναι χειροτερος απ τον προηγουμενο...
Να και μία φορά που συμφωνούμε

Ο Γιωργάκης είπε λεφτά υπάρχουν
Ο Σαμαράς Ζάππειο 1 και Ζάππειο 2
Ο Τσίπρας θα καταργήσει τα μνημόνια με ένα νόμο και ένα άρθρο

Για το Μητσοτάκη δεν έχω τόσο πουλάν να το προσαψω όπως και για τον πατέρα του που στις εκλογές από 89 εώς 93 έλεγε σας υπόσχομαι περισσότερη δουλειά και περισσότερο κόπο

Το θέμα μας δεν είναι αυτό το θέμα μας είναι ότι φίλος που βρίζει μάλιστα ενώ εσύ μιλάς κανονικότατα κατέκρινε τον Μητσοτάκη που έβαλε τον κατώτατο μισθό στον 750 και όταν του έβαλα ότι ο Τσίπρας τον έβαλε στα 650 άρχισε να βρίζει να με λέει πολιτικό αναλυτή και κουβέντα απαντήση
η απαντηση μου :birdman: λαμογιο
Κάθε φορά που θα με βρίζεις θα σου βάζω κάτι ενάντια σ το ΣΥΡΙΖΑ οι υπέρ της Νέας Δημοκρατίας να αξίζει τουλάχιστον η βρισιά

Αρχίζω με κάτι που θα ικανοποιήσει έστω και λίγο εσένα

Η διαφορά μεταξύ Νέας Δημοκρατίας και ΣΥΡΙΖΑ είναι 5,5% αλλά έχει ελαττωθεί από την προηγούμενη δημοσκόπηση της εφημερίδας των συντακτών που ως γνωστόν πρόσκειται στο ΣΥΡΙΖΑ
Συγκεκριμένα, η ΝΔ καταγράφει στην εκτίμηση πρόθεσης ψήφου ποσοστό 30%, μειωμένο κατά μια μονάδα σε σχέση με τη δημοσκόπηση της Prorata τον Μάρτιο.

Ο ΣΥΡΙΖΑ έχει ποσοστό 24,5%, αυξημένο κατά 0,5% σε σχέση με τον Μάρτιο.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Να και μία φορά που συμφωνούμε

Ο Γιωργάκης είπε λεφτά υπάρχουν
Ο Σαμαράς Ζάππειο 1 και Ζάππειο 2
Ο Τσίπρας θα καταργήσει τα μνημόνια με ένα νόμο και ένα άρθρο

Για το Μητσοτάκη δεν έχω τόσο πουλάν να το προσαψω όπως και για τον πατέρα του που στις εκλογές από 89 εώς 93 έλεγε σας υπόσχομαι περισσότερη δουλειά και περισσότερο κόπο

Το θέμα μας δεν είναι αυτό το θέμα μας είναι ότι φίλος που βρίζει μάλιστα ενώ εσύ μιλάς κανονικότατα κατέκρινε τον Μητσοτάκη που έβαλε τον κατώτατο μισθό στον 750 και όταν του έβαλα ότι ο Τσίπρας τον έβαλε στα 650 άρχισε να βρίζει να με λέει πολιτικό αναλυτή και κουβέντα απαντήση

Κάθε φορά που θα με βρίζεις θα σου βάζω κάτι ενάντια σ το ΣΥΡΙΖΑ οι υπέρ της Νέας Δημοκρατίας να αξίζει τουλάχιστον η βρισιά

Αρχίζω με κάτι που θα ικανοποιήσει έστω και λίγο εσένα

Η διαφορά μεταξύ Νέας Δημοκρατίας και ΣΥΡΙΖΑ είναι 5,5% αλλά έχει ελαττωθεί από την προηγούμενη δημοσκόπηση της εφημερίδας των συντακτών που ως γνωστόν πρόσκειται στο ΣΥΡΙΖΑ
Συγκεκριμένα, η ΝΔ καταγράφει στην εκτίμηση πρόθεσης ψήφου ποσοστό 30%, μειωμένο κατά μια μονάδα σε σχέση με τη δημοσκόπηση της Prorata τον Μάρτιο.

Ο ΣΥΡΙΖΑ έχει ποσοστό 24,5%, αυξημένο κατά 0,5% σε σχέση με τον Μάρτιο.
ρε κακομοίρε ανθρωπε δεν πας να λες οτι θες εγω ουτε με τον εναν ειμαι ουτε με τον αλλον να γαμηθουν και η δυο δεν ασχολουμε με πολιτική αυτο σου εξηγώ τοσες μερες δεν με ενδιαφέρουν ενα επικαιρο βιντεακι δεν εχω μηνύματα εδω μεσα δεν εχω αναγκη να ασχολουμε με πολιτική στο ειπα και στο πρώτο μήνυμα μου, οποιος και να βγει εμενα στα αρχιδια μου εχω χρήματα για 10 ζωες ,αλλα εσυ εχεις βαλει τα μπλε γυαλιά της ΝΔ και λες οτι νανε γιαυτο σε λεω κακομοίρη εισαι άρρωστος και πορωμενος ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.536
Like
1.468
Πόντοι
266
ρε κακομοίρε ανθρωπε δεν πας να λες οτι θες εγω ουτε με τον εναν ειμαι ουτε με τον αλλον να γαμηθουν και η δυο δεν ασχολουμε με πολιτική αυτο σου εξηγώ τοσες μερες δεν με ενδιαφέρουν ενα επικαιρο βιντεακι δεν εχω μηνύματα εδω μεσα δεν εχω αναγκη να ασχολουμε με πολιτική στο ειπα και στο πρώτο μήνυμα μου, οποιος και να βγει εμενα στα αρχιδια μου εχω χρήματα για 10 ζωες ,αλλα εσυ εχεις βαλει τα μπλε γυαλιά της ΝΔ και λες οτι νανε γιαυτο σε λεω κακομοίρη εισαι άρρωστος και πορωμενος ...
Δύο μηνύματα πριν σου είπα ότι πολλές φορές λέω εναντίον Νέας Δημοκρατίας και υπέρ του ΣΥΡΙΖΑ

Σου έφερα δε συγκεκριμένα παραδείγματα

Και σου ζήτησα να μου πεις μία φορά που εσύ είπες υπέρ τους της Νέας Δημοκρατίας κατά του ΣΥΡΙΖΑ απάντησε και πριν και τότε βρισιές

Πορωμένος είναι αυτός που λέει μόνο υπέρ κάποιου και κατά του άλλου εγώ κάνω και το αντίθετο κατάλαβες

Περιμένω να μου πεις παράδειγμα που και εσύ το κανες που εσύ δεν είσαι πορωμένος

Βέβαια ξέρω την απάντηση βρισιά και ότι είμαι πολιτικός αναλυτής και δεν πρέπει να μιλάς με πολιτικούς αναλυτές αλλά πάντα απαντάς στους πολιτικούς αναλυτές βρίζοντας

Μήπως είσαι συγγενής του πολάκη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom