Νέα

Κρυφά bourdela παλιά και νέα ( αναμνησεις και update )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα becas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
..και φυσικα το στουντιακι στην αριστοτελους,ψηλα.που μεσα εμενε θυμαμαι και αυτη που το ειχε.διακοσμηση σπιτιου κανονικου,και το αστερι του μαγαζιου,μια, και καλα ισπανιδα,κοντουλα,με πολυ καλο κρεββατι,και βυζαρες τρομερες...
η Άννα η Βάσκα με το χαρακτηριστικό προγναθισμό..απίστευτο τσιμπούκι,βυζούμπες champions league,εκπληκτικά βελούδινο δέρμα,τρελά ανοίγματα και ευγενέστατη τσατσα..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.588
Πόντοι
41.447
η Άννα η Βάσκα με το χαρακτηριστικό προγναθισμό..απίστευτο τσιμπούκι,βυζούμπες champions league,εκπληκτικά βελούδινο δέρμα,τρελά ανοίγματα και ευγενέστατη τσατσα..
Είχε κάνει ζημιά σε πολύ κόσμο
Σούπερ γυναίκα,φοβερή βραζιλιάνικη κωλαρα
Όταν ίππευε μεγαλουργουσε
Ακόμα θυμάμαι την εικόνα και την αίσθηση όταν την είχα επάνω μου και με τις παλάμες μου ανοιγοκλεινα τα απίθανα κωλομέρια της
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Είχε κάνει ζημιά σε πολύ κόσμο
Σούπερ γυναίκα,φοβερή βραζιλιάνικη κωλαρα
Όταν ίππευε μεγαλουργουσε
Ακόμα θυμάμαι την εικόνα και την αίσθηση όταν την είχα επάνω μου και με τις παλάμες μου ανοιγοκλεινα τα απίθανα κωλομέρια της
  :hi:
 
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Μια και οι φιλοι zero & magaret θυμηθηκαν Στην Αριστοτέλους λίγο πριν την πλ. Βικτωρίας στο αριστερο χερι προς ομονοια,  θυμαμαι ένα ισόγειο σε πολυκατοικία όπως έμπαινες δεξιά.

Ειχα παει ενα σαββατο απογευμα 2003 ( τι λεπτομερειες θυμάμαι ) ηταν σαν κανονικο σπίτι, καλα πέρασα αν και η μεγαλοκοπελλα ήταν βαριεστημένη και λιγο ξεπέτα, χαλαλι της ομως οταν εχω  :erection:  εχω και καλή καρδια ...  :2funny:
 
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Επίσης θυμήθηκα εποχη 1993 , σε αγγελία στο Εθνος έβαζε καποια που έλεγε για δυο  35άρες που τις επαιρνες πακετο.

Πηρα τηλ. και μου απαντησε μια φιλικη κυρία η οποια το επιβεβαίωσε και έδωσε και τη διεύθυνση στην οδο Φιλλιπίδη ( πλατεια βικτωρίας στενος δρομος παραλληλος δεριγνυ )  και μου ειπε και οτι κουδούνι έγραφε Ρίτα Δ......( ας μη γραψω το επιθετο)

Παρότι ειχα φοβερη kavla να παω, τελικά κολωσα αρκετα νεος τοτε.

Το λεω μην τυχον και καποιος παλιος συναγωνιστης ειχε δοκιμάσει και θυμάται να μας πει  
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
αντι να θυμαστε τα παλια καμια πληροφορια γι ακποιο νεο κρυφο μπουρδελο υπαρχει μπας και κανουμε επισκεψη;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
αντι να θυμαστε τα παλια καμια πληροφορια γι ακποιο νεο κρυφο μπουρδελο υπαρχει μπας και κανουμε επισκεψη;
Αυτά πιστεύω δε λέγονται φόρα παρτίδα, γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μετατραπούν (αργά ή γρήγορα) "καμμένα χαρτιά"...
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
Αυτά πιστεύω δε λέγονται φόρα παρτίδα, γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μετατραπούν (αργά ή γρήγορα) "καμμένα χαρτιά"...
αν καποιος ξερει ας στειλει ενα pm και σε μενα που τρελλαινομαι για τετοιες undergrοονδ φασεις
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
  φιλε serapis ναι! για αυτη την χρονικη περιοδο ειχα ακουσει και εγω απο παλαιους συναγωνιστες και ναι
ηταν μια κοπελα μονη της δεν ηταν μπουρδελο.

Εσυ την ειχες δοκιμασει ?
Απίθανη κοπέλα σε όλα της . Απίθανη συμπεριφορά φιλικότατη , νόμιζες ότι ήταν η κοπέλα σου. Πάνε  τώρα  αυτά. "μάγκεψαν οι επισκέπτες" αγρίεψαν και αυτές . Ελα φίλε σκάστα -τέλείωνε και δρόμο. Αυτή  είναι η συμπεριφορά σήμερα.
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Αυτό στην Λουκιανού το θυμάμαι και εγω.Ηταν περιπου στο Νο20.

Ισογειο με ανεξάρτητη πόρτα  που εμπαινες κατευθείαν απο το πεζοδρόμιο.

Πραγματι η πορτα ηταν "ανθυπομισανοιχτη".Αυτο υπηρχε και μεχρι πριν μερικά χρόνια,
αλλα δεν ειχε ακουσει καλα λογια για τις κορασίδες ( μπαζα ).

Για την Χαριτος δεν εχω ιδεα οτι υπηρχε ( και ποια περιοδο ) αντιστοιχο.
Ειχα ακουσει οπως λεω και παραπανω στη Χαριτος για διαμερισμα σε οροφο στα 70ς..
Για  αυτό  στην Λουκιανού 20: "...μήπως θέλεις και από πίσω ? Αν θέλεις πέστο , καμία  επιβάρυνση ,μην ντρέπεσαι.." Δεν θυμάμαι το όνομά της  παλιές καλές εποχές.Δούλευα τότε σε ξενοδοχείο πολυτελείας στο Σύνταγμα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
serapis, για την λουκιανου 20 υποθετω οτι μιλας για την περιοδο δεκαετια 1980
Μετα μαλλον σκαρτεψε το μαγαζι.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.747
Πόντοι
201
serapis, για την λουκιανου 20 υποθετω οτι μιλας για την περιοδο δεκαετια 1980
Μετα μαλλον σκαρτεψε το μαγαζι.
Ανέβηκα Αθήνα από την επαρχία το 1997, 18 τότε και είχα γυρίσει όλα τα μπουρδέλα
(αν και είχα γκόμενα που ερχόταν από Βόλο κάθε ΠΣΚ)
αυτό στη Λουκιανού μου το είχαν συστήσει άλλοι μπουρδελιάρηδες στις τσάρκες που έκανα
Το επισκέφθηκα 4 φορές ελπίζοντας να πετύχω μουνάρα μοντέλο Κολωνακίου αλλά πάντα φόλα
Τη μία φορά που περίμενα, βγήκε παπούλης 80+ με μαγκούρα και την τσατσόγρια
να του λέει -έλα το βραδάκι που θα'σαι ξεκούραστος-
ανοιχτό ήταν μέχρι και το 2010,,,
 
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
μια και εισαι παλιος και εσυ στο σπορ, θυμασαι να πεις κανενα κρυφο που πηγαινες εκεινη την περιοδο - εννοω οχι με κοκκινο φωτακι τυπου μεταξιου και φυλης αλλα σαν αυτα που αναφερουμε στο thread στις προηγ. σελίδες
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
καλησπέρα και από εμένα

έχω γράψει μερικά κάποιες σελίδες πιο πίσω, τώρα μου ήρθαν άλλα δυο στο μυαλό

ένα σε μια παράλληλο της Δαβάκη πάνω απο τη Θησέως, δεν δοκίμασα γιατι η κοπέλα δεν ήταν του γούστου μου

ένα άλλο ήταν στο φάληρο πίσω από το μετροπόλιταν, παράλληλα στον κηφισσό, στις αρχές είχε ωραίες κοπέλες

αλλά μετά  χάλασε τελείως


 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.588
Πόντοι
41.447
αντι να θυμαστε τα παλια καμια πληροφορια γι ακποιο νεο κρυφο μπουρδελο υπαρχει μπας και κανουμε επισκεψη;

Το παρων θρεντ,όπως γράφει και ο τίτλος πραγματευεται τα παλιά μπουρδελα κρυφά και φανερά που έχουν πλέον κλείσει
Όσον αφορά τα εν ενεργεία κρυφά οι πληροφορίες δεν δίνονται αβέρτα και φορά παρτίδας για ευνόητους λόγους
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
όταν ημουν στο γυμνασιο ειχα ένα συμμαθητή από νεα φιλαδελφεια κοντα στο γηπεδο της αεκ και κοντα στη γειτονια του ηταν μια πουτανα που εμενε σε μια μονοκατοικια και δουλευε εκει

περιπου 1999
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Iσαυρων 27 (29?)    ήταν το  (ψηλοταβανο) -- στουντιο- με την κυρτη τεντα στην  εξωπορτα
Και  τα φυτα  μεσα- στην σκοτεινη εισοδο …
Πώς την λέγανε εκει  μια μακρυμάλλα καστανη  ψηλη, κορμαρα  ?  με  φυσικες βυζαρες …πολυ  καλη στο  cowgirl .. :rolleyes:
==
Eπίσης καποιο/α στα κατω Ιλισσια --  στουντιο -  στη Σεβαστειας  - Ποντου -  Λαοδικείας  20 ? --  κοντα στην εκει εφορία..
 
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Στη νεα φιλαδελφεια ενδιαφέρον ελληνιδα η κοπέλα ή russia / ukraina ?

Επίσης θυμήθηκα ότι στους Αμπελόκηπους σε μια παροδο της Αλεξάνδρας με ξενο όνομα, δεν θυμάμαι πως, υπήρχε μασατζίδικο μιλω περιπου για 1991.

Οταν έπαιρνες τηλ. σου έλεγε κοντα στο Υγιειονομικό .Μου ειχαν πει οτι ηταν φιλλιπινεζες οι αγωνίστριες και οτι αρχικα εδιναν μονο φραπε αλλα αργότερα "εβαλαν μυαλό". Δεν πρεπει να κρατησε πολλα χρόνια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom