Νέα

Κρυφά bourdela παλιά και νέα ( αναμνησεις και update )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα becas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
τοσο καλη ηταν αυτη η ριτα συνεχεια βλεπω οτι αναφέρεται το ονομα της.ο ναρκισος ηταν αυτο το στουντιο που μαγνητοσκοπουσε τους πελατες του??

Υπηρχαν 2 Ριτες στην Πιπίνιυ τοτε, μια γρια και αυτη που λεω εγω
ναι ο ναρκισσος ηταν αυτο το στουντιο που πιαστηκε να μαγνητοσκοπει τους πελατες του
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Η ποπαρα μετα νοικιασε επι της πατησιων στο νο113.μετα μετακομοισε στην οδο επτανησου κ τωρα ειναι ακομα ενεργη σε αλλο στενο της κυψελης και φερνει καθημερινα αλλες κοπελες.και η ιδια καποτε ηταν μιλφαρα οταν την επερνα στην σκοπελου το1994 με την αλλη καραμιλφαρα την ερικα που εδινε κ λοκω
Ειχε και κατι φολες η ποπη  την βραζιλιανα  την αλεκα  .Μια φορα ο κριστιαν ζηλεψε και μου πηρε το βρακι Οποτε γαμαγα εμπαινε κατω απο το κρεβατι.
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Υπηρχαν 2 Ριτες στην Πιπίνιυ τοτε, μια γρια και αυτη που λεω εγω
ναι ο ναρκισσος ηταν αυτο το στουντιο που πιαστηκε να μαγνητοσκοπει τους πελατες του
στη ριτα ειχα γαμησει την θεια ολγα νινα την ελεγε η ριτα μετα η ολγα μεγαλωσε και πηρε αποδεσμευση για τα μπουρδελα.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
υπαρχει ακομα???..... :headbang:

Στην ιδια περιοχή :

-Στην χαριλαου τρικουπη διπλα στον σκλαβενιτη σε μια παμπαλαια πολυκατοικια
ηταν μια τυπισα βυζαρου (το μονο που άξιζε)Οταν ειχα παει μου το
γυρισε οτι κανει μονο μασαζ (ουτε καν πιπα )Τελικα με ξαπλωσε στο μασαζοκρέβατο
και βολευτηκα με ενα ισπανικό.
Εβαζε αγγελία εθνος η νεα.

αν λες μια ξανθιά χοντρή με τεράστια βυζιά μιλάμε για την ίδια, την είχα πάρει καλοκαίρι πριν από 4 χρόνια ή παραπάνω, σταθερό τηλέφωνο και ωραία φωνή, τελικά από εμφάνιση σκατά, με ξάπλωσε και μένα στο μασαζοκρέβατο και με πασάλειψε αλλά στο τέλος με αντάμοιψε :pipa1:
 
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Συνάδελφοι, δίνετε ρέστα – γράφετε ιστορία συνεχίστε
πολυ ενδιαφέροντα οσα λετε. !

φιλε καβλαρχε  το bourdelaki πισω από το περοκέ δεν το ηξερα-παρότι ηξερα
το μαγαζί με τα ρούχα που λες…(gamoto !) :headbang:

vagiacodios & zerotolerance για αυτό στην  πιπινου μαλλον για το ιδιο
λέτε. Αν μάλιστα βρισκόταν πανω από την πατησίων (δηλ. προς την κυψελη )
τότε ειχα παει και εγω – υπερυψωμένο ισόγειο σε πολυκατοικία δεξιά όπως
κατέβαινες.Ηταν τοτε 2 οι κυρές (δεν περασα ασχημα αλλα δεν ξαναπηγα)

Επισης, πατησιων και ιθακης που λες vagia….ειχα παει στον 4ο ηταν 2 μια 40+ και μια μπαζο, αλλα καθισα γιατι μου εκαναν διπλο.
Καποια στιγμη μάλιστα επειδη πανω στην kavla φωναξα  πιο δυνατά από ότι
επρεπε η 40+ σηκωθηκε και ετρεξε να κλεισει το παραθυρο στον ακάλυπτο
για να μην ακουστούμε.χαααααα οι ιδιες μου ειχαν πει ότι μερικές φορές
πληρωναν τα κοινόχρηστα σε είδος ( αλλα μαλλον εκαναν πλακα ). :2funny:

Thourie…με εστειλες, στην δοξαπατρι στον περιφερειακο λυκαβητού??
Τι κριμα τα χρονια εκεινα ημουν πολύ μικρος για το σπορ!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
επίσης ένα κρυφοστούντιο που είχε παίξει και πολύ μικρή αναφορά σε αυτό το θρεντ βρισκόταν σπινθαρου & φραντζη

έτος 2010 αν θυμάμαι καλά, διαφημιζόταν ως μασατζίδικο, τηλ. για ραντεβού, είχε ανοίξει φορώντας ρόμπα μια ξανθιά μιλφάρα τούμπανο, μου παρουσίασε μια μελαχρινή αλεξάνδρα ρωσίδα, ωραίο κομμάτι, πρότεινε τριπλό σε καλή τιμή αλλά είχα υποψίες για τρανσφορμέισον της ξανθιάς και πήρα μόνο αλεξάνδρα

τελικά μόνο μασατζίδικο δεν ήταν, μπάνιο κοινό και βρώμικο, πετσέτα κοινής χρήσης και ήδη βρεγμένη *P έκανα ντουζάκι και σκουπίστηκα όσο μπορούσα με κωλόχαρτο :grin: κρεβάτι διπλό ξεχαρβαλωμένο, συμμετοχή αρκετά καλή και 60Ε

με ξεπροβόδισε η ξανθιά με 1000 επιφυλάξεις βλέποντας από το ματάκι ότι είναι κενός ο διάδρομος και στα ψιθυριστά, καθ'ότι ήταν πολυκατοικία με οικογένειες και αυτές προφανώς άντερ κάβερ

δεν ξαναπήγα ούτε ξανάκουσα κάτι για το μέρος
 
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
Φιλε kosnik26, ναι σιγουρα για την ιδια λεμε, πραγματι σταθ. Τηλ. και ωραια φωνή
- ετσι την πατησα και εγω, να δεις που αυτή μπορει να υπαρχει ακομα… :tickedoff:


Συνεχίζω με μια δικη συνεισφορά :

- Χρυσοπόλεως στο πολύγωνο ( παραλληλη της παναγή τσαλδαρη ) υπήρχε
σε υπερυψωμένη μονοκατοικία –ειχε σκαλα απ’ εξω- η Λαουρα πολύ καβλιαρα
πολωνέζα ξανθιά 25-27 χρονων τοτε με ωραια βυζια, πολύ καλη τα εκανε
όλα με προθυμια ,ειχε τρελη προσελευση από συναγωνιστες, μαλιστα πολύ ηταν
δικηγοροι που πηγαιναν στην Ευελπιδων. Περιοδος 1997 – 2000 περιπου.

Σημερα δεν υπαρχει το κτισμα εχει γινει πολυκατοικία….αλλα  η Λαουρα
παιζει ακομα μπαλα ( 40+ με καποια κιλα παραπανω  ) σε χωρο στο νέο κόσμο
πισω από την ελευθεροτυπία.Την τιμω που και που (αραια όμως ).

- Οδος Τροιας κατω από την Πατησίων απεναντι από τον κιν/φο Ιλιον
4ος ή 5ος οροφος ειχα επισκεφθεί με έντονες ορεξεις καποια κυριακή
απογευμα Αυγουστου καποια milfαρα η οποια ειχε το υφος και στυλ
τεκνατζους και καραγουσταρα (ημουν νεαρος ) εμεινα τουλαχιστον
μια ωρα και με εστειψε. :dancing:
Για την ιστορία σεριφισα ηταν μια μπαζοgilf  Σοφια.
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Φιλε kosnik26, ναι σιγουρα για την ιδια λεμε, πραγματι σταθ. Τηλ. και ωραια φωνή
- ετσι την πατησα και εγω, να δεις που αυτή μπορει να υπαρχει ακομα… :tickedoff:


Συνεχίζω με μια δικη συνεισφορά :

- Χρυσοπόλεως στο πολύγωνο ( παραλληλη της παναγή τσαλδαρη ) υπήρχε
σε υπερυψωμένη μονοκατοικία –ειχε σκαλα απ’ εξω- η Λαουρα πολύ καβλιαρα
πολωνέζα ξανθιά 25-27 χρονων τοτε με ωραια βυζια, πολύ καλη τα εκανε
όλα με προθυμια ,ειχε τρελη προσελευση από συναγωνιστες, μαλιστα πολύ ηταν
δικηγοροι που πηγαιναν στην Ευελπιδων. Περιοδος 1997 – 2000 περιπου.

Σημερα δεν υπαρχει το κτισμα εχει γινει πολυκατοικία….αλλα  η Λαουρα
παιζει ακομα μπαλα ( 40+ με καποια κιλα παραπανω  ) σε χωρο στο νέο κόσμο
πισω από την ελευθεροτυπία.Την τιμω που και που (αραια όμως ).

- Οδος Τροιας κατω από την Πατησίων απεναντι από τον κιν/φο Ιλιον
4ος ή 5ος οροφος ειχα επισκεφθεί με έντονες ορεξεις καποια κυριακή
απογευμα Αυγουστου καποια milfαρα η οποια ειχε το υφος και στυλ
τεκνατζους και καραγουσταρα (ημουν νεαρος ) εμεινα τουλαχιστον
μια ωρα και με εστειψε. :dancing:
Για την ιστορία σεριφισα ηταν μια μπαζοgilf  Σοφια.
Η Σοφια ηταν η Ζωη  θεοσχωρεστην , εβγαζε την μασελλα για να κανει πιπα ειχε μαζι της την Γιωτα -Γωγω  κοντοπουτανο τα παντα ολα και κωλο.
 
OP
OP
B

becas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
359
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
1
μαλλον σε οτι αφορα τη Σοφια - ζωή ( θεοςσχωρεστην ) μιλαμε για την ιδια
για γιωτα γωγω δεν ειμαι σιγουρος...
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
ιθακης-καπου μεταξυ αχαρνων και φυλης-6ος οροφος,το στεκι της γαβριελλας, που δουλευε Διδυμου 27 το 2005.απο το στεκι αυτο πρωτοξεκινησε την πορνικη της καριερα η αντζελα μιλφ-καλυμνου,τροφωνιου κλπ,η οποια εχει φυγει απο ελλαδα
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Ό,τι ακολουθεί έχει ηλικία >10 ετών.

Mια ελληνίδα milf ξανθιά κάπου μεταξύ Καλλιθέας-Ν. Κόσμου, με καλούς τρόπους, αλλά όχι τόσο, ώστε να μην απαντάει τα τηλέφωνα, όσο δούλευε. Με είχε ρωτήσει αν έχω πάει Ταϋλάνδη, γιατί της το είχε προτείνει κάποιος και το σκεφτόταν.

Ετέρα ελληνίδα εταίρα στην Καλλιθέα, την ίδια εποχή, με μικρό βυζί, αλλά ρόγα-κρεμάστρα, που, όταν την επισκέφτηκα, μου είπε ότι έκανε μόνο αυταρχικό και ότι είχε και τα αυχενικά της. Ευχήθηκα περαστικά και απεχώρησα.

Γουδί, κάπου ψηλά Σεβαστουπόλεως, μια ξανθιά εγχειρισμένη μπαζο-trans (όπως αντιλήφθηκα κατά την άφιξή μου), με τατού στο χέρι (κάπως too much για τότε). Ακόμα τρέχω.

Το studio Πειραιώς 60 είχε πράγματι ωραία κομμάτια, μεταξύ αυτών είχα πάρει μια δίμετρη ελληνίδα και μια ρωσίδα πετίτ, η οποία επιδιδόταν στην -πολύ προχώ για την εποχή- υπηρεσία, "γλωσσόφιλα". Απ' ό,τι κατάλαβα, έψαχνε για γκόμενο. Τελικά, είχα φύγει απ' τον σταθμό του Μοσχάτου χωρίς να συνάψω σχέση μετά από ένα σύντομο one night stand, μάλλον σοφά πράττοντας.

Κυψέλη, με εκατομμύρια καβάντζες, μία ψηλά στην Τροπαίων, μια παρακάτω, πιο κοντά στην πλατεία, μία κάπου στη Σποράδων ή Σκύρου, κάπου εκεί μέσα, με μια ελληνίδα, που μου έκανε παράπονα ότι της τηλεφωνούσαν διάφοροι, που της πρότειναν να φέρουν και τη γυναίκα τους μαζί κλπ. Σε όλες τις περιπτώσεις, με ρομαντικό φόντο τη σακούλα με τα σκουπίδια στην κουζίνα ή το καλάθι με τα άπλυτα.

Δε θυμάμαι πώς λεγόταν μια ελληνίδα μεταμίλφ, που έπαιζε σε διάφορους χώρους ανά την Κυψέλη (Πατησίων, Κυψέλης κλπ), συνήθως ως ντουέτο με μια άλλη (άλλοτε ελληνίδα, άλλοτε μια που δήλωνε αιγύπτια) και ζητούσε 300 € για λεσβιακό. Τελικά, είχε ακουστεί ότι έπαθε εγκεφαλικό ή κάτι παρόμοιο.

Πλ. Αμερικής σε μια κάθετη, δυο βυζαρούδες με πραγματικά 4ρια-5ρια -μιλάμε για αγελαδίσια, χορταστικά βυζγιά-, οι οποίες αρνούνταν να γαμηθούν χωριστά και πήγαιναν πάντα πακέτο. Δεν κατάλαβα ποτέ το γιατί. Ήταν ζευγάρι ίσως;

Πιπίνου και Δροσοπούλου δυο ημεδαπές γκιλφ του ελέους με μπαλαντέρ μια γαλλίδα, που είχε ξεμείνει εδώ, τελείως ανώμαλη, η οποία κατά καιρούς -όχι σ' εκείνο το οίκημα- έκανε διάφορες λαγνείες, αρκετές εξ αυτών δύσοσμες. Δυστυχώς, το έμαθα πολύ αργά, αφού ήδη την είχα σοβατίσει μια φορά στη μάπα (αμέσως μετά είχε λουστεί μπροστά μου με καθαρό οινόπνευμα). Τελικά, επέζησα.

Αμέσως παρακάτω, στην οδό Κω, έπαιζε ένα μπουρδελάκι, το οποίο είχε φιλοδοξίες studio και είχε τυπώσει και κάρτες γι' αυτόν τον σκοπό. Μόνο καμιά γκόμενα της προκπής δεν είχε. Λεπτομέρειες.

Κάπου κοντά Πιπίνου-Αγ. Μελετίου σε καβατζωτό (υπόγειο; ) διαμέρισμα μια σιτεμένη trans με μια γύφτισσα, που πρόσφεραν γκολ θέαμα. Μεταβολή και έξω.

Κοδριγκτώνος, κοντά στις σχολές ΑΚΜΗ, η γιαγιά Αλέξια, στην οποία γινόταν λαϊκό προσκύνημα, επειδή είχε φάει τρελό προμόσιο (όπως θά 'λεγε κι η ίδια) από τα ρδελο-sites της εποχής. Μιλάμε για granny κανονικό.

Πατησίων πολύ ψηλά, μετά την Κολιάτσου, όπως ανεβαίνουμε, δεξιά, κρυφό σπίτι με ελληνίδα σερίφισσα και 4-5 αλλοδαπές. Τελικά, νομίζω, η ελληνίς μπουζουριάστηκε και το σπίτι έκλεισε.

Το σπίτι πίσω απ΄το ΠΕΡΟΚΕ ήταν κανονικό, όχι και τόσο κρυφό. Παλιά (80's) στο σημείο εκείνο έπαιζαν πολλά σπίτια. Η Ρία, την περίοδο εκείνη και αργότερα, δε δίσταζε να εκδοθεί και επί της Ιάσωνος κανονικά.

Λίγο πιο κάτω, σε μια κάθετο της Δηλιγιάννη, έπαιζε μπουρδελάκι κανονικό με καγκελόφραχτη πόρτα και staff συνήθως μια σιλικονάτη trans. Mεταβολή και λοιπά.

Μουρδελάκι της περιοχής, παροπλισμένο πλέον, έπαιζε και στη Χίου (ή Σάμου μήπως; ), όπου εξυπηρετούσε μια θεόχοντρη γύφτισσα, τίγκα στα σπυριά, με το ανάλογο μαύρο ολόσωμο φόρεμα. Αυτή είχε απασχοληθεί και στο βομβαρδισμένο της Αχιλλέως και κάποτε μου είχε προτείνει ακά πήδημα. Όπως βλέπετε, είμαι ακόμη εδώ και γράφω, πράγμα που σημαίνει ότι δεν πήρα.

Συν το οίκημα της Μαίζωνος, κοντά στη Λιοσίων, όπου είχα δώσει μια μεγαλοπρεπή τελειωτική πίπα σε εκδιδόμενη ξανθιά μεταμίλφ (με είχε υποβάλει το ξανθό, φαίνεται).

Λ. Καβάλας στον Κολωνό, σε μια καβάντζα καμιά εκατοστή μέτρα απ' τη λεωφόρο, μια ελληνίδα μιλφ, στην οποία είχα πάει, γιατί στην αγγελία έγραφε ότι δεχόταν και γυναίκες και ως εκ τούτου την είχα θεωρήσει καυλιάρα.
Τελικά, καθόταν να τη γλείψεις μόνο αν κάλυπτε το αιδοίο της με προφυλακτικό (!!!).
Το σπίτι δε, κάργα στις εικόνες αγίων (πρέπει να πήραν μάτι τα πλακομούνια οι Άγιοι Πάντες εκεί μέσα).

Άγιο Αρτέμιο (Παγκράτι), δύο νεαρές ελληνίδες, μια χοντρούλα και μια πιο πετίτ, την οποία είχα πάρει.
Καθώς έκανα ντους, είχε έρθει να μου προτείνει να περιμένω λίγο παραπάνω στο μπάνιο, μέχρι να ξεπετάξει έναν πουρό, ώστε μετά "να το κάνουμε με την ησυχία μας".

Στην παραλιακή κοντά (κάπου στο Παλ. Φάληρο, νομίζω στη Μ. Αλεξάνδρου), αντερκόβερ σπίτι με περισσότερες ελληνίδες.

Πιπίνου χαμηλά (λίγο πριν την Αχαρνών), μια ελληνίδα χοντρή (ίσως trans), που έπαιζε στο κλειστό πλέον μπουρδέλο κάτω απ' τις γραμμές του τρένου, κοντά στην Κων/πόλεως, σε χαρακτηριστικό νεοκλασσικό με πράσινη πόρτα (με παππού νταβά, ο οποίος κοιμόταν μέσα στα δωμάτια! ).  Μαζί της, μια πιτσιρίκα με πιασίματα και γεμάτα βυζιά, η οποία είχε τιμηθεί.

Αυτά, λίγο πρόχειρα.
Όποιος έχει πληροφορίες, τις προσθέτει άφοβα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Ειχε και κατι φολες η ποπη  την βραζιλιανα  την αλεκα  .Μια φορα ο κριστιαν ζηλεψε και μου πηρε το βρακι Οποτε γαμαγα εμπαινε κατω απο το κρεβατι.

ο κριστιαν ο κακομοιρης πεθανε περσυ....ηταν ενα φοβερα εξυπνο σκυλακι κανις
η "βραζιλιανα" ηταν μεγαλη απατη....
κατα καιρούς εχουν περασει ομως απο εκει φοβερες μιλφαρες ελληνιδες και ρωσιδαρες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
επίσης ένα κρυφοστούντιο που είχε παίξει και πολύ μικρή αναφορά σε αυτό το θρεντ βρισκόταν σπινθαρου & φραντζη

έτος 2010 αν θυμάμαι καλά, διαφημιζόταν ως μασατζίδικο, τηλ. για ραντεβού, είχε ανοίξει φορώντας ρόμπα μια ξανθιά μιλφάρα τούμπανο, μου παρουσίασε μια μελαχρινή αλεξάνδρα ρωσίδα, ωραίο κομμάτι, πρότεινε τριπλό σε καλή τιμή αλλά είχα υποψίες για τρανσφορμέισον της ξανθιάς και πήρα μόνο αλεξάνδρα

τελικά μόνο μασατζίδικο δεν ήταν, μπάνιο κοινό και βρώμικο, πετσέτα κοινής χρήσης και ήδη βρεγμένη *P έκανα ντουζάκι και σκουπίστηκα όσο μπορούσα με κωλόχαρτο :grin: κρεβάτι διπλό ξεχαρβαλωμένο, συμμετοχή αρκετά καλή και 60Ε

με ξεπροβόδισε η ξανθιά με 1000 επιφυλάξεις βλέποντας από το ματάκι ότι είναι κενός ο διάδρομος και στα ψιθυριστά, καθ'ότι ήταν πολυκατοικία με οικογένειες και αυτές προφανώς άντερ κάβερ

δεν ξαναπήγα ούτε ξανάκουσα κάτι για το μέρος

αυτο της οδου Σπινθαρου λειτουργησε περιπου 3 μηνες την ανοιξη του 2010 και μετα εκλεισε...
τωρα ειναι κανονικο διαμερισμα
την Ρωσιδα μιλφ Αλεξανδρα που λες την ψαχνω απο τοτε. πολυ ομορφη γυναικα, παρα πολυ αλλα αλκοολικια
η ξανθια που λες λεγοταν Κατερινα και ηταν Βουλγαρα. Δεν ηταν τραβελος
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Γουδί, κάπου ψηλά Σεβαστουπόλεως, μια ξανθιά εγχειρισμένη μπαζο-trans (όπως αντιλήφθηκα κατά την άφιξή μου), με τατού στο χέρι (κάπως too much για τότε). Ακόμα τρέχω.

ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ 100αρι.... :2funny:


Δε θυμάμαι πώς λεγόταν μια ελληνίδα μεταμίλφ, που έπαιζε σε διάφορους χώρους ανά την Κυψέλη (Πατησίων, Κυψέλης κλπ), συνήθως ως ντουέτο με μια άλλη (άλλοτε ελληνίδα, άλλοτε μια που δήλωνε αιγύπτια) και ζητούσε 300 € για λεσβιακό. Τελικά, είχε ακουστεί ότι έπαθε εγκεφαλικό ή κάτι παρόμοιο.

ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΤΗ ΞΑΝΘΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΟΠΗΣ ΛΕΣ ΤΗΝ ΕΡΙΚΚΑ. ΘΕΣ/ΝΙΚΙΑ ΚΑΥΛΙΑΡΑ, ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΜΕ ΝΥΦΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΑΝΙΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ. ΠΕΘΑΝΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ


Πιπίνου και Δροσοπούλου δυο ημεδαπές γκιλφ του ελέους με μπαλαντέρ μια γαλλίδα, που είχε ξεμείνει εδώ, τελείως ανώμαλη, η οποία κατά καιρούς -όχι σ' εκείνο το οίκημα- έκανε διάφορες λαγνείες, αρκετές εξ αυτών δύσοσμες. Δυστυχώς, το έμαθα πολύ αργά, αφού ήδη την είχα σοβατίσει μια φορά στη μάπα (αμέσως μετά είχε λουστεί μπροστά μου με καθαρό οινόπνευμα). Τελικά, επέζησα.

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΡΙΤΑΣ ΓΚΙΛΦ ΟΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΝΟΥ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΣ ΧΕΡΙ. ΕΦΕΡΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΠΑΖΟΛΕΣ...
Η ΑΛΛΗ ΡΙΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΧΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ-ΙΣΟΓΕΙΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΝΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΝΑΒΗΚΟ


Αμέσως παρακάτω, στην οδό Κω, έπαιζε ένα μπουρδελάκι, το οποίο είχε φιλοδοξίες studio και είχε τυπώσει και κάρτες γι' αυτόν τον σκοπό. Μόνο καμιά γκόμενα της προκπής δεν είχε. Λεπτομέρειες.

ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΦΟΒΕΡΟΤΕΡΑ ΣΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΤΗΘΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
θα επανελθω συντομα με πολυ υλικο.... :sunglasses:
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
ελενα...ψιλογκιλφ ..δικαιαρχου και φιλολαου...σοφια-ζωη και γιωτα αριστοτελους και πιπινου και μετα πλατεια αμερικης, μετα πατησιων, αγ ζωνης, τροιας,παλι πατησιων και τελικα αριστοτελους παλι θεοσχωρεστη ζωη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom