Νέα

Κρυφά bourdela παλιά και νέα ( αναμνησεις και update )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα becas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Μεταξουργειο  πριν   15  περιπου  χρονια  σε  ενα  στενο  πισω  απο  το  ΠΕΡΟΚΕ  


στον  Αδαμη  που  πουλαγε   ρουχα  οποιος  τον  ηξερε   ενα  υπογειο  οπου     το  πρωι

δουλευε  η   γκιλφ  Ρεα  και  το   απογευμα  η   μιλφ  Τζουλια....αντι   για   φωτακι  


ειχε  στο   κουδουνι  ενα   δυνατο  λαμπακι  ,  οταν  ηταν  αναμενο  ηξερες  οτι  

ηταν  ανοιχτα...........καλο   γαμησι   εκαναν  και  οι   δυο.......
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.201
Like
204
Πόντοι
36
Μία από τις καλύτερες περιόδους των "κρυφών" ιδρυμάτων, αφορούσε τα πολύ λίγα εναπομείναντα στούντιο, στη "μετά Μάκη" εποχή.
Τα ελάχιστα λοιπόν που απέμειναν, μετά την επιχείρηση Αρετή που προκάλεσε ο μέγας Μάκης ("αποκαλύπτοντας" στην εκπομπή του, αυτό που όλος ο κόσμος διάβαζε στις αγγελίες των εφημερίδων), ναι μεν έβαζαν και εκείνα αγγελίες, αλλά αρχικά σε πολύ αραιά χρονικά διαστήματα και κάποια στιγμή μπορεί και να σταματούσαν τελείως την αγγελία, ενώ δημοσίευαν μόνο τηλέφωνο και σε ενημέρωναν για την διεύθυνση μέσω του τηλεφώνου, με την επισήμανση "όλα τα άλλα, θα τα πούμε από κοντά".  
Θα θυμίσω λοιπόν τέσσερα μαγαζιά εκείνης της ωραίας περιόδου:
1. Πειραιώς 60. Ήταν για κάποια λίγα χρόνια το μοναδικό μάλλον κατάστημα που λειτουργούσε στα πρότυπα ενός κανονικού στούντιο, την στιγμή που σχεδόν όλα τα άλλα είχαν κλείσει. Δηλαδή, είχε αρκετές κοπέλες (από 2 έως 4), ενώ τα άλλα που ξεφύτρωναν σιγά-σιγά (πχ Αμφιθέας 13), είχαν πια μόνο μία κοπέλα, οπότε λειτουργούσαν πλέον νομότυπα. Το έμαθα από αγγελία που είχε μόνο τηλέφωνο και έκτοτε δεν χρειάστηκε να τηλεφωνήσω ξανά. Manager (συνήθως), ένας underground ξανθός gay τύπος.
2. Studio Νάρκισσος. Αγαπημένο μου. Μόνο Ελληνίδες πολύ καλού επιπέδου, όχι όμως πολλές, δυο-τρεις ως επί το πλείστον. Ξεκίνησε με αγγελία στην προ Μάκη εποχή  - αν θυμάμαι καλά - και μετά διέκοψε τις αγγελίες. Το έβρισκες και κλειστό μερικές φορές. Ήταν σε ένα στενάκι ακριβώς κάτω από το πολυσυζητημένο σήμερα Dream X Hotel της κυρίας προέδρου (μέτοχος only), στην πλατεία Αττικής. Στην τελευταία φάση της λειτουργίας του είχε μείνει μόνο μία από τις αρχικές Ελληνίδες, μία νέα κοπέλα που ήταν πολύ τύπισσα και πολύ cool.
3. Θησέως & Αγίων Πάντων (ή Θησέως & Χαροκόπου - όλο μπερδεύω τα ονόματα). Είναι όμως το πολύ χαρακτηριστικό γωνιακό τριώροφο νεοκλασικό, προς την πλευρά της καθόδου. Τρίτος όροφος, είσοδος από πλάγια, όχι από Θησέως. Αγγελία μπήκε μία φορά, μόνο με τηλέφωνο. Εντελώς amateur φάση, τόσο που νόμιζες ότι η Ρωσίδα κοπέλα βρισκόταν εκεί για οποιοδήποτε άλλο λόγο, εκτός από αυτόν που υπέθεσες.
Αυτό μου άρεσε πολύ. Κράτησε πολύ λίγο.
4. Αχαρνών γωνία με πεζόδρομο, παλιό διώροφο νεοκλασικό απέναντι από παλιό, κλασικό μπουζουξίδικο (Alexander νομίζω λεγόταν τότε το κέντρο αυτό). Η απόλυτη καβάντζα του Σαββατόβραδου, καθώς το στούντιο έκλεινε κατά τις 2.00 μετά τα μεσάνυχτα, γεγονός πολύ σπάνιο τότε. Δυο, τρεις κοπέλες, αγγελία που μπήκε και δεν ξαναμπήκε, μέσα εντελώς παρείστικη κατάσταση, μία κοπέλα έτρωγε, η άλλη έγραφε γράμμα κοκ (και όλα αυτά με τα εσώρουχα). Ωραίοι καιροί.
5. Θα έρθουμε τώρα στην προηγούμενη δεκαετία και θα αναφερθούμε σε ένα μασατζίδικο που φυσικά δεν ήταν καθόλου κρυφό, αλλά δεν σκοτωνόταν κιόλας να βάζει αγγελίες. Και εδώ στο site συζητιόταν ελάχιστα. Ήταν το πολύ καλό και μακρόχρονο σε διάρκεια ζωής, Χαριλάου Τρικούπη 30 στον Πειραιά, με σερίφισα για μεγάλο διάστημα την ωραιότερη Ρωσίδα milf, την αξεπέραστη Ευγενία.
Μην ασχοληθείτε τώρα, καθώς είναι εδώ και λίγα χρόνια, καθαρόαιμο "yoga και τέτοια" center.
6. Τέλος, το υπό μετακόμιση spa της Δήμητρας και της Εύης, από την Παλαιολόγου στη Νέα Σμύρνη, εκτελούσε τα ίδια καθήκοντα εκεί στην Παλαιολόγου και πριν την άφιξη της Εύης, δηλαδή προ αμνημονεύτων ετών. Η καλύτερη εποχή, όπου είχα μείνει άναυδος από μία επίσκεψη, ήταν όταν οι θεραπεύτριες φορούσαν κίτρινες όμορφες παντελόνες-σαλβάρια και βυσσινί μπλούζες. 2002 με 2003, κάπου εκεί. Τρεις κούκλες χαμογελαστές με υποδέχτηκαν κι εγώ δεν πέρασα γιατί ήμουν άσχετος από μασαζερί και βέβαια, δεν υπήρχε τότε το site.
7. Ξέρετε ότι το "απόρθητο" spa της Πατριάρχου Ιωακείμ ξεκίνησε σαν στούντιο;
Όμως, ούτε εγώ το πρόλαβα ως έτσι. Πρέπει να ήταν (υποθέτω) μέσα της δεκαετίας του '90. Ρίχνω πάσα σε κάποιον παλιό που το πρόλαβε, να μας γυρίσει πίσω στο χρόνο...      
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
απόλωνος σύνταγμα  στό ύψος τής σκούφου 1996 με 1998 .είχε μερικές φορές καμμιά 10ρια ..μερικές ήταν αστέρια
αξέχαστες αναμνήσεις...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
όλα αυτά που αναφέρονται είναι υπέροχα και μας παραπέμπουν σε άλλες εποχές... Στο σήμερα, όμως, υπάρχει κάποια ανάλογη περίπτωση να μπορέσουμε να δοκιμάσουμε;
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Οδός Δόξα Πατρί, πίσω από το νοσοκομείο Ευαγγελισμός. Στο κουδούνι έγραφε αν θυμάμαι καλά Δημητροπούλου. Ο αριθμός τηλεφώνου κυκλοφορούσε από στόμα σε στόμα. Δεν νομίζω να είχε μπει σε εφημερίδα. Αρχές δεκαετίας του 80 και πιο παλιά. Εργαζόταν Ελληνίδα μίλφ. Τα έδινε όλα στους πιτσιρικάδες τότε.

;)
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
υπάρχει απο παλιά ίδιο θέμα με πολλές αναφορές σε παράνομα στούντιο

"παλιά-ερασιτεχνικά και παράνομα studio" λέγεται αλλά δεν ξέρω πως να το παραθέσω εδώ



 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Γούσταρε όπως φαινόταν να πηδιέται με πιτσιρικάδες. Την πήδαγα δυό τρεις φορές με τα ίδια χρήματα. Έπινα και τον καφέ μου. Η ίδια έλεγε δεν τους γουστάρω τους παλιόγερους που έρχονται.
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Σπετσων και σκοπελου  πρωτα ηταν η ποπη εμενε μεσα εκει και μετα το πηρε η ερρικα  :fuck1:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
η επιχειρηση του μακη ποτε εγινε???
 

vagiacodios

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
34
Πόντοι
0
Πατησιων και Ιθακης  το  κοντοπουτανο γωγω στο 4 οροφο  παει την χασαμε εξαφανιστηκε  :tits:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Συνεχίζω ιστορική αναδρομή  :grin: για να θυμούνται οί παλαιότεροι καί να μαθαίνουν οί νεώτεροι  :2funny: :2funny: 1993 φαντάρος είχα επισκεφτεί τα εξής ιδρύματα :
Οδός Ασπασίας στο Παγκράτι , λίγο πιο πάνω απο τον Λέντζο , μια Τσέχα πολύ καλή , ξανθιά μετρίου αναστήματος με πλούσιο στήθος καί μια " Σουηδέζα " ( Ρωσσίδα ή Ουκρανέζα που περνιόταν για Σουηδέζα δηλαδή )επίσης ξανθιά αρκετά εμφανίσιμη αλλά κρύα , ή Τσέχα πολύ καλή ή άλλη ψυγείο  >:( !Ξενοφώντος καί Φιλελλήνων σε διαμέρισμα στον τελευταίο όροφο απέναντι απ' το πολιτικό γραφείο του Παπαθεμελή  :tooth: :tooth: :new_shocked: :new_shocked: ! ( εκείνο που του είχανε βάλει βόμβα το 1997 ) , κορασίς μελαχρινή μετρίου αναστήματος συμπαθητική με ωραίο στήθος ομιλούσα την ιταλική ( την οποία κατέχω καί εγώ πολύ καλά ) μου περνιόταν για ιταλίδα αλλά μάλλον εκ Ρουμανίας ή Αλβανίας ήτο ορμώμενη  :grin: :grin: ! πολύ καλό ιεραποστολικό καί τσιμπούκι χωρίς εξτραδάκια.
Μάρνης δεν θυμάμαι νούμερο αλλά ήταν πρίν την πλατεία Βάθης πρός Πατήσίων ανεβαίνωντας αριστερά , δίδυμο με δύο ρωσιδούλες πιπίνες μια καστανή καί μια ξανθιά τελείωμα ακάπωτο στο στόμα της καστανής  :tits2: :tits2: !  
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.167
Πόντοι
5.006
Ωραίο θέμα.
Ας συνεισφέρω και εγω με τις δικές μου αναμνήσεις.
Ετος 1986 και μέχρι 1992 Κωνσταντίνα (Ντίνα) πίσω απο την Παναγίτσα και για κάποια φεγγάρια σε 2 μασατζίδικα στην Καλλιθέα το ένα στην Κρέμου και το άλλο ψηλά σε μια κάθετη στην Δοιράνης.
Μόνο Ελληνίδες, όμορφα κορίτσια, όλα περιποιημένα, καθαρά και μοσχομυριστά.
10.000-15.000 Δρχ.
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Για τους παλιους, θυμαται κανεις το..."Χριστινακι, μικρο και σεξυ" στο Θησειο, Ασωματων και Σαρρη ? με μια τραβεστι Τσατσα...
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Οδός Δόξα Πατρί, πίσω από το νοσοκομείο Ευαγγελισμός. Στο κουδούνι έγραφε αν θυμάμαι καλά Δημητροπούλου. Ο αριθμός τηλεφώνου κυκλοφορούσε από στόμα σε στόμα. Δεν νομίζω να είχε μπει σε εφημερίδα. Αρχές δεκαετίας του 80 και πιο παλιά. Εργαζόταν Ελληνίδα μίλφ. Τα έδινε όλα στους πιτσιρικάδες τότε.

;)

Κυριολεκτικά στο δόξα πατρί με λίγα λόγια  :2funny: :2funny: :2funny: !!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.505
Πόντοι
41.447
Σπετσων και σκοπελου   πρωτα ηταν η ποπη εμενε μεσα εκει και μετα το πηρε η ερρικα  :fuck1:

Η ποπαρα μετα νοικιασε επι της πατησιων στο νο113.μετα μετακομοισε στην οδο επτανησου κ τωρα ειναι ακομα ενεργη σε αλλο στενο της κυψελης και φερνει καθημερινα αλλες κοπελες.και η ιδια καποτε ηταν μιλφαρα οταν την επερνα στην σκοπελου το1994 με την αλλη καραμιλφαρα την ερικα που εδινε κ λοκω
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.505
Πόντοι
41.447
Την αλλη καυλιαρα μιλφαρα την ελληνιδα ριτα ποιος τη θυμαται???ξεκινησε στον ναρκισσο το 1999 και το 2000 νοικιασε ενα ισογειο στην πιπινου πριν την πατησιων και δεχοταν εκει...χαμος.μετα μετακομοισε σε ενα δωμα στον αγιο νικολαο και συνεχισε το εργο της :zfuck
Πολυ καυλιαρα με φυσικες βυζαρες κ τριχωτο μουνι
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Στην Αβέρωφ & Γ'Σεπτεμβρίου ( πίσω απο Εμπορική Τράπεζα ) , υπήρχε επίσης την περίοδο 1993-1996 ίδρυμα με ελληνίδες καί αλλοδαπές όχι όμως κάτι το ιδιαίτερο , ενώ ίσως ακόμα υπάρχει καί ή περίφημη granny ( κουδούνι Κετερ ) που  έκανε σεξ με 2 προφυλακτικά καί χωρίς πρωκτικό :grin: !επίσης στην οδό Ρήγα Φεραίου στην Καλλιθέα ( πίσω απο τον Σκλαβενίτη  στην Θησέως ) το 1996 υπήρχε μια διώροφη μονοκατοικία  καί εκεί ήταν μια μιλφ Σαλονικιά με πολύ πρόστυχο ύφος καί φοβερό στήθος ( έφερνε στην Άννα Φόνσου  ;) ! ) καί έκαναν δίδυμο με μια ωραία πιτσιρίκα Κρητικιά.  
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Την αλλη καυλιαρα μιλφαρα την ελληνιδα ριτα ποιος τη θυμαται???ξεκινησε στον ναρκισσο το 1999 και το 2000 νοικιασε ενα ισογειο στην πιπινου πριν την πατησιων και δεχοταν εκει...χαμος.μετα μετακομοισε σε ενα δωμα στον αγιο νικολαο και συνεχισε το εργο της :zfuck
Πολυ καυλιαρα με φυσικες βυζαρες κ τριχωτο μουνι
τοσο καλη ηταν αυτη η ριτα συνεχεια βλεπω οτι αναφέρεται το ονομα της.ο ναρκισος ηταν αυτο το στουντιο που μαγνητοσκοπουσε τους πελατες του??
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
..Ρε σεις...καλές οι αναμνήσεις...τίποτα τωρινό υπάρχει? Φρέσκα κουλούρια πουλάει ο κουλουράς στην Ομόνοια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom