Νέα

Κριτική του συζυγικού κρεβατιού και γιατί πάμε, συμπληρωματικά, στα μασάζ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα digit_ten
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
κάτσε να κάνω καμιά δέηση στο θεό μου !


220px-%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD_(1914-1916)b.jpg


:2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Τυπε καλη ειναι η μονογαμια αρκει να μην διαρκεσει παρα πολυ,και προς θεου να μην φτασει σε γαμο.

καλά με βλέπω στα επείγοντα απόψε

κάτσε να δώ λίγο γαύρο να ηρεμήσω

δεν ειναι η μονογαμια,ειναι ο γαμος και οι νομοι που τον περιβαλλουν.οι νομοι ειναι το προβλημα.Το θεμα ειναι να μην φτασεις  στο γαμο.Αν καποια κατσει χωρις γαμο τοτε σε "αγαπαει" κιολας.Αν απαιτει γαμο ,κλωτσια αμεσως
εδώ ρε εξαφανίστηκα απο μια , που είχε γίνει κτητική απο το πρώτο γαμήσι

ένα μήνα έκανα να ηρεμήσω απο την τρομάρα που πήρα


ο θεός του πορνισμού να μας φυλάει απ'όλες τις εκφάνσεις της μονογαμίας της κτητικότητας και της δέσμευσης  :2funny: :2funny:  :smitten: :smitten:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Τι εστί πορνισμός; Για πληροφορήστε με λίγο γι' αυτή τη σχολή σκέψης.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
16
Like
13.524
Πόντοι
5.577
τα μασατζιδικα προτιμουνται απο τους παντρεμενους γιατι οι θεραπευτριες δεν μυριζουν πατσουλι οπως οι γυναικες στα κωλομπαρα που μπορει να μας εκθεσει  :headbang:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ενδιαφέρον ακούγεται. Έχεις κάποιο λινκ;
για δές λίγο το coolidge effect

Συμφωνει με το δικο μου το μοτο αυτο... :grin:

:priest: ας προσευχηθούμε μαζί , να μας φυλάει ο θεός μας απο όλα τα κακά της μονογαμικής δέσμευσης  :priest:

                                αμήν

αυτα μας ελεγε και το πασοκ και ειδες τι παθαμε στο τελος  :-
:2funny:
ναι αλλά ο αντρέας γάμαγε ,
οι απο κάτω δεν ξέρω τι κάνανε πάντως...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
 Μωρέ από όλα της είχα. Καθαρίστρια, γυναίκα για τα παιδιά... άσε με.


 Με τα ρούχα της τρωγόταν.


 Ο χασοδίκης μου, μου είχε πει μεταξύ σοβαρού και αστείου πως με βαρέθηκε και πάτησε πάνω στην αδυναμία που είχα στα παιδιά, για να πάρει όσα πιο πολλά γινόταν.


 Τελος πάντων... Περσινά ξινα σταφύλια.

να μη λες μουλικα τα παιδια σου. καραγκιοζη.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
 Χρύσα μου 5 κουβέντες είπες κι αυτό ήταν όλο το ζουμί.


ΠΟτέ μου δεν επεδίωξα να λείπω πολλές ώρες. Ήταν ανάγκη λόγω της δουλειάς μου.

Όταν λοιπόν έκλεισα τα πάντα κι είπα να κάτσω σπίτι να χαρώ τα παιδιά μου και μια φυσιολογική  ήρεμη οικογενειακή ζωή, αρχίσανε τα προβλήματα.

Δεν το είχα πάρει χαμπάρι τι μαλακία είχα κάνει. Μέχρι που μου ζήτησε διαζύγιο ψαχνόμουν να βρω τι έφταιξε.

Η λύση ήταν απλή. Θα νοίκιαζα ένα γραφείο και θα έλειπα όλη μέρα.


 Τώρα είναι αργά για δάκρυα.


 Πάμε γι άλλα...

 :tits2:

αφού δεν ήταν επιλογή σου η δημιουργία οικογένειας, δεν θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση μια τέτοια κατάληξη...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Ανοίγω ένα δύσκολο και λεπτό στον χειρισμό, θέμα, που αφορά κυρίως παντρεμένους.
Επίσης, καλοδεχούμενες και οι απόψεις ατόμων που υπήρξαν παντρεμένοι και έχουν χωρίσει.
Το βασικό στοιχείο, της συζήτησης πρέπει να επικεντρωθεί στο τι ακριβώς ζητάμε από τα μασατζίδικά, και δεν "λαμβάνουμε" από το συζυγικό μας κρεβάτι.
Προσωπικά, είμαι λάτρης των μασαζερί, όχι όμως για to sex.
Η προτίμησή μου περιορίζεται στε ένα καλό μασάζ, αισθησιακό μετά, και προς το τέλος μία καλή εκτόνωση (handjob)..
Η επίλυση αποριών και το επίπεδο της συζήτησης σε υψηλό standard, είναι βασικό για την κουβέντα μας.
Αρχηγέ μου μην το πολυψάχνεις και στεναχωριέσαι άδικα.
Πας στις πουτάνες (μασάζ, μπουρδέλα, cg, ct, όλες τελικά την ίδια δουλειά κάνουν) για ανανέωση και για να καλύψεις τις έξτρα ανάγκες σου, που αν δεν κάλυπτες σίγουρα θα στο γύριζαν σε κάποια παραξενιά, ή ανισορροπία γενικότερα, με συνήθως άσχημες συνέπειες. Ανθρώπινη φύση είναι και απόλυτα φυσιολογικό. Όπως είπανε και τα παιδιά πιο πάνω, μια γυναίκα (και η γυναίκα σου) όσο κούκλα/έξυπνη/αγαπησιάρα και να είναι μετά από 10 χρόνια σχέσης και καθημερινότητας δεν μπορεί να σου δώσει τίποτα καινούργιο σεξουαλικά. Για να μην πω πως αν στο δώσει ίσως θα πρέπει να ανησυχείς που το έμαθε μετά από τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια. Άρα αν εσένα σου κάνει κούκου ή κάθεσαι στα αυγά σου με την γυναίκα σου και τρως από τα ίδια άπαξ την εβδομάδα, ή παίρνεις ένα πιπίνι δανεικό για όσο χρειάζεσαι, όποτε το χρειάζεσαι, ισιάζεις, ηρεμείς, και η ζωή συνεχίζεται.
Φυσικά όπως είπαν και τα παιδιά καλό είναι να φροντίζεις και την σύζυγο συχνά-πυκνά, και για να μην υποψιάζεται, και για να μην ψάχνει αυτό που θα της λείπει (και δεν της δίνεις) αλλού.
Τώρα γιατί πουτάνες και όχι σχέση; Για προφανείς λόγους: Πρώτον δεν είναι εύκολο (να μην πω αδύνατο) στα 45+ να κάνεις σχέση με 25-, γιατί σχέση με συμμαθήτρια ούτε στον εχθρό σου. Δεύτερο αναζητείς καλό σεξ και αυτό οι πουτάνες το κατέχουν καλύτερα από τις σχέσεις, επαγγελματίες είναι. Τρίτο οι σχέσεις αποκτούν σιγά-σιγά δικαιώματα και γίνονται επικίνδυνες. Ένας φίλος γράφει στα μηνύματά του "πληρώνω της πουτάνες για να φεύγουν μετά το σεξ" και είναι από τις πιο σοφές κουβέντες. Από την άλλη η σύζυγος και η οικογένεια καλύπτουν άλλες ανάγκες και είναι τελικά απαραίτητες (αν και εσύ το έχεις χειριστεί σωστά και έχεις και τύχη, γιατί πολλά πράγματα στην ζωή είναι και καθαρά τυχερά).
Συμπέρασμα : όσο έχεις μια καλή σχέση με την σύζυγο, την φροντίζεις σε τακτική βάση (και αυτή έχει ανάγκες) για να μην παραπονιέται και ψάχνεται, και εσύ από την άλλη καλύπτεις τις έξτρα ανάγκες σου με τις πουτάνες, και έχεις και υγεία και χρήμα για όλα αυτά, τότε φίλε μου να κάνεις την προσευχή σου κάθε πρωί για την τύχη σου, και να μην το πολυψάχνεις και σκοτίζεσαι...
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
96
η ηδονή είναι απρόσωπη και αδέσμευτη
γιατί όλη η απόλαυση είναι στην αλλαγή

και αφου τα λένε μερικοι αυτα πανε με την ιδια "εργαζομενη" κοπελα 15 φορές επειδη ειναι "στανταρακι"

 κατα την γνωμη μου η απολαυση ειναι στην συνηθεια αλλα πριν γινει ρουτίνα αλλα τεσπά .

 κατα τα αλλα αν και ακόμα  παντρεμενος στηριζω ποδολαγνο , βεβαια αν ειναι να σε κανει delete η γυνσικα εχει 150 δικαιολογίες (αν εχεις πολυ δουλεια επειδη λειπεις συνεχεια, αν εισαι ανεργος επειδη εισαι ολη μερα σπίτι κλπ κλπ).  Αφου σε εχει κανει delete η συζυγος μπορει να κανει και μια δεκαετια να σε χωρισει . Ιδανικα θα σε χωρισει οταν εισαι στην χειρότερη φάση σου .

 Παντως στο πληρωμενο σεξ δεν εχω βρει και καμια τρομερή ηδονη, ισως μου αρεσει πιο πολύ το φλερτ απο το  :knockinb: (φαντασου να πας σε ενα cg να δωσεις 150€ και να της πεις "δν θελω πήδημα αλλα φλερτ"   :jerking:)

 Τελος , πριν 5 χρονια μελός του φόρουμ  ανεφερε οτι εχει να κανει σεξ με την συζυγο 2-3 χρονια (από τοτε που σενέλαβαν το παιδί τους).
Τότε του την ειχα πει οποτε θα του ζητησω σημερα δημόσια συγνωμη (αν και δεν θυμαμαι Username) καθως τότε ημουν πολύ νεος και δεν ηξερα  
 

radolf1

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
   Φιλική συμβουλή σε όσους πρόκειται να κάνουν σχέση με σκοπό τον γάμο.


Ποτέ μη γυρίζετε σπίτι νωρίς. Ποτέ μην κάθεστε σπίτι πολύ. Ακόμα κι αν δεν έχετε δουλειά, φροντίστε να λείπετε πολλές ώρες.

  Όσο έλειπα έξω όλα πήγαιναν ρολόι... Γύριζα σπίτι κι ήμουν άρχοντας. Όλα έτοιμα.

Μόλις έμεινα στο σπίτι αρχίσανε τα προβλήματα.


  ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!


--> Αξημέρωτα να φεύγετε, βραδυ να γυρνάτε.
Δεν εχω διαβασει πιο κορυφαιο σχολιο απο το παραπανω....εχω λιωσει στο γελιο....συμφωνω μαζι σου....μια απο τα ιδια....την προηγουμενη χρονια επεστρεφα μετα τις 11.00 το βραδυ...τζαμι...ησυχια , ηρεμια, μια γαληνη, ουτε στον Παραδεισο τετοια απολαυση....φετος, ειμαι σπιτι απο τις 9-10, χαμος, ολα τις φταινε...ακομα και ο αερας που στροβιλιζει στα πατζουρια!!!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
96
  Φιλική συμβουλή σε όσους πρόκειται να κάνουν σχέση με σκοπό τον γάμο.


Ποτέ μη γυρίζετε σπίτι νωρίς. Ποτέ μην κάθεστε σπίτι πολύ. Ακόμα κι αν δεν έχετε δουλειά, φροντίστε να λείπετε πολλές ώρες.

 Όσο έλειπα έξω όλα πήγαιναν ρολόι... Γύριζα σπίτι κι ήμουν άρχοντας. Όλα έτοιμα.

Μόλις έμεινα στο σπίτι αρχίσανε τα προβλήματα.


 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!


--> Αξημέρωτα να φεύγετε, βραδυ να γυρνάτε.
Δεν εχω διαβασει πιο κορυφαιο σχολιο απο το παραπανω....εχω λιωσει στο γελιο....συμφωνω μαζι σου....μια απο τα ιδια....την προηγουμενη χρονια επεστρεφα μετα τις 11.00 το βραδυ...τζαμι...ησυχια , ηρεμια, μια γαληνη, ουτε στον Παραδεισο τετοια απολαυση....φετος, ειμαι σπιτι απο τις 9-10, χαμος, ολα τις φταινε...ακομα και ο αερας που στροβιλιζει στα πατζουρια!!!

Τα ιδια χάλια ηταν και πριν και μετα απλα οταν λειπεις συνέχεια δε το παιρνεις χαμπάρι . Μονη λύση  :headbang: :headbang: :headbang:.

Εγω νομιζα παντως οτι ταν παντρευεσαι το κανεις για να ειστε πιο πολύ μαζι  :- .

Τελικα καλυτερα να ειστε χωριστα . Μήπως να μπαρκαρουμε να ησυχάσουμε

fshwAXTE58w[/MEDIA]] youtube link  (Οι 7 νάνοι στο ss Cyrenia)

ΥΓ προτεινω ενναλακτικο τιτλο στο νημα "Ολα του γαμου δύσκολα"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom