Νέα

Κριτική του συζυγικού κρεβατιού και γιατί πάμε, συμπληρωματικά, στα μασάζ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα digit_ten
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
  Το πρόβλημα αγαπητέ ξεκινάει από τις γυναίκες. Μία έχουν πονοκέφαλο, μία βαριούνται, μια το ένα μία το άλλο....


 Ο τελευταίος καυγάς πριν χωρίσω με τη γυναίκα μου ήταν για το σεξ.

" Ειμαι πολύ κουρασμένη σήμερα!!!"


  ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΚΑΡΓΙΑ; Μήπως θες να σου έχουμε και παραδουλεύτρα συνέχεια για να μην κουράζεσαι;

 Καθαρίστρια δυο φορές την εβδομάδα για τις " χοντροδουλειές ", " Αχ δεν μπορώ να καθαρίσω γύρω από την πισίνα, κάντο εσύ", "μπορείς να πεταχτείς να πάρεις το παιδί από το σχολείο;"  

 Και το βράδυ, την ώρα που εχουν κοιμηθεί τα μούλικα, " Αχ όχιιιι, πάλι σεξ; Χτες δεν κάναμε;"


 Πας με άλλην μετά ή δεν πας;


 Κι όμως.... δεν πηγα με άλλην.... που και που στη χαση και στη φεξη σε καμμία πουτάνα για τα "χοντρά"

 Ο μαλάκας!  :headbang:

έχεις σπίτι με πισίνα; :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.970
Κριτικές
90
Like
32.027
Πόντοι
24.700
 

 Πας με άλλην μετά ή δεν πας;


 Κι όμως.... δεν πηγα με άλλην.... που και που στη χαση και στη φεξη σε καμμία πουτάνα για τα "χοντρά"

 Ο μαλάκας!  :headbang:

Συγγνώμη για την απορία...

Οι "στη χάση και στη φέξη" δεν ήταν θηλυκού γένους;
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Σκεφτείτε μάγκες πόσο κέρατο έχουμε φάει κατ' αντιστοιχία και ηρεμήστε. Στα αντίστοιχα γυναικεία μασαζερί δεν τρώνε καμμιά ψωλή οι δικές μας για να στανιάρουν; 'Η μόνο εμείς έχουμε το δικαίωμα; Καθείστε 8ωρο στο γραφείο, 6ωρο στο σπίτι για διάβασμα παιδιών, μαγείρεμα κ.λπ. και όταν γυρίζει η κυρία μετά από ... μήτινγκ και πηδηχτική διάθεση σκεφτείτε αν έχετε πονικέφαλο και διάθεση...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
  Το πρόβλημα αγαπητέ ξεκινάει από τις γυναίκες. Μία έχουν πονοκέφαλο, μία βαριούνται, μια το ένα μία το άλλο....


 Ο τελευταίος καυγάς πριν χωρίσω με τη γυναίκα μου ήταν για το σεξ.

" Ειμαι πολύ κουρασμένη σήμερα!!!"


  ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΚΑΡΓΙΑ; Μήπως θες να σου έχουμε και παραδουλεύτρα συνέχεια για να μην κουράζεσαι;

 Καθαρίστρια δυο φορές την εβδομάδα για τις " χοντροδουλειές ", " Αχ δεν μπορώ να καθαρίσω γύρω από την πισίνα, κάντο εσύ", "μπορείς να πεταχτείς να πάρεις το παιδί από το σχολείο;"  

 Και το βράδυ, την ώρα που εχουν κοιμηθεί τα μούλικα, " Αχ όχιιιι, πάλι σεξ; Χτες δεν κάναμε;"


 Πας με άλλην μετά ή δεν πας;


 Κι όμως.... δεν πηγα με άλλην.... που και που στη χαση και στη φεξη σε καμμία πουτάνα για τα "χοντρά"

 Ο μαλάκας!  :headbang:
URL]]
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Είμαι παντρεμένος, δέκα χρόνια, και είμαι 49, η γυναίκα μου αρκετά εμφανίσημη, 11 χρόνια νεότερη.

Πρόβλημα στο συζυγικό κρεβάτι νομίζω πως έχω, αν και τα τελευταία χρόνια παρατηρώ πως το σεξ γίνεται με αραίωμα των ημερών.

Δηλαδή τα πρώτα χρόνια ήταν επί καθημερινής βάσης και μερικές φορές πάνω από δύο φορές την ημέρα, ενώ στο σήμερα έχει κατέβει η "απόδοση" σε εβδομαδιαία χρονική περίοδο.

Για τις επισκέψεις στα μασατζίδικά, έγραφα στο θέμα.
Γινονται αποκκλειστικά και μόνο για handjob. Επίσης δεν σας κρύβω πως όσο νεότερη η λαδοκόρη, τόσο καλύτερο το αποτέλεσμα...

αν θές την άποψή μου , ή μάλλον την οπτική μου επι του θέματος,
θα πρότεινα να ξεσκιστείς όχι μόνο στα μασατζίδικα , αλλά να πέσεις
με τα μούτρα στον πορνισμό όλων των εκφάνσεων, για να διαπιστώσεις
έστω και αργά ότι η πολυγαμία δλδ η τακτική επαφή με διαφορετικές γυναίκες
αποδίδει 10πλάσια ηδονή απ'ότι η τακτική &κατ'αποκλειστικότητα επαφή με μια συγκεκριμένη

  Το πρόβλημα αγαπητέ ξεκινάει από τις γυναίκες. Μία έχουν πονοκέφαλο, μία βαριούνται, μια το ένα μία το άλλο....


 Ο τελευταίος καυγάς πριν χωρίσω με τη γυναίκα μου ήταν για το σεξ.

" Ειμαι πολύ κουρασμένη σήμερα!!!"


  ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ ΚΑΡΓΙΑ; Μήπως θες να σου έχουμε και παραδουλεύτρα συνέχεια για να μην κουράζεσαι;

 Καθαρίστρια δυο φορές την εβδομάδα για τις " χοντροδουλειές ", " Αχ δεν μπορώ να καθαρίσω γύρω από την πισίνα, κάντο εσύ", "μπορείς να πεταχτείς να πάρεις το παιδί από το σχολείο;"  

 Και το βράδυ, την ώρα που εχουν κοιμηθεί τα μούλικα, " Αχ όχιιιι, πάλι σεξ; Χτες δεν κάναμε;"


 Πας με άλλην μετά ή δεν πας;


 Κι όμως.... δεν πηγα με άλλην.... που και που στη χαση και στη φεξη σε καμμία πουτάνα για τα "χοντρά"

 Ο μαλάκας!  :headbang:

όλες αυτές τις υποχρεώσεις που αναλαμβάνει ένας παντρεμένος με παιδιά
τις αναλαμβάνει, για το δέλεαρ των τακτικών & κατ'αποκλειστικότητα επαφών
με μία συγκεκριμένη γυναίκα ?  :think:

δεν μπορώ να καταλάβω πως αυτό το πράγμα μπορεί να αποτελέσει κίνητρο
για κάποιο άρρεν που έχει την ευχερεια τακτικών επαφών με διαφορετικές γυναίκες (όλων των εκφάνσεων)...

μάλλον αντικίνητρο θα ήταν
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Καλό φαί το "σπιτικό", αλλά που και που ορέγεται κανείς και κανένα "βρώμικο".
Αγορι μου,οταν η γυναικα ξερει πως να σε κανει να νιωθεις μοναδικος στο κρεββατι και σου το δειχνει οτι σε θελει και ας εχουνε περασει χρονια, τοτε δεν πας με αλλη,ακομα και αν ειναι η μπριτνει Σπιαρς. Πιστεψε με,ξερω τι σου λεω...
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Αγορι μου,οταν η γυναικα ξερει πως να σε κανει να νιωθεις μοναδικος στο κρεββατι και σου το δειχνει οτι σε θελει και ας εχουνε περασει χρονια, τοτε δεν πας με αλλη,ακομα και αν ειναι η μπριτνει Σπιαρς. Πιστεψε με,ξερω τι σου λεω...
:rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
έχεις σπίτι με πισίνα; :grin:


  Yeeeaap!

Μένει εκεί η πρωην γυναίκα μου με τα πιτσιρίκια.

Γι αυτό και η μεγάλη διατροφή που πληρώνω. Εχει πολλά έξοδα.

Εγω έχω μετακομίσει σε διαμέρισμα με ενοίκιο.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
γεννημενος για πατροτητα τυπε βλεπω


  Δεν ήμουν εγώ για τέτοια ρε φίλε. Προέκυψε.


Κι ο γάμος και τα παιδιά.


  Όμως δεν το αλλάζω. Ποτέ δεν μετανιώνω για κάτι που έχω κάνει. Μόνο για αυτά που δεν έκανα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αγορι μου,οταν η γυναικα ξερει πως να σε κανει να νιωθεις μοναδικος στο κρεββατι και σου το δειχνει οτι σε θελει και ας εχουνε περασει χρονια, τοτε δεν πας με αλλη,ακομα και αν ειναι η μπριτνει Σπιαρς. Πιστεψε με,ξερω τι σου λεω...
 


ειναι   λιγες   αυτες  που νιωθουν ετσι .      θα πρεπει να ειναι ακομη ερωτευμενη  και να αγαπαει πολυ.   αλλα για να εχει  αυτα τα συναισθηματα  ακομη  και να συμπεριφερεται   ετσι   οσα χρονια  και αν περασουν ,    αυτο    δεν  ερχεται  απο μονο του  ,  αλλα θα πρεπει να της   το βγαζει και ο αντρας  με τον αναλογο τροπο  του.   συγκοινωνουντα  δοχεια  ειναι.     αρκει να θυμηθουμε  πως συμπεριφερομασταν , πως νιωθαμε και τι καναμε  εμεις     οταν πρωτογωρισαμε    την γυναικα μας   η   και   τα πρωτα  χρονια  του γαμου.  η και ακομη και τωρα οταν  γνωριζουμε καποια  αλλη.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Καλα ρε,με κοιλιακους πετρα,ποντικια που θα ζηλευε και ο Χιου Τζακμαν,ομορφια ανωτερη του Τομ Κρουζ,και σου αρνιοταν;Αδυνατω να το πιστεψω,με συγχωρεις.


 Κοιλιακοί πέτρα...  Το προσπαθούμε  :grin:

 Ποντίκια; Δεν έχω


 Ομορφιά; Είπα πουθενά πως είμαι κουκλος και δεν το ξέρω; Απλώς συμπαθητικό θα με χαρακτηριζα.


  Πίστεψέ το. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. Όταν με το καλό βρεις κι εσύ γυναίκα και σταματήσεις τη μαλακία, θα το νιώσεις κι εσύ στο πετσί σου.

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
 


ειναι   λιγες   αυτες  που νιωθουν ετσι .      θα πρεπει να ειναι ακομη ερωτευμενη  και να αγαπαει πολυ.   αλλα για να εχει  αυτα τα συναισθηματα  ακομη  και να συμπεριφερεται   ετσι   οσα χρονια  και αν περασουν ,    αυτο    δεν  ερχεται  απο μονο του  ,  αλλα θα πρεπει να της   το βγαζει και ο αντρας  με τον αναλογο τροπο  του.   συγκοινωνουντα  δοχεια  ειναι.     αρκει να θυμηθουμε  πως συμπεριφερομασταν , πως νιωθαμε και τι καναμε  εμεις     οταν πρωτογωρισαμε    την γυναικα μας   η   και   τα πρωτα  χρονια  του γαμου.  η και ακομη και τωρα οταν  γνωριζουμε καποια  αλλη.


  Φιλική συμβουλή σε όσους πρόκειται να κάνουν σχέση με σκοπό τον γάμο.


Ποτέ μη γυρίζετε σπίτι νωρίς. Ποτέ μην κάθεστε σπίτι πολύ. Ακόμα κι αν δεν έχετε δουλειά, φροντίστε να λείπετε πολλές ώρες.

  Όσο έλειπα έξω όλα πήγαιναν ρολόι... Γύριζα σπίτι κι ήμουν άρχοντας. Όλα έτοιμα.

Μόλις έμεινα στο σπίτι αρχίσανε τα προβλήματα.


  ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Αξημέρωτα να φεύγετε, βραδυ να γυρνάτε.
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Ωραίο thread αυτό...για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουμε οι νεότεροι...γιατί που ξέρεις μια μέρα, όλα μπορεί να συμβούν!(Μακριά μας :P )
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.321
Κριτικές
16
Like
13.393
Πόντοι
5.577
:thumbsup:
για τον πρωτοτυπο τιτλο τυπε
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  Φιλική συμβουλή σε όσους πρόκειται να κάνουν σχέση με σκοπό τον γάμο.


Ποτέ μη γυρίζετε σπίτι νωρίς. Ποτέ μην κάθεστε σπίτι πολύ. Ακόμα κι αν δεν έχετε δουλειά, φροντίστε να λείπετε πολλές ώρες.

 Όσο έλειπα έξω όλα πήγαιναν ρολόι... Γύριζα σπίτι κι ήμουν άρχοντας. Όλα έτοιμα.

Μόλις έμεινα στο σπίτι αρχίσανε τα προβλήματα.


 ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Αξημέρωτα να φεύγετε, βραδυ να γυρνάτε.
 

 ειναι και μαλακισμενες ομως  ολες  τους  και την εχουν και την τρελα τους ,  και με τα χρονια χειροτερευουν.  και οταν κανουν και παιδι γινονται ακομη χειροτερες.     δεν ξερουν τι θελουν.  εμεις οι αντρες  τουλαχιστον ξερουμε .
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
   Φιλική συμβουλή σε όσους πρόκειται να κάνουν σχέση με σκοπό τον γάμο.


Ποτέ μη γυρίζετε σπίτι νωρίς. Ποτέ μην κάθεστε σπίτι πολύ. Ακόμα κι αν δεν έχετε δουλειά, φροντίστε να λείπετε πολλές ώρες.

  Όσο έλειπα έξω όλα πήγαιναν ρολόι... Γύριζα σπίτι κι ήμουν άρχοντας. Όλα έτοιμα.

Μόλις έμεινα στο σπίτι αρχίσανε τα προβλήματα.

  ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!

Αξημέρωτα να φεύγετε, βραδυ να γυρνάτε.
Τι οικογένεια  είναι αυτή;Ανύπαρκτοι πατέρες τους συμβουλεύεις να γίνουν;;
Πάντως πολλές γυναίκες αρέσκονται σε αυτή την κατάσταση. Τα λεφτά να ρχονται σπίτι και να χουν το κεφάλι τους ήσυχο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom