Νέα

Κρατάτε σχέσεις ή επικοινωνία με παλαιότερες γκόμενες; Αν όχι, γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Δεν έχει νόημα να κρατάς επαφές.

Πάντως κάτι που με έχει μπερδέψει , και μου κάνετε πάσα με το νήμα είναι ένα γκομενακι που έβγαινα το καλοκαίρι.

Αυτή το ξέκοψε ,για μαλακιες πραγματικά ,
και μετά μου έγραψε κάνα δυο φορές.

Δε ξέρω αν ήθελε πουτσο η απλά περίμενε (πολύ πιθανό γιατί γούσταρα) να τρέξω από πίσω της.

Φαντάζομαι το δεύτερο γιατί είχε (πολύ βάσιμες) υποψίες πως άρχισα να γαμαω αλλά γκομενακια αμέσως αφότου σταματήσαμε να βλεπόμαστε

Άβυσσος η ψυχή της χαζής
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Πάντως ... για κάποιες .... ίσως το 1/10 .... παραμένουν κάποιες .... ρομαντικές σκέψεις ...

Στο υποσυνείδητο .... όταν μπαίνεις στο χειρουργείο και ξεκινά η διαδικασία της ολικής ....

αφού πάρεις τις πρώτες εισπνοές με οξυγόνο 100% ....
πριν δεις τη γκουμούτσα του τραχειοσωλήνα ....

παιρνούν κάποιες "παλιές" από το μυαλό σου ....


(τι γράφω ο γαμιόλης πρωτοχρονιάτικα ! επιτάφιοι γίναμε με αυτό το ξυνόμαυρο)
 
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
439
Like
517
Πόντοι
81
συνηθως παντα χωρισμό ζητανε οι γυναικες....
Παντου αυτο βλεπω.Δυσκολα να πει ενας ανδρας σε γυναικα θελω να χωρισουμε,αλλα συμβαινει κι αυτο καποιες φορες.
Αλλωστε υπαρχουν και παρα πολλοι που δεν πιστευουν σε φιλία αληθινη μεταξυ ανδρα και γυναικας.
Γιατι παντα ζητανε χωρισμο οι γυναικες??

Προσωπικα, καμια δεν μου εχει ζητησει χωρισμο. Ολες τις χωριζα εγω και δεν θελαν να με ξαναδουν ποτε.

ΥΓ. Να υποθεσω επειδη συνηθως ζηανε να χωρισουν οι γυναικες, επειδη τις χωριζα εγω δεν ειχαν μαθει στο να τις διωχνουν και για αυτο οταντ ις χωριζα ολες μα ολες κανανε σαν τρελλες...βρισιδια νευρα κτλ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom