Νέα

Κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία και άλλα αρρωστημένα φετίχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
οποιος την βρισκει με την κοπρολαγνεια και την ουρολαγνεια,χρειαζεται γιατρο αμεσα
 

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
παιδια εχει κανει κανεις σας κοπρολαγνεια με σας σε παθητικο ρολο? εχω βρει μια πολυ ομορφη γκομενα και θελω να το πραγματοποιησω αφου ως τωρα τοχω μονο ως φαντασιωση..αμα θελετε μπορειτε να μου απαντησετε με pm// ειναι επικινδυνο για την υγεια?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
παιδια εχει κανει κανεις σας κοπρολαγνεια με σας σε παθητικο ρολο? εχω βρει μια πολυ ομορφη γκομενα και θελω να το πραγματοποιησω αφου ως τωρα τοχω μονο ως φαντασιωση..αμα θελετε μπορειτε να μου απαντησετε με pm// ειναι επικινδυνο για την υγεια?
Γιατί να είναι επικίνδυνο να φας σκατά;Τόσες μύγες το κάνουν καθε μέρα!!!!!!!!! :headbang: :headbang:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Αντιθέτως είναι πολύ υγιεινό τύπε.
Τα φρέσκα είναι πιο καλά βέβαια. Άλλωστε πολλοί διάσημοι ήταν λάτρεις.

Με απλά λόγια το πρόβλημα αυτό από ψυχιατρικής άποψης ξεκινάει κατά τον Φρόυντ
στην διάρκεια της κοινωνικοποίησης του ανθρώπου.
Είναι η πρώτη απαγόρευση που δέχεται ένα άτομο στα πρώτα στάδια της ζωής του. Η λεγόμενη πρωκτική φάση
Όταν χέζεται πέραν του κανονικού, έχει πια μεγαλώσει πια συνεχίζει, οι γονείς δυσανασχετούν και του λένε
από εδώ και πέρα μη!... θα πρέπει να σε μάθεις να χρησιμοποιείς το καθίκι.
Αν δεν μπορεί να συμμορφωθεί, «του φεύγουν» αρχίζει και φοβάται με την αυστηρότητα των γονέων. Αντιλαβάνεται ότι ίσως υποστεί τιμωρία. Ωχ χέστηκα τώρα και θα φάω ξύλο!
Εδώ τότε κάτι αρχίζει καιδεν πάει καλά σε αυτή την φάση... και στραβώνει το πράγμα.

Συνήθως τα άτομα αυτά κατά τα άλλα ως ενήλικα έχουν μια τρέλα με την καθαριότητα
άλλα ερεθίζονται ερωτικά μόνο όταν  τρώνε κουράδες.



:shit: :shit: :shit:




 

Συνημμένα

  • Καθίκι.jpg
    Καθίκι.jpg
    51,9 KB · Εμφανίσεις: 18

brusselmale

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
Οντως τωρα..ειλικρινά το εχεις απορία???
 

gsxrr123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
111
Like
1.926
Πόντοι
201
σε ποιο μπουρδελο προσφερουν ουρολαγνεια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom