Νέα

Κοπέλες που τα παίρνουν στη μάπα ή στο στόμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_mes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 98K
  • Ετικέτες
    cif cim
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

εχω ακουσει οτι η Λιντα καθεται να την χυσεις,αλλα δεν ξερω για προσωπο...νομιζω στα βυζια
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Μάγκες sorry αν θα προσβάλλω μερικούς αλλά ώρες-ώρες πραγματικά απορώ τί άτομα είναι αυτά που προτείνουν εδώ πουτάνες όπως η Νανά έστω & για ένα παρακμιακό γαμήσι, έστω & ως έσχατη λύση. Sorry ρε μάγκες εγώ μια φορά παρασύρθηκα & πήγα μαζί της, αυτό το έγκλημα στον πούτσο μου δεν το ξανακάνω, πρέπει να τον σέβομαι & λίγο. Θα σας πω συνοπτικά δυο - τρία χαρακτηριστικά απ' την τελευταία εμπειρία μου. Πάω που λέτε, περνάει σφαίρα από μπροστά μου, την πατάω & περνάω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο μπαίνει η Νανά. Άσχημη, ζαρωμένη στη φάτσα όσο δεν πάει, μικρό βυζί, αξύριστο μουνί, σώμα γερασμένο & ταλαιπωρημένο, μόνο καλό στοιχείο πάνω της ο κώλος της που είναι αρκετά καλοσχηματισμένος αν & ξεσκισμένος. Εν τω μεταξύ είναι υπερβολικά αδύνατη, η γκόμενα μπορεί να είναι & πρεζού. Κατά τη διάρκεια της πίπας πάω να της πιάσω τις ρώγες μου λέει "όχι τις ρώγες, μόνο το βυζάκι" (Έλα μου;;; Αυτό δε μου το έχει πει 20άρα, το λες εσύ;) Την ώρα της πίπας έβηχε συνέχεια πάνω απ' τόν πούτσο μου μου ερχόταν να της την πω, τέλος πάντων λέω ας δώσω τόπο στην οργή. Ανά διαστήματα σταματούσε & έφτυνε σε ένα χαρτί, άλλη αηδία από εκεί. Κάποια στιγμή που έβλεπε ότι δε μου σηκωνόταν επειδή είχα ξενερώσει μου λέει "έλα παίξ' τον κι εσύ λίγο". Τί λες μωρή μαλάκω αν ήταν να τον παίξω μόνος μου για να μου σηκωθεί θα τον έπαιζα & σπίτι μου & δε θα πέταγα τα 25 ευρώ. Όταν της είπα να την πάρω απ' τον κώλο, σκουπίζει τον κώλο της, γυρνάει & βλέπω μια τόσο ξεσκισμένη κωλοτρυπίδα που ήταν για λύπηση. Ένα κομμάτι χαρτί είχε κολλήσει πάνω (είπαμε η γκόμενα το 'χει κάψει τελείως). Χώνω τον πούτσο μου αρχίζω να τη σφυροκοπάω "αχ μου λέει όχι τόσο δυνατά". Βρε δε γαμιέσαι. Εν τω μεταξύ είτε πήδαγα κώλο είτε σωλήνα πλαστικό ένα & το αυτό, κομοδίνο η Νανά τελείως. Κάποια στιγμή λέω άντε να τη χύσω στη μάπα ή στο στόμα αφού αφήνει παντού μπας & βγει & κάτι καλό απ' αυτό το άθλιο γαμήσι. Της το λέω & τί μου απαντάει;;; "Όχι σήμερα στο πρόσωπο ή στόμα"!!! Της λέω "γιατί;" Και μου ψελλίζει μια δικαιολογία που ούτε που την άκουσα, κάτι για σπυράκι (παπαριές). Της λέω "στον κώλο τουλάχιστον;" "Ούτε εκεί μου λέει, μόνο στα βυζιά μου αν θες, εξ' άλλου τα κάναμε όλα σήμερα". Γιατί έχεις & ταρίφα μωρή;;; Αλλά το ξενέρωμα δεν τελειώνει εδώ. Προσωπικά το σπέρμα το εκσφενδονίζω όπως & το 30% περίπου των αντρών. Οπότε στήνεται & περιμένει να τη χύσω. Με το που χύνω λοιπόν & της πάνε οι πρώτες χυσιές τραβιέται, πάει να βάλει το χέρι της μπροστά, πέφτουν κι άλλα φλόκια πάνω της & γυρνάει & μου λέει το κορυφαίο: "Κάν' το να σταματήσει, τρέχει σαν βρύση & θα λερώσει το κρεβάτι"!!! Σταματάει μωρή ηλίθια ο πούτσος να χύνει άμα αρχίσει;;; Τί άλλο θ' ακούσω. Πρώτη φορά μάγκες που έφυγα σφαίρα για το σπίτι να μπανιαριστώ, σιχάθηκα τον εαυτό μου. Αν είναι να πάω σε MILF πάω στη θεά Αντριάνα στη Διδύμου & με κάνει σένιο, πιο φτηνά, πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, τρελή πίπα & αλογίσιο γαμήσι, τα ρουφάει & όλα. Και φυσικά πολύ πιο ευχάριστη, μόνο που δε δίνει κώλο. Αν δε σέβεται η Νανά τον εαυτό της ως πουτάνα (το πρόβλημα μου δεν είναι ότι είναι γερασμένη, είναι ότι είναι για λύπηση από κάθε άποψη) & κατ' επέκταση τον πελάτη ας σεβαστούμε τουλάχιστον εμείς τον πούτσο μας.

ρε φίλε και μονο που σε διάβαζα μου είχε πεσει!!! πως κατάφερες και έχυσες?? εισαι κάτω απο 25 ή εισαι θεός?? αηδίασα..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Και η Λόλα στη Διδύμου τα παίρνει στο στόμα χωρίς αιδώ... :pipa1:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
ρε φίλε και μονο που σε διάβαζα μου είχε πεσει!!! πως κατάφερες και έχυσες?? εισαι κάτω απο 25 ή εισαι θεός?? αηδίασα..

Στα 26 είμαι συναγωνιστή... Και να φανταστείς ότι πηγαίνω σχεδόν αποκλειστικά σε στούντιο. Ήταν η πρώτη φορά που σιχάθηκα τον εαυτό μου, ήθελα να πάω σπίτι να μπανιαριστώ αμέσως & όχι επειδή σιχάθηκα το χώρο... Πώς βλέπεις στις ταινίες που πλένονται μετά από βιασμό ή όταν έχουν διαπράξει έγκλημα; Κάπως έτσι ένιωθα. Αλλά ήθελα να το κάνω για το γαμώτο, είμαι λίγο ανάποδος σ' αυτά, να φανταστείς η πρώτη μου επαφή με τον αγοραίο έρωτα ήταν στις μαύρες της Σωκράτους μόνο & μόνο γιατί ήθελα να βαπτιστώ στα βαρέα & ανθυγιεινά!
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Τώρα πια τα παίρνουν στο στόμα πάρα πολλές !  Στην Φωκαίας περισσότερο, Διδύμου, Κολωνού στα μεγάλα νούμερα,
Μαραθώνος και Λιοσίων σε κάποια !
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2016
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα πια τα παίρνουν στο στόμα πάρα πολλές !  Στην Φωκαίας περισσότερο, Διδύμου, Κολωνού στα μεγάλα νούμερα,
Μαραθώνος και Λιοσίων σε κάποια !
Ακάποτα στην πρωκτική τους είσοδο μας ενδιαφέρει αν τα παίρνουν.  :fuck1:
Τώρα για μάπα, παλιά τα έριχνα στη μάπα της Εύας και της Μόνικας από το Φυλής 40. Το ευχαριστήθηκα απεριόριστα το ταπείνωμα της φάτσας, τύπου ΠΙΚΠΑ, της Εύας.  :2on1:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Η Άννα στο Διδύμου 18Β, δεν ξέρω βέβαια αν δουλεύει ακόμα εκεί γιατί έχω να πάω ένα χρόνο περίπου.
 

Squirrel87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές. Λόγω γενεθλίων θέλω να ικανοποιήσω το συγκεκριμένο φετιχ για CIF. Γνωρίζουμε ποιές δέχονται τελείωμα στο πρόσωπο αυτή τη περίοδο; 
 

johnfru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
69
Κριτικές
7
Like
282
Πόντοι
280
Χαιρετώ τους συναγωνιστές. Λόγω γενεθλίων θέλω να ικανοποιήσω το συγκεκριμένο φετιχ για CIF. Γνωρίζουμε ποιές δέχονται τελείωμα στο πρόσωπο αυτή τη περίοδο; 
Θα με ενδιεφερε κι εμενα να μαθω συναδελφοι!
 

litle_gus

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
47
Πόντοι
0
Λιζα απο Φιλιππιδου παιδια απο οσες εχω δοκιμασει.Περαν του οτι τα παιρνει στο στομα ειναι και απο τις καλυτερες στο κλαρινο..... :headbaning2:
 

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Εξαρτάται και από την φάση. Κάποιες σε αφήνουν να τις χυσεις αν είσαι ωραίος.
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.407
Like
1.839
Μαρίνα Κασσάνδρας 8Γ  απίστευτο deepthroat, cim & cif
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Πιο πρόσφατα:

Το Team του Φυλής 86Α
Νίκη
Στέλλα
Βερόνικα

Τα κορίτσια στο Πιπίνου 118
Λάνα
Βίκη
Ναταλί
Εύα

 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Μαρίνα Κασσάνδρας 8Γ  απίστευτο deepthroat, cim & cif
το deepthroat της Μαρινας δεν υπαρχει ... αισθανομουν οτι θα μεινει ο μισος πουτσος μετα την πιπα.... αλλα για cim&cim ειχε μια περιοδο που τα ειχε σταματησει..... το ξαναεβαλε στον προγραμμα ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom