Νέα

Κοπέλες που τα παίρνουν στη μάπα ή στο στόμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_mes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 99K
  • Ετικέτες
    cif cim
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
γιαυτο τον ρωταω αν εχει κανει εμβολια
:2funny:
απολυτε μπορει να ηρθε απο το ιρακ ο φιλος και να ειναι ετοιμος να το χωσει παντου.ας περασει και απο την σωκρατους καμια βολτα αν θελει,καλα θα ειναι.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αν εκτός από κοπέλες θες και μεγαλοκοπέλες, η Ζάνα είναι ό,τι πρέπει. :2funny:
 

panos_tg

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Το 20αράκι φτηνό είναι οκ. Προτιμώ κινεζάκια αλλά δεν έχει τίποτα η πιάτσα!!!
 

panos_tg

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά... ίσα ίσα θα αποκτήσω και αντισώματα για άλλη φορά! Τη ζάνα την έχω ακουστά από πάρα πολλούς! Πόσο χρονών είναι και που τη βρίσκω? Πόσο πάει... πληροφορίες γενικά!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Το 20αράκι φτηνό είναι οκ. Προτιμώ κινεζάκια αλλά δεν έχει τίποτα η πιάτσα!!!
εδω τωρα εισαι υπερβολικος φιλε
και φτηνο το θες
και χυσιμο στο στομα
και κινεζα?
ε παει πολυ δικε μου
κανα γυφτακι σου κανει?
ρωσακι?
αλβανακι?
η βικυ που λεω εχει ασιατικα χαρακτηριστικα αλλα δεν ειναι κινεζα
 

panos_tg

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μια διεύθυνση θέλω ρε παιδιά να πάω να ξεφορτώσω... για πείτε για τη Ζάνα / Βίκυ....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 57056289-woman.jpg
    57056289-woman.jpg
    75,7 KB · Εμφανίσεις: 26

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ειδες που σε εκοψα σωστα για τυπος της οικονομικη θεσεις
20αρι δικε μου
αν εισαι ακομα πιο τολμηρος μπορει να βρεις και με 15 στο μεταξουργ.
εχεις προτιμηση τι εθνικοτητας στομα θα χυσεις?
ταξιδευει καταστρωμα ο συναγωνιστης ε; :2funny:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μια φορά πέρναγα από το κέντρο με το αυτοκίνητο και μου έρχεται μια αραπίνα και μου λέει:
Κύριο Κύριο με εικοσι εουρό τα πίνου όλα.
κάνοντάς μου και τη σχετική κίνηση.
Εννοιείται πως όχι δεν πήγα.
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
11
Like
434
Πόντοι
291
Καλησπέρα παιδιά,
ποια απο τα γνωστα μαγαζια της Αθηνας παρεχουν ελευθερο στοματικο αν ξερετε ?

Υπαρχει καποιο απο αυτα που να προσφερεται και καταθεση στο στομα ? (ακαποτο???)

Και απο πλευρας υγειας αυτο μπορει να ειναι επικυνδυνο ?

Ευχαριστώ!  :)

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.620
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.343
Πόντοι
14.565

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.671
Πόντοι
5.015
Μπουρδελο υπαρχει. Καλυμνου 36.Στη ΝΑΝΑ.

Μάγκες sorry αν θα προσβάλλω μερικούς αλλά ώρες-ώρες πραγματικά απορώ τί άτομα είναι αυτά που προτείνουν εδώ πουτάνες όπως η Νανά έστω & για ένα παρακμιακό γαμήσι, έστω & ως έσχατη λύση. Sorry ρε μάγκες εγώ μια φορά παρασύρθηκα & πήγα μαζί της, αυτό το έγκλημα στον πούτσο μου δεν το ξανακάνω, πρέπει να τον σέβομαι & λίγο. Θα σας πω συνοπτικά δυο - τρία χαρακτηριστικά απ' την τελευταία εμπειρία μου. Πάω που λέτε, περνάει σφαίρα από μπροστά μου, την πατάω & περνάω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο μπαίνει η Νανά. Άσχημη, ζαρωμένη στη φάτσα όσο δεν πάει, μικρό βυζί, αξύριστο μουνί, σώμα γερασμένο & ταλαιπωρημένο, μόνο καλό στοιχείο πάνω της ο κώλος της που είναι αρκετά καλοσχηματισμένος αν & ξεσκισμένος. Εν τω μεταξύ είναι υπερβολικά αδύνατη, η γκόμενα μπορεί να είναι & πρεζού. Κατά τη διάρκεια της πίπας πάω να της πιάσω τις ρώγες μου λέει "όχι τις ρώγες, μόνο το βυζάκι" (Έλα μου;;; Αυτό δε μου το έχει πει 20άρα, το λες εσύ;) Την ώρα της πίπας έβηχε συνέχεια πάνω απ' τόν πούτσο μου μου ερχόταν να της την πω, τέλος πάντων λέω ας δώσω τόπο στην οργή. Ανά διαστήματα σταματούσε & έφτυνε σε ένα χαρτί, άλλη αηδία από εκεί. Κάποια στιγμή που έβλεπε ότι δε μου σηκωνόταν επειδή είχα ξενερώσει μου λέει "έλα παίξ' τον κι εσύ λίγο". Τί λες μωρή μαλάκω αν ήταν να τον παίξω μόνος μου για να μου σηκωθεί θα τον έπαιζα & σπίτι μου & δε θα πέταγα τα 25 ευρώ. Όταν της είπα να την πάρω απ' τον κώλο, σκουπίζει τον κώλο της, γυρνάει & βλέπω μια τόσο ξεσκισμένη κωλοτρυπίδα που ήταν για λύπηση. Ένα κομμάτι χαρτί είχε κολλήσει πάνω (είπαμε η γκόμενα το 'χει κάψει τελείως). Χώνω τον πούτσο μου αρχίζω να τη σφυροκοπάω "αχ μου λέει όχι τόσο δυνατά". Βρε δε γαμιέσαι. Εν τω μεταξύ είτε πήδαγα κώλο είτε σωλήνα πλαστικό ένα & το αυτό, κομοδίνο η Νανά τελείως. Κάποια στιγμή λέω άντε να τη χύσω στη μάπα ή στο στόμα αφού αφήνει παντού μπας & βγει & κάτι καλό απ' αυτό το άθλιο γαμήσι. Της το λέω & τί μου απαντάει;;; "Όχι σήμερα στο πρόσωπο ή στόμα"!!! Της λέω "γιατί;" Και μου ψελλίζει μια δικαιολογία που ούτε που την άκουσα, κάτι για σπυράκι (παπαριές). Της λέω "στον κώλο τουλάχιστον;" "Ούτε εκεί μου λέει, μόνο στα βυζιά μου αν θες, εξ' άλλου τα κάναμε όλα σήμερα". Γιατί έχεις & ταρίφα μωρή;;; Αλλά το ξενέρωμα δεν τελειώνει εδώ. Προσωπικά το σπέρμα το εκσφενδονίζω όπως & το 30% περίπου των αντρών. Οπότε στήνεται & περιμένει να τη χύσω. Με το που χύνω λοιπόν & της πάνε οι πρώτες χυσιές τραβιέται, πάει να βάλει το χέρι της μπροστά, πέφτουν κι άλλα φλόκια πάνω της & γυρνάει & μου λέει το κορυφαίο: "Κάν' το να σταματήσει, τρέχει σαν βρύση & θα λερώσει το κρεβάτι"!!! Σταματάει μωρή ηλίθια ο πούτσος να χύνει άμα αρχίσει;;; Τί άλλο θ' ακούσω. Πρώτη φορά μάγκες που έφυγα σφαίρα για το σπίτι να μπανιαριστώ, σιχάθηκα τον εαυτό μου. Αν είναι να πάω σε MILF πάω στη θεά Αντριάνα στη Διδύμου & με κάνει σένιο, πιο φτηνά, πολύ καλό σώμα για την ηλικία της, τρελή πίπα & αλογίσιο γαμήσι, τα ρουφάει & όλα. Και φυσικά πολύ πιο ευχάριστη, μόνο που δε δίνει κώλο. Αν δε σέβεται η Νανά τον εαυτό της ως πουτάνα (το πρόβλημα μου δεν είναι ότι είναι γερασμένη, είναι ότι είναι για λύπηση από κάθε άποψη) & κατ' επέκταση τον πελάτη ας σεβαστούμε τουλάχιστον εμείς τον πούτσο μας.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
........... Οπότε στήνεται & περιμένει να τη χύσω. Με το που χύνω λοιπόν & της πάνε οι πρώτες χυσιές τραβιέται, πάει να βάλει το χέρι της μπροστά, πέφτουν κι άλλα φλόκια πάνω της & γυρνάει & μου λέει το κορυφαίο: "Κάν' το να σταματήσει, τρέχει σαν βρύση & θα λερώσει το κρεβάτι"!!! Σταματάει μωρή ηλίθια ο πούτσος να χύνει άμα αρχίσει;;; Τί άλλο θ' ακούσω. ...............

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom