Νέα

Κοπέλες που τα παίρνουν στη μάπα ή στο στόμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_mes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 98K
  • Ετικέτες
    cif cim
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
δωστε εξτρα φραγκα και το κανουν ολες!!

Αν το έκαναν όλες δε θα ρωτάγαμε εδώ.  :grin:

Απογευματινες ωρες αυτο τον καιρο εργαζεται καμια που να τα παιρνει στη μαπα?

Στο 97 στη Δροσοπούλου μια Γιάννα αν δεν κάνω λάθος το όνομα. Καποια άλλη καλή εμφανισιακά δεν ξέρω.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Αν το έκαναν όλες δε θα ρωτάγαμε εδώ.  :grin:


Στο 97 στη Δροσοπούλου μια Γιάννα αν δεν κάνω λάθος το όνομα. Καποια άλλη καλή εμφανισιακά δεν ξέρω.
Ειχα παρει μια φορα τη Ζανα(για τσιμπουκι βρωμικο και χυσιμο στη μαπα)γιατι κατα τα αλλα απο σωμα ειναι για τον πουτσο.
Στα μαγαζια της Διδυμου(εχω να παω εκει απο το `96-97)παιζει απογευματινη καμια καλη κλαρινιτζου που να δεχεται cum on her face?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Στο 97 στη Δροσοπούλου μια Γιάννα αν δεν κάνω λάθος το όνομα. Καποια άλλη καλή εμφανισιακά δεν ξέρω.
Εγκρίνω!Ξανθιά Ρωσίδα με γλυκό πρόσωπο και δίνει και την κωλούρα της στο πρόγραμμα των 80€.Και φυσικά όταν σου έρχεται να  :sperm: μετά το  :knockinb: βγάζεις την πότακα και της τα ρίχνεις πάνω της  :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Εγκρίνω!Ξανθιά Ρωσίδα με γλυκό πρόσωπο και δίνει και την κωλούρα της στο πρόγραμμα των 80€.Και φυσικά όταν σου έρχεται να   :sperm: μετά το  :knockinb: βγάζεις την πότακα και της τα ρίχνεις πάνω της  :rockon:
Θα παρω τηλ και αν ειναι σημερα εκει με βλεπω να κατεβαινω Κυψελη..α ρε μπουρδελοαληταραδες τι μου κανετε..και γενικα αυτο το site απο το 2006 που ειμαι μελος με εχει ωθησει πολλες φορες στην αμαρτια(οχι οτι δεν γουσταρα,μη λεω και λακαμιες
 

Επισκέπτης
Θα παρω τηλ και αν ειναι σημερα εκει με βλεπω να κατεβαινω Κυψελη..α ρε μπουρδελοαληταραδες τι μου κανετε..και γενικα αυτο το site απο το 2006 που ειμαι μελος με εχει ωθησει πολλες φορες στην αμαρτια(οχι οτι δεν γουσταρα,μη λεω και λακαμιες
συνηθως ειναι βραδυνη βαρδια....οποτε μαλλον θα την πετυχεις και σημερα!
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
134
Πόντοι
1
ωπ τι ακούω εδώ?
Γιάννα στη Δροσοπούλου 97 δίνει κώλο και τα παίρνει στη μάπα με 80 €?
για πέστε καμιά πληροφορία παραπάνω βρε μόρτες...
πόση ώρα κάθεται και τι λέει από εμφανίση??
θα πρέπει να την βάλω στο πρόγραμμά μου? :)
 

Επισκέπτης
ωπ τι ακούω εδώ?
Γιάννα στη Δροσοπούλου 97 δίνει κώλο και τα παίρνει στη μάπα με 80 €?
για πέστε καμιά πληροφορία παραπάνω βρε μόρτες...
πόση ώρα κάθεται και τι λέει από εμφανίση??
θα πρέπει να την βάλω στο πρόγραμμά μου? :)
ξανθια,μακρυ μαλλι,σχετικα μεγαλο στηθος,ψιλοκοντουλα αν θυμαμαι καλα,μετριο σωμα,παχια χειλη!περισσοτερες πληροφοριες απο τον πανο  :rockon: :rockon:
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
134
Πόντοι
1
θενκ γιου warhol για την γρήγορη και άμεση ενημέρωση!
από την περιγραφή σου μου ακούγεται για αξιογάμητο κοντοπούτανο!!
μένει μόνο η πληροφόρηση από τον πάνο για τις υπηρεσίες και έχει μπει στο πρόγραμμα!
αλήθεια, υπάρχει και τηλ. να πάρω να επιβεβαιώσω αν είναι εκεί?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Το πρόγραμμα που κάνει η Γιάννα (Ρωσίδα κατα τα λεγόμενα της τσατσάς) στη Δροσοπούλου 97 είναι:
50€ Το κανονικό
60€ sex show
70€ Φραπές με καλαμάκι ακά
80€ Κωλούρι
Η πίπα της είναι ψιλοτυπική αλλά γλύφει μπαλάκια οπότε αυτό είναι θετικό.Γενικά αφήνει να βγάλεις την πότακα και να της τα ρίξεις στο σώμα,βυζιά και πρόσωπο.Δύο είναι πάντως τα βασικά που πρέπει να προσφέρει για μένα η γυναίκα.Να φάω το κωλούρι της και να ρίξω τους χυμούς μου πάνω της  :rockon:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Δύο είναι πάντως τα βασικά που πρέπει να προσφέρει για μένα η γυναίκα.Να φάω το κωλούρι της και να ρίξω τους χυμούς μου πάνω της  :rockon:

Ο κώλος είναι παράδεισος
και το μουνί πηγάδι
κι όποιος τον κώλο δεν γαμεί
πάει τυφλός στον Άδη.

Υ.Γ.: Για τους χυμούς, προς το παρόν, δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Πανο θηριο συμφωνω απολυτα μαζι σου  :rockon: και το ποιημα του georgebest είναι πρωτο.οποιος δεν εχει γαμησει κωλο γυναικας ειναι σαν να μην γαμησε ποτε γυναικα  :rockon:
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
134
Πόντοι
1
δηλαδή με 80 € έχει και sex show, και ακάπ τσιμπ., και πισινούλι και χυσιματάκι στο πρόσωπο?
ακούγεται πλήρες πρόγραμμα!!
μέχρι μισή ώρα κάθεται στο δωμάτιο?
στο sex show τι κάνει? σου φέρνει κάνα δονητάκι να της τον φορμάρεις ή είναι απλά στριπτιζάκι?
αν φέρνει δονητούλι μπορείς να της το βάλεις και στον πισινούλι?
πολλά ρωτάω εεε? όποιος μπορεί ας βοηθήσει
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Φιλαράκι στα στούντιο παίρνω πάντα το κανονικό κλασσικό πρόγραμμα των 50€ και αν προσφέρει και κωλούρι η γκόμενα παίρνω και το πρόγραμμα με το κωλούρι.Τα άλλα προγράμματα εμένα προσωπικά μου είναι τελείως αδιάφορα.Αλλά αν ξέρει κάποιος πάντως ας γράψει.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Κύριοι Beowulf και moi σας διέγραψα τα πόστ με το υβριολόγιο που χρησιμοποιεί ο ένας για τον άλλον.Μετά θα μοιράζω warn και είναι κάτι που δεν γουστάρω.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
Απ' ό,τι έχω δει σε καναδυό reviews, το sex show δεν πρέπει να είναι και τίποτα ιδιαίτερο. Βάζει η πουτάνα ένα δονητή στο μουνί, μάλλον χωρίς να συμμετέχεις εσύ. Βέβαια, ίσως να υπάρχουν και εξαιρέσεις και κάποιες να κάνουν καυλωτικό sex show. Όπως και να 'χει, το κωλούρι και το χύσιμο σε σώμα/μάπα/στόμα, είναι σαφώς πιο συγκεκριμένα και πιο απτά πράγματα.   
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
αν φέρνει δονητούλι μπορείς να της το βάλεις και στον πισινούλι?
πολλά ρωτάω εεε? όποιος μπορεί ας βοηθήσει

Στον πισινούλη δε δοκίμασα αν αφήνει να βάλω το δονητή. Αλλα στο 69 σε αφήνει για αρκετό χρόνο να παίξεις με το νιμου της.
Αν πας δοκίμασε αν αφήνει και ενημέρωσε.  ;)
 

johniexxx

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
134
Πόντοι
1
και εσύ δηλαδή beowulf της τον έδωσες στον πισινούλη και μετά την πότισες χυσάκι με 80 €?
και από εμφάνιση πόσο της βάζετε? κάνα 7?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Σημερα ποιος γνωριζει ποια καλη κυρια των μπουρδελων τα παιρνει στη μαπα?

Με βλεπω να πηγαινω στη Διδυμου και να ψαχνω την πιο παρακμιακη ανωμαλαρα πρωινιατικα,

εχω να πατησω αυτο τον πεζοδρομο απο το '98 τουλαχιστον απ`οσο θυμαμαι,

επισης οποια τα παιρνει και σε μαλλια-στομα ΄΄δωστε την στεγνα'' μαγκες
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
Εγκρίνω!Ξανθιά Ρωσίδα με γλυκό πρόσωπο και δίνει και την κωλούρα της στο πρόγραμμα των 80€.Και φυσικά όταν σου έρχεται να  :sperm: μετά το  :knockinb: βγάζεις την πότακα και της τα ρίχνεις πάνω της  :rockon:


τι ώρες δουλεύει το εργαλείο αυτό; από εμφάνιση πως είναι;
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
τι ώρες δουλεύει το εργαλείο αυτό; από εμφάνιση πως είναι;
Την έχουμε πετύχει βραδινές βάρδιες.Τώρα απο πλευράς εμφάνισης όπως προανέφερα και πιο πάνω είναι ξανθιά (βαμένο μαλλί εννοείται) με σώμα μετριογεμάτο (όχι παχουλό) και γλυκό πρόσωπο.
Έχουν κάνει κριτική για την Γιάννα και τα παιδιά www.bourdela.com/content/view/512/220/#user_reviews]εδώ[/url].
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom