Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 26 31,0%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 13 15,5%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 16 19,0%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 10 11,9%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 22,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Πουτανες στην ψυχη ΔΕΝ θα ελεγα οτι ειναι φιλε poutanoleon,για ολα τα αλλα συν αυτα που εγραψα και ειπες θα συμφωνησω,η φραση''πουτανα στην ψυχη''ειναι μεγαλη κουβεντα,ας μην την αρχισουμε τωρα.
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Έλα ποιος καλός admin θα σβίσει το σχόλιο του μακάκα; Έκατσε και έκανε λογαριασμό για να γράψει μία παπαριά. Ε ρε γλέντια.
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Πουτανες στην ψυχη ΔΕΝ θα ελεγα οτι ειναι φιλε poutanoleon,για ολα τα αλλα συν αυτα που εγραψα και ειπες θα συμφωνησω,η φραση''πουτανα στην ψυχη''ειναι μεγαλη κουβεντα,ας μην την αρχισουμε τωρα.

Αρκετές απο αυτές όμως είναι.Κακά τα ψέματα.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
μαλάκας είσαι εσύ ηλίθιο ανθρωπάκι.και γράφε και με μικρά ελληνικά γιατί θα φας και κάνα ιντερνετικό τσιμπούκι κλώνε.
αυτος ο πανηλιθιος μπηκε στο τσατ πριν 5 λεπτα και τους εβριζε ολους απροκλητα.εχει κανει το πουλι βιολι λεμε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Αρκετές απο αυτές όμως είναι.Κακά τα ψέματα.
Εννοειται πως ΝΑΙ,με λιγα λογια,να διαλεγουμε καλα και προθυμα και εκφυλα συναμα πορνιδια να τα γλενταμε(και αυτες λογω καυλας+χρηματων)εμας,αφηστε τα μιση και πιαστε το γαμησι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
αδερφέ psolaras78 τις πουτάνες ειλικρινά τις έχω για τον πούτσο και μόνο και πιστεύω και εσύ το ίδιο κάνεις.και μέχρι εκεί είναι.η ψυχή τους με αφήνει αδιάφορο και ουδέποτε θα κάτσω να ασχοληθώ με ψυχή εκδιδόμενων γυναικών που βγάζουν 10.000 ευρώ τον μήνα, με εκατομμύρια κόμπλεξ και αδιάλακτο εγωϊσμό.δεν θα έλαγα ότι οι πουτάνες φημίζονται και για την 'καλή' τους ψυχή.
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
αυτος ο πανηλιθιος μπηκε στο τσατ πριν 5 λεπτα και τους εβριζε ολους απροκλητα.εχει κανει το πουλι βιολι λεμε
100 ευρώ πρόστιμο για κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας :headbang:. Το πουλί βιολί είναι δικό μου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
οι κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες είναι οι γαμιόλες στο σώμα και στη ψυχή.δεν το έχει οποιαδήποτε γυναίκα αυτό να πάει σε ένα μπουρδέλο και να την γαμάνε άγνωστοι άνθρωποι.το γιατί γίνονται πουτάνες είναι επειδή τους αρέσει η χρυσοπληρωμένη πούτσα και δεν χρειάζεται να νοιώθουν τίποτα γιατί έχουν όποιο γαμιά με κριτήριο την μεγάλη σκληρή πούτσα που θέλουν και φυσικά κάθε πούτσα και φράγκα.πολλές πούτσες=πολλά φράγκα.τωρα όταν διαβάζω μελοδράματα για πουτάνες απο πυροβολημένους μου έρχεται να αφήσω αξύριστα τ'αρχίδια μου λόγω θλίψης. :) :2funny: :2funny: εξαιρώ μόνο τα θύματα τράφικινγκ που είναι απειροελάχιστες εξαιρέσεις πλέων.
...εσυ μου φαινεται οτι εχεις κατι απεναντι τους...συμφωνω πως δεν παει η καθε γυναικα εκει και φυσικα οτι τα μελοδραματα ειναι εντελως για τον πουτσο αφου δε χρειαζεται να λυπομαστε κανενα,ειναι δε υπερβολικη αυτη η προσεγγιση λυπησης  του θεματος απο καθε αποψη...μελο δεν υπαρχει μονο σκληρη και ωμη πραγματικοτητα...αλλα οχι ρε συ φιλε πουτανολεων να τα ισοπεδωνουμε και ολα...σιγουρα υπαρχει και η ρατσα ιεροδουλων που γραφεις,αλλα δεν μπορω να τα βαλω ολα στο ιδιο τσουκαλι...ειναι κι αυτες ανθρωποι και ποιος ξερει διαολε γιατι ειναι εκει που ειναι...κι ολα αυτα τα γραφω γιατι μου εχει τυχει να ακουσω ΤΗΝ ατακα απο πουτανα-να εχει γαμω τα χιουμορ-και επιπλεον στην κουβεντα του διλεπτου πριν και μετα εχω καταλαβει πως υπαρχουν πολυ καλα παιδια...μου εχει τυχει να ζητησω πχ εξτρα υπηρεσια απο κοπελα και να της προσφερω +10 ευρω παραπανω και εκεινη να αρνηθει να παρει τα χρηματα μου...οπως και κοπελια που μου εδωσε μπονους χρονο επειδη ημουν ο τελευταιος της πελατης και δεν ηταν υποχρεωμενη να το κανει.Αυτα και αλλα πολλα αναιρουν λιγο οχι τις αποψεις σου αλλα την ΑΠΟΛΥΤΟΤΗΤΑ τους...  
 

Επισκέπτης
Δείτε τι παίρνω σε ένα μήνα και κλάψτε!!! :grin:
URL]]
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
αυτος ο πανηλιθιος μπηκε στο τσατ πριν 5 λεπτα και τους εβριζε ολους απροκλητα.εχει κανει το πουλι βιολι λεμε
θα τον περιποιηθηκαν οι μόντς τον βλάκα αδερφέ γιατί δεν τον ξανάδα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
αδερφέ psolaras78 τις πουτάνες ειλικρινά τις έχω για τον πούτσο και μόνο και πιστεύω και εσύ το ίδιο κάνεις.και μέχρι εκεί είναι.η ψυχή τους με αφήνει αδιάφορο και ουδέποτε θα κάτσω να ασχοληθώ με ψυχή εκδιδόμενων γυναικών που βγάζουν 10.000 ευρώ τον μήνα, με εκατομμύρια κόμπλεξ και αδιάλακτο εγωϊσμό.δεν θα έλαγα ότι οι πουτάνες φημίζονται και για την 'καλή' τους ψυχή.
Συμφωνω και επαυξανω,ετσι ειναι Α Κ Ρ Ι Β Ω Σ
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Δείτε τι παίρνω σε ένα μήνα και κλάψτε!!! :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.cardotcom.com/cars/images01/06nissan-350z.jpg[/img[/URL]]
[/quote]δε μαρεσει
απο τα λιγα που δε θα επερνα
δεν λεω κατι απλα τα δικα μου ματια βλεπουν αλλα
παρολαυτα με το καλο
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
...εσυ μου φαινεται οτι εχεις κατι απεναντι τους...συμφωνω πως δεν παει η καθε γυναικα εκει και φυσικα οτι τα μελοδραματα ειναι εντελως για τον πουτσο αφου δε χρειαζεται να λυπομαστε κανενα,ειναι δε υπερβολικη αυτη η προσεγγιση λυπησης  του θεματος απο καθε αποψη...μελο δεν υπαρχει μονο σκληρη και ωμη πραγματικοτητα...αλλα οχι ρε συ φιλε πουτανολεων να τα ισοπεδωνουμε και ολα...σιγουρα υπαρχει και η ρατσα ιεροδουλων που γραφεις,αλλα δεν μπορω να τα βαλω ολα στο ιδιο τσουκαλι...ειναι κι αυτες ανθρωποι και ποιος ξερει διαολε γιατι ειναι εκει που ειναι...κι ολα αυτα τα γραφω γιατι μου εχει τυχει να ακουσω την ατακα απο πουτανα-να εχει γαμω τα χιουμορ-και επιπλεον στην κουβεντα του διλεπτου πριν και μετα εχω καταλαβει πως υπαρχουν πολυ καλα παιδια...μου εχει τυχει να ζητησω πχ εξτρα υπηρεσια απο κοπελα και να της προσφερω +10 ευρω παραπανω και εκεινη να αρνηθει να παρει τα χρηματα μου...οπως και κοπελια που μου εδωσε μπονους χρονο επειδη ημουν ο τελευταιος της πελατης και δεν ηταν υποχρεωμενη να το κανει.Αυτα και αλλα πολλα αναιρουν λιγο οχι τις αποψεις σου αλλα την ΑΠΟΛΥΤΟΤΗΤΑ τους...  
πλάκα μου κάνεις ρε φίλε? τι να έχω απέναντι εγώ στις πουτάνες? περιουσία έχω δώσει στις γαμιόλες μέρα παραμέρα σε στούντιο είμαι.αλλα μην τις θεοποιουμε κι'ολας.εμενα σαν προσωπικότητες με αφήνουν παγερα αδιαφορο.για κανα πουτσο καλες ειναι.εδώ ρε μάστορα έχουμε δει στο φόρουμ γνωστές πουτάνες μέλη με αφροδίσια νοσήματα να εκδίδονται σε πορνεία για τα φράγκα αδιαφορώντας αν κολήσουν τα πελατάκια.στη ματωμένη τους σερβιέτα η υγεία των πελατών γιατί τους βλέπουν μόνο σαν φράγκα στα μπουρδέλα.και μετά μου λές για το αν έχουν 'καλή' ψυχή?
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
πλάκα μου κάνεις ρε φίλε? τι να έχω απέναντι εγώ στις πουτάνες? περιουσία έχω δώσει στις γαμιόλες μέρα παραμέρα σε στούντιο είμαι.αλλα μην τις θεοποιουμε κι'ολας.εμενα σαν προσωπικότητες με αφήνουν παγερα αδιαφορο.για κανα πουτσο καλες ειναι.εδώ ρε μάστορα έχουμε δει στο φόρουμ γνωστές πουτάνες μέλη με αφροδίσια νοσήματα να εκδίδονται σε πορνεία για τα φράγκα αδιαφορώντας αν κολήσουν τα πελατάκια.στη ματωμένη τους σερβιέτα η υγεία των πελατών γιατί τους βλέπουν μόνο σαν φράγκα στα μπουρδέλα.και μετά μου λές για το αν έχουν 'καλή' ψυχή?
καλα αυτες οπως εχει αναφερθει και σε αλλα θρεντ ειναι για πολυ κυνηγι...αυτες και οσοι τους βαζουν τη σφραγιδα απο το υγειονομικο,αν εχουν πλαστα χαρτια...οσο για το αν εχεις κατι με τις πουτανες αυτο δε το γνωριζω...απλα επειδη τους τα 'χωνεις' μεχρι το κοκκαλο με κανει να το υποθετω κια γι αυτο και σου το γραφω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom